Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#1 27-06-2015 o 20h05

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44709.jpg
                              Oto zasady: Stylizacje mają być inspirowane diablicami albo upadłymi aniołami.Liczy się kreatywność im dziwniejszy pomysł tym milej widziany.Trzeba opisać stylizacje w dwóch zdaniach jeśli ktoś chce więcej proszę bardzo. Stylizacja nie może zawierać całych kompletów. Każda miss może zgłosić dwie stylizacje pod warunkiem ze jedna to upadły anioł a druga diablica. Czas trwania konkursu do 1 sierpnia do godz 00.00.

Nagrody:
Za I miejsce: obraz miss, sygnatura, dyplom
Za II miejsce: obraz miss (do połowy), dyplom oraz sygnatura
Za III miejsce: szkic farbami miss i dyplom oraz sygnatura
Wyróżnienie: dyplom

UWAGA!!!
Dnia 01.07.2015 dokonane zostały zmiany. Każda miss może zgłosić max 2 stylizacje. Pod warunkiem ze jedna to diablica a druga upadły anioł.
Życzę piekielnie dobrej zabawy przy tworzeniu stylizacji:)


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (28-07-2015 o 19h14)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 27-06-2015 o 22h04

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/34/gd/27186.jpg
Dzisiejsze diablice nie mają łatwo. Kiedyś wystarczał seksapil aby śmiertelnicy podążały za nimi wprost do piekła. Teraz nie wystarczy uroda, potrzebny jest jeszcze spryt i wykształcenie. Moja diablica to szefowa międzynarodowej korporacji, która poprzez zlecane pracownikom zadania sprowadza ich na drogę zła.

Offline

#3 27-06-2015 o 22h32

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Królowa piekła
Link do zewnętrznego obrazka

Moja stylizacja przedstawia królową piekła która swym batem smyra grzeszników XD Ubrana jest w odcienie czerni oraz srebrne dodatkami a jej włosy oraz makijaż są czerwone jak ogień piekielny.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#4 27-06-2015 o 23h33

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Moja miss jest upadłym aniołem. Kiedyś, w epoce Heian była Doji, strażniczką rodu Minamoto, lub po prostu Tenshi ale przez romans z człowiekiem została zwolniona przez Amaterasu zobowiązków. Zrzucona na Ziemię chodziła już jako Datenshi samotnie ciemnymi lasami i opłakiwała ukochanego, utraconą miłość i wspominając dawne życie. Ludzie z wiosek, którzy ją widzieli po zmroku wołali na nią " Onibaba ". Choć wcale nie była niebezpieczna i nie łaknęła ludzkiej krwi, matki straszyły dzieci " szybko do domu, bo Onibaba cie zabierze ". Jedyne czego pragnęła to obrócić się w nicość i połączyć się z ukochanym.

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44722.jpg

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (27-06-2015 o 23h36)


Offline

#5 28-06-2015 o 13h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oto moja diablica. Jest piękna, lecz niebezpieczna.

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44721.jpg

Ostatnio zmieniony przez Naravi (28-06-2015 o 18h55)

Offline

#6 28-06-2015 o 13h57

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855


http://i60.tinypic.com/2i1jmtc.jpg

Moja miss to diablica, która jest matką samego Lucyfera. Zajmuje się przepowiedniami, które zawsze są złe i sprowadzają ludzi na przestępczą drogę. Złoto i biel reprezentują władzę nad wszystkimi brudnymi istotami gotujących się w piekle.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#7 28-06-2015 o 14h02

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Szkoda, że nie było innych skarpetek....
http://images66.fotosik.pl/1005/5bc2bde359eea983med.png
Moja diablica nie jest królową piekła, ale mimo to jest najbardziej niebezpieczna z wszystkich diablic. Właśnie dusi pięknego, niewinnego feniksa.
Może nie wygląda strasznie, ale diablic, tak samo jak ludzi nie można oceniać po wyglądzie a jeżeli ktoś tak robi to potem tego żałuje.

Inspiracje ^^


Mam nadzieję że się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#8 28-06-2015 o 16h34

Miss'nieobczajona
noriko1999x
...
Wiadomości: 42

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44731.jpg
Przedstawiam wam Lilith. Kiedyś była bardzo piękna ,jednak z powodu pewnych wydarzeń stała się upadłym aniołem i zmieniła nie do poznania.


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43820.jpg

Offline

#9 28-06-2015 o 19h21

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Pierwsza stylizacja przedstawia nietypowo piękną diablicę - niebieską.  Strzeże ona wejścia do piekielnej dyskoteki ,gdzie wszystkie diabły i diablice się bawią. 
Druga stylizacja przedstawia czerwonego upadłego anioła, który jest bardzo piękny ,ale i bardzo złośliwy. Wkradłszy się do Raju ukradł jabłko z zakazanego drzewa .Chce je zjeść aby być mądrzejszym i przebieglejszym.
Każdy ma w so­bie coś z diabła i anioła, wystarczy się dobrze przyjrzeć.
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35216.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32600.jpg
Post edytowany za zgodą organizatorki.

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (02-07-2015 o 16h39)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#10 29-06-2015 o 11h34

Miss'Żółtodziób
Lenka2
...
Wiadomości: 10

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44756.jpg

Oto moja wersja królowej demonów.W ręku trzyma bicz,by pilnować przeklętych dusz,jakie trafiają do jej królestwa.Każda istota,która pojawi się w tym miejscu musi wybrać między pracą na piekielnym dworze a wieczną udręką w jaskini ognia.

Offline

#11 29-06-2015 o 11h55

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

AZAZEL

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44758.jpg

Pierwotnie bóg trzód.  Za swe nieposłuszeństwo został zdegradowany i stał się demonem/upadłym aniołem. a oto moja wersja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#12 29-06-2015 o 13h18

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44762.jpg

Oto diabeł z ciałem kobry oraz skrzydłami niezidentyfikowanego zwierzęcia. Uśmierca śmiertelnymi ukąszeniami potrafiącymi zabić niejednego dorosłego człowieka. Ukrywa się w kanalizacjach, gdzie czyha na swoje ofiary, które potem konsumuje.

Offline

#13 29-06-2015 o 15h13

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Moja diablica właśnie wyszła na spacer swoim zwierzątkiem Demonem. Przechadza się po Płonącym Polu i śmieje się na widok od wieków cierpiących dusz.

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44771.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#14 29-06-2015 o 17h00

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44776.jpg
kto powiedział że demony nie lubią zwierząt? często je nawet wykorzystują to mali tajemini poslancy sił ciemności działający na ich korzyść nawiedzone lalki?  To przereklamowane  Co powiesz by dostać opentanego królika ten demon jest to w stanie zdobić te zło przenikanie do Twojego życia nie spodziewNie gdy to zauważysz będzie za późno więc strzesz się

Offline

#15 29-06-2015 o 21h19

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44803.jpg
Arioch to demon okrutny. Uwielbia pławić sie w zemście. Ale mściwy jest tylko wobec tych, którzy sami kiedyś używali zemsty jako narzędzia w walce. Jest więc okrutny, ale sprawiedliwy w owym okrucieństwie.

Offline

#16 29-06-2015 o 21h55

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

No cóż, jak wiele osób zapewne kojarzy, jestem aniołem, a dokładniej anhelem, dlatego demonek, którego stworzyłam już dość dawno, jest lekko zakrwawiony i potłuczony (w końcu czego się nie zrobi dla kochanych przeciwników XD). Do tego strój jest dość wyzywający, ponieważ demonica kusi do grzechu (choć jak wiedzą czytelnicy pewnego staaarego opowiadania z niektórymi osobami z forum jako aniołami i demonami, to anioły wcale nie są lepsze :'D). Na ciele demonicy znajdują się "demoniczne" symbole, do tego znajdują się obowiązkowe rogi. To, dlaczego bronią jest łuk, również jest związane z pewną anegdotką ze starych dziejów forum, kiedy jedna z użytkowniczek uczyła przez internet (między innymi w wątku Anioły vs Demony) drugą jak strzelać z łuku. Reszty można się domyślić XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36075.jpg

Offline

#17 30-06-2015 o 19h37

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Oto  moja stylizacja, królowa zła. Jej symbolem jest róża, piękna jednak posiadająca ostre kolce.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44861.jpg


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#18 01-07-2015 o 17h12

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

A moja diablica jest starą babą:

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44906.jpg

Owa kobieta była niegdyś zwyczajnym człowiekiem. Jednak pewnego dnia zakumplowała się z pewnym rogatym kolesiem, który okazał się być samym Lucyferem... A jako, że świetnie się dogadywali (oboje lubili torturować ludzi) ów diabołek pozwolił jej zamieszkać z nim w piekle, zamieniając ją w diablicę. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#19 01-07-2015 o 19h58

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44913.jpg

Moja diablica wygląda zwyczajnie ale to tylko pozory.
Jej głównym zadaniem jest kuszenie ludzi do popisywania kontraktów z wszelaką maścią diabłów i demonów.Choć to nie jedyna rola jaką pełni ktoś w końcu musi zarządzać piekłem pod nieobecność Lucyfera i to zadanie należy właśnie do niej.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#20 01-07-2015 o 23h05

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Annie jest przedszkolanką. Dzisiaj jest bal przebierańców, i pani przebrała się za Diablicę~! Wszystkim podoba sie jej strój. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44936.jpg


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#21 02-07-2015 o 01h04

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Stylizejszyn nr. 2, można nazwać upadłym aniołem, lecz mi to bardziej wyszło na upadłą wróżkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png :
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44938.jpg
Kocham tworzyć małe, słodkie i... Niebezpieczne!

"To czarna Pani mi powiedziała
Ona mnie chyba najbardziej kochała
Nie trzeba być zawsze grzeczną jak aniołek
Dzięki mej Pani przestałam odmawiać paciorek
Moje skrzydełka trochę ściemniały
Lecz wielkiej odwagi mi dodały
Mamusia przed mą śmiercią dobrze mnie wychowała
Robiła wszystko, bym swe serce Panu Bogu oddała
Ale krzywda piękniejsza jest od światła
Czarna Pani z świata już wiele ofiar zmiotła
Czarna Pani, zwana inaczej śmiercią
Zaczarowała mnie swą mocą czarcią
I teraz me szydercze chichoty
Dodają również innym "ciemnym" ochoty
Na krwawe zagrywki do strony ludzi
Mordowanie nikogo tutaj nie nudzi..."

Offline

#22 02-07-2015 o 16h19

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Skoro można przedstawić drugą stylizację, to grzechem byłoby nie skorzystać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Oto upadły anioł, którego imię zostało zapomniane w pomroce dziejów.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/44956.jpg
Po swoim upadku i utracie pięknych skrzydeł anioł ten oszalał. Piękne włosy zaczął spinać w dziwną fryzurę przypominającą rogi oraz nosił dziwaczną maskę na połowie twarzy. Pewnego dnia postanowił zbudować sobie skrzydła, na których poleci do Nieba i zemści się na Bogu. Marzenie to jest oczywiście nierealne, ale spróbujcie to wytłumaczyć szaleńcowi...

Offline

#23 03-07-2015 o 09h25

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ja z kolei przedstawiam topielca- według podań ludowych demony te były duszami, które nie mogą po śmierci trafić do zaświatów, więc błąkają się po świecie. Skazane były na wieczną pokutę, potępienie i samotność, a nikt nie był w stanie ukrócić ich cierpień.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#24 03-07-2015 o 17h12

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

A więc uznałam że też się w końcu zgłoszę z moją diablicą :-)
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44999.jpg
A więc przedstawiam wam moją diablicę! Dosyć skąpo ubrana kibić (na nogach to po prostu jej czerwona skóra kryjąca wewnątrz ciemność) z czarnymy, nietoperzowymi(autokorekta kazała tak napisać O.o) skrzydłami. Urodziwa, zgrabna, ale niestety bez serca. Kusi dusze mężczyzn które trafiły do piekła, ale nie da się zdobyć jej serca...którego jak już wspomniałam, nie ma. Jej cień jest jednocześnie jej pomocnikiem w męczeniu dusz, a bicz, to po prostu bicz którymi pogania ludzi którzy trafili w odmęty piekieł. A jej mina? Jaj mina mówi (kiedy ona mówi):
"Co tak wolno idziesz nieudaczniku?! Rusz ten tyłek i nie pokazuj mi się nigdy na oczu larwo, paskudny robalu! Myślisz że mmi się uśmiecha patrzenie na ciebie?! Jesteście wszyscy tacy paskudni że na samą myśl robi mi się nie dobrze! Znikać mi z oczu poczwary!"

I to tyle o mojej diablicy.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#25 04-07-2015 o 12h17

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45018.jpg

Yami to diablica. Nie posiada uczuć,  a jej przerażające oczy są bramą do piekieł. Gdy spojrzysz w oczy Yami - już nigdy nie ujrzysz blasku słońca.

       Kiedyś była zwykłą istotą...lecz zakochała się w demonie. Za potajemne spotkania z dziewczyną miał zostać odesłany w Nicość, ale ona poświęciła się...dla niego stała się demonem. Jej serce wypełniła ciemność, ale jeśli w jej oczy spojrzy mężczyzna, który pokocha ją - klątwa zostanie zdjęta, a ona będzie wolna.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4