Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#26 07-07-2015 o 00h05

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45108.jpg
Kiedyś była  aniołem, a raczej Mocą, członkinią piątego chóru, stojącego gdzieś w połowie na drabinie hierarchii wśród aniołów. Anioły to z założenia istoty czyste. Została wyrzucona z nieba za "niemoralny czyn". Nie była pierwszym, ani ostatnim aniołem, który popełnił grzech ulegając urokowi człowieka. Niemalże natychmiast została strącona z nieba. Tyle miała przy tym szczęścia że poprzez niedopatrzenie niskiego rangą anioła nie utraciła swych skrzydeł, które w piekle momentalnie stały się czarne od sadzy. Jej kiedyś piękne piaskowe włosy i czy w kolorze nieba w pogodny dzień, będące symbolem jej czystości, zaczęły z czasem czerwienieć, czy to od samego przebywania w piekle, czy od występków jakie popełniła. A popełniła ich wiele gdyż obwiniała ludzi za swój upadek i zaczęła działać jako sukkub w ramach zemsty. Pragnęła zrobić to samo ludziom, co pewien mężczyzna zrobił jej


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#27 10-07-2015 o 00h38

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Przedstawiam wam Lucy, córkę samego Władcy Piekła.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/fa/4e/ef/fa4eefa39892a9e9e9c494b286fe0d6a.jpg

Lucy tak jak jej ojciec ma srebrne włosy, oczy, ogon oraz rogi. Zazwyczaj ubrana jest w czarne suknie z srebrnymi dodatkami.
Istnieje prawdopodobieństwo, że matką Lucy była ludzka kobieta. Jednak przez fakt, że płynie w niej krew Lucyfera ma pełne prawo przejąć po nim piekielny tron.
Pomimo łagodnego wyglądu w pozostałych mieszkańcach piekła wzbudza: szacunek oraz lęk, gdyż jest tak samo okrutna jak jej ojciec.


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#28 11-07-2015 o 13h14

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Podbijam 20 dni do końca:)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#29 14-07-2015 o 22h11

Miss'nieobczajona
kasidi63
...
Wiadomości: 41

Przedstawiam uczenice która jest prawdziwą diablicą niech jej miły wygląd nikogo nie zdzwi jest naprawdę okrutna.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45570.jpg


                           //photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/45755.jpg
Zapraszam do przeczytania mojego opowiadania na forum:

//www.missfashion.pl/forum/t6547,1-vaiolet-krymina%C5%82-dramat.htm#p388666

Proszę o uczciwą ocenę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#30 19-07-2015 o 00h25

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Link do zewnętrznego obrazka

Kim jestem?
Aniołem. A raczej byłam aniołem.
Dlaczego już nie jestem?
Zachciało mi się igraszek ze śmiercią.
A teraz muszę jej pomagać.


Link do zewnętrznego obrazka

Kto tak na prawdę wie, jak wyglądają stwory z piekła? Może są rogate, może ogoniaste, albo kopytne? A może mają osiem włochatych odnóży i snują się co noc pod łóżkiem? A może diablice przyjmują postać kobiet tak niewinnych, że nikt by ich o nic nie podejrzewał? Pozornie skromne - mącą w męskich umysłach i nakłaniają do grzechu... A potem patrzą z pełną satysfakcja jak płona w piekielnych odmętach.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#31 19-07-2015 o 20h23

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45886.jpg
Moja pierwsza stylizacja to Dajkira , księżniczka strefy podziemia , piekła , czarnego świata . Jako księżniczka ma potężne moce , w tym panuje nad węzami , które jako symbol piekła służą  swemu panu bezgranicznie .Jej twarz pokrywają bandaże , ponieważ jej oczy zabijają natychmiast. Za plecami ma dusze , która właśnie trafiła tu ze świata żywych .Zadaniem Dajkiry jest pilnowanie wrót cienia  przez które przedostają się dusze zmarłych .Ma nie dopuścić aby żadna z dusz nie przeszła  przerznie po raz drugi .

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45892.jpg

Druga stylizacja przedstawia Alinor która , kiedyś była aniołem lecz teraz niszczona powoli przez ogień piekieł upada. Zapytacie się co zrobiła ? Otóż kilka wieków temu zakochana w pół demonie przyrzekła swoją wierność diabłu , aby ten w zamian za to uwolnił jej ukochanego od cierpienia. Bóg widząc ich miłość złagodził jej przymierze  i od tond została ona pół aniołem . Ma za zadanie wysyłać zabłąkane dusze w ich miejsce . Lecz niestety na zawsze ogień piekieł będzie parzył jej skórę .

Offline

#32 21-07-2015 o 11h40

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Zgłaszam swoją upadłą anielicę, która została strącona za uprawianie czarnej magii w tym nekromancji. Otchłań to okropne miejsce, a upadłe anioły są częstym atakiem zbezczeszczeń i przemocy ze względu na swoją niewielką czystą część,  ujawnia się ona resztkami śnieżnej bieli na jej włosach oraz zszarzałymi skrzydłami, żeby nie rzucać się w oczy dziewczyna  ożywiła martwego wróbla i oddaje mu swoje skrzydła, gdy ich nie potrzebuje, dzięki temu jej włosy nie wzbudzają podejrzeń, a ptak(który przypomina wtedy ptaka śmierci) z jej skrzydłami jest zawsze przy niej, a  kiedy tylko tego potrzebuje ma skrzydła do ucieczki. Czasem żałuje, że została strącona, ale w tym miejscu może spokojnie praktykować swoje nauki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45996.jpg

Offline

#33 21-07-2015 o 22h10

Miss'całkiem całkiem
Qaszka
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 82

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45909.jpg
Nieznająca litości diablica na usługach Lucyfera mieszkająca na samym dnie piekła. Włada piekielnym ogniem, którym to przypieka dusze w ramach kary za ich grzechy popełnione za życia.

Offline

#34 24-07-2015 o 19h34

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Podbijam zostało ostatnie 7 dni do końca konkursu:)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#35 27-07-2015 o 22h13

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46334.jpg 
Ayame była kiedyś zwykłym aniołem zawsze wykonywała swoje obowiązki do czasu gdy zakochała się w człowieku,specjalnie dla niego porzuciła swoje anielskie życie i znalazła się na ziemi jako upadły anioł.Niedługo potem spotkała swojego ukochanego lecz on jej nie chciał a włosy Ayame ze wstydu poczerwieniały a ona do dziś skrywa swoją twarz za maską błąkając się samotnie po świecie wspominając jak wiele straciła by móc się na nim znaleźć.

Offline

#36 28-07-2015 o 13h15

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ahne urodziła się jako zdeformowany anioł. Znaczy się - anioł z pajęczymi odnóżami. Jej matką była upadła anielica, a ojcem... Sama nie wie. Wie tylko, że jako nieco dziwaczny anioł się urodziła, więc człowiekiem być nie mógł... Bo wyglądałaby zupełnie inaczej. W każdym razie - dawno temu mieszkała w Niebiosach. Zapragnęła jednak odwiedzić swoją matkę... A po drodze się zakochała w pewnym człowieku. Porzuciła swój dom dla niego, a on później tak po prostu ją zdradził. Jak to faceci mają w zwyczaju. Wściekła złapała za nóż, i go zabiła. Była dosyć porywcza... Dopiero po fakcie zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła. Po namyśle doszła do wniosku, że zasłużył sobie. I tak teraz lata po świecie, wymierzając sprawiedliwość tym, który zranili kiedykolwiek serce jakiejkolwiek kobiety.

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41452.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#37 28-07-2015 o 16h12

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Nadchodzę z drugą propozycją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Oto diablica Whiterress, prawa ręka samego Mefistofelesa, swoją siłą i urokiem potrafi przejąć kontrolę nad każdą duszą. Chodzą słuchy, że sprowadza do siebie anioły, które są jej poddane.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46366.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#38 28-07-2015 o 18h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Odświeżam moją zeszłoroczną kreację, coby się nie marnowała w folderze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tyle tu pięknych diablic i upadłych. Proszę państwa, przed wami sam Diabeł w kobiecym wydaniu. Postać kusiciela, poddającego w wątpliwości nasze działania. Siejący niepewność, stwarzający niedomówienia, przewrotny gracz. Niech nie zwiedzie was ten wyraz twarzy, wszystkie bowiem działania niewinnie wyglądającej Szatanicy są przez nią z góry zaplanowane. Wszak chodzi przecież o pozyskanie najcenniejszego dla niej łupu- duszy ludzkiej.


//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46383.jpg

Offline

#39 29-07-2015 o 20h36

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

No to jednak będzie druga stylizacja...

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/gd/46463.jpg

  Oto upadły anioł. Obok Ciemnej Istoty kręci się mały demon, który przynosi jej dusze zmarłych grzeszników. Mroczna, skrzydlata anielica była niegdyś dobra i pomagała ludziom. Oczyszczała ich dusze ze zła by mogły przejść przez Bramy Nieba. Niestety pewnego razu natrafiła na dusze tak zniszczoną złem, że nie dała rady i spadła z Nieba. Teraz żywi się darami swego pomocnika - czarnego demona.

(nie było w zasadach nic o tym, że nie wolno zakładać ,,kilku kapeluszy - ,,stylizacja nie może zawiera całych kompletów" , więc pozwoliłam sobie to zrobić. jednak jeśli to jest jednak nie właściwe proszę autorkę konkursu o powiadomienie mnie)

Offline

#40 30-07-2015 o 10h49

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Podbijam. Ostatnie 3 dni trwania konkursu!


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#41 01-08-2015 o 20h17

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Ostatnie godziny trwania konkursu:)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#42 01-08-2015 o 21h30

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

sandy123 nie pisz posta pod postem.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#43 01-08-2015 o 23h02

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46673.jpg
Wrzucam 2 postać czyli moją młodą diablicę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kasumi jest córką samego Mepfistotelesa ale nie chcę być jak ojciec i woli pomagać ludziom.Zakrywa swoją twarz czarną woalką by nie było widać jej czerwonych oczu a rogi regularnie piłuję aby ludzie którym pomaga gdy zgubią drogę nie przestraszyli się jej nie lubi się stroić ale musi ponieważ to ona obejmie tron jako jedyna potomki lecz to ją bardzo przeraża dlatego często by oderwać się od jej ponurego świata zagląda przez swój magiczny pierścień do świata ludzi dzięki czemu wie kiedy ma pomóc.

Offline

#44 02-08-2015 o 00h19

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Koniec konkursu dziękuję za udział bardzo trudna decyzją do podjęcia przede mną. Udział wzięło 40 stylizacji:) Przewiduję również nagrodę publiczności:) Każdy może oddać swój głos na jedną osobę  nawet osoba nie biorąca w nim udziału/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Od dnia dzisiejszego jest na to tydzień (niedziela 9 sierpnia)później zostaną ogłoszone wyniki.

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (02-08-2015 o 09h55)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#45 02-08-2015 o 07h07

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

głos swój oddaję na Suiseiseki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i jej Onibabę


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#46 02-08-2015 o 09h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

KimKas i jej obłąkany anioł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#47 02-08-2015 o 10h03

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 619

Oddaję swój głos na Pineapple i jej zdeformowanego anioła Ahne.

Offline

#48 02-08-2015 o 10h21

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja głosuję na zabeczka1948 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pierwsza stylizacja.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#49 02-08-2015 o 10h33

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

ale która stylizacja?


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#50 02-08-2015 o 10h36

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Głosuję na Ragnarook  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4