Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9

#201 11-01-2016 o 00h24

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Moje faworytki... Przede wszystkim Alga (jak już pisałam) ze swoją po prostu powalającą rybą <3333
I generalnie słońce, ta twoja inspiracja muzyczna to jakiś obłęd. Któryś dzień z rzędu słucham x'D
Dalej serowa ze smokiem i przecudowny kocur rebeki :33


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#202 12-01-2016 o 13h57

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moją faworytką jest Rebeka7 i jej kot Stefan <3

Offline

#203 12-01-2016 o 14h28

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Jestem za rysunkiem Ojsa ^^

Offline

#204 17-01-2016 o 19h07

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

A moją faworytką jest Alga. I Alga. ♥


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#205 21-01-2016 o 14h40

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Rysunki Ojsy i Serowej są śliczne :3
Bardzo mi się też podoba kocur Rebeki ^^

Offline

#206 21-01-2016 o 15h18

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

o luju, zapomniałam kompletnie...
Ja oczywiście jestem za Rebekowym
Stefanem, bo jakże by inaczej
Chociaż Serowy smok też jest fajny... /modules/forum/img/smilies/miou.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#207 31-01-2016 o 19h07

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przepraszamy za opóźnienia.
Od tygodnia nie mam kontaktu z Natsumi, więc nie wiem ile to potrwa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Czy znajdzie się jakaś chętna do pomocy duszyczka, która machnie nagrody dla podium? T^T


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#208 07-02-2016 o 08h57

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Znalazła się x3. Nie mogę się doczekać aż ujawnisz wyniki konkursu!


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#209 07-02-2016 o 20h56

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Wyniki 7 edycji Miss Da Vinci!

Na początku chciałabym serdecznie przeprosić za opóźnienie oraz za to, że nagrody nie są na takim poziomie, jak zwykle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Cieszę się, że do pomocy przy nagrodach zgłosiły się trzy kochane osóbki - Pineapple (która, jak się za chwilę dowiecie, nie mogła zrobić nagród z dość oczywistego powodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png), kucykowa9 (niestety, uparłam się, że nagrodami w konkursie rysowniczym nie powinny być rysunki XD) oraz Mineo!

Na początek - nagrody dla wszystkich za udział. :3 Dziękujemy, że zgłosiliście tyle wspaniałych prac!

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Edytowane: Oczywiście, zapomniałabym o tym, co najważniejsze!
Co to takiego...?
Jak większość z Was się domyśliła, tematem konkursu był...

Link do zewnętrznego obrazka

Koci język! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Koniec edytowanego fragmentu. >.<


A teraz...
Gratulacje dla pięknego podium!

1 miejsce: DarkSeaweed

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


2 miejsce: Pineapple & Rebeka7

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


Trzecie miejsce: serowakanapka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Nagrody wykonała niezawodna Mineo!

Gratulujemy!

A teraz... Muszę przekazać Wam smutną wieść. Prawdopodobnie niektórzy już się tego domyślili, inni być może zobaczyli jakąś moją wiadomość gdzieś na forum... Ta edycja była niestety ostatnią, a przynajmniej ostatnią w naszym składzie. Jak widać, graficy się wyłamali. Ja także nie za bardzo mam już motywację na prowadzenie tego konkursu.
Jeśli znajdą się chętne osoby - nie mam nic przeciwko oddaniu Miss Da Vinci pod opiekę kogoś innego. Zastanówcie się jednak dobrze! To naprawdę niezbyt łatwa sprawa. W każdym razie, jeśli ktoś ma ochotę, proszę o informację na pw. :3

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przez cały okres trwania konkursu zgłaszali tu swoje prace. Dziękuję także wszystkim dotychczasowym grafikom oraz jury! Wszyscy jesteście wspaniali i bez Was konkurs by się oczywiście nie odbył!

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (07-02-2016 o 21h21)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#210 07-02-2016 o 23h50

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ja nie wiem, czy się cieszyć z drugiego miejsca, czy się smucić z powodu oficjalnego zakończenia konkursu MDV... Może po kolei!

Alga na pierwszym miejscu, miłość bardzo! ♥ ♥ ♥
Ślicznie dziękuję za drugie miejsce! Mój bohomaz na podium nie był mi do szczęścia potrzebny, aczkolwiek cieszę się bardzo! ^^
Minio wykonała świetne dyplomy, wcale nie są brzydkie! Dlaczego? Koty, koty, koty, koty! Koty ratują wszystko! Zawsze! ;D

Szkoda, że najprawdopodobniej była to ostatnia edycja. Inicjatywa była bardzo fajna. Udział był świetną zabawą! No i była motywacja do sięgnięcia po ołóweczek lub kredki.
Chlip! *Ociera wyimaginowaną łezkę.*

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (08-02-2016 o 15h56)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#211 08-02-2016 o 20h10

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

To może jeszcze słowo ode mnie, tak na zakończenie, bo chociaż nie było mnie specjalnie widać to zawsze czuwałam nad konkursem ; ) Jestę ninja! :'D Nawet jeżeli ktoś przejmie MDV to już nie będzie to samo, więc...

Cieszę się bardzo, że mogłam w jakiś sposób pomagać przy konkursie Miss Da Vinci. Dziękuję Majerankowej za "angaż" do roli jury, dziękuję pozostałym dziewczynom, z którymi dzieliłam tę zaszczytną funkcję oraz dziękuję świetnym grafikom za ich ciężką pracę.
Współpraca z Wami wszystkimi była świetna! :'D

Dzięki wielkie dla wszystkich uczestników za zgłoszone przez Was prace. Poziom zawsze był bardzo wysoki (coraz wyższy z edycji na edycję), a ocena trudna. Aż trudno uwierzyć, że na jednym Forum jest tyle utalentowanych osób! Trzymajcie tak dalej :'D

Jeszcze raz dziękuję wszystkim.
Miło było : )

Offline

#212 28-02-2016 o 17h05

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

8 Edycja Miss Da Vinci

Na sam początek chciałabym przekazać wszystkim radosną nowinę jaką jest ponowne otwarcie Miss Da Vinci.
Bardzo się cieszę, że udało mi się otworzyć go dla was ponownie i mam nadzieję, że cieszycie się razem ze mną. Liczę na to, że w dalszym ciągu będzie się tu pojawiać tyle cudownych prac co do tej pory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A teraz do nowego tematu:

Link do zewnętrznego obrazka

W tej edycji pozwolimy wam puścić wodze fantazji i przedstawić nam wymyśloną przez was historię. Wzruszycie nas do łez, rozbawicie, a może przestraszycie? Wszystko zależy od waszej wyobraźni, a ona nie ma granic.

Jury w składzie:  Karucchi, Whitewind, , Rillianne będzie oceniać prace uczestników wg kryteriów.

Kryteria
Zgodność z tematem (0/10)
Kreatywność (0/10)
Estetyka pracy (0/10)
Ogólne wrażenie (0/10)
+ Każda jurorka będzie mogła dać 1 dodatkowy punkt swojej faworytce

Nagrody dla podium i wyróżnień wykonają: Saori oraz Karucchi

Zgłoszenia przyjmujemy do 13.03.2016 do północy. Zgłoszenia dodane po upłynięciu terminu będą ignorowane.


Regulamin
Przede wszystkim miniregulamin działu oraz regulamin ogólny forum
Rozmowy na temat wyników dozwolone są przez tydzień po ich przedstawieniu, potem proszę o przeniesienie rozmów do luźnego wątku z rozmowami o konkursach
Przyjmujemy tylko jedną pracę na temat, druga zostanie zignorowana
Poprawne zgłoszenie to zdjęcie/skan/obrazek wykonany w komputerowym programie graficznym wraz z podpisem autora (obowiązkowe!)
Technika absolutnie dowolna dopóki jest ona w formie graficznej, zabronione jest wstawianie stylizacji miss lub deco!! - karane z góry wykluczeniem na dwie edycje
Wymagamy krótkiego opisu rysunku
Uczestnik, który usunie zgłoszenie nie może ponownie wziąć udziału w danej edycji
W przypadku pogwałcenia regulaminu uczestnik trafi na czarną listę (chwilowo lub dożywotnio) dostępną po napisaniu do jurorek na priv i jego zgłoszenia będą ignorowane
Przypominam też, że miniregulamin forum zabrania zaśmiecania wątku, tj. komentowania w nim przed zakończeniem konkursu. Proszę dostosować się do rady Jess i rozmawiać o tym w wątku "Porozmawiajmy o nieoficjalnych konkursach"



Kto zostanie ósmą zwyciężczynią Miss Da Vinci?
Powodzenia!

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez Karucchi (28-02-2016 o 19h16)

Offline

#213 28-02-2016 o 19h35

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Jak zobaczyłam konkurs to pomyślałam od razu o zgłoszeniu się do niego. Jednak nabrałam pewnych wątpliwości, ale dostałam zgodę od moderatorki na publikację.
Mimo wszystko zalecam do przeczytania pracy osoby pełnoletnie (no i jurorki). Dałam także spoiler by była jakaś cenzura.

Gatunek: HORROR, ale także dramat. Niestety manga nigdy nie otrzymała ode mnie tytułu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Mam nadzieję, że w konkursie chodziło o zamieszczenie komiksu.
Nie ma też nic napisane co do ilości stron.

A manga to taka typowa w moim stylu. Ja tworzę tego typu dzieła tylko 200 stronicowe. Tutaj moje dzikie wizje i fantazje w pigułce.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (28-02-2016 o 19h36)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#214 09-05-2016 o 17h32

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Wyniki 8 Edycji Miss Da Vinci

Na sam początek chciałabym przeprosić, że tyle nam to trwało, ale życie i szkoła nikogo nie oszczędzają, a dzień ma tylko 24 godziny. Na szczęście pomimo wszystkich problemów w końcu jesteśmy i obiecujemy poprawę.

Jeśli chodzi o wyniki to przez małą liczbę uczestników nie mamy podium, ale to nie powstrzymało nas od przygotowania dyplomu.
Solomona
Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy!

9 Edycja Miss Da Vinci

Link do zewnętrznego obrazka
W tej edycji nie obejdzie się bez posklejanych palców. Poszukajcie kleju i nożyczek, puśćcie wodze fantazji i pochwalcie się waszymi collagami.


Jury w składzie:  Karucchi, Whitewind, Rillianne będzie oceniać prace uczestników wg kryteriów.

Kryteria
Zgodność z tematem (0/10)
Kreatywność (0/10)
Estetyka pracy (0/10)
Ogólne wrażenie (0/10)
+ Każda jurorka będzie mogła dać 1 dodatkowy punkt swojej faworytce

Nagrody dla podium i wyróżnień wykonają: Saori oraz Karucchi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.05.2016 do północy. Zgłoszenia dodane po upłynięciu terminu będą ignorowane.


Regulamin
Przede wszystkim miniregulamin działu oraz regulamin ogólny forum
Rozmowy na temat wyników dozwolone są przez tydzień po ich przedstawieniu, potem proszę o przeniesienie rozmów do luźnego wątku z rozmowami o konkursach
Przyjmujemy tylko jedną pracę na temat, druga zostanie zignorowana
Poprawne zgłoszenie to zdjęcie/skan/obrazek wykonany w komputerowym programie graficznym wraz z podpisem autora (obowiązkowe!)
Technika absolutnie dowolna dopóki jest ona w formie graficznej, zabronione jest wstawianie stylizacji miss lub deco!! - karane z góry wykluczeniem na dwie edycje
Wymagamy krótkiego opisu rysunku
Uczestnik, który usunie zgłoszenie nie może ponownie wziąć udziału w danej edycji
W przypadku pogwałcenia regulaminu uczestnik trafi na czarną listę (chwilowo lub dożywotnio) dostępną po napisaniu do jurorek na priv i jego zgłoszenia będą ignorowane
Przypominam też, że miniregulamin forum zabrania zaśmiecania wątku, tj. komentowania w nim przed zakończeniem konkursu. Proszę dostosować się do rady Jess i rozmawiać o tym w wątku "Porozmawiajmy o nieoficjalnych konkursach"



Kto zostanie dziewiątą zwyciężczynią Miss Da Vinci?
Powodzenia!

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#215 09-05-2016 o 18h01

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Thx za dyplom.

Ja po prostu zmiażdżyłam konkurencję XD.
Link do zewnętrznego obrazka
Mam nadzieję, że dobrze się czytało moją twórczość.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#216 18-07-2016 o 20h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

te wszystkie obraski są /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#217 18-07-2016 o 20h54

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Kokarda19 upomnienie za wypowiedź, która nie wnosi nic do wątku i za nadmiar emotek.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9