Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 08-04-2015 o 00h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Czwórka przyjaciół przychodzi po szkole do nowej herbaciarni "Filiżanka Magii". Tam każdy z nich wybiera inną herbatę, a na miejscu parzy im je sprzedawczyni.
Jak się okazało - herbaty nie były takie zwyczajne, bowiem po wypiciu paru łyków każdy z przyjaciół trafia do innego świata. W każdym ze światów jest jeden ich mieszkaniec. Otóż ci mieszkańcy próbują skłócić ze sobą przyjaciół, aby każdy z nich został na zawsze w świecie, do którego trafił po wypiciu herbaty.
Jedyną osobą, która może pomóc w tej sytuacji jest właśnie sprzedawczyni...


Link do zewnętrznego obrazka
1.1 Sprzedawczyni ~ @Jula97

Przyjaciele
2.1 Dziewczyna ~ Liliana04
2.2 Chłopak ~ kucykowa9
2.3 Dziewczyna ~ Lilia444
2.4 Chłopak ~ Whitewind

Mieszkańcy światów
3.1 Mieszkaniec świata podwodnego (płeć dowolna) ~ Minwet
3.2 Mieszkaniec świata tęczy (płeć dowolna) ~ KimKas
3.3 Mieszkaniec świata roślin (płeć dowolna) ~ kucykowa9
3.4 Mieszkaniec świata podniebnego (płeć dowolna) ~ MaMiMuMeMo

Link do zewnętrznego obrazka
Wybór herbaty zależy od tego, do jakiego świata traficie :)
- Morska Bryza (świat podwodny)
- Tęczowy Blask (świat tęczy)
- Kwiat Wiśni (świat roślin)
- Biały Puch (świat gdzieś tam w chmurach ^.^)

Link do zewnętrznego obrazka
1. Przekleństwa cenzurujemy.
2. Przynajmniej 1 post na tydzień.
3. Pozwalam maksymalnie na 2 postacie.
4. KP według wzoru (można dodawać coś od siebie).
5. Na końcu KP proszę napisać jaką herbatę wybierasz.
6. Przestrzegamy regulamin MF.
7. Zdjęcia A&M.
8. Sceny +18 na PW.
9. KP w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, jeśli potrzebujesz więcej czasu - pisz.
10. Nieobecności usprawiedliwiać na PW.
11. Nasze postacie mogą się kłócić, ale my nie.
12. Nie kierujemy postaciami innych.

Link do zewnętrznego obrazka

Kod:

[b][color=]| Imię |[/color][/b]

[b][color=]| Nazwisko |[/color][/b]

[b][color=]| Wiek |[/color][/b] (15-17 lat)

[b][color=]| Płeć |[/color][/b]

[b][color=]| Orientacja |[/color][/b]

[b][color=]| Rola |[/color][/b]

[b][color=]| Wzrost |[/color[/b]

[b][color=]| Kraj pochodzenia |[/color][/b] (kraj jaki chcecie)

[b][color=]| Ciekawostki |[/color][/b]


To pierwsze RPG, które wymyśliłam, więc może być beznadziejne ;(

Ostatnio zmieniony przez Jula97 (08-04-2015 o 21h49)

Offline

#2 08-04-2015 o 15h01

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

| Imię | ~Marco~

| Nazwisko | ~Civello~

| Wiek | ~16 ~

| Płeć | ~Mężczyzna~

| Orientacja | ~Hetero~

| Rola | ~2.2~

| Wzrost | ~172~

| Kraj pochodzenia | ~Włochy~

| Ciekawostki |
~Ma starszego brata, z którym jest skłócony od 4 lat.~
~Nigdy nie miał dziewczyny.~
~Boi się myszy.~

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSkHQMDpbHOExRvWIETW94MxGp4KgOII4QnVwp_HECip4BA4cAJ

| Biały Puch  |



| Imię | ~Armanv~

| Nazwisko | ~Vladikov~

| Wiek | ~17 lat~

| Płeć | ~Mężczyzna~

| Orientacja | ~Biseksualna~

| Rola | ~3.3~

| Wzrost | ~179~

| Kraj pochodzenia | ~Lakton - Królestwo roślin~

| Ciekawostki |
~Uwielbia denerwować innych, podawać nieprawdziwe informacje tylko po to, aby kogoś skompromitować.~
~Nie zna swoich rodziców, od lat wychowywało go starsze rodzeństwo.~
~Potrafi poruszać się bezszelestnie.~

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS046xR0kJHUX6hVPTpviZA_elqw30frumpvfWqhXYgzMxhS56HlQ
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2gB1G3oZeI57aOqLOgYkHMhWobWRwfdin2EmjiLntH8NY4WgjBw

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (09-04-2015 o 19h05)

Offline

#3 08-04-2015 o 16h55

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

KP w budowie ^^

http://pics.tinypic.pl/i/00652/2qxtlqjxl2ds_t.jpg
| Imię | Kaoru

| Nazwisko | Harada

| Wiek | 16 lat

| Płeć | Dziewczyna

| Orientacja | Heteroseksualna

| Rola | Mieszkaniec świata podniebnego

| Wzrost | 165cm

| Kraj pochodzenia | Japonia

| Ciekawostki |

Ostatnio zmieniony przez MaMiMuMeMo (08-04-2015 o 19h37)


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#4 08-04-2015 o 19h04

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Klepie 3.2^^ - geez, mam problemy z cyferkami (chodzi mi o tego duszka tęczowego świata)
Link do zewnętrznego obrazka
| Imię i nazwisko |
Seledine Butterfly
| Wiek |
16 lat

| Płeć |
Kobietka
| Orientacja |
Biseksualna

| Kraj pochodzenia |
Iridis - świat tęczy
| Wzrost |
133 cm

| Rola |
3.2

| Ciekawostki |
◘ Tak naprawdę to motyl w ludzkim ciele ◘
◘ Chociaż pochodzi ze świata pełnego kolorów lubi tylko trzy z nich - biały, czarny i niebieski ◘
◘ Jest jest jedynym człowiekiem w Iridis w związku z czym bardzo samotna, więc zrobiłaby wszystko, aby zyskać przyjaciela/przyjaciółkę... albo ukochanego/ukochaną, bo ma problemy z odróżnieniem przyjaźni od miłości. ◘

Ostatnio zmieniony przez KimKas (08-04-2015 o 20h48)

Offline

#5 08-04-2015 o 19h22

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Link do zewnętrznego obrazka

| Imię » Luke |

| Nazwisko » Schmidt |

| 17 lat |

| Płeć » Chłopak|

| Orientacja » Biseksualna|

| Rola » 2.4 |

| Wzrost » 175 cm |

| Kraj pochodzenia » Kanada|

Link do zewnętrznego obrazka

| Ciekawostki |

| » mimo iż od innych oczekuje punktualności sam dość często się spóźnia|
| » kiedy wyznaczy sobie jakiś cel po trupach będzie dążyć do jego osiągnięcia |
| » praktycznie 24/7 słucha muzyki jakiej popadnie|
| » nie lubi psów oraz boi się ich, ponieważ w dzieciństwie pies sąsiadki go zaatakował |
| » w związku z poprzednim punktem ma na prawej dłoni kilka blizn od ugryzień|

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (11-04-2015 o 09h42)

Offline

#6 08-04-2015 o 19h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


| Imię | Luka

| Nazwisko | Megurine

Link do zewnętrznego obrazka

| Wiek | 19 lat

| Płeć | Kobieta

| Orientacja | Hetero

Link do zewnętrznego obrazka

| Rola | 1.1

| Wzrost | 170 cm

| Kraj pochodzenia | Japonia

| Ciekawostki |
- Dwa lata temu pofarbowała włosy na różowo, a od tego czasu robi to regularnie

- Nie wierzy w magię

- Uwielbia śpiewać

- Do pracy w herbaciarni zachęciła ją siostra, z którą już nie utrzymuje kontaktów

- Wyprowadziła się z domu rok temu, ponieważ rodzice się nad nią znęcali

- Jest bardzo sympatyczną osobą, w co trudno uwierzyć patrząc na jej przeszłość

Link do zewnętrznego obrazka


Ostatnio zmieniony przez Jula97 (10-04-2015 o 07h37)

Offline

#7 08-04-2015 o 19h34

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

No to zostało mi 3.1 - miejsce na KP <3

No więc ostatecznie wybóe padł na samca <3



Link do zewnętrznego obrazka
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11082499_734624809991845_5723415563634812238_n.jpg?oh=788378d8302cea192ef450b9c657806f&amp;oe=559B2E77
Link do zewnętrznego obrazka
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e9/63/75/e9637522b38de4906f3fcfbcfbca961f.jpg
Link do zewnętrznego obrazka

Imię | Halvar
Nazwisko | Fyhn
Wiek | 17 lat
Płeć | Samiec
Orientacja | Zdążył zapomnieć...
Rola | Mieszkaniec podwodnego świata
Długość | 197 cm
Kraj pochodzenia | Norwegia

Aparycja | Aaralinel jest właścicielem w miarę długich, prostych, białych włosów. Ma długie, smukłe palce, oraz paznokcie. Jaśminowe usta i drobny nosek. Jego ludzka cera jest co najmniej blada, zaś łuski i płetwy są o zabarwieniu czarnym. Alinel ma przewiązane oczy szkarłatnym materiałem.

Ciekawostki | ~Syren, to pół człowiek, pół jakaś ryba - w jego przypadku pół rekin polarny~ ~Jest powolny, ale i cierpliwy - nigdzie mu się w końcu nie śpieszy. Mimo wszystko pływającego człowieka dogoni... ~ ~~

Link do zewnętrznego obrazka
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11133934_734624843325175_8765959618724205216_n.jpg?oh=0e8da0b7b5c0da3bb32818c5a26e1c9b&amp;oe=55A625EF
Link do zewnętrznego obrazka
Nic nie stworzono,
wszystko zmieniono...

Link do zewnętrznego obrazka

Dziewczyna

Ostatnio zmieniony przez Minwet (12-04-2015 o 19h58)



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#8 09-04-2015 o 17h56

Miss'ok
Liliana04
...
Miejsce: W odległej galaktyce.
Wiadomości: 65

            //photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39963.jpg
Imię > Julia
Nazwisko > Cox
Kraj pochodzenia > Anglia
Wiek > 17 lat

                            //photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39964.jpg
Wzrost  > 166, 5 cm
Rola  > 2.1
Orientacja > Heteroseksualna
Ciekawostki > Uwielbia konie i lubi na nich jeździć, ładnie rysuje, jest dość miłą osobą.
Kwiat wiśni^^

Ostatnio zmieniony przez Liliana04 (12-04-2015 o 15h21)


I love cats, and cats love me...

Offline

#9 10-04-2015 o 14h16

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

  //photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40018.jpg

| Imię | Susan
| Nazwisko | Berry
| Wiek | 16 lat
| Płeć | Dziewczyna
| Orientacja | Heteroseksualna
                             //photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40021.jpg
| Rola | 2.3
| Wzrost | 167
| Kraj pochodzenia | Słowacja
| Ciekawostki | Uwielbia owoce ( najbardziej maliny, ananasy i mandarynki ), uwielbia koty, jej ulubionym napojem jest gorąca czekolada i sok owocowy, włosy najczęściej spina, miła, lubi rozmawiać, wbrew pozorom prawie zawsze się uśmiecha, ulubiony kolor to fioletowy i błękitny.

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (10-04-2015 o 15h28)

Offline

#10 12-04-2015 o 03h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prosiłabym tych, którzy nie zrobili KP, o podanie chociaż podstawowych informacji.
Jeśli chodzi o miejsce rozpoczęcia:
1.1 w herbaciarni
2.1 - 2.4 w szkole, po zajęciach
3.1 - 3.4 w swoich światach
Mamy teraz 18 maja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Miłego pisania ^^


Luka Megurine
W herbaciarni od rana nie było dużego ruchu... tak też pozostało do teraz. Przyszły z trzy osoby, a tylko jedna coś kupiła. Cóż, życie.
Zamiotłam podłogę i otworzyłam okno, aby wywietrzyć w pomieszczeniu pełnym przeróżnych zapachów. Następnie usiadłam naprzeciw kasy, wzięłam książkę i zagłębiłam się w świat Harry'ego Potter'a. Może i nie wierzę w magię, ale ta książka bardzo mnie wciągnęła.
Nagle rozległ się szkolny dzwonek. Przywykłam do tego, bo szkoła znajduje się obok miejsca mojej pracy. Pamiętam jeszcze te czasy, kiedy się tam uczyłam... aż na samą myśl o szkole chce mi się wrócić do tamtych czasów. Przypomina mi się ukochana przyjaciółka, z którą spędzałam wszystkie przerwy. Rozmawiałyśmy o wszystkim, zwierzałyśmy się sobie. Mogłam na niej polegać w każdej sytuacji.
Nie mogę też zapomnieć o mojej rodzinie... o ojcu, który mnie bił, matce, która ciągle się na mnie wydzierała... siostrze, która została w tym domu tortur. Nie pozwalają jej na żadne kontakty ze mną. A tak ją kochałam.
Wyrwałam się ze wspomnień i wróciłam do przyjemnej lektury. Może ktoś jeszcze przyjdzie? Szansa jest, 1%...

Offline

#11 12-04-2015 o 11h58

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Susan
Zadzwonił dzwonek.Nareszcie - koniec lekcji!  Wraz z trójką moich przyjaciół miałam udać się do nowej herbaciarni. Ciekawe jak smakują tam herbaki - za herbatmi osobiście nie przepadam - wolę gorącą czekoladę i soki owocowe. Ale w sumie... Całą ostatnią lekcje rozmyślałam nad tym wszystkim. A teraz nareszcie można wyjść. Super!
Kiedy wyszliśmy z tej szkoły spytałam się Luke:
- Co myślisz o tej nowej herbaciarni? Lubisz wogule herbatę?

Offline

#12 12-04-2015 o 13h13

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Luke.
Gdy w końcu zadzwonił dzwonek zadowolony odetchnąłem z ulgą. W końcu nastał upragniony przeze mnie oraz chyba resztę klasy koniec dzisiejszych lekcji. Wstałem z krzesła a następnie spakowałem do plecaka wszystkie rzeczy znajdujące się na ławce Wyszedłem z klasy a następnie ze szkoły za swoimi znajomymi. Rozejrzałem się dookoła z delikatnym uśmiechem. Słysząc słowa Susan skupiłem na niej swój wzrok.
-Jeżeli mam być z tobą szczery to jestem bardzo ciekawy jak tam będzie. Nie jestem jakimś ogromnym fanem herbaty, jednak od czasu do czasu lubię sobie jedną wypić. A ty?

Offline

#13 12-04-2015 o 20h40

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

/ Czyli rozumiem, że mój pomysł na przeinaczanie się światów został przyjęty? ;* /

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11082499_734624809991845_5723415563634812238_n.jpg?oh=788378d8302cea192ef450b9c657806f&amp;oe=559B2E77

Woda. Wszędzie woda. Gdzie nie spojrzysz - tam woda. Kierunki takie jak prawo i lewo są względne - tak samo jak i pojęcie czasu. Górę za to można określić po świetle, a dół po mroku. Mimo wszystko nie ważne, ile będziesz płynął do góry, do światła - nie wypłyniesz. I nie ważne, ile będziesz płynął w dół, w ciemności i w ciemnościach - nie sięgniesz dna.
A w tej wodzie... nic się nie dzieje. Nie pływają żadne ryby... bo ich nie ma. Żadne żółwie, kraby, węże, czy pająki. Nie ma tam nawet koralowców, ani planktonu. Jeśli tylko byłaby taka możliwość, to nawet prądy i wulkany wodne odeszłyby w tej wodzie w zapomnienie.
A w tym wszystkim, w tym... ostoju spokoju, płynie jedna istota. Pół człowiek, pół ryba. Piękno w najczystszej postaci - jakby to rzekli niektórzy określając czym są syreny... i syreni. Płynie i płynie... zatacza koła i wciąż płynie. No bo co ma innego robić? Nie ma tam nikogo innego z jego rodzaju, z kim mógłby porozmawiać... nie ma nawet ryb które mógłby zjeść. Pozostało mu tylko to... więc płynie.

Ta wodna kraina ma jednak jeszcze jedną tajemnicę. Bowiem w niektórych, wybranych miejscach, można usłyszeć i zobaczyć inne krainy. Na przykład przy dobrej pogodzie, w górze można zobaczyć przenikającą krainę chmur, a będąc wystarczająco blisko, można usłyszeć z niej dźwięki. W innym miejscu, w którym przenika obcy świat do świata wody, są podwodne łąki kwiatów, pełnych kolorów. Tam przenika świat barw. Ostatnie miejsce jest wśród gęstych glonów, gdzie przenika kraj roślin.
I choć co prawda do tego miejsca bardzo łatwo jest wpłynąć, to jednak nadal można tylko widzieć i słyszeć odgłosy z tej krainy - nie da się bowiem dotknąć niczego, bo to jakby... próbowało się złapać przenikające przez wodę promyki świetlne, które również można zobaczyć, a jednak się przez nie po prostu przepływa. Są niematerialne.

Ostatnio zmieniony przez Minwet (12-04-2015 o 20h42)



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#14 12-04-2015 o 20h59

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Susan
- Ja? Tak średnio lubię herbatę, ale mogę się napić - ciekawa jestem czy będą tem jakieś nowe smaki. Osobiście wolę soki owocowe i grącą czekoladę. Dobrze, że ta herbaciarnia jest blisko szkoły. Jak napijemy się to idziemy od razu do domu, czy pójdziemy na zakupy?
Herbaciarnia podobno była ślicznie umeblowana od środka. Mama mi tak mówiła. Była tam raz z koleżanką. Mama herbaty nie piła tylko jej koleżanka.

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (12-04-2015 o 21h00)

Offline

#15 12-04-2015 o 22h55

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Seledine Butterfly
Kobieta-motyl nudzi się. W swoim rodzimym świecie, którym rządzą wszystkie kolory tęczy, nie ma nic do roboty. Ponadto, jako człowiek jest za mądra dla motyli, biedronek i innych owadów - jedynych mieszkańców Iridis. Rozumie ich mowę, ale nie lubi rozmawiać z nimi o nektarze, kwiatach i pogodzie, bo to jedyne tematy na jakie potrafią mówić. Jakież one są beztroskie! Jakież nierozumne! Seledine ze znużeniem spogląda na piękny krajobraz, ale nie potrafi już docenić jego niezwykłego piękna. Jest jednak coś co potrafi przezwyciężyć nudę madame Butetrfly. Jedna z wielu widocznych na niebie tęcz potrafi pokazać co dzieje się poza Iridis - każdy kolor pokazuje inny świat. Seledine potrafi godzinami machać skrzydełkami na wysokości tęczy obserwując życie innych ludzi - życie tak bardzo ciekawsze od jej własnego! O, jak bardzo ona im zazdrości! A jednak nie może się powstrzymać, aby codziennie nie przylecieć i nie popatrzeć sobie na przyjaźnie, miłości i radości życia ludzkiego. Dziś też, w chwili największej nudy leci właśnie tam i spędza przy tęczy długie godziny...

Offline

#16 13-04-2015 o 15h27

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Marco Civello
Gdy zadzwonił ostatni dzwonek zwiastujący koniec lekcji, szybko wybiegłem z klasy, jakby gonił mnie pan od fizyki. Po chwili dogoniłem moich przyjaciół. Akurat rozmawiali o nowej herbaciarni naprzeciwko szkoły. Chcieli się tam wybrać. Postaniwiłem pójść z nimi.
W środku było cicho i ciepło. W powietrzu unosił się przyjemny zapach herbaty. Przez otwarte drzwi zawiał wiatr i poruszył dzwoneczkami, które wytworzyły delikatny, metaliczny dźwięk. Usiedliśmy przy drugim stoliku od wejścia. Spojrzałem na kartę leżącą na stolę. Były na niej narysowane napoje w przeróżnych barwach. Ich fantazyjne nazwy wzbudzały ciekawość, a apetyczny wygląd namawiał do spróbowania każdej jednej. Najbardziej spodobała mi się herbata o słodkiej, delikatnej nazwie Biały Puch. Po chwili przyszła sprzedawczyni i spytała, co zamawiamy.
- Poproszę herbatkę Biały Puch.

Offline

#17 13-04-2015 o 15h37

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Susan Berry
Kiedy wreszcie weszliśmy do herbaciarni poczułam zapach herbaty. Usiedliśmy w czwórkę przy stole i spojrzeliśmy na kartkę. Były na niej napisane rodzaje herbatek. Przyszła sprzedawczyni. Marco zamówił Biały Puch. Nazwa tej herbaty brzmiała smakowicie, lecz ja powiedziałam:
- To ja poproszę Tęczowy Blask.
Ta nazwa była bardzo ciekawa.

Offline

#18 13-04-2015 o 20h57

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Luke.
Do pory zamawiania nie odzywałem się ani słowem. Byłem zajęty rozglądaniem się i podziwianiem wyglądu nowej herbaciarni. Mogłem w tym właśnie momencie powiedzieć że będę tutaj stałym gościem. W środku panowała ciepła oraz przyjazna atmosfera, przez co praktycznie się rozluźniłem, zapominając o kilku drobnych szkolnych problemach dnia dzisiejszego. W końcu jednak wziąłem kartę. Uważnie ją przestudiowałem, myśląc na jaką herbatę mógłbym się skusić. Te fantazyjne nazwy mi trochę nie pomagały. Miałem ochotę zamówić wszystkie, jednak bym ich nie wypił i nie starczyłoby mi na nie pieniędzy.
-Poproszę Morską Bryzę.
Rzekłem po dłuższym zastanowieniu. Sama nazwa kojarzyła mi się z okresem wakacji oraz corocznym wyjeździe z moją rodziną nad morze. Każdego roku wybieraliśmy się do tej samej miejscowości i nie żałujemy tego do dnia dzisiejszego. Delikatny uśmiech pojawił się na mojej twarzy kiedy zacząłem sobie przypominać chwilę spędzone nad wodą z bliskimi mi osobami.

Offline

#19 16-04-2015 o 15h36

Miss'ok
Liliana04
...
Miejsce: W odległej galaktyce.
Wiadomości: 65

Jula
Po szkole mieliśmy się udać do herbaciarni. Do nowej herbaciarni. Ach...jak ja uwielbiam herbaty! Piję je codziennie. Kiedy zadzwonił dzwonek bardzo się ucieszyłam. Herbaciarnia stała obok szkoły, więc szybko się do niej dostaliśmy. W środku unosił się piękny zapach cherbatki. Usiedliśmy przy stoliku. Byliśmy jedynymi gośćmi. Podeszła do nas sprzedawczyni i spytała się jaką chcemy cherbatę. Wybrałam Kwiat Wiśni.


I love cats, and cats love me...

Offline

#20 19-04-2015 o 10h16

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Marco Civello
Niedługo potem sprzedawczyni przyniosła nam zamówione herbatki. Położyła cztery napoje na stole i odeszła.
Podniosłem filiżankę do ust. Biały Puch smakował wybornie! Ten delikatny, słodki smak... Wprost wspaniały. Zamknąłem oczy. Na atramentowym tle zaczęły pojawiać się niezwykłe kształty. Większość wyglądała jak białe obłoczki, inne niczym wielobarwne motyle. Jaśniejące słońce oświetlało chmury, które mieniły się teraz niesamowitym blaskiem.
Zakochałem się w tym obrazie. To było spełnienie moich marzeń. Ach, jakże chciałbym się tam znaleźć! Niestety, musiałem powrócić do szarej rzeczywistości.
Ale kiedy otworzyłem oczy, herbaciarni już nie było. Tam, gdzie jeszcze przed chwilą stali moi przyjaciele, teraz znajdowały sję bezkresne połacie chmur. Na nimi wesoło latały ptaki, ścigające się w kierunku słońca.
- Gdzie ja jestem? - zapytałem sam siebie. Rozejrzałem się. Za mną ktoś stał.

Offline

#21 19-04-2015 o 13h19

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Kaouru
Siedziałam sobie na chmurce gdy nagle usłyszałam jakiś głos. Ktoś pytał gdzie jest. Postanowiłam odpowiedzieć: -W niebie, zdaje się.- żeby go nie przestraszyć że mu się umarło musiałam zapewnić: -Eh... ale nie umarłeś..- starałam się żeby nie zabrzmiało to ironicznie.  Wstałam odrzucając swoje włosy do tyłu i zaczęłam trzepotać niewielkimi skrzydłami. -A ty... jesteś człowiekiem?- spytałam z nieukrywaną ciekawością.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#22 19-04-2015 o 14h03

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Susan Berry
Sprzedawczyni dość szybko przyniosła nam zamówione herbatki. Spróbowałam mojej. Mmm... Była pyszna! Najlepsza jaką kiedykolwiek piłam!  Odstawiłam kubek na stół i spojrzałam na płyn. Miał kolor tęczy! Wszystkie po kolej. Czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, granatowy ( bądź indygo ) i fioletowy. Ciekawe jak został zrobiony!? Nagle zauważyłam, że to nie herbata, lecz tęcza! Tak, naprawdę tęcza. Najprawdziwsza! Nie, nie była ona w kubku. Rozejrzałam się dookoła. Nie byłam już w herbaciarni! I gdzie są moi przyjaciele?!
W pewnym momencie zauważyłam jakąś dziwną istotę. Była to zwyczajna dziewczyna, ale miała skrzydła. Chciałam uciec, lecz niestety ona mnie zauważyła...

Offline

#23 19-04-2015 o 22h53

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Seledine Butterfly
Kobieta-motyl jak zwykle wpatrywała się w tęczę, gdy zobaczyła, że nie tylko ona to robi. Po drugiej stronie tęczy, nie w innym świecie, lecz w Iridis, siedziała jakaś dziewczyna, wyglądała na zaskoczoną i jakby chciała uciec. Nie, na to nie można pozwolić! Ona będzie sposobem madame Butterfly na ucieczkę od nudy. Motyloskrzydła szybko podlatuje do dziewczyny z miłym uśmiechem na ustach.
- Witaj! - mówi radośnie do nowoprzybyłej. - Witaj w Iridis, najpiękniejszym ze światów! To świat tęczy, kolorów i cudów natury. Mieszkam tu od zawsze. Jestem Seledine. Seledine Butterfly. A ty?

Offline

#24 20-04-2015 o 15h11

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Marco Civello
Spojrzałem ze zdziwieniem na stojącą przede mną dziewczynę. Na pierwszy rzut oka wyglądała normalnie, jednak od zwykłych ludzi odróżniały ją piękne, białe skrzydła.
Ona także wpatrywała się we mnie, co najmniej jakby mi druga głowa wyrosła. Zapytała mnie czy jestem człowiekiem. No cóż, widocznie u niej bycie człowiekiem nie było szarą codziennością.
- Tak, jestem człowiekiem. Mam na imię Marco. A ty?

Offline

#25 20-04-2015 o 18h18

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Luke.
Stukałem palcem o blat stolika oczekując razem z resztą znajomych na nasze zamówienia.  Miałem w planach podpytania się ich o opinię danego smaku, gdyż każdy zamówił inny. Uśmiechnąłem się delikatnie oraz podziękowałem kobiecie która przyniosła nasze zamówienie. Wziąłem głęboki wdech i automatycznie ślinka napłynęła mi do ust. Uniosłem filiżankę i spojrzałem się na napój który zdawał się być w ciemnym odcieniu koloru niebieskiego. Zamrugałem szybko. Może jestem już aż tak bardzo zmęczony i mam zwidy lub po prostu dodany jest tutaj barwnik spożywczy. Wzruszyłem delikatnie ramionami a następnie wziąłem kilka łyków herbaty przymykając przy tym oczy. Była cudowna. Z zamiarem wzięcia jeszcze kilku łyków przysunąłem szklankę do ust. Niestety po chwili stwierdziłem iż była pusta. Otworzyłem szybko oczy a to co zobaczyłem całkowicie zbiło mnie z tropu. Znajdowałem się pod wodą! Może to były po prostu halucynacje? A co jeżeli na prawdę znajduję się pod wodą? To ostatnie pytanie spowodowało iż natychmiastowo zacząłem płynąć, chcą się wnurzyć i nabrać powietrza.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3