Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10

#101 18-08-2013 o 01h44

Miss'na całego
Lucie
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 405

Biuro- proste, skromne, ale chyba jednak zbyt skromne. Miejscami zieje pustką, dlatego 7/10
Łazienka- również pusta, po lewej stronie ściana źle ustawiona, 5/10
Salon- fantastyczny, idealne połączenie czerwieni i czerni i to drzewko w wazonie. Super. Jednakże na suficie coś nie gra, wystaje  fragment podłogi której użyłaś jako sufitu. 9/10
Razem:21/30

Ostatnio zmieniony przez Lucie (18-08-2013 o 01h54)


Lucie

Offline

#102 22-08-2013 o 13h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro-dopracowane ale za dużo się dzieje 6/10
Łazienka - bardzo ładne ale przeszkadza mi ta zasłonka 9/10
Salon - tak samo jak w biurze, jest dużo rzeczy w podobnych kolorach, tak że oko się nie zawiesi na jednej rzeczy tylko ciągle lata po całym pokoju 6/10
Ogród - Nie pasuje mi facet w wodzie i kolor trawy.Oprócz tego jest ślicznie 9/10

30/40

Offline

#103 23-08-2013 o 13h35

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ogród, czyli biuro nr 1
jest taki symetryczny z niewielkimi różnicami po obu stronach ... Podoba mi się taka symetria, bo jak dla mnie wszystko musi być na swoim miejscu. Jedynie czego się przyczepię to doniczka widoczna tylko z jednej strony ... 9,5/10

Łazienka -
podoba mi się efekt sauny na dole. Dół łazienki bardziej mi się podoba, niż góra. Te szafki są takie sztuczne, lecz wiem, że nie ma innych. A dwa lustra takiej wielkości są ciekawym pomysłem. 8,5/10

Salon ...
Było by wszystko ok, gdyby nie piec stojący na samym środku pokoju. Jak dobrze wiem, to one zawsze są przyległe do ściany.
Kolorystyka mi bardzo pasuje - błękit i morski kolor działa uspokajająco.
Połączyłaś w jedno, wiele stylów. Lecz to nie przeszkadza.
9/10

Biuro nr 2
Jest nowocześnie i z klasą, a raczej wyższą klasą ...
Tutaj niczego się nie mogę czepić, albo ja nie widzę. 10/10

Salon nr 2 - Kuchnia
Prosta i trochę pustawa jeszcze... Może to dlatego, że nie żadnej roślinki hymm... Było by bardziej rodzinnie. 8/10

Ogród-
Jej, to pomieszczenie, chyba najbardziej mi się podoba. Jest nawet huśtawka, a po drugiej stronie są zbierane jabłka. Bardzo pomysłowo stworzony i dopieszczony pod względem szczegółów. 10/10

Ogród 2 -
Te niebieskie krzesła mi tutaj nie pasują, dałabym same drewniane. Weranda cała w pluszczu? Uwielbiam taki klimat. Mam jeszcze jeden mankament - stolik po między leżakami wygląda jak by na jednym z nich stał. Za mały po prostu ostęp po między nimi jest. 7/10

Razem - 62/70

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (23-08-2013 o 13h39)

Offline

#104 23-08-2013 o 13h44

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Zacznę od salonu, bo to jest to, co naprawdę mnie urzekło. Pięknie, ciepło, elegancko, no cudo! 10/10
Biuro: Też milutko, aczkolwiek, czuje pewien niedosyt 9/10
Łazienka: za duże pomieszanie stylów i kolorów, światło tam gdzie wanna, jest nienaturalne... 6/10


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#105 24-08-2013 o 12h21

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Biuro 9/10 -  Ładny pokój, lubię fiolet i czerń. Wydaje mi się, że pomimo tylu mebli, pokój wygląda dość pusto, nie wiem, może za mało jakiś niewielkich bibelotów. Następne co zauważyłam, to że pare mebli zachodzi na siebie. Nóżka stolika obok kanapy zachodzi na jego nóżkę. Stół z pierwszego planu wygląda na dziwnie lewitujący. Stolik spod ściany stoi nóżką na poduszce w taki sposób, że wydaje mi się, że poduszka powinna mieć jakieś zagięcie, a skoro nie ma, to wygląda mało realistycznie. Ten sam stół nagle ginie za ścianą, chyba żę tam jest jakieś wąskie przejście.

Łazienka 9/10 – Nie podoba mi się ten stolik na kosmetyki, jak dla mnie to tam kompletnie nie pasuje, a ręcznik w tym momencie lewituje. Żyrandol dałabym wyżej. Gdyby nie te rzeczy, ta łazienka naprawdę ślicznie by wyglądała.

Salon 10/10 – Nie miałabym nic przeciwko zamieszkania na takim poddaszu. Najbardziej podoba mi się królik na poduszce.


28/30 – Udane domostwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#106 29-08-2013 o 21h03

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

biuro - bardzo oryginalne, nie spotkałam jeszcze takiego układu u innych miss, więc plus za pomysłowość, minus za rzeczy ustawione na schodach..można się potknąć../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 9/10
łazienka - ciekawa ale nie robi wrażenia WOW, brakuje umywalki i tego CZEGOŚ../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 7/10
salon - nie mój gust ale wnętrze utrzymane w konkretnej stylizacji, bardzo fajnie..minus za tą wszechobecną mgłę..chyba tu nie pasuje../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 7/10

razem 23/30


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#107 30-08-2013 o 10h09

Miss'nieobczajona
Evana
...
Miejsce: Burzowa Dolina <3
Wiadomości: 32

Biuro - oryginalne, tyle, że za dużo tu kolorów.. Pomieszałaś trochę tapety :-)   Ale ogólnie bardzo ładne. 8.5/10
Salon - Piękny, 10/10
Łazienka- ładnie, z pomysłem, ale zabrakło mi tu zlewu. 9.5/10

Razem 28/30. ^^


'Gdy pokłócisz się z osobą na której ci za­leży każdy dzień trwa jak­by miesiąc. I ta nadzieja i niepokój czy wszys­tko wróci do wcześniej­sze­go stanu.'

Offline

#108 30-08-2013 o 10h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Biuro - ładne, ale za proste i sofa nie pasuje. 6/10
salon - to samo, nieco za mdły 7/10
łazienka - tu lepiej, całkiem miło 8/10
ogród - ładnie, kolorowo, ale troszkę tak... bez koncepcji, chaotycznie... 6/10
27/40


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#109 30-08-2013 o 10h36

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

salon - poprostu piękny! nie mam się do czego przyczepić/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gustowny i przytulny..10
biuro - znów piękne wnętrze, na poziomie..tylko wygląda bardziej jak drugi salon a nie biuro../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 8/10
łazienka - utrzymana w stylizacji mieszkania, piękna, tylko ten wózek przy wannie razi w oczy;) i meble trochę nie pasują do całości.. 7/10

razem 25/30

pozdrawiam;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#110 30-08-2013 o 21h04

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Łazienka - Bardzo fajna i urocza. nie podoba mi się jedynie podłoga i odbicie światła na lustrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png 8/10
Salon - Ładne kolorki i naturalnie. Przeciętny salon, ale szału nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png 6/10
Biuro - Chyba najładniejsze pomieszczenie z całego domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystko piękne! 10/10

Razem 24/30


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#111 31-08-2013 o 10h32

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

salon - ładny, przytulny, gustowny.. 9/10
łazienka - ładna ale trochę surowa i zbyt pospolita 7/10
biuro - chyba jesteś w trakcie urządzania bo jest mocno niedopracowany../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 5/10

razem 21/30


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#112 31-08-2013 o 12h52

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Dziewczyny, powstrzymajcie się od dyskusji w tym wątku, a skupcie na ocenach. Takie sprawy wyjaśniajcie sobie na PW lub jako dodatek do komentarza. Dodatkowo, Lola886 - nie pisz posta pod postem.

Ed. Usunęłam zbędne komentarze.

Offline

#113 31-08-2013 o 12h53

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Bardzo przepraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
To ja ocenie może /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kaede -
Łazienka - Bardzo ładna, ale chyba nie do konca wykończona? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png 5/10
Salon - Nic dodać, nic ująć. Genialny! 10/10
Biuro - Ładne spokojne, ale zbyt dużo elementów i jak dla mnie gdzie jest biurko z komputerem? Przecież Biuro jak sama nazwa wskazuje powinno mieć miejsce do pracy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 6/10

Razem - 21/30

Ostatnio zmieniony przez MaryKateAn (31-08-2013 o 12h55)


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#114 01-09-2013 o 19h14

Miss'całkiem całkiem
Dibella
Per aspera ad astra!
Wiadomości: 165

Do oceny mam jedynie biuro, bo widzę że mieszkanka na razie nie masz ^^
No więc wydaje mi się troszkę pustawe, jednak fajnie wykorzystałaś przestrzeń i użyłaś ładnych kolorów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 5/10


       

                         

Offline

#115 01-09-2013 o 19h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro - fajne kolory, ale nie podoba mi się te różowe kafelki na schodach i te wszystkie inne łazienkowe przybory. Pomysł z szufladami jest świetny. 6/10

Łazienka - skromna, ale ładna tylko te szyby trochę dziwnie wyglądają 8/10

Salon- Najbardziej mi się podoba, taras jest uroczy. 10/10

Razem 24/30

Offline

#116 01-09-2013 o 22h11

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

oglądam Twoją małą willę i nie mam się do czego przyczepić../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

biuro - dużo rzeczy i mebli a jednak nie jest zagracone../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 9/10
łazienka - boska..świece i inne drobiazgi tworzą intymną atmosferę../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 9/10
salon - wszystko idealnie pasuje..ładne, gustowne wnętrze.. 10/10
ogród - poprostu cudo../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ta atmosfera..i plus za wnętrze domu a nie sam ogródek../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 10/10

razem 38/40


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#117 02-09-2013 o 09h49

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

biuro 7/10 - razi mnie ten rowerek na środku, no i niektóre przedmioty do siebie nie pasują, bo maja inne kontury
salon 8/10 - stylowo, choć momentami trochę za pusto
łazienka 8/10 ciekawy pomysł z tym prysznicem, taki model łazienki włoskiej, ale przód trochę za pusty lub źle zagospodarowana przestrzeń

23/30


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#118 06-09-2013 o 12h36

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ogród jest fantastyczny! Kocham klimaty Alicji z Krainy Czarów! I ten królik przy stole, bomba! Dałabym tylko więcej kolorów. 9/10
Łazienka, bardzo fajna i klimatyczna, fajne zasłony nad wanną. 9/10
Salon, nieco mroczny za sprawą czaszek, jednocześnie, stonowany. Bez zbędnego przepychu, jednak brakuje mu czegoś, sama nie wiem, co dodałoby charakteru. 8/10
Biuro ciekawe, ale nie rozumiem koncepcji przedzielenia go kolumną. To znaczy... Co to jest? przejście? Dwa różne pomieszczenia? Cóż, oba ładne, chociaż w żaden sposób do siebie nie pasują.  9/10


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#119 06-09-2013 o 14h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro - bardzo klimatyczne, fajnie zagospodarowane 10/10
Łazienka - jest ładna, ale z całego mieszkania podoba mi się najmniej. Brakuje mi tam czegoś co by ją ożywiło i wydaje sie trochę pusta. 7/10
Salon - aż chciałoby się usiąść przy fortepianie i zagrać. Fajny pomysł z drzewem w wazonie i te świeczki na schodkach wyglądają bosko. 10/10
Ogród - ahh...jakże bym chciała rzucić się w te poduszki i poleżeć, popatrzeć na spadające płatki śniegu! Ogród podoba mi sie najbardziej, jest uroczy i nieprzesadzony. 10/10

Razem 37/40

Offline

#120 06-09-2013 o 15h53

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

oglądam Twoją małą willę i nie mam się do czego przyczepić..

biuro - dużo rzeczy i mebli a jednak nie jest zagracone.. 9/10
łazienka - boska..świece i inne drobiazgi tworzą intymną atmosferę.. 9/10
salon - wszystko idealnie pasuje..ładne, gustowne wnętrze.. 10/10
ogród - poprostu cudo.. ta atmosfera..i plus za wnętrze domu a nie sam ogródek.. 10/10

razem 38/40


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#121 07-09-2013 o 18h31

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Biuro masz bardzo ładne, ale ta żółta pufa mi nie pasuje. 9/10
Nie lubię czarno-białych pokoi, ale Twój salon jest wyjątkiem, super pomysł ze szklanym przejściem do pokoju z telewizorem. 10/10
W łazience dziwnie wygląda podłoga, widzę, ze chciałaś zrobić schodek, ale wydaje mi się, że ciemna podłoga zamiast tej srebrnej lepiej by sie tu sprawdziła. Na pierwszym planie nie ma nic oprócz świec, trochę pusto. 6/10

Razem 25/30

Offline

#122 07-09-2013 o 18h50

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Afrykańskie biuro jest bardzo ładne, ale brakuje mi jakiegoś przejścia, między podłogą a sawanną. 9,5/10
Salon bardzo ubogi, mam nadzieje, że w trakcie tworzenia. Kolory się gryzą. 3/10
łazienka z kolei super, bardzo mi się podobają te zasłony nad wanną, muszę je kupić, przydadzą mi się. i ten kolor spalonej ziemi, też śliczny. 10/10


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#123 08-09-2013 o 11h26

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Aria
salon - dość ciemny i mroczny jak na salon ale bardzo ładnie urządzony, tworzy pewien nastrój../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 9/10
łazienka - również elegancka i urządzona z gustem..dlatego nie pasują do niej te rozrzucone przy wannie kosmetyki..? 7/10
biuro - cudowne! to łoże z poduszkami i drzewo w wazonie..super pomysły/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 10/10
ogród - boski! aż chce się poleżeć na tych poduszkach../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 10/10

razem 36/40

Ostatnio zmieniony przez Lola886 (16-09-2013 o 11h52)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#124 20-09-2013 o 15h49

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Lola886

Widze że mieszkasz u rodziców, więc ocenie tylko Biuro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ciekawie, bardzo duża przestrzeń, wszystko idealnie wykończone, pomniejszone itp.
Ja bym na taki pomysł nie wpadła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Daje 10/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez RudaKoala (20-09-2013 o 15h50)

Offline

#125 20-09-2013 o 15h56

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Biuro- popraw łączenie ściany:) Jakoś tak wszystko wydaje mi się z innej parafii,ale nawet mi się podoba. 8/10

Salon- Okno mogłoby być mniejsze,bo zajmuje pół ściany,ale pomysł ciekawy:) 9/10

Łazienka- Trochę mi ta półka jakoś przeszkadza,ale ogólnie ok. 9/10

Razem 26/30


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10