Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 19-04-2015 o 21h28

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

ehh przepraszam za jakosc ale skaner za bardzo przeswietla, wiec zdana bylam na telefon ;-;
//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/40880.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/40878.jpg

Offline

#27 20-04-2015 o 23h56

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

NASTAŁ TEN CZAS

Po dopingowaniu, namawianiu i groźbach nadeszła i moja kolej XD Jak zwykle na ostatnią chwilę, bo co by to było za łamanie tradycji, gdybym dodała coś wcześniej niż na dzień przed zakończeniem.
Odgórnie dziękuję Majerankowa, eufrozyma i Iremi (♥) bo przyczyniły się do powstania dwóch pozostałych modek, na które przyznam się bez bicia, pomysłu żadnego nie miałam </3
Historia każdej modki z osobna będzie w spoilerach, bo zajęło by to w >ciach< miejsca, a kto chce to sobie przeczyta, wiedząc konkretnie gdzie co jest XD
Przepraszam jeszcze, za jakość, bo tak to jest jak się robi zdjęcia o 23 bez światła XDD Dodam też wersję ze skanera, aczkolwiek niezbyt ją lubię bo twarzyczki mają zbyt widoczne kredki i wyglądają, jak to określała moja stara nauczycielka z zajęć artystycznych- "Jak siano".

Link do zewnętrznego obrazka
Tak, za bardzo zżółkły włosy Motiś, ale dobre xD


bonusik w rogu ♥



Opis:

Jess


Moti


Erin



And that's all I think~

Ostatnio zmieniony przez nelumi (20-04-2015 o 23h57)

Offline

#28 21-04-2015 o 00h00

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.

Uwaga!
Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2