Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 10-04-2015 o 14h52

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Zgubiłaś się. Wystarczyło na chwilę zejść ze ścieżki, odwrócić się od reszty grupy, dać się uwieść tej pięknej róży, rosnącej tuż przy ścieżce, jakby nieświadomej, że powinna znajdować się w ogrodzie, a nie w samym sercu lasu. Była tak piękna, tak kusząca, że musiałaś podejść i choćby dotknąć jej płatków. Wyobraziłaś sobie tajemniczego nieznajomego, obdarowującego cię takim właśnie kwiatem w dowód miłości - to była trochę naiwna, ale też i urocza wizja.
    Następna róża, jeszcze piękniejsza, kwitła kawałek dalej. A jeszcze dalej - kolejna... Aż zdałaś sobie sprawę, że nie słyszysz już sennego głosu przewodnika, nie docierają do ciebie rozmowy współtowarzyszy, a ścieżka, którą przemierzaliście, najzwyczajniej w świecie wyparowała. Zdawało ci się, że szłaś cały czas w jednym kierunku - spróbowałaś więc intuicyjnie wrócić po swoich śladach. Nic z tego! Im dłużej, im uporczywiej szukałaś ścieżki - tym bardziej się od niej oddalałaś. Wreszcie musiałaś przyznać przed samą sobą: zgubiłaś się w tym ciemnym lesie, zalegającym pośród gór. Nie miałaś mapy. Brak zasięgu w komórce. Wycieczka na pewno już się zorientowała, że ciebie nie ma. Będą cię szukać, prawda? A jeśli im się to nie uda - wezwą pomoc. A zatem może powinnaś po prostu stać w miejscu i czekać?
    Tyle, że był wieczór, a pod kopułą drzew zmrok zapadał szybciej. Miałaś latarkę, ale jej światło było niczym wobec napierającej zewsząd ciemności - krótkie, ostre światło było marną pociechą, za to wyławiało z głębi lasu cienie, które tylko wzmagały twój strach. Nie, za nic w świecie nie będziesz tu bezczynnie stać i czekać. Ruszasz więc przed siebie, licząc, że po drodze na coś trafisz - na wioskę, schronisko górskie lub po prostu na zwyczajną asfaltówkę. Las przecież nie może ciągnąć się w nieskończoność.
    Przedzieranie się przez chaszcze przychodzi ci z niemałym trudem - w końcu jesteś mieszczuchem, nie umiesz poruszać się po dziczy. Zaczyna siąpić deszcz. A jakże! Najwyraźniej siły przyrody sprzysięgły się przeciw tobie. Tym bardziej chcesz pozostać w ciągłym ruchu - przynajmniej trochę się rozgrzejesz. Serce wali ci jak szalone, każdy szmer budzi do życia najgorsze, mityczne potwory, a każdy twój krok zdaje się nieść echem po całym lesie.
    Wreszcie coś dostrzegasz. To brama - stara, opleciona bluszczem brama, strzeżona przez dwa kamienne gargulce. Dziedziniec jest mocno zapuszczony, jakby od lat nikt nie strzygł traw i nie przycinał krzewów. Cały teren zdominowały róże. Nie wygląda to zachęcająco, ale ponad dziczejącą roślinnością wznosi się kilka wieżyczek. Dworek, zamek? Jest zbyt ciemno, by to ocenić. Niemniej - budowla. Cywilizacja. Wzdychasz z ulgą.
    Brama jest zamknięta, ale wspinasz się na nią bez problemu. Gdy znów dotykasz stopami ziemi, znajdujesz się już wewnątrz zamkniętego kręgu ogrodzenia.
Budynek okazuje się niewielkim pałacykiem - zapuszczonym i zaniedbanym równie mocno, jak ogród. A jednak wiodąca do drzwi ścieżka jest zamieciona, widzisz ślady kół (ewidentnie nie samochodowych, raczej kół od powozu) oraz koni. Nie sądzisz, by ktoś mógł mieszkać w takim miejscu, ale przecież wiele podobnych budowli przeznaczonych było na muzea lub ekskluzywne hotele - może ten był właśnie odrestaurowywany? Jeśli tak, to na pewno przebywa tu ktoś w rodzaju stróża. Ktoś, kto mógłby ci pomóc.
    Drzwi budynku otwierają się ze skrzypnięciem, które wwierca ci się w mózg. Wewnątrz jest ciemno, tylko z trudem sączące się światło księżyca maluje srebrne plamy na zakurzonej i pokrytej opadłymi liśćmi posadzce.
- Jest tu ktoś? - wołasz drżącym głosem. Odpowiada ci cisza. Zaglądasz do kilku pobliskich pomieszczeń - wszędzie znajdujesz jedynie rozkład i zapomniane relikty dawnej świetności tego miejsca. Nic, co świadczyłoby o czyjejś obecności.
    Pocieszasz się tym, że wewnątrz przynajmniej jest sucho. Ostatecznie nawet opuszczona budowla może posłużyć za schronienie - do rana jeszcze daleko, a ty jesteś zmęczona. Tutaj przynajmniej będziesz mogła zasnąć.
    Decydujesz się zwiedzić to miejsce. Napotykasz jedynie kilka szczurów i wiewiórkę. Pałacyk, choć od dawna jedynie niszczejący, pełen jest zakurzonych drobiazgów i pamiątek po tych, którzy go wcześniej zamieszkiwali. Na ścianach wiszą obrazy, przysłonięte pajęczynami niczym kotarami. Na toaletkach walają się kobiece bibeloty. W jednej ze szkatułek znajdujesz całą kolekcję biżuterii. Nie znasz się na klejnotach, ale to zdecydowanie nie wygląda na szklane podróbki.
    Nagle zdajesz sobie sprawę z czegoś niepokojącego. Dywan z kurzu i liści miejscami jest przetarty, jakby coś tamtędy przechodziło. Na szkatułce widzisz wyraźnie odciśnięte w brudzie ślady palców. Ktoś odgarnął pajęczyny z lustra. Nieopodal leży piękna, czarna suknia, rzucona byle jak u stóp szafy - jest czysta, jakby ktoś zostawił ją tam niedawno. Światło latarki przesuwa się dalej, na łóżko. Biała pościel również jest świeża. W jednym miejscu kołdrę zdobi wyszywana, intensywnie czerwona róża. Jest w niej coś niepokojącego. Podchodzisz bliżej i zamierasz z wytrzeszczonymi oczyma i rodzącym się w gardle krzykiem. To, co wzięłaś za różę, okazuje się być plamą krwi. Świeżej, jeszcze nie skrzepłej krwi.
    Zaczynasz się bać nie na żarty. Zdajesz sobie sprawę, że to irracjonalny lęk, a wszystkie te dziwy dałoby się logicznie wytłumaczyć, ale twój mózg zawzięcie broni się przed jakąkolwiek logiką. Nie chcesz dłużej przebywać wśród tych ruin. Zalany deszczem las nagle okazuje się być o wiele bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym miejscem. Odwracasz się, chcesz na oślep biec do drzwi, ale oto jakaś postać zagradza ci wejście. Jest to kobieta. Zauważasz jedynie czarną suknię, gorejące czerwienią oczy i szeroki uśmiech.
- Och, kolejna zagubiona duszyczka – odzywa się kobieta, zbliżając się do ciebie z nadnaturalnym szybkością. Gdy mówi, coś dziwnego dzieje się z jej uśmiechem - masz wrażenie, że dwa z jej zębów wydłużają się i stają ostrzejsze. - Wiele was tu ostatnio dociera...
    Potem czujesz mocne szarpnięte, żelazny uścisk i ból tuż nad prawym ramieniem. Próbujesz się wyrywać - nadaremno. Czujesz, jak opuszczają cię siły, jak ucieka z ciebie życie. Latarka wypada ci z dłoni. Ostatnie, z czego zdajesz sobie sprawę, to dźwięk jakiejś gęstej cieszy, kapiący miarowo gdzieś blisko. Szkoda, że nigdy się nie dowiesz, jak piękna róża powstała z twojej rozchlapanej tuż przy toaletce krwi.


Link do zewnętrznego obrazka

    Mówią o niej Krwawa Dama bądź Różana Hrabina. Za życia nazywała się Różą Mieckowiczową. Była młodą, piękną kobietą o alabastrowej skórze i niespotykanych, czerwonych włosach - to właśnie im zawdzięcza imię, gdyż kolor ten jej rodzicom kojarzył z czerwienią róż i symbolizowaną przez nie miłością. Zostawała wydana za podstarzałego hrabiego (jako jego czwarta już żona), który miał zapewnić jej życie w dostatku. Mimo różnicy wieku Róża była bardzo oddana swojemu mężowi. Tym większym ciosem było dla niej, gdy przyłapała go ze służącą - w ogrodzie, pośród róż, które tak ukochała...
    Młoda hrabina zamordowała i męża, i jego kochankę. Ponoć zawładnął nią morderczy szał - zaślepiona zranionym sercem i zranioną dumą popadła w amok. Każdą znajdującą się na posesji kobietę bestialsko zabiła, oskarżając o uwiedzenie hrabiego. Ostatecznie przywdziała żałobną czerń na znak żalu po utracie ukochanego i odebrała życie także sobie.
    Legenda głosi, że za swoje potworne zbrodnie została przeklęta. Odmówiono jej przywileju odejścia ze świata - jej ciało uczyniono nieśmiertelnym, jej urodę ponadczasową, a jej żądzę krwi i mordu - nienasyconą. Jako wampir miała trwać w półżyciu aż po kres świata, łaknąc zemsty na wszystkich pięknych kobietach, w których widziała jedynie podstępne uwodzicielki swojego męża. Kolejni właściciele pięknej posesji donosili o tajemniczej postaci w czarnej sukni, nocą pielęgnującą różane krzewy, które wyrastały w najdziwniejszych miejscach, mimo, że uporczywie próbowano się ich pozbyć. Dochodziło też do tajemniczych zniknięć młodych, urodziwych dziewcząt. Po zaginięciu czwartej z nich pałacyk porzucili ostatni jego właściciele, pozwalając, by popadł w ruinę i zapomnienie.
    Mówi się, że hrabina, nie mogąc opuścić swego domostwa w poszukiwaniu ofiar, wabi je do swego leża różami - kusząc je nie tyle samymi kwiatami, co miłością, którą symbolizują.


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#27 17-04-2015 o 20h06

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Upłynął już czas oddawania prac!
O matko. Tyle pięknych stylizacji. /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  Supercieżki wybór  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Macie jakieś swoje faworytki? Na kogo głosujecie? :3

Ostatnio zmieniony przez Sadist (17-04-2015 o 20h06)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#28 17-04-2015 o 20h10

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Likoris najlepsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Trzymam za nią kciuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (17-04-2015 o 20h11)

Offline

#29 17-04-2015 o 21h25

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Głosuję na Mikacz ,jest super.


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#30 17-04-2015 o 21h35

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Dziękuje Lili, aż się rumieniec :3

ANANAS!
ANANAS RZĄDZI!!!
<3
Choć prawdę mówiąc jest wiele pięknych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Yumeka, Mikacz, Dasharia (która ma boski opis. Na pierwszy rzut oka widać kto ma literacką smykałke)
Podoba mi się jeszcze KimKas (Podoba mi się specyficzna postać)
:3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#31 17-04-2015 o 21h48

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ja jestem za Likoris i Ananaskiem :3

Offline

#32 17-04-2015 o 21h54

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A ja stawiam na Likoris oraz oczywiste, że na Dasharie ^^


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#33 17-04-2015 o 22h11

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Wszystkie stylizacje są świetne i mam kilka faworytek, ale najbardziej przypadł mi do gustu wampirek Yumeki - jest rewelacyjny i bardzo się wyróżnia na tle pozostałych "szlachetnych dam". Trzymam kciuki za podium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (17-04-2015 o 22h11)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#34 17-04-2015 o 22h29

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje główne faworytki to Rainbow i Likoris - strasznie podoba mi się idea wampira, który jest słodką dziewczynką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#35 17-04-2015 o 22h44

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Moimi faworytkami są Saeniver i jej cudowna Elżbieta Batory oraz Yubin i jej przecudna, krwawa panna młoda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 18-04-2015 o 08h12

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Ja jestem za hrabiną od KuroiTenshi.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#37 18-04-2015 o 22h22

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Więc tak... Moją największą faworytką jest Pineapple, jej biała wampirzyca jest tak delikatna i subtelna, że nie sposób jej nie pokochać <3

I faworytką nr 2 jest Yumeka. Wybiła się ponad resztę przede wszystkim bardzo kreatywnym pomysłem uwięzionego przez ludzkość i torturowanego wampira. Za kreatywność maxik <33

No i wspomnę jeszcze o wampirzycy Mikacz, której estetyka bardzo mi się podoba ;33


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#38 19-04-2015 o 19h01

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Yuya - stylizacja spodobała mi się trochę niezależnie do opisu, bo kojarzy mi się ze słowiańskim upiorem.
Solomona - zachlapana krwią biała suknia przyjemnie działa na wyobraźnię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Saeniver - plus za reinterpretację historyczną i Rékę.

Ostatnio zmieniony przez Yumeka (19-04-2015 o 19h01)

Offline

#39 19-04-2015 o 20h38

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

mnie się podoba
DarkCoffe
Likoris
Ojsa

Offline

#40 20-04-2015 o 16h42

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Mam już wyniki :3
Tyle było pięknych stylizacji, że musiałam po prostu zrobić takie podium :>
III miejsce...



II miejsce...


I miejsce...


Wyróżnienia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Gratuluję wszystkim bez wyjątku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Sadist (20-04-2015 o 16h47)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#41 20-04-2015 o 16h46

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Gratuluję dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Szkoda, że Likoris nie jest na podium... Ale dobrze, że ma chociaż wyróżnienie.

Offline

#42 20-04-2015 o 17h30

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Nie spodziewałam się podium. Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom.
Urzekł mnie dyplomik.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#43 20-04-2015 o 17h55

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Gratuluję wszystkim uczestniczkom i bardzo serdecznie dziękuję za wyróżnienie :3


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#44 20-04-2015 o 18h04

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Ale tłok na podium, aż miło popatrzeć, jak się te wszystkie wampirki próbują zmieścić na małych, podiumowych pudełkach... xD
Gratuluję wszystkim miejsc! Stylizacje były bombowe, a dyplomy są prześwietne - bardzo ładnie dopasowane do stylizacji. I dziękuję za wyróżnienie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#45 20-04-2015 o 19h21

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Wszystkie stylizacje były świetne tak więc gratuluję wszystkim dziewczyną ^^ Nawet błąd na dyplomiku nie robi większej różnicy, nawet nie wiedziałam, że załapię się na wyróżnienie.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#46 20-04-2015 o 20h28

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Podium jest śliczne, nie spodziewałam się, że moja miss też na nim stanie, a co dopiero, że zajmie I miejsce... ^^ Wyróżnione miss moim zdaniem też są przepiękne. Współczuję, musiałaś mieć bardzo trudny wybór, bo wszystkie stylizacje były tak naprawdę świetne. xD Dziękuję za dyplomik, jest cudny. ^^ No i oczywiście za zorganizowanie tego konkursu też dziękuję, oby pomysłów na następne nie zabrakło! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#47 20-04-2015 o 20h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Super podium, fajnie, że takie duże, bo zgłoszeń była masa i wszystkie świetne. Wielkie gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ! Dyplomy bardzo ładne, teraz żałuję, że się nie zgłosiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#48 20-04-2015 o 20h51

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Pierwsze miejsce, no proszę. Jestem bardzo zaskoczona, bo zgłoszeń była masa, z czego wiele naprawdę świetnych. Dziękuję bardzo i cieszę się, że mój pomysł się spodobał!

A dyplomy wyszły bardzo pro :)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#49 20-04-2015 o 22h50

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Wszystkie moje faworytki na podium <33
I znalazło się miejsce na więcej D:
Serdecznie gratuluję dziewczyny!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#50 21-04-2015 o 21h28

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

O matko dziękuję za podium :*

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2