Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 10-03-2016 o 11h23

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

oj tak tego bardzo brakuje. są urodziny to wyskakuje z wózka i koniec :c raz zrobiłam dużą rodzinę a pozniej jej nie ogarnelam XD


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#27 10-03-2016 o 12h42

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Ja w każdej serii zaczynam jednym simem i jakoś zawsze się to kończy tak, że po ok. 2 tygodniach mam pełną rodzinę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nigdy jednak nie miałam problemu by ogarniać. Włączam pauzę i robię każdemu kolejkę zadań, jak skończy szybciej, to coś tam nim jeszcze ogarniam, a jak nie wyrabia, to kasuję kolejkę, potrzeby i kimono /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#28 10-03-2016 o 12h52

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Moja siostra zawsze robi sobie sporą rodzinkę o nazwisku Pustynia i potem rozrasta ją na całe miasto. xD W trójce wychodziło jej to najlepiej, w co drugim domu był ktoś spokrewniony z założycielką rodu. xD Ja nigdy nie lubiłam takich rzeczy. Chyba jestem typem mega samotnika, bo moja simka nawet bliskich przyjaciół nie ma. Jak muszę zaspokoić towarzystwo, to rozmawiam z córką albo przypadkowymi sąsiadami.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#29 10-03-2016 o 13h15

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Można i tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
ja aktualnie wzięłam sobie już zrobioną rodzinę i finał jest taki że biedaki są projektantami wnętrz a ja sie lubię bawić w takie rzeczy więc myślę sobie dlaczego by nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png wpisuje kod i przeciągam paseczek i już ma przyjaciela /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#30 12-05-2016 o 15h01

Miss'nieobczajona
florrie
...
Wiadomości: 27

Ja od dłuższego czasu gram w czwórkę, ale powoli mi się nudzi... więc muszę się wziąć w garść i w wolnym czasie znowu zainstalować trójkę ze wszystkimi dodatkami, chociaż zajmie mi to pewnie cały dzień  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#31 12-05-2016 o 18h11

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

O, nie wiedziałam, że jest tu temat o simsach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Gram w trójkę, mam Rajską Wyspę, Po Zmroku, Pokolenia, Wymarzone Podróże, Karierę, Zwierzaki oraz Nie z tego świata, które pożyczyłam, więc ostatnie nie moje XD I jeszcze pirat Czterech Pór Roku.
Ja tworzę ostatnio zawsze 1 simkę oraz psa, rzadziej konia i zarabiam na zwierzakach. Mój pies cały dzień tylko szuka obiektów kolekcjonerskich i w 2 simowe dni już mam z 10.000 więcej. Gram bez kodów  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tylko, że po 2-3 dniach nudzę się już moją simką i tworzę nową rodzinę.
Czwórka mi się nie podoba, simowie są mniej realistyczni i podgląd miasta jest okropny. Do tego te robienie sima wcale nie bardziej mi się podoba niż suwaki występujące w poprzednich częściach. Jedyne co mi się podoba, że simowie mogą robić parę rzeczy naraz, na przykład rozmawiać z kimś kiedy ćwiczą.
Generalnie postaram jak najdłużej grać w trójkę, ale szkoda, że już nie będzie miała nowych dodatków, przestanie się rozwijać, nawet zauważyłam, że dużo mniej modów ludzie tworzą do trójki niż czwórki, więc pewnie za jakiś czas przeniosę się na nową część, ale na prawdę będzie mi brakowało tych ślicznych, wielkich miast, suwaków, realistycznych simów... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#32 13-05-2016 o 13h38

Miss'ok
Marcelax
On the way to Wonderland
Wiadomości: 50

Obecnie gram tylko w 4 część, ale w moim pięknym życiu grałam w 1,2,3 również. Simsy są olbrzymim pożeraczem czasu jak już zacznę grać to nie mogę się oderwać. Nie mam żadnych dodatków do 4, mam pościąganych trochę modów więc tworzenie postaci jest urozmaicone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Brak mi w 4 takich możliwości tworzenia jak w 3 gdzie można było wybierać dowolne kolory fryzur i innych rzeczy :c


"When loneliness is knocking on your door
Everything you loved just disappears
And when you feel that everything is lost
You need to know"
There's no life without tears "

Offline

#33 13-05-2016 o 15h55

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Zgadzam się Marcelax, zapomniałam o tym - nie można wybierać dowolnych kolorów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png To jest chyba jednak największy minus. Mam nadzieje, że z aktualizacjami kiedyś dojdzie możliwość dowolnej zmiany koloru.  Na pewno to mnie trochę zachęci, bo suwaki czy podgląd miasta jeszcze przeżyję, ale tutaj po prostu nie można sprawić, aby ubrania do siebie pasowały, tylko wybierać z gotowców. A ja prawie nigdy z nich nie korzystam w trójce XD W sumie to się jeszcze zastanowię, może na razie spróbuję pograć z piratem czwórki, a dopiero potem kupię oryginał?
Może to trochę głupio zabrzmi, ale trochę mi smutno, jak wszystkie serie na youtubie są kręcone w czwartej części, a ja jej nawet nie mam XD
Chodź i tak moja trójeczka, która się wyłącza bez zapisu (</3) pozostanie w moim serduszku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#34 13-05-2016 o 16h44

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ke, jak to nie można sprawić, żeby ciuchy do siebie pasowały, jeśli nie są z gotowca? xD Ja ciągle łączę inne ciuchy, no pls. XDD
Mi się ostatnio czwórencja wyłączyła po dniu grania bez zapisu, ale potem się okazało, że jak wprowadziłam nową rodzinkę, to po prostu muszę zapisać od razu, bo inaczej mi gra nie wytrzymuje stresu i postanawia strajkować. :'D Od teraz zapisuję codziennie. :V Mam takiego słodkiego faceta, któremu po raz pierwszy w życiu zrobiłam trudny charakter i próbuję nim grać. :>
Ps.: Czy uważacie, że wyłożenie ścian w całym holu zegarami jest dziwne?


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#35 13-05-2016 o 18h52

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Tak, uważam, że jest dziwne XD

Ale ja serio w trójce nie potrafię nie zmieniać koloru ubrań.
Zawsze muszę coś zmienić, zawsze, nigdy nie zostaje nic, czemu nie zmieniłam koloru XDD
Chodź w sumie w czwórce jest więcej wersji kolorystycznych niż w trójce, ale to nadal nie to samo i uważam to za minus!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


I mały edycik: Ja nie umiem zrobić sima z trudnymi cechami :V Zawsze chciałam zrobić złego i złośliwego sima, ale kończy się tradycyjnie: Artysta, Przyjacielski, Rzeźbiarz, Urodzony Kucharz, Szczęściarz i Miłośnik Zwierząt XDD

Ostatnio zmieniony przez ellixp (13-05-2016 o 18h55)


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#36 17-05-2016 o 17h23

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Zawsze uważałam 2 za świetną część. Gdy wyszła 3 zagrałam raz i stwierdziłam, że mi się nie podoba. Potem grałam w 4 i zakochałam się w tych dokładnych zmianach twarzy i emocjach. Ale no już nudno, co mam robić. Stwierdziłam, że zainstaluje 3, a za nią poszły dodatki. Rajska Wyspa, bo syreny, potem zwierzaki, bo kocham ten dodatek i następnie Cztery Pory Roku, Po zmroku, Nie z tego świata, Studenckie Życie i Kariera. I się zakochałam. Głównie zostaje osobistością, zbijam hajsy na pisaniu książek i pracy z niestałymi godzinami. Aktualnie Detektyw. Jedna simka + adoptowany od sąsiadów pies. Maksymalna długość życia + simka została wampirem. Zrobię jak najwięcej mogę, potem może spłodzę jej córkę. Potem, hehs, dopiero za około 2 tysiące dni będzie emerytką, jeszcze poczekam ^^ Nie sądziłam, że 3 może być serio spoko. Ale jeśli do 4 wyjdzie więcej dodatków, pewnie znów się przeniosę.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#37 20-05-2016 o 20h40

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Niby mam simsy i 3 i 4, ale jakoś nie ma czasu w nie grać, a ostatnio i chęci nie ma coś, może dorastam psychicznie, jak na mój wiek przystało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#38 15-06-2016 o 11h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Mam wszystkie dodatki do sims 3  i sims 2  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#39 15-06-2016 o 19h24

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nemetona moja ciocia grała w sims 3 jak miała chyba coś około 30 lat, wiek nie ma nic do rzeczy. XD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#40 22-06-2016 o 12h58

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja tez już dawno nie jestem nastką a simsy lubię xD. Raz na jakiś czas pomaniaczę. Najlepiej mi się gra zimą.
A ulubiona część to 3. Kiedyś jej nie chciałam ale zainstalowałam w końcu z pierwszym dodatkiem - rajską wyspą (aktualnie mam wszystkie dodatki) i od razu się zakochałam xD. Miałam 4 ale jakoś nie przypadła mi do gustu więc odinstalowalam.

Offline

#41 15-07-2016 o 10h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Hej jestem miłośniczką simsów4.Ta gra jest odlotowa. /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#42 17-07-2016 o 19h51

Miss'całkiem całkiem
Clawdeen
...
Wiadomości: 94

Uwielbiam Sims 2, mam tam już któreś pokolenie (a cmentarz tylko się rozrasta!)


take me somewhere nice

Offline

#43 25-08-2016 o 10h18

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

ja mam tylko The Sims 4 w które zaczełam grać 18.05.2015 czyli w moje 9 urodziny i mam też :Witaj W Pracy oraz Spotkajmy Się


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#44 09-09-2016 o 14h21

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Ogólnie jak ktoś ma problemy ze strojami czy fryzurami to polecam strony takie jak thesimsresource (wszystkie części) czy parsimonious (najwięcej z jedynki).
Możliwość robienia własnych strojów dała osobom z internetu na możliwość stworzenia wielu rzeczy które nic - tylko ściągać. Wszystko na legalu więc spoko opcja. Sam z niej korzystałam przy każdej części.

Sims 1
To najlepsza część jeśli chodzi o wyzwanie posiadania pełnego kompletu członków rodziny i prowadzenia ich w dobrym stanie i jeszcze rozwijania ich umiejętności. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najtrudniejsze bycie czarownicą 4evah z którejkolwiek części.
Sims 2
Jako najbardziej zmodowana gra 4evah jeśli ktoś nie grywał w skyrima, gdzie panuje moda na mody typu: 'Modd it, till it crash" Ludzie ostro kombinowali wtedy, gdyż był również udostępniony podstawowy kreator.
Osobiście najwięcej zagrywałam się chyba właśnie w tę część i pamiętam moje wow i oczekiwania jak miała dopiero wyjść i widziałam pierwsze zapowiedzi w CD-Action, gdzie miałam w rękach swój pierwszy nr tejże gazety i była tam recenzja sims 1 gwiazda no i zapowiedź sims 2 wraz z pierwszym screenem XD
Sims 3
Nooooo tutaj to dopiero się działo! Przez to, ze ta częśc nalezy do najbardziej modowalnej ze wszystkich, to ładuje się najwolniej ze wszystkich (im wincyj dodatków wgranych i modów z neta tym gorzej) i najczęściej crashujaca się część. Zawsze trzeba było pamiętać o częstym zapisie gry. Za to przez fakt, że tak dużo się działo - najlepiej się człowiek w nią zagrywał jeśli chodzi o tworzenie postaci.
Sims 4
Tak. Też mam odczucia, ze twórcy lecą z nami w kulki.
Niestety to jest z tego względu, ze... bądźmy szczerzy. Czy jest tu ktoś kto nie zauważył, ze każda część od siebie się różni w dosyć znaczący sposób? A to, że każda z nich tez jest nadal grywalna? Nie? No to ja nie wiem jak wy możecie mówić, że nowa część jest zła.
Jest po prostu inna bo to jednak już czwarta część i oczywistym jest fakt, ze w innym kierunku ją tworzą. Choć przyznam, że tak zwany 'koszmar DLC' mimo, że zawsze w sims istniał w przypadku tej części jest najbardziej widoczny, odczuwalny i smutny. Ale co zrobić skoro cały zarobek na tym tytule polega na dodatkach.

Mi osobiście nie przeszkadza, ze takie rzeczy jak basen są dodawane w aktualizacjach. Choć nie powiem, że małe dzieci to porażka iż nadal ich nie ma i pory roku jako dodatek powinny już dawno wejść

a w spojlerze jak uda mi się go zrobić (czyt. nie pamiętam jak) to są moje obrazki z Sims 3 gdzie bawiłam się na całego!

Ostatnio zmieniony przez AozoraNakigoe (10-09-2016 o 09h43)

Offline

#45 10-10-2016 o 21h27

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

A ja się przyznam szczerze, że dla mnie najlepsza jest pierwsza część /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Grałam chwilowo w 2, w resztę już nie bo i brak czasu był /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale The Sims 1 wspominam fajnie bo grałam w to dzieciństwie i moim ulubionym dodatkiem były Zwierzaki. No a później już miałam wszystkie dodatki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiałam w to grać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#46 04-11-2016 o 16h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Ja posiadam the sims 3 i wszystkie dodatki do 3
Ale ostatnio zaczęłam grać w the sims 4 (ok. może nie tak ostatnio, bo dosyć dawno) niestety nie mam żadnych dodatków do 4 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#47 10-11-2016 o 16h37

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

Uwielbiam simsy!  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Grałam w jedynkę, dwójkę i trójkę. Jak na razie najlepiej gra mi się w dwójkę, do ostatniej nie mogę się przyzwyczaić. Planuję również sprawdzić czwórkę  /modules/forum/img/smilies/content4.gif Mam wszystkie dodatki a moimi ulubionymi są Cztery Pory Roku, Zwierzaki i Podróże. Jeśli chodzi o yt, to najczęściej oglądam jak zbudować czy udekorować dom/pokój, okazuje się to bardzo przydatne  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#48 20-02-2017 o 13h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja mam simsy 3i dodatki: /modules/forum/img/smilies/content4.gif po zmroku /modules/forum/img/smilies/content4.gif impreza w plenerze /modules/forum/img/smilies/content4.gif kariera /modules/forum/img/smilies/content4.gif zwierzaki /modules/forum/img/smilies/content4.gif oglądam simsy u mary kate an /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#49 25-02-2017 o 15h17

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Olivia1397 mam te same dodatki. Wcześniej posiadałam simsy 2 a trójkę ominęłam ze względu na grafikę ale czasem grałam na kompie u koleżankach. W część 4 gram od niespełna miesiąca ale podoba mi się że simy mają nastroje i towarzyszą nim nowe opcje oraz w trybie budowania też są naprawdę spoko opcje którymi można się pobawić. Od kąt zaczęłam grać w simsy jedno się nie zmieniło nadal buduje okropne domy XD ale z ich urządzeniem nie mam problemu.


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#50 19-03-2017 o 20h13

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Uwielbiam gry z serii The Sims, ale problem jest taki, że albo nie mam czasu na granie, albo zanim zbuduję dom mija cały weekend xD
Mam na kompie 3 część i dodatki Cztery Pory Roku, Po Zmroku i Kariera. Czaję się na zakup podróży i nie z tego świata, ale nie jest to sprawa pilna...
W czwórkę nie grałam tak na serio, a mój laptop raczej jej nie wytrzyma (chociaż simsy 3 śmigają cudnie na nim..).
A co do filmików na yt to czasem z nudów oglądam jak inni tworzą budynki lub ogrody i parcele publiczne (ja niestety jestem ofiarą losu jeżeli chodzi o architekturę).


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

Strony : 1 2 3