Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 18-08-2015 o 12h46

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47599.jpg

            Okej to jak podałam w tytule macie za zadanie stworzyć syrenę . Lecz         
proszę o coś więcej niż tylko ogon i długie włosy + podpis syrena. Macie się pobawić tym tematem . Może to być kobieta przemieniona z syreny w człowieka , lub też syreni potwór .
                                 
                                                          /modules/forum/img/smilies/epingle.gif REGULAMIN /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
                                                           Zgłoszenie musi zawierać:
                                                  • stylizację na temat (inne dyskwalifikowane)
                                                            • co najmniej 4 zdaniowy opis.
                                                      • Macie stworzyć max 1 stylizacje ( Chyba ,że będzie jakaś  przemiana to wtedy możecie wstawić dwa  zdj. np 1 syrena , 2 jej ludzka postać )

          /modules/forum/img/smilies/epingle.gif Prace trzeba nadsyłać do 6 września 2015. do godz 24.00 /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

                                                            życzę powodzenia !
                                             ( A nagrody to moja tajemnica ) /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#2 18-08-2015 o 18h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47612.jpg
Syrena (gr. Σειρήν Seirḗn, łac. Siren) – w mitologii greckiej to niebezpieczne i przebiegłe stworzenia femme fatale wyobrażane jako półkobieta-półptak.
Według podań ludowych syreny zamieszkiwały małe wyspy na Morzu Śródziemnym (w pobliżu jońskiego miasta Fokaja), skąd wabiły urzekającym śpiewem żeglarzy i zabijały ich. Orfeusz uratował Argonautów zagłuszając śpiew nimf własną pieśnią i grą na lirze. Wtedy zrozpaczone syreny rzuciły się do morza i zamieniły w rafy.
Opis by Wikipedia

Offline

#3 18-08-2015 o 21h03

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47619.jpg
Przedstawiam wam syrenkę warszawską.
Dawno dawno temu przypłynęły z Atlantyku na Bałtyk dwie siostry – syreny; piękne kobiety z rybimi ogonami, zamieszkujące w głębinach mórz. Jedna z nich upodobała sobie skały w cieśninach duńskich i do tej pory możemy ją zobaczyć siedzącą na skale u wejścia do portu w Kopenhadze.
Druga dopłynęła aż do wielkiego nadmorskiego portu Gdańsk, a potem Wisłą popłynęła w górę jej biegu. Według legendy u podnóża dzisiejszego Starego Miasta, mniej więcej w miejscu gdzie obecnie znajduje się jej pomnik, wyszła z wody na piaszczysty brzeg, aby odpocząć, a że miejsce się jej spodobało, postanowiła tu zostać. Rychło rybacy zauważyli, że ktoś podczas ich połowu wzburza fale Wisły, plącze sieci i wypuszcza ryby z więcierzy. Ponieważ jednak syrena oczarowywała ich swym pięknym śpiewem, nic jej nie zrobili.
Pewnego razu bogaty kupiec zobaczył syrenę i usłyszał jej piękny śpiew. Szybko przeliczył, ile zarobi, jeżeli uwięzi syrenę i będzie ją pokazywać na jarmarkach. Podstępem ujął syrenę i uwięził w drewnianej szopie, bez dostępu do wody. Skargi syreny usłyszał syn rybaka i wraz z przyjaciółmi uwolnił ją nocą. Wdzięczna syrena obiecała im, że w razie potrzeby oni też mogą liczyć na jej pomoc. Z tego właśnie powodu Warszawska Syrena jest uzbrojona – ma miecz i tarczę dla obrony miasta.

Offline

#4 20-08-2015 o 18h05

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

wygląd chimery:
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47711.jpg
wygląd ludzki:
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47714.jpg
                                       Dla tych co nie wiedzą
Chimera – organizm zbudowany z komórek różniących się genetycznie.

Chimera ,którą wam przedstawiam to klucznik.Z wyglądu zimna ,czujnie obserwująca każdego kto zbliży do jej skarbu.Chimera wabiła ludzi i ,niektóre syreny  swym wyglądem aż nie zbliżyli się wystarczająco blisko by mogła ich za hipnotyzować.Zabierały ich(je) na dno oceanu i zmieniały w najróżniejsze błyskotki.Jednak tę słabość łatwo dało się wykorzystać,pewien człowiek za kare przemienił je w ludzi by zrozumiały swój błąd.Po dziś dzień błądzą ich dzieci po świecie w poszukiwaniu tego człowieka.Możesz nią być ty.Charakterystyczne dla nich są białe włosy.Uwaga to zmyślona historia nie brać na poważnie.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#5 21-08-2015 o 17h20

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ja inspirowałam się Ariel z bajki "Ariel - Mała syrenka", postanowiłam stworzyć nie człowieka i nie syrenę, coś pomiędzy, chciałam aby stylizacja bardzo przypominała syreni ogon, oraz jej "biustonosz" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ale nie do końca tym była. Ariel jest bardzo dużym uproszczeniem dla jej stworzenia właśnie w ten sposób. Traktat który podpisała również musiał się tam znaleźć, oraz kwiat we włosach który wpięła tuż po zakochaniu się. Jest wiele elementów dodatkowych jak bolero, czy korale oraz muszla na rzemieniu przy pasie (ma imitować sakwę do której wpychała ludzkie rzeczy). Tyle ode mnie
a oto stylizacja

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47724.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#6 22-08-2015 o 20h47

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Syreny przestały kojarzyć mi się z pięknymi, kuszącymi dziewczętami pół-rybami już jakiś czas temu. W wielu historiach fantasy syreny opisywane są jaki dzikie, niebezpieczne, często szalone potwory z głębin, których nieokiełznana natura i pragnienie krwi zgubiły niejednego marynarza. Niezaspokojony głód i pragnienie mordu syreny z głębi oceanu zabarwiły ciemną wodę krwią ostatniej ofiary, a jego kosteczki przyozdobiły strój oprawczyni. Ślepa, głębinowa istota zraniona zbyt jasnym światłem kiedy podpłynęła zbyt blisko tafli wody płacze turkusową krwią i ucieka do swoich sióstr, do dzikiego świata rządzącego się swoimi bezwzględnymi prawami..

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47808.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#7 30-08-2015 o 18h25

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Umierająca syrena

http://i59.tinypic.com/vp9a3a.png

-Ile zostało mi jeszcze życia?-zapytała syrena
-trzy sekundy.
,,Łza wyciekła jej z prawego oka. Spojrzała na swój ogon, który już powoli zaczął się zamieniać w morską pianę. Wiedziała, że to musiało kiedyś nadejść. Po chwili odpłynęła, został tylko szum morskich fal. "    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#8 31-08-2015 o 21h03

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Wyszłam na ląd by wabić was, głupi i naiwni mężczyźni. Jestem syreną, kobietą silną i piękną, przed którą nikt się nie odwróci, a wy bezmyślni będziecie zbierać swe szczęki z podłogi. Nim się zorientujecie będziecie uwięzieni w mej klatce, bo nawet zwierzęta są moimi poddanymi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48306.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#9 02-09-2015 o 21h46

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Moją najukochańszą syrenką ostatnimi czasy jest Nami The Tide Caller, postać z League of Legends, moja miss jest inspirowana właśnie tą postacią.

http://i58.tinypic.com/a40nl2.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Offline

#10 05-09-2015 o 17h41

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48538.jpg


Syreny z Morskiej Otchłani nigdy nie były łaskawe dla ludzi. Uwodziły ich swoją grą na flecie a następnie wciągały ich pod wodę do swojego Królestwa. Są też bardzo rzadko spotykane, nie pojawiają się tam gdzie jest światło.

Offline

#11 05-09-2015 o 20h14

Miss'całkiem całkiem
Qaszka
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 82

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/gd/42461.jpg

Dobroduszna córa Trytona, jednak jej dobroć jest tylko dla mieszkańców mórz, których to tak bardzo kocha. Dla reszty, pomimo takiej niewinnej i słodkiej twarzyczki, potrafi być okrutna i sprawiać trochę kłopotów. Lubi czasem wypływać na powierzchnię, żeby zerwać trochę tam kwiatów, żeby móc się nimi trochę przystroić. Jednak gdy spotka tam jakiegoś mężczyznę - biada mu, bo już nigdy nie będzie w stanie o niej zapomnieć...

Ostatnio zmieniony przez Qaszka (05-09-2015 o 20h15)

Offline

#12 05-09-2015 o 22h30

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Jest to piękna złota syrena ,zamieszkująca głębie wielkiego oceanu. Podziwiają ją wszystkie morskie stworzenia za jej piękność i sprawiedliwe rządy. Ma ona jedną wielką tajemnicę o której nikt nie wie. Nocami wymyka się na plażę w blasku pełni księżyca i zmienia w ludzką postać ,która nie przypomina jej morskiego wcielenia. W blasku księżyca i nocnej aury przemierza plaże i wpatruje się w gwieździste niebo. Jest nim zachwycona.

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48580.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38702.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#13 06-09-2015 o 13h59

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48622.jpg


Poznajcie Atlantis, prawowitą boginię mórz i oceanów.
Przed laty, jej mąż, Posejdon, wraz ze swoją kochanką Amfitrytą uknuli plan pozbycia się Atlantis i zawładnięcia podwodnym światem.
Ukradli więc magiczny trójząb należący do bogini i przy jego użyciu zamienili ją w człowieka, skazując tym samym na krótkie życie na lądzie.
Zapomnieli jednak o drugim atrybucie władzy - pierścieniu wody, który miał moc tworzenia podwodnych istnień.
Atlantis przez kilkanaście lat odzyskiwała siłę, aż w końcu zebrała jej tyle żeby móc skorzystać z pierścienia.
Przez cały ten czas planowała zemstę na swoim mężu.
Dzięki pomocy boga Hefajstosa wykuła nowy trójząb, jeszcze potężniejszy niż poprzedni.
Przy użyciu pierścienia wody zamieniła się w pół-kobietę pół-rybę i popłynęła do Atlantydy - swojej podwodnej świątyni, gdzie rozkoszowali się władzą nic niepodejrzewający zdrajcy.
Atlantis uwolniła wszystkich strażników pięciu oceanów - ogromne krakeny i na ich czele ruszyła do ataku...


Historia całkowicie przeze mnie zmyślona.

Offline

#14 06-09-2015 o 23h12

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Skoro mamy pobawić się tematem...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

Edit: edytowałam literówkę.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (06-09-2015 o 23h18)

Offline

#15 08-09-2015 o 18h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Konkurs się zakończył, jakieś wieści?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#16 08-09-2015 o 19h54

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Koniec konkursu

Nagrody będą możliwie jak najszybciej , ale zanim , to kto jest waszym faworytem ?

Offline

#17 08-09-2015 o 20h15

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moją faworytką jest Sartani  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#18 08-09-2015 o 21h22

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

nivata jesteś moim krzepkiem! Uwielbiam Twoją stylizację. Kolorystyka i robal na ręce mnie uwiódł xD


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#19 08-09-2015 o 21h51

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Moja faworytka to Hmurka444    ./modules/forum/img/smilies/sourire.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#20 08-09-2015 o 22h17

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

głosuję na Nivata niesamowicie podoba mi się ta stylizacja <3

Offline

#21 08-09-2015 o 23h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

A ja wyjątkowo nie wymienię faworytów, bo wszystkie prace szalenie mi się podobają i myślę, że Rosali nie będzie miała łatwego wyboru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 09-09-2015 o 00h53

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Bardzo podoba mi się interpretacja nivata.

Offline

#23 09-09-2015 o 07h31

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

wszystkie piękne <3 jednak na dzień dzisiejszy Ariel od Sartani skradła me serce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#24 09-09-2015 o 08h28

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Moją faworytką jest KimKas ^^ bardzo oryginalna syrena

Offline

#25 09-09-2015 o 16h04

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Podoba mi się syrena Mike565553
Syrena z Otchłani - dobre.
I do tego mrocznie, acz pięknie.
Nie wszystko co piękne musi być w pięknych barwach
Bardzo oryginalnie.

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (09-09-2015 o 16h05)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2