Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10

#26 01-07-2013 o 21h28

Miss'całkiem całkiem
Lavender
...
Wiadomości: 132

Biuro - Bardzo ładne. Ściany i podłoga przypadły mi do gustu. Trochę nie pasuje mi ułożenie biurka, ale całość jest niezła. 7/10
Salon - Prześliczny. Mały, ale sprawia wrażenie przestronnego. Wielki + za okno. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 9/10
Łazienka - Cudna. Podoba mi się jej klimat. 10/10

Razem: 26/30

Ostatnio zmieniony przez Lavender (01-07-2013 o 21h29)

Offline

#27 01-07-2013 o 23h15

Miss'całkiem całkiem
Dibella
Per aspera ad astra!
Wiadomości: 165

Biuro- fajnie, tak mrocznie i zamkowo,jednak dla mnie troszkę za pusto 9/10
Salon- w bardzo podobnym stylu co biuro, bardzo mi się podoba widok za oknem 10/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Łazienka- tak jak reszta domku, kolory stonowane, całość pasuje do siebie 10/10

Razem: 29/30


       

                         

Offline

#28 02-07-2013 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro-ładne i eleganckie. Przyczepiłabym się do podłogi, musisz nauczyć się symetrycznie go układać inaczej nie widać tu sensu i zlewa się z meblami. 8/10
Salon- piękny i odbija w sobie spokój. Nie mam zastrzeżeń. 10/10
Łazienka- jest w moim stylu czarno-biały, jednak u cb widzę pustkę. 9/10

Razem 27/30

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (02-07-2013 o 16h01)

Offline

#29 02-07-2013 o 17h23

Miss'całkiem całkiem
Lavender
...
Wiadomości: 132

Nie mogę się do niczego przyczepić. Wszystko się harmonizuje. Kolory są przyjemne dla oka.
Biuro - Bardzo klimatyczne. Lubię ciemne kolory. 10/10
Salon - Ten szczególnie przypadł mi do gustu. 10/10
Łazienka - Okno jest cudowne! 10/10

Razem 30/30

Offline

#30 04-07-2013 o 13h49

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Biuro: 9/10 przez to, że podłoga jest źle położona (cieniutki, biały pasek na dole ;c) i miss do niego niezbyt pasuje (gryzie się z kolorystyką). Ogółem wszystko mi się świetnie podoba, ale nie umieściłabym obrazku za chińską biblioteczką. + za to, że (chyba) wyraża miss : )
Salon: 9/10. Musiałam się mocno zastanowić co się stało z perspektywą przez to, że kanapa jest biała i zlewa się trochę z tłem. Nie ma takich szarych? *nie pamięta* Bardzo podoba mi się kominek, zwłaszcza drewno w nim. Podniosłabym wyżej stolik do kawy z wikliny, by nie nachodziły się ich krawędzie ;3 Nie rozumiem też po co jest za nim poduszka, ale plus za to, że salon nie jest muzeum.
Łazienka: 9/10. Trochę muzeum, brakuje mi tu jakiś mydełek, perfum, jakiegoś ręcznika - ufam, że wszystko jest pochowane w szafeczce, ale mimo wszystko. Nie podoba mi się lewa ściana, coś nie wyszło. Podobają mi się bardzo roślinki, ale po raz kolejny Miss psuje efekt. Może ją schowaj za tapetą?
Łącznie 27/30, ale na defiladzie każdemu pomieszczeniu dałabym "uwielbiam"!

PS Mam pałac, to może I biuro x/5, II biuro x/5, I salon x/5, II salon x/5, łazienka x/10?

Offline

#31 04-07-2013 o 15h35

Miss'na całego
Lucie
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 405

Biuro jest zbyt pstrokate, za dużo kolorowych elementów nie pasujących do ogólnego wystroju- papuga, buteleczki z eliksirami. Reszta spoko. 7/10

Salon mi się bardzo podoba, ale coś jednak tam nie gra. Może kot? xD 9/10

Łazienka całkiem zwyczajna. Wanna mi się nie podoba i trochę ogólnie za szaro. 7/10

Salon 2 cudowny, 10/10

Biuro 2 wygląda strasznie. Nie chciałabym znaleźć się w takim morzu pstrokatych poduszek. Nawet  podłogi nie widać. 3/10

Ogród też mi się nie podoba. Wygląda jak z kiepskiej bajki dla dzieci. 4/10
40/60 podsumowując


Lucie

Offline

#32 05-07-2013 o 12h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- za bardzo różowe, kiedyś też tak miałam i się tego pozbyłam. 5/10
Salon- jest klasyka i styl Chiński. 9/10
Łazienka - troszkę za pusto, jednak bardzo klimatycznie. 8/10

Offline

#33 05-07-2013 o 22h21

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Biuro:
To chyba najgorsze pomieszczenie ze wszystkich. O ile pomysł i plan na rozmieszczenie przedmiotów był fajny, to wyszło tak... nijak. Nie wiadomo, na czym zostawić oko, więc ostatecznie widzę jedynie chaos. To chyba najbardziej wina tych smolistych zasłon, wszystko się zlewa. 5/10
Łazienka:
Nawet ciekawa, tylko miss wszystko tu psuje. Nie przepadam chyba za tymi wannami, a te nóżki... no śmiesznie to wygląda, nie pasują zupełnie : P Te liście za oknem powodują migrenę, ale reszta jest jak najbardziej w porządku. 8/10
Salon:
Podobnie jak z biurem, wszystko się zlewa, chaos. Te krzesła za oknem są chyba za duże. Uwielbiam te kanapy i fotele, ale w ogóle nie współgrają one z czarnymi elementami, nie mam pojęcia, gdzie patrzeć. 6/10, naciągane głównie przez kanapy, które uwielbiam.
Ogród:
Chyba najlepsze pomieszczenie. Z pomysłem, kolory mi odpowiadają, coś bym jeszcze dodała do środka pomieszczenia, ale i tak 10/10

29/40


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#34 05-07-2013 o 22h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- Ubóstwiam Chińsko-Japońskie pomieszczenia, u cb jest ok, jednak nie wpadają do mnie za bardzo. 8/10
Salon-nawet, jednak nie podoba mi się, że jest tak pusto. 5/10
Łazienka- łazienka w porządku, nie czepie się. Jednak nie mój styl. 9/10

Offline

#35 06-07-2013 o 14h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro-jak na mój gust trochę za ciemno i za szaro, ale każdy ma własny styl, moim zdaniem pokój nie jest zagracony ani przepchany więc 9/10
Łazienka-pomysł na łazienkę świetny, ale nie podoba mi się ta czarna zasłona przy wannie, zlikwidowałabym nóżki od wanny, wodę na podłodze i wydaje mi się że bez prysznica byłoby lepiej i z mniejszym dywanem. 6/10
Salon-stolik nie pasuje do kanapy i fotela, nie podoba mi się lustro na ścianie. 7/10
Ogród-bardzo ładny, dodałabym może jakieś detale typu ptaki lub coś innego, ale ogólnie bardzo mi się podoba. 10/10

Razem 32/40

Offline

#36 06-07-2013 o 15h57

Miss'całkiem całkiem
Dibella
Per aspera ad astra!
Wiadomości: 165

Biuro- ładne, choć nie pasuje mi ta ściana z różami w tle, jakoś tak wybija się od reszty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Poza tym ta kanapa po prawej jest dla mnie zbędna, myślę że może fotel zajmowałby mniej miejsca ^^ 8/10
Salon- dużo się tu dzieje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Fajnie zagospodarowałaś przestrzeń i pokój wydaje się bardzo duuży /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Żyrandol tam w tle wydaje mi się że chyba za szyba powinien być, ale może tylko mi się wydaje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 10/10
Łazienka-coś mi podłoga nie gra zbytnio xd Poza tym wszystko bardzo ładnie, ślicznie ozdobiłaś wannę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 9,5/10
Ogród-kolorowy, dużo zwierząt, bardzo ładny 10/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

RAZEM: 37,5/40 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Dibella (06-07-2013 o 16h04)


       

                         

Offline

#37 06-07-2013 o 16h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- ładne pomieszczenie, jednak nie podoba mi się dół. 9/10
Salon-słodki, nie mam zastrzeżeń, oprócz koloru różowego. 9,5/10
Łazienka-idealna, wszystko pasuje, jak na mój gust. 10/10

Offline

#38 06-07-2013 o 23h27

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Hoho, trafiło mi się oceniać Srebrną Laureatkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(przy okazji Gratulację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Biuro- za pomysłowe i innowacyjne podejście do kanapy z foteli i łóżko 10/10
Łazienka- za smugę światła i nowoczesne wnętrze 10/10
Salon- tutaj nie pasują mi perspektywicznie fotele na tarasie/balkonie i smuga światła nie wygląda już tak harmonijnie 8/10
Ogród- skromnie, trochę za skromnie w porównaniu z resztą domu 7/10

Suma 35/40

Offline

#39 06-07-2013 o 23h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojej, jakie u Ciebie wesołe kolorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Biuro- bardzo ładne, ale usunęłabym żółtą pufę 9,5/10
Łazienka- fajny pomysł ze ścianą w chmurach, aczkolwiek usunęłabym lustro fryzjerskie ze ściany na wprost. 9,5/10
Salon- tutaj do niczego się nie przyczepię, jest bardzo ładny i daje 10/10

Razem 29/30

Offline

#40 07-07-2013 o 00h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Biuro- podoba mi się mocno zaakcentowana na fioletowo ściana i ustawienie biurka dzielące przestrzeń. Fajerwerki za oknem, szampan już się chłodzi 10/10

Łazienka- ach, uwielbiam tą zasłonkę nad wanną, leżankę i nawet za Eddie'm zauważyłam te maleńkie stopnie 10/10 (choć dałabym nawet 11)

Salon- pod obrusem nie ma stolika, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Są tu zarówno elementy chwytające mnie za serce (stolik Konwalia ze świeczkami i różyczkami) jak i takie, które mi nie pasują (ramka z aniołkami i "fajerwerki za schodami").
Brakuje mi tu wyważenia pomiędzy mocnymi nowoczesnymi akcentami a delikatnymi i romantycznymi. Dlatego niestety 7/10

Ogród- zastanawia mnie to pasmo trawy na pierwszym planie ale może coś planujesz tu zrobić. Sprytnie wpasowałaś "tło" okienne w kompozycje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dostrzegłam małe błędy perspektywiczne (fontanna trochę do przodu, ławkę i grill powiększyć i będzie OK) 8/10

Suma: 35/40

Offline

#41 07-07-2013 o 01h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Biuro- podoba mi się mocno zaakcentowana na fioletowo ściana i ustawienie biurka dzielące przestrzeń. Fajerwerki za oknem, szampan już się chłodzi 10/10

Łazienka- ach, uwielbiam tą zasłonkę nad wanną, leżankę i nawet za Eddie'm zauważyłam te maleńkie stopnie 10/10 (choć dałabym nawet 11)

Salon- pod obrusem nie ma stolika, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Są tu zarówno elementy chwytające mnie za serce (stolik Konwalia ze świeczkami i różyczkami) jak i takie, które mi nie pasują (ramka z aniołkami i "fajerwerki za schodami").
Brakuje mi tu wyważenia pomiędzy mocnymi nowoczesnymi akcentami a delikatnymi i romantycznymi. Dlatego niestety 7/10

Ogród- zastanawia mnie to pasmo trawy na pierwszym planie ale może coś planujesz tu zrobić. Sprytnie wpasowałaś "tło" okienne w kompozycje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dostrzegłam małe błędy perspektywiczne (fontanna trochę do przodu, ławkę i grill powiększyć i będzie OK) 8/10

Suma: 35/40

Taa...jeśli chodzi o ten nieszczęsny salon i fajerwerki za schodami to początkowo zamysł mój był taki aby za schodami zrobić okno i faktycznie to okno jest, ale niestety nie wygląda tak jak to sobie na początku wyobrażałam i wymarzyłam więc aktualnie jestem w fazie rozmyślań nad tym co zrobić z tym miejscem za schodami bo nie chciałabym tam wstawiać samej ściany. Wbrew pozorom pod obrusem jest stolik /modules/forum/img/smilies/blebl.gif jeśli chodzi o ramki z aniołkami to po prostu tamta ściana wydawała mi się pusta, ale już znalazłam inny sposób zapełnienia jej i zdjęłam te ramki. W ogrodzie faktycznie zastanawiam się co zrobić na tej wolnej przestrzeni bo nie chciałabym sprawić żeby ogród był zapchany więc na razie tez się nad tym zastanawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo ci dziękuję za wszystkie uwagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#42 07-07-2013 o 12h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- mój styl. Nowoczesnie i pomysłowo. 10/10
Salon- Podoba mi się kolorystyka srebra z innymi kolorami, jednak nie pasuje tutaj (moim zdaniem) schody. 9/10
Łazienka- masz podobny styl do mnie uwielbiam morze, gdy się koło niego bierze prysznic. 10/10
Ogród- niestety tutaj podoba mi sie najmniej, lubie przyrode, jednak za słodko i nudno jak na mnie. 7/10

36/40

Offline

#43 07-07-2013 o 14h15

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Biuro 10/10 podoba mi się łóżko i fotelowa kanapa
Łazienka 10/10 bardzo podoba mi się połączenie kolorów
Salon 10/10 za pomysłowość
Ogród 8/10 bardzo małe masz krzesła i stolik,stąd taka ocena.Reszta bez zastrzeżeń

38/40


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#44 07-07-2013 o 15h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- podoba mi się kolorystyka w pierwszym biurze, ale usunęłabym tego kota ze skrzydłami czy co to tam jest, w drugim biurze nie podoba mi się ta masa poduszek. Daję 8/10

Salon- pierwszym salon trochę mroczny ale ładny, w drugim podoba mi się połączenie kuchni z salonem i dbałość o szczegóły takie jak szklanki, sztućce, kartki i ołówek na fortepianie (to tylko detale, ale nadają życia wnętrzu). Daję 10/10

Łazienka- również podoba mi się, ale brakuje mi tam gdzieś lustra i zmieniłabym podłogę. 8/10

Ogród- fajnie, że obydwa ogrody nie są w tym samym stylu, jeden jest trochę mroczny, a drugi bardzo kolorowy. 10/10

Razem 36/ 40

Offline

#45 07-07-2013 o 17h01

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Pozwolę sobie złamać trochę schemat gry, bo od dawna miałam ochotę odwiedzić YooSti /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Biuro- te powielone "koce" na kanapie wyglądają genialnie, kolorystyka mi się bardzo podoba 10/10
Łazienka- przeniosłaś hibiskus z ogrodu zaraz po tym jak zakwitnął? Za inspirującą łazienkę 10/10
Salon- kotek fajnie wygląda zza kanapy i samo pomieszczenie bardzo tajemnicze 10/10
Biuro 2- trochę skromniej urządzone, ale za pomysł z podwójnym dywanem i schodkami 10/10
Salon 2- czysta poezja, kuchnio-jadalnia przeze mnie wymarzona 10/10
Ogród- bardzo mroczny ale przez króliczki nie wydaje się przygnębiający 10/10
Ogród 2- trochę weselszy od poprzedniego, sprytnie wykorzystany model od architekta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 10/10

Suma: 70/70 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#46 07-07-2013 o 19h00

Miss'na całego
Lucie
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 405

Biuro- tak jakoś dziecinnie i tęczowo. Nie moje klimaty. Ale nie jest źle. 7/10
Łazienka- miejscami trochę pusto, źle rozplanowane, kolorystyka mnie dobija. Znowu. 5/10
Salon- podobny do biura, nic ciekawego, zbyt jasny i salonu wcale nie przypomina. Plus za poduszki, które jakoś tak uzupełniają wnętrze. 7.5/10

Ogólnie 19.5/30 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Lucie

Offline

#47 07-07-2013 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- artystycznie i mrocznie. 9/10
Salon- za bardzo po chińsku. 7/10
Łazienka- ładnie, jednak nie pasuje kolor obrazka. 8/10

Razem24/30

Offline

#48 08-07-2013 o 12h43

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Biuro: 10/10 ślicznie dobrane meble + za podwyższenie
Salon 9/10 te światło dziwnie pada ale plusem jest utrzymanie w jasnych kolorach
Łazienka:9/10 tu światło pada dobrze ale nie podoba mi się kolorystyka za ciemno
Ogród:9/10 mogłaś coś dodać w tym pomieszczeniu może jakiegoś kwiatka
RAZEM: 37/40


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#49 08-07-2013 o 12h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro- nie pasuje stylem do reszty mieszkania, trochę mi tam za pusto i zmieniłabym stół na biurko. 5/10
Łazienka- podoba mi się, lubię chińskie wnętrza, ale przestawiłabym doniczkę z kwiatkiem. 9/10
Salon- trochę za pusty i inaczej postawiłabym szafę. 8/10

Razem 22/30

Offline

#50 08-07-2013 o 13h10

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Biuro- Fajnie dobrane kolorki, ślicznie umeblowane. 10/10
Łazienka- świetnie, nie mam się do czego przyczepić ;D 10/10
Salon- Tak jak inne pomieszczenia jest ślicznie umeblowany tylko dziwnie wygląda ten obrus. 10/10
Ogród- Fajnie kolorowo aż chciałabym tam być /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 10/10

Razem 40/40   /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Werciaaa (08-07-2013 o 13h10)


Werciaaa

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10