Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 30-04-2015 o 09h07

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Akemi
-O... chętnie...-
spoglądam na Fumiaki który przydziela mi zadanie. Menu? Nie ma problemu. W głowie wymyślałam już plan gdy nagle wszedł Satoru z jakąś dziewczyną. Miała na imię Erio, dość dziwnie. Wyglądała też nie najlepiej... tak... jak pierwszoklasista. Była niska, ale mimo tego wyższa niż ja.  Miała niebieskie włosy i tego samego koloru włosy. Niby mnie to nie dziwiło, jedna z moich koleżanek miała nawet różowe..  W każdym razie wyglądała po prostu inaczej. Udało mi się wydukać jakieś cześć i znów zaczęłam sobie wyobrażać jak będą wyglądać stoiska z żywnością. To wszystko było takie smaczne...


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#27 30-04-2015 o 21h11

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40447.jpg

Erio przyglądała się do czasu gdy Satoru podskoczył. Zdziwiła się troszkę, nie spodziewała się tego że może go przestraszyć. Gdy, zaczął tłumaczyć co robi to również powiedział jej swoje marzenie. Zamrugała kilkakrotnie i wzięła kartki do swoich rączek, i zaczęła przeglądać rysunki.
- Ciekawe. - Odparła nadal przeglądając jego rysunki. Naprawdę miał talent. Kiwnęła potwierdzająco iż jest gotowa, po czym chłopak lekko wyrwał kartki z jej rąk. Powędrowała swoim zdziwionym wzrokiem na jego twarz, zauważyła że oblał go lekki rumieniec. Zamrugała kilkakrotnie i cicho zachichotała. Gdy szli chłopak zaczął jej mówić o tutejszych miejscach. Co jakiś czas kiwała głową żeby mu dać znać że go cały czas słucha. Po pewnym czasie doszli do budynku szkoły. Po wejściu do szkoły, Satoru kierował się w stronę sali, a Erio za nim podążała. Gdy już znaleźli się w środku, chłopak zaczął przedstawiać ją osobom zebranym w tym miejscu, później przedstawił wszystkie osoby, Erio. Po pewnej chwili odezwała się różowowłosa dziewczyna o imieniu Akira, skierowała swój wzrok na ową dziewczynę i lekko uśmiechnęła się.
- Mi również. - Odparła dość niepewnym głosem. Potem usłyszała że musi podpisać coś od jakiegoś zastępcy. Zdziwiona zamrugała kilkakrotnie. Gdy chłopak bodajże miał na imię Fumiaki ale nie była tego pewna... Mniejsza z tym! Stwierdził iż nie ma owych kartek.
- Wybaczam. No dobrze. - Odparła ponownie dość niepewnym głosem. Prawdopodobnie zauważyli że jest dość nieśmiała. Po chwili wbiegła jakaś blondynka która o mało się nie przewróciła. Stała na jednej nodze w pozycji jaskółki, Erio była ciekawa kim ona jest, jednak nie pytała o to nikogo. Usłyszała jak kolejna blondynka, cicho z nią się przywitała... Pewnie nazywała się Akemi! Popatrzyła swoimi niebieskimi oczami na każdą osobę po czym skierowała wzrok na Satoru.
- Mam wrażenie że mnie nie lubią. - Szepnęła do niego, nadal spoglądając na te wszystkie osoby.


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#28 05-05-2015 o 20h41

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Wszyscy wokół mi zazdroszczą...
Aoshi Doi

Kiwnął głową na wiadomość o stoisku. Jednak wolałby chyba coś bardziej z zakresu biologii niż chemii, to nie narzeka. Przecież mogli go przydzielić do łowienia gruszek. Jakoś ja go tam nie widzę.
Nagle do klasy wszedł jego przyjaciel wraz z swoją towarzyszką. Oj już czuje, że będą dobraną parą. Na ich widok automatycznie się uśmiechnął i pomachał rękę w stronę dziewczyny.
~Witamy, witamy Erio.
Powiedział w miarę głośno w jej stronę. Siedział na końcu więc chciał aby dziewczyna dobrze go usłyszała.
~Jak się tobie u nas podoba?
Powiedział i wymownie mrugnął do Satoru, tak jakby chciał się spytać: ''jak się tobie on podoba?'', a nie co innego. No bo właściwie to miał w zamyśle, ale ciii.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#29 08-05-2015 o 23h18

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Akira Yoshiki

Po pewnej chwili, różowowłosa dziewczyna włączyła się ponieważ usłyszała jak ktoś wypowiedział jej imię. Od razu rozpoznała iż to był niejaki Fumiaki, który mówił na temat festiwalu. Dziewczyna machała głową z wymalowanym na twarzy uśmiechem. Ona wiedziała że ma dużo roboty jednak lubiła angażować się w sprawy artystyczne.
- Jasne, jasne, zajmę się tym. - Powiedziała jednocześnie biorąc od niego listę tego co musi zrobić wraz z innymi członkami klubu. Akira przejrzała listę jeszcze raz, po czym złożyła kartkę na pół i trzymała ją w rękach. Przewodniczący nadal mówił i rozdawał każdemu listę tego co mieli zrobić. Akira zaczęła machać nogami... Tak, po prostu. Bo jej się nudziło. Zaśmiała się gdy Misha wleciała niczym ptak do sali.
- Niezłe przywitanie. - Rzuciła w stronę blondwłosej dziewczyny, która przed chwilą wparowała do sali. Różowowłosa dziewczyna zaczęła sobie wyobrażać jak zrobi wraz z jej klubem ogłoszenia na temat festiwalu, potem wyobrażała dekoracje... Najgorzej miała z rozstawieniem tych stoisk, ale da radę, jak zawsze.

Offline

#30 12-05-2015 o 05h05

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40581.jpg
Nasz przewodniczący nie owijał w bawełnę, tylko od razu zajął się rozdzielaniem zadań. Kiwnąłem głową z entuzjazmem, słysząc o komiksie i od razu pogrążyłem się w myślach. Wychodziło na to, że będę musiał spędzić trochę czasu, studiując historię naszego patrona, bo, szczerze mówiąc, niewiele o nim wiedziałem. Ale spoko, da się zrobić, skoro został patronem szkoły to musiał zrobić coś wielkiego, więc na pewno wpadnę na jakiś pomysł.
Z zadumy wyrwał mnie głos Aoshiego. Ucieszyłem się, że się odezwał, zaraz jednak pochwyciłem jego mrugnięcie i minę. Już ja znałem ten jego wyraz twarzy. Co prawda nie wiedziałem, co to tak dokładnie znaczyło, ale na pewno coś kombinował w myślach. Posłałem mu strofujące spojrzenie, ale zaraz się uśmiechnąłem i spojrzałem na Erio.
- Nie martw się, po prostu musicie się lepiej poznać i będzie super. - odpowiedziałem cicho na jej szept i poklepałem ją lekko po ramieniu, żeby dodać trochę otuchy. Naprawdę wierzyłem, że wszyscy się polubią, w końcu optymista ze mnie.
Chwilę później do sali wpadła Misha. Roześmiałem się, widząc jej wejście. Wreszcie wszyscy się zebraliśmy i każdy dostał swoje zadanie, popatrzyłem więc na Fumiakiego i spytałem:
- Masz dla nas jeszcze jakieś informacje czy na dziś to wszystko?


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#31 15-05-2015 o 15h15

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40447.jpg

Uśmiechnęła się lekko na słowa Satoru. Poczuła się wtedy silniejsza, nawet jakby ta grupka przyjaciół odrzuciłaby ją, ona dałaby radę stąpać po podłodze bez żadnego smutku na twarzy. Po pewnej chwili odezwał się blondyn, który siedział na końcu. Przywitał ją. Kiwnęła głową dając mu znak że również się wita. Cóż, jego pytanie wywierciło jej ogromną pustkę w głowie. Przełknęła ślinę i odetchnęła, i spokojnie zaczęła zastanawiać się nad jego pytaniem. Wzięła oddech żeby mieć siłę powiedzieć głośniej.
- Podoba mi się. Jest naprawdę fajnie... - Odpowiedziała pewna siebie, przy końcowym zdaniu straciła tą pewność i troszkę speszonym wzrokiem zaczęła wędrować po sali. Lekko przygryzła wargę i spojrzała ponownie na wszystkie osoby. Miała nadzieję że... Że się zaprzyjaźni z nimi. Uśmiechnęła się lekko do każdego, nadal speszonym wzrokiem jakby powiedziała najgorszą rzecz w całym swoim życiu.


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#32 16-05-2015 o 17h37

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

Że mnie kocha, z wzajemnością...
/ Tak co by nie wyszło, że mój zły i wgl, to on powitał nową już na samym początku kiedy Satoru ich sobie przedstawiał, a dopiero potem piesek zaczął nawalać info, ale spks... /

Fumiaki Tokuda/Shigoto/Doggy

Musiałem przyznać, ze sam się nawet zdziwiłem - koleżko z nową baranicą nawet w najmniejszym stopniu nie miał problemu z upublicznieniem swojej pracy na święto patrona, jak to zawsze było - no ciekawe czy mój kretyn to zobaczył... w każdym bądź razie wbijającą szybko wariatkę powitał uprzejmym uśmiechem.
Na dźwięk pytania Satoru, czarna owca mego nazwiska przeglądnęła szybko kartki, czy o czymś nie zapomniała, po czym oznajmiła, że nie - choć przy nim to nie wierzyłbym tak za specjalnie na słowo, jak już zdążył czas pokazać...
- Misha, sportowe kluby to co zwykle - pomoc przy rozkładaniu stoisk. - Podszedł do wyjścia i zaproponował nowej ramię... no ciekawe mądraliński dla kogo będzie to większą udręką z takimi różnicą wzrostu... dobra, nie powinienem narzekać, bo w końcu wreszcie coś zrobił do dziewczyny nowej - lepszy rydz niż nic... - To idziemy poszukać zastępcy? - Zapytał wręcz z życzliwą uprzejmością - to coś było w stanie stworzyć taki nowy rodzaj, wiecie...



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#33 31-05-2015 o 11h25

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40447.jpg

Niebieskowłosa jest wręcz szczęśliwa że w miarę zapamiętała ich imiona. Dowiedziała się iż owa zdyszana blondynka ma na imię Misha. Skierowała swój niepewny wzrok na Fumiakiego, a potem ponownie spojrzała na Satoru. Dręczyło ją że jest taka niska. Westchnęła cicho.
- Tak, tak chodźmy. - Odpowiedziała dość cicho, korzystając z jego propozycji. Jeszcze raz zbadała każdego swoim wzrokiem. Uśmiechnęła się dość niepewnie i blado. Nie miała pojęcia jak się z nimi zaprzyjaźni. Również nie była pewna co do słów Satoru, czuła że będzie to dość ciężki rok, a może jednak da radę? Miała nadzieję że uda jej się zaprzyjaźnić z tymi osobami. Spojrzała na Fumiakiego pytającym wzrokiem czy idą poszukać tego zastępcy.


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#34 05-06-2015 o 22h34

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

/ To nasi sobie teraz poszukają zastępcy, a wy w tym czasie coś poróbcie, pogadajcie, wymyślcie... wasza kolej ;* /

Fumiaki Tokuda/Shigoto/Doggy

Chłopak wyprowadził dziewczynę kłaniając się jeszcze na pożegnanie reszcie a ja... nie mając innego wyboru musiałem ruszyć za nim i oglądać jego następne porażki... masakra.
Pochodzili trochę po szkole, przy okazji mówił co jest czym, aż w końcu wpadli na następną ciotę - jaśnie zastępcę przewodniczącego. Okularnik spojrzał wyprostowany na chłopaka pytającym wzrokiem, a gdy dowiedział się o co chodzi... Cóż, zaskoczony nie był, ale nadal zawiedziony. Westchnąwszy i poprawiwszy okulary przywitał uprzejmie dziewczynę i poszli po kopię dokumentów. Objaśniając jej wszystko o wiele dokładniej i rzeczowo skończyło się na podpisywaniu dokumentów z w pustym w tej chwili sekretariacie - okularnik miał klucze. Również zapytał się o parę spraw, przekazał jeszcze coś Fumiakiemu, a potem się rozeszli. Znaczy się przewodniczący wraz z dziewczyną, z okularnikiem.

Ostatnio zmieniony przez Minwet (05-06-2015 o 22h35)



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2