Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 03-10-2013 o 08h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

"Wolę być starym, nudnym sobą, niż udawać kogoś kim nie jestem..." ~ Kłapouchy

Offline

#27 05-05-2014 o 19h11

Miss'Żółtodziób
Irina4
...
Wiadomości: 6

''Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. ''

''Wszys­tko, co się opłaca po­siadać, opłaca się również, aby na to czekać.''

''Le­piej być nie­szczęśliwą sa­mot­nie, niż nie­szczęśliwą z kimś innym. ''

- Marilyn Monroe <3

Trochę jeszcze Kurta Cobaina :

-  ''Jeśli będziesz kiedyś w potrzebie, proszę, nie wahaj się zapytać najpierw kogoś innego.''

-  ''Myślę, że jestem głupi albo może tylko szczęśliwy.''

-  ''Wolę umrzeć, niż być trendy.''

-  ''Mam prośbę do naszych fanów. Jeżeli którykolwiek z was w jakikolwiek sposób nienawidzi homoseksualistów, ludzi o innym kolorze skóry lub kobiet, zrób nam jedną przysługę – odwal się od nas! Nie przychodź na nasze koncerty i nie kupuj naszych płyt.''

-  ''Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest.

-  ''Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa... Życie  pier***i nas wszystkich''

Ostatnio zmieniony przez Irina4 (05-05-2014 o 19h12)

Offline

#28 06-05-2014 o 20h08

Miss'ok
SouImate
I tą oto świecą... podpalę twoją matkę,zaraz...co?!
Miejsce: Pod łóżkiem.TWOIM łóżkiem.
Wiadomości: 77

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."~Albert Einstein

"Kto nie doznał goryczy ni razu, Ten nie dozna słodyczy w niebie." ~Adam Mickiewicz

"Daj dziewczynie odpowiednie buty,a podbije świat."~Marilyn Monroe

"Każdy zachód słońca jest inny,ale każdy piękny na swój własny sposób."
~Jared Leto.

Offline

#29 06-05-2014 o 21h00

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

"Definicja, której nie ma w słowniku:
Nie odchodzić: akt wiary i miłości, prawidłowo rozszyfrowywany przez dzieci. "

The Book Thief - Złodziejka książek


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#30 11-05-2014 o 21h19

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

A ja pojawiam się z Darami Anioła:
"- Swoją samowolą naraziłeś innych na niebezpieczeństwo. Tego incydentu nie
pozwolę ci zbyć wzruszeniem ramion!
- Nie mogę niczego zbyć wzruszeniem ramion - powiedział Jace. - Mam jedno
zwichnięte."
"- Wolałbym, żeby się pospieszył - burknął Jace. Siedział na łóżku w brudnym ubraniu,
oparty o puchate poduszki.
- Dlaczego? - zapytała Clary. - Coś cię boli?
- Nie. Mam wysoki próg bólu. Nawet nie tyle próg, ile duże i gustownie urządzone
foyer. Ale łatwo się nudzę. - Mrugnął do niej. - Pamiętasz, jak mi obiecałaś w hotelu, że jeśli przeżyjemy, ubierzesz się w strój pielęgniarki i umyjesz mnie gąbką?
- Chyba źle usłyszałeś - stwierdziła Clary. - To Simon obiecał ci mycie gąbką.
Jace mimo woli zerknął na Simona, a ten uśmiechnął się do niego szeroko i
powiedział:
- Jak tylko stanę z powrotem na nogach, przystojniaku."
Oraz z Diabelskimi maszynami:
"- Podziemny Świat? - powtórzyła Tessa. — To miejsce w Londynie?
- Nieważne - uciął Will. - Właśnie chwalę się swoimi umiejętnościami detektywistycznymi i wolałbym, żeby mi nie przerywano. Na czym skończyłem?"
"- Przecież są diamentami [książki], nie uważasz? Czy kochasz coś równie mocno? Tylko nie mów "getry", "tennis ziemny" czy coś równie głupiego.
- Dobry Panie - westchnął Will z udawanym przerażeniem. - Ona już mnie zna."
"Will podwinął rękawy.
- Chyba będziemy musieli wyważyć drzwi...
- Albo nie - powiedział Jem, sięgając do gałki.
Drzwi się otworzyły, ukazując prostokąt ciemności.
-Nie, to zwykłe lenistwo - skomentował Will."
"- Robisz za duże kroki - stwierdził Will. (...) - Camille chodzi delikatnie jak faun po lesie, a nie jak kaczka.
- Nie chodzę jak kaczka.
- Lubię kaczki - wtrącił dyplomatycznie Jem. - Zwłaszcza z Hyde Parku. (...). Pamiętasz jak próbowałeś kiedyś mnie namówić, żebym rzucił im pieróg nadziewany mięsem, bo chciałeś sprawdzić, czy uda się wyhodować rasę kaczek kanibali?
- I zjadły go - przypomniał Will. - Krwiożercze małe bestie. Nigdy nie ufaj kaczkom."
"- Sugerujesz, że resztki mojej reputacji pozostały nietknięte? - zapytał Will z udawanym przerażeniem. - Najwyraźniej coś źle zrobiłem. Albo nie zrobiłem czegoś złego, tak też może być. - Zabębnił pięścią w bok powozu. - Thomas! Musimy natychmiast ruszać do najbliższego burdelu! Szukam skandalu i podejrzanego towarzystwa."
Cassie jest niesamowita xD Jest ich jeszcze wiele, jednak wyszło mi już przydługo, więc więcej dam kiedy indziej ;P


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#31 10-06-2014 o 23h38

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Cytat na moim nieśmiertelniku: Memento Mori.

Offline

#32 18-10-2014 o 16h36

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

"Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał."

Ken Kesey "Lot nad kukułczym gniazdem"


Dziś trafiłam na ten cytat na jednym z fanpejdży i strasznie mi się spodobał, bo jest bardzo prawdziwy - stwierdzam to na podstawie zarówno doświadczenia życiowego, jak i zawodowego, chociaż zdarza się, że takie ignorowanie prowokowania sprawia, że druga strona się opamiętuje i staje się milsza. Niech żyje równowaga i zen. Koniecznie muszę w końcu przeczytać tę książkę, ale lista takich pozycji staje się coraz dłuższa D:

Offline

#33 20-09-2015 o 20h53

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Odkopuję temat!

Czytając Chatę Williama P. Younga natrafiłam na taki śliczny cytat:

"Ty natomiast zostałeś stworzony do tego, żeby być kochanym, a więc to nie miłość Ciebie ogranicza, tylko jej brak.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#34 16-12-2015 o 19h07

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Mam parę cytatów, jeśli któreś powtórzę to przepraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
  ,,Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno - odleci. Oto jedna z zagadek"
  ,,Nie ma nic łatwiejszego niż zmienić kobietę z przeciętnej w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać"
  ,,Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce"
  ,,Kobieta wybaczy ci wszystko, oprócz jednego: że jej nie kochasz"
  ,,Nie czuj przykrości z powodu kogoś kto dał sobie z tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś, na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji"
  ,,Nigdy nie myśl, że masz złe życie tylko dlatego, że masz zły dzień"
  ,,Ofiarować przyjaźń osobie która cię kocha to tak jakby dać kromkę chleba spragnionemu"
   ,,Doceń to co masz zanim czas sprawi, że docenisz to co miałeś"


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#35 23-12-2015 o 01h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Podam wam jak narazie jeden, całkiem ok jest. 

"dresy to najtroskliwsi ludzie jakich znam zawsze jak przechodze obok nich to pytają czy mam jakiś problem.

Ostatnio zmieniony przez ksolarix (23-12-2015 o 01h25)


uśmiech jest kluczem do sukcesu :*

Offline

#36 28-12-2015 o 15h15

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Czas jest tylko sposobem myślenia.

Ten cytat chyba na zawsze będzie jednym z moich ulubionych. :> Natrafiałam na niego wielokrotnie czytając Historię Amuletu Edith Nesbit. Była jeszcze wersja pełniejsza, czyli: Czas i przestrzeń są tylko sposobem myślenia.


~

Offline

#37 30-12-2015 o 21h08

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Nigdy nie rób nikomu nadziej jeśli wiesz że i tak nic z tego nie będzie.

ten cytat powinien dotrzeć do mojego ex, ponieważ to boli.


siemanko loszki

Offline

#38 08-01-2016 o 02h36

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś Ty, drugim jest... Śmierć" -Wiedźmin <3


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#39 10-01-2016 o 18h45

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Mój ulubiony cytat to cytat z Drzewca z "Włady Pierścieni" - "Trzymam stronę tego, kto trzyma moją stronę".


Old Movies Rules

Offline

#40 11-01-2016 o 21h14

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Dzwonili do mnie z nieba, i mówili że uciekł im anioł,
nie powiem im gdzie jesteś.



A ten sama wymyśliłam.
mówiłeś że jesteśmy tylko dla siebie, lecz kłamałeś bo w ten czas pół miasta wydy*ałeś.

Ostatnio zmieniony przez jaxusi2 (07-02-2016 o 00h59)


siemanko loszki

Offline

#41 13-02-2016 o 14h50

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

" Co to znaczy według Ciebie "chamski"? Czy każdy kto się z Tobą nie zgadza jest od razu chamski?" ~Moderacja MSP
Zawsze się z tego cytatu nabijam.


https://discord.gg/XyTtcas

Online

#42 13-02-2016 o 17h39

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Każdy wie jak kierować swoim życiem lecz mało kto wie którą drogę wybrać żeby było dobrze.

Ostatnio zmieniony przez jaxusi2 (13-02-2016 o 17h39)


siemanko loszki

Offline

#43 30-03-2016 o 23h29

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

"Idee są groźniejsze od karabinów. Nie pozwalamy naszym wrogom mieć broni, dlaczego mamy im pozwolić mieć idee?" ~Józef Stalin


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#44 01-04-2016 o 14h40

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Chyba gdzieś to słyszałam, ale nie wiem gdzie:
Nie da się szczerze nienawidzić kogoś, kogo się nigdy nie kochało.


https://discord.gg/XyTtcas

Online

#45 01-04-2016 o 17h59

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 414

No to ja Wam zawrócę główkę moim ULUBIONYM cytatem, który zawsze mnie podnosi na duchu:
"Jeżeli szczęście jeszcze do Ciebie nie przyszło,
to znaczy, że jest DUŻE i idzie małym krokiem."

Koocham ten cytat. Wzrusza mnie.

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (01-04-2016 o 18h00)


#1 soowon defender

Offline

#46 08-04-2016 o 12h08

Miss'Żółtodziób
DDestiny
...
Wiadomości: 8

Jeśli o mnie chodzi to mam słabość do pięknych cytatów. Wiele moich ulubionych pochodzi z serialu One Tree Hill. Swego czasu zapisałam nimi cztery strony A4.
Ale wspomnę tylko kilka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

„Człowiek jest przerażającym stworzeniem. Masą mierników, wskaźników i rejestrów. Potrafimy odczytać tylko niektóre. I to najczęściej niedokładnie”

„Czas wszystko zabiera, czy tego chcesz czy nie. Czas wszystko zabiera, czas wszystko znosi. A na końcu...jest tylko ciemność. Czasami odnajdujemy innych w tej ciemności, a czasem...znów ich tam gubimy."

„Na świecie jest 6 miliardów 470 milionów 818 tysięcy 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w oczy. Niektórzy są złymi ludźmi w walce z dobrem. A niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami…wszystkiego czego potrzebujemy to jedna” - ten muszę wyróżnić, bo jego najbardziej ukochałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lubię jeszcze wiele cytatów z Harry'ego Pottera. Np.

"Nie żałuj umarłych Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"

"Niczego nie daje pogrążanie się w marzeniach i zapominanie o życie".

Jest jeszcze wiele innych, które mogłabym wymieniać i wymieniać, ale wtedy post rozrósłby się do duużych rozmiarów.

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


"Zdarza się, że czasem chwila trwa trochę dłużej niż chwila. Zamiera dźwięk, zamiera ruch...a potem wszystko wraca do normy"

Offline

#47 03-05-2016 o 10h45

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Moimi ulubionymi są wszystkie mega pozytywne ^^ Ale najbardziej lubię:
,, Jeśli się cofam to tylko po to by wziąć rozbieg ''
,, Tylko wariaci są coś warci ''
,, Szklanka jest napełniona do połowy, a nie pusta, jeśli chcesz- dolej wody, a nie nabieraj w usta ''
  Pozdrooo ^^


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

#48 17-08-2017 o 00h53

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

*Wielkie Wyzwanie*
"Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo."
-Autor nieznany


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#49 21-08-2017 o 23h32

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dobre bo życiowe cni


Dzisiaj jesteśmy zaledwie skałami w rzece, za kilka lat los może wznieść nas jako tamę, o którą zostanie rozbity główny strumień, po to tylko, aby popłynąć naprzód nowym korytem.

                      ~  Adolf Hitler - Mein kampf

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (21-08-2017 o 23h33)

Offline

#50 22-08-2017 o 00h00

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

Przeważająca większość ludzi jest tak sfeminizowana, że ich myśli i czyny są kierowane bardziej przez uczucia i sentymenty niż racjonalne przesłanki.

-Adolf Hitler "Mein Kampf"

Offline

Strony : 1 2 3