Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 28-08-2015 o 00h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

sarata123

Offline

#27 28-08-2015 o 14h41

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Wyniki!

Proszę Państwa, mam zaszczyt przedstawić Wam wyniki jednorazowego konkursu "Szaleństwo"!
Przejdę od razu do rzeczy, bo doskonale wiem, że nie lubicie przedłużania. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Nagroda publiczności
Nagrodę publiczności zdobywa...

Link do zewnętrznego obrazka

Misa-chan1906!
Gratulujemy!




Wyróżnienia!

1 wyróżnienie otrzymuje...

Link do zewnętrznego obrazka
Sygnatura by Misa-chan1906

zabeczka1948!
Gratulujemy!




2 wyróżnienie otrzymuje...

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47952.jpg
Sygnatura by Misa-chan1906

Pierwsza stylizacja Ojsa!
Gratulujemy!






PODIUM!

Trzecie miejsce zajmuje...

Link do zewnętrznego obrazka

Druga stylizacja Ojsa!
Gratulujemy!
Przewidziana nagroda to sygnatura, zgłoś się do mnie na pw. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png





Drugie miejsce otrzymuje...

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Pineapple & chorino!
Gratulujemy!
Przewidziana nagroda to sygnatura i awatar, zgłoście się do mnie na pw. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png





A teraz... Gwóźdź programu! Miejsce pierwsze z najwyższą średnią od jurorek otrzymuje...

Link do zewnętrznego obrazka

Misa-chan1906!
Gratulujemy!


https://41.media.tumblr.com/d5a1eaea262f8be34483908d6316b4f7/tumblr_ntlt1vFHio1ubojito1_540.jpg

https://41.media.tumblr.com/d60583f88a8c33dee6b1de2e791efe5b/tumblr_ntj8kxb3F71udhucno1_540.png
Rysunek i sygnatura by Ojsa

Przewidziana nagroda to (kolejna ; ) ) sygnatura i awatar, napisz do mnie na pw. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



Na koniec kilka słów od jurorek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

KimKas:
Nie jestem jurorką, którą łatwo zadowolić. Personifikacja szaleństwa, szaleni członkowie rodziny czy też dziewczyny, które dosłownie oszalały na punkcie czegoś były dokładnie tym, co spodziewałam się zobaczyć. Niemniej dwóm osobom przyznałam 10 punktów za oryginalność. Misa-chan1906 i Chorino stworzyły stylizacje, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych - zarówno intrygującym wyglądem jak i ciekawymi opisami. Mimo tego, że obie te prace różnią się od siebie, obie wzbudzają we mnie taką samą (zapewne nie do końca zdrową) fascynację. Na koniec kilka ciepłych słów o pracy Pineapple, której udało się poruszyć coś w moim kamiennym sercu - chyba żadna kobieta nie chciałaby się znaleźć na miejscu Elizy...

Lahlae
Spośród wszystkich stylizacji, szczególną uwagę zwróciłam na Zabeczka1948. Kto miał ze mną styczność, wie, że bardzo lubię subtelność i właśnie to w jej stylizacji mnie przyciągnęło. Pomysł zdecydowanie wyróżnia się dojrzałością i chociaż elementów tu niewiele, to są świetnie dopasowane i zachwycają kolorystyką. Całkowicie urzekł mnie także makijaż. Oczy miss rzeczywiście wydają się być puste, do tego Zabeczce świetnie udało się makijażem wyrazić zagubienie i rozdarcie postaci. Ciekawym i oryginalnym pomysłem jest też wykorzystanie naturalnych elementów, które z szaleństwem niekoniecznie się kojarzą, ale jak widać, są idealne do odwzorowania jednej z jego stron. Gratuluję kreatywności!

Majerankowa
Na początek powiem, że naprawdę gorąco liczyłam na personifikację choroby psychicznej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale bez narzekania - przedstawione stylizacje naprawdę trzymają poziom! Byłam zachwycona widząc Wasze prace. Oceniałam naprawdę surowo, śledząc zgodność opisu z przedstawioną Miss i muszę przyznać, że jestem z Was naprawdę dumna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Naprawdę nie jestem w stanie napisać o jednej osobie, dlatego wspomnę o kilku. :3
Na pierwszy ogień idzie Ojsa. Obie jej stylizacje bardzo mi się spodobały, ale pomysł na opis jeszcze bardziej. Sąsiadka sugerująca, że zje Cię na obiad albo kochana cioteczka, która "puciając" Cię urwie ci policzki... Brr!
Kolejną osobą, której udało się złapać mnie za serce historią jest Zabeczka1948. Świetny pomysł! Gdybyś poświęciła więcej czasu na dopracowanie stylizacji, to kto wie... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Imileczka! Szalona pszczółka Maja to naprawdę kreatywny pomysł na stylizację. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pineapple - chwytająca za serce historia z naprawdę dobrą stylizacją dołączoną do niej. Gratulacje, dobra robota!
Chorino - przez swoją ułomność nie do końca zrozumiałam opis, jednak stylizacja bardzo mi się spodobała. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ciekawe połączenie nudnych elementów!
I na koniec moja ulubiona praca - Misa-chan1906. Zapierająca dech w piersiach historia w połączeniu z świetnym strojem to to, na co czekałam przez cały czas. Wpadłam w zachwyt widząc Twoją stylizację, a w opisie po prostu się zakochałam. Masz dar pisania ciekawych historii!

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (15-09-2015 o 19h44)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#28 28-08-2015 o 14h55

Miss'gadułka
Momencik
clouds are crying so i am too
Wiadomości: 3 323

Gratuluję całemu podium ♥ Świetne stylizacje :3


自由は心の状態です。
//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75946.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75947.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75948.jpg

Offline

#29 28-08-2015 o 15h49

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Co do podium... Misa jest na szczycie, więc jestem zadowolona. Tylko nie wiem po co ja tam na końcu odstaję no ale. Dziękuję bardzo, za śliczny dyplom i za sygnę ^^


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#30 28-08-2015 o 16h50

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Dziękuję bardzo


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#31 29-08-2015 o 14h38

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Dziękuję za docenienie mojej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i gratuluje pozostałym  (W opisie chodziło o to, że dziewczyna przez presje jaką wywierali na nią rodzice, wpadła w morderczy szał i pozbyła się problemu, a gdyby ktokolwiek się nią interesował, zauważyłby już dużo wcześniej, że coś z nią nie tak i może nie dopuścił do tego zdarzenia.)
Fajnie wyszedł dyplom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#32 29-08-2015 o 20h26

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nagrody dla chorino. :3

Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg


Prawdopodobnie nie uda mi się dodać wszystkich nagród do wątku, ze względu na to, że jak na razie tylko Chorino się po nie zgłosiła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#33 29-08-2015 o 22h05

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Dziękuję za nagrody, które podobają mi się  /modules/forum/img/smilies/content3.gif


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#34 30-08-2015 o 01h35

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Ten komentarz może być masakrycznie nielogiczny, niegramatyczny i przepełniony wtrąceniami , więc nie radzę nawet czytać.

Pff okej, ja tu siebie widziałam gdzieś na szarym końcu, bo staruszka Osy i stęskniona matka Żabeczki przebijały wszystko, a tu taka niespodzianka. Niemniej dziękuję, choć widzę w tym większą zasługę tej znikomej ilości talentu pisarskiego, jaka została mi podarowana w dniu narodzin, niż samej stylizacji, która, bądźmy szczerzy, wypadła kiepsko. Wszystkie dyplomy są niezwykle starannie wykonane i dopasowane do stylizacji, a grafika z Limbo na tym moim to mistrzostwo <3 Uwielbiam tę grę i fakt, że pojawiła się na dyplomie, niezwykle mnie cieszy. A obrazek od Ojsy... Co ona pisała, że po ujrzeniu Jej twórczości oczy wypala beznadzieja? To jest cudne! Owszem, wypaliło mi oczęta, ale przez to, jak niesamowicie śliczny i staranny jest ten rysunek! A sygnaturka... Ugh, tak bardzo w moim klimacie T^T
Gratuluję pozostałym dziewczynom, bo zasłużyły bardziej niż ja ^^

Offline

#35 30-08-2015 o 16h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Póki co zamykam, jeżeli pojawią się jakieś nagrody, wystarczy do mnie napisać, a otworzę wątek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#36 06-09-2015 o 15h16

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nagrody dla Pineapple
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


Nagrody dla Misa-chan1906
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Tak, tak, wiem, jeszcze Ojsa, ale jej już dam po priv, bo nie może się zdecydować na razie. ^^"

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (06-09-2015 o 15h16)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#37 06-09-2015 o 15h20

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ślicznie dziękuję za drugie miejsce! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dyplom śliczny, sygnaturka i avatarek też super - w tym ostatnim się zakochałam, i już ustawiłam sobie! ♥ Majeranek naprawdę się postarała! ♥ ♥ ♥

A podium świetne! Opowiadanie wraz ze stylizacją Misy są super, i moim zdaniem zajęły najbardziej odpowiednie dla nich miejsce! ♥

Haha, Jess, wybacz, żem taka spóźniona. Nie zdążyłam napisać swojego teraz, to piszę teraz. Bo jak tak miałabym nie! ♥


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#38 06-09-2015 o 16h59

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

To jeszcze ja zdążę podziękować za docenienie mojej stylki <3 :*


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#39 15-09-2015 o 18h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Miss sarata123 głosowała sama na siebie, ustalę z Majerankowa co z tym fantem zrobić i damy Wam znać.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#40 15-09-2015 o 19h48

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

W związku z zaistniałą sytuacją postanowiłam nagrodzić uczestniczkę, która w "rankingu publiczności" zajęła miejsce drugie.
Tak więc - z jednym punktem mniej...

Link do zewnętrznego obrazka

Misa-chan1906!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2