Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 31-03-2015 o 19h24

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

* Ups, literówka w tytule ^^
Miało być "jednorazowy"


Link do zewnętrznego obrazka
Jak już się domyślacie konkurs będzie dotyczył wampirów (mam na nie fazę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)


Wampir – fantastyczna istota, żywiąca się ludzką krwią, prawie nieśmiertelna, o ludzkiej postaci i charakterystycznych wydłużonych kłach. Wampirom przypisywane są liczne zdolności paranormalne, m.in. regeneracja, hipnoza, wyczulony słuch, niezwykła prędkość oraz ogromna siła

Trzeba stworzyć wampira (Płeć obojętna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To znaczy... trzeba stworzyć misskę, ale można jako faceta XD) To chyba łatwe zadanie, nie? :} Macie pełne pole do popisu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Regulamin
- Przestrzegamy regulaminu
- Stylizacja nie może zawierać więcej niż 2 elemanty z tego samego kompletu
- Opis stylizacji. Minimalnie 2 zdania. Mile widziana będzie także historia Waszego wampirka ^^
- Zgłoszenia przyjmuję do 12 kwietnia godziny 20:00
- Można zgłosić tylko jedną stylizację
- Nie możecie robić cosplay'ów istniejących już wampirów. Postać musi być wymyślona przez Was (:


A w kwestii nagród... hmm... to będzie niespodzianka ;3
No i to tyle :3

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sadist (31-03-2015 o 22h28)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#2 31-03-2015 o 20h19

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Zgłaszam się jako pierwsza! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oto moja miss:

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39279.jpg

Kto powiedział, że wampiry muszą mieć kły na wierzchu? To by tylko zdradzało ich naturę. Kto powiedział, że muszą różnić się naturalnym wyglądem od innych? Wampiry mają postać człowieka, i tylko wnętrze posiadają inne. Owszem, czerwone oczy są. Ale tylko wtedy, gdy piją krew /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png To wampiry decydują, jak się ubierają. Mogą się ubrać jak plastik, by na przykład nie zdradzać swojej mrocznej tajemnicy. Kto wie, może znasz jakiegoś wampira? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moja miss jest wampirem czystej krwi, czyli jej rodzice byli wampirami. Nazywa się Isabella, i jest to młoda i tajemnicza osóbka. Bardzo mało odzywająca się, skryta i dość oschła. Na razie nie poluje sama, ponieważ jest za młoda. Krew zdobywają dla niej jej rodzice. Isabella przejęła styl po rodzicach (po mamie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) Mroczny i tajemniczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kocha kolor czarny, oraz czerwony (krewka), ale nosi tylko ten pierwszy.
Isabella właśnie kroi (i tu będzie ohydnie) swój obiad - bardzo, bardzo, BARDZO! krwisty stek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Ale tak bardzo, bardzo. Że aż słabo się robi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png No ale każdy ma inny gust /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#3 31-03-2015 o 20h48

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ja też się zgłoszę, nawet z ładną historyjką do stylizacji, bo akurat naszło mnie na pisanie :>
Women in Red
//photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/33622.jpg
Kobieta w czerwieni, tak ją nazywali.Magnatka tak piękna, jak przerażająca.
Mówiono, że używa swojej urody do wabienia młodzieńców (w niektórych kręgach wspominano także o tajemniczo zaginionych młodych damach), a gdy już przyjdą do niej, zabija ich i pije ich krew. W małej rumuńskiej miejscowości sprawowała władzę od XVII wieku aż do czasu I Wojny Światowej, kiedy to po zmroku wyszła z zamku i już nie wróciła. Nikt nie zauważył zwłok małego nietoperza pod oknem zamku, a niedługo później Kobieta w Czerwieni stała się jedynie legendą, którą straszy się niegrzeczne dzieci i naiwnych turystów.

Offline

#4 31-03-2015 o 20h59

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Wampiry to niebezpieczne istoty, dzięki swoim możliwościom stanowią wielkie zagrożenie dla ludzi, więc nic dziwnego, że nie wszyscy je lubią, a wręcz są tacy, którzy najchętniej każdego wampira posłaliby do trumny na wieczność! Najłatwiej złapać wampira, gdy ten rozkoszuje się gorącą krwią ofiary...
Link do zewnętrznego obrazka
Grigorij nie miał szczęścia. Został pochwycony podczas posiłku i spętany. Lniana odzież nie stanowi przeszkody, ale srebrne łańcuchy są nie do przerwania i palą ciało. Rozpadając się w dym i migoczący popiół, Grigorij popada w szaleństwo. Puste miejsca po wyrwanych kłach zieją groźbą okrutnej zemsty...

Offline

#5 01-04-2015 o 02h08

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Ding Dong! Słyszycie dzwony mrocznego kościoła z cmentarza? Tak, zgadza się. Czemu świątynia, od setek lat opuszczona, nagle zaczęła dzwonić? W końcu, tam od dawna jedynymi mieszkańcami są ludzie z cmentarza. Ding Dong! I znowu! Słyszycie? Umarlaki wstają na dźwięk dzwonów. A dlaczego? Bo Mroczna Pani wróciła z zza światów, by wprowadzić na ziemi chaos i mrok! Wraz z nią obudziło się setki umarlaków, a na ziemię powróciły wampiry.
DING DONG!
Tak, to jej armia puka do twoich drzwi. To oznacza, że jesteś już martwy~

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 01-04-2015 o 08h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Tak wygląda moje wyobrażenie wampira,moja miss nie ma kłów.Pokazuje je wtedy kiedy jest zła i w obronie własnej.
Czarny gołąb to jej talizman i za razem pupil to z nim czai się na swoje ofiary.
Agresywna,nieuczciwa,skąpa,zła te cechy wyróżniają moją/mojego miss(wampira)
BU CHACHA  strzeżcie się moja miss nadchodzi.

Offline

#7 01-04-2015 o 13h55

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

http://i62.tinypic.com/oqm3o8.png

Wyobrażając sobie wampira widzę dziewczynkę bądź młodą kobietę z czasów wiktoriańskich. Zawsze wyobrażam sobie wampirzycę nieokiełznaną, frywolną i bardzo okrutną z odrobiną szaleństwa. Która nie słucha się nikogo i nawet jeśli się ją poprosi by oszczędziła kogoś - to i tak zabije tę osobę z nudów, dla zabawy, czy na złość zakazowi. Wywodzi się ze znamienitego rodu, żyje w luksusie i posiada najdroższe suknie. Jednakże niszczy je podczas  każdej z jej "zabaw". Jest bardzo niechlujna w piciu krwi. Każdy ją nienawidzi, a jednocześnie każdy kocha tę jej dziecinność i niewinny wyraz twarzy.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (01-04-2015 o 14h02)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#8 01-04-2015 o 15h27

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Moja wampirzyca jest królową wampirów i nazywa się Fanola. Ma dar czytania w myślach. Wybrała się na nocny spacer ze swoim mrocznym pupilkiem, którego bardzo uwielbia i rozpieszcza.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39348.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#9 01-04-2015 o 19h26

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Każdy wie, że Dracula musi mieć swoją żonę. No bo kto by robił przystawkę z żył jelenia czy kompot krwiowy? Jego małżonka! Ja Wam przedstawię Elizabeth,  jedna z najbardziej znanych współwładczyń króletwa wampirów. Kocha ona czerń, oraz małe, krwiste detale. Nie odmówi sobie wizyty u dentysty, by wybielić sobie kiełki, a potem gratis wypić mu krew.
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39358.jpg


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#10 01-04-2015 o 23h15

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Moja idea wampirycznej panny młodej którą Dracula obdarzył miłością. Dziewczyna nie odwzajemniając jego uczucia mimo wszystko postanowiła go poślubić kuszona nieśmiertelnością i wieczną młodością. Stylizacja przedstawia ją w dzień ślubu przechodzącą przemianę w "demona"


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#11 02-04-2015 o 13h42

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

http://i61.tinypic.com/29p9ro5.png
Mówiąc "wampir" wyobrażamy sobie okrutnego Draculę lub mrocznie ubraną kobietę zamieszkującą stare zamczysko. A co jeżeli wampirem okazuje się niespełna ośmioletnia dziewczynka ubrana na różowo i uczesana w dwa warkocze? Ta młoda dama jeszcze nie zdaje sobie jeszcze sprawy ze swojego wampiryzmu i co właściwie się przed chwilą stało.

Offline

#12 02-04-2015 o 14h39

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Gdy myślę, o wampirach to na myśl przychodzi mi wiele postaci, ale postanowiłam postawić na "elegancję".

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39395.jpg

Ta oto wampirzyca jest hrabianką, która całkiem niedawno odkryła w sobie wampiryzm. Jako, że mieszka w wielkim dworze pije krew tylko z kieliszka, jak to na damę przystało. Niestety nie potrafi kontrolować swoich zapędów i co najważniejsze nie znalazła jeszcze fryzury, która by się zachowała w starciu z ofiarą....

Offline

#13 02-04-2015 o 17h20

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Słysząc "wampir" przed oczami często widzimy ubrudzonego cudzą krwią ziomka z zaczesanymi do tyłu, wyżelowanymi na maksa włosami, w eleganckim garniturze, fraku z peleryną na plecach z upiorną twarzą.
Moje wyobrażenie istot nocy trochę od tego odbiega.
Przedstawiam wam Noah.
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39412.jpg
Noah ma...1239 lat Jak widać, jest nieprzeciętnie urodziwa, a jej włosy mają kolor dojrzałego zboża. Tak, jest istotą nocy, ale żeby nie było jej widać, wdziewa czarny strój i pelerynę ukrywającą jej złociste włosy. Stara się ukrywać kły, żeby atakować znienacka. Jest jedynym wampirem który żywi się nie tylko krwią, ale też ludzką tkanką mięśniową. Jedyne co zostaje po jej uczcie to szkielet i wnętrzności jej ofiary. Mimo wszystko bardzo dba o higienę i stara się nie zostawiać na swoim ubraniu i ciele śladów krwi. Jest to naprawdę prawdziwa dama wśród wampirów.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#14 02-04-2015 o 19h22

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Anaja - nie wszystkie wampiry akceptują swoją krew i swoje dziedzictwo nie każdy z nich godzi się być plagą nękającą ludzkość ....
Czerwony księżyc wschodzi na niebo ta noc to jeden z sabatów wampiry zbierają swój poczet sił i naradzają się dochodzą do nich niebezpieczne słuchy coś dzieje się w ich świecie, tylko jeszcze nie wiadomo co ....
W innym miejscu a tym samym czasie :
Dysze cicho jest ich kilku dorwali ofiarę to młoda dziewczyna na oko ma może 20 lat czuję już zapach krwi jest lekki ale wiem że zaraz zaczną ucztować , przejeżdżam językiem po zębach głód przytępiły tabletki to dobrze muszę pracować na trzeźwo nic nie może mnie rozpraszać ale wiem że gdy zaatakują dziewczynę i zdekoncentrują się będę mogła ich zabić ...
Dlaczego to robię ? Odpowiedź jest prosta nie prosiłam się by taka być to błogosławieństo jak i przekleństwo byłam kiedyś człowiekiem teraz jestem wampirem i jestem pogromcą wampirów niosę na barkach wielki ciężar w końcu cała moja rodzina była kiedyś puki się jej nie pozbyto pogromcami wampirów z pokolenia na pokolenie .
Noszę przy sobie broń z srebrnymi święconymi kulami otacza mnie mgła a po przemianie moje włosy stały się dziwne ale co normalnego jest w wampirach ...

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 02-04-2015 o 20h16

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Mam nadzieję, że mój pomysł nie łamie punktu regulaminu dotyczącego cosplay'u. Moja postać jest wytworem całkowicie fantastycznym i powstałym w mojej głowie, chociaż posiłkuje się historią osobistości istniejącej naprawdę. To się chyba nie liczy jako cosplay?


//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39442.jpg

     Dawno, dawno temu, na przełomie XVI i XVII wieku, żyła na Węgrzech pewna arystokratka, siostrzenica polskiego króla Stefana Batorego. Na imię jej było Elżbieta, chociaż później znana była bardziej jako Krwawa Hrabina lub wampir z Siedmiogrodu. Ma ona w naszej kulturze naprawdę mroczną sławę, jednak nikt nie wie, że tak naprawdę była ona całkowicie niewinna, a prawdziwym potworem w ludzkiej skórze była... jej bliźniacza siostra, Réka, której istnienie trzymano w tajemnicy. Rodzina bała się i, przede wszystkim, wstydziła jej wyjątkowego zamiłowania do okrucieństwa, które objawiło się już we wczesnym dzieciństwie. To ona piła krew dziewic oraz regularnie zażywała w niej kąpieli, aby cieszyć się wieczną młodością i urodą. Zwykła kusić niczego nieświadome dziewczęta pięknymi kwiatami ze swego ogrodu, aż te, niczego nie podejrzewając, omamione piękną, wyglądającą niewinnie twarzą, ujmującym uśmiechem i zmysłowym, głębokim brzmieniem głosu, podchodziły bliżej... a wtedy było już za późno. Jeśli miały szczęście, Réka na miejscu podrzynała im gardło i łapała płynącą strumieniem ciepłą krew do kielicha. Jeśli miały pecha, ich męki trwały znacznie dłużej - kamienna wanna napełnia się bardzo, bardzo powoli. A najstraszniejsze jest to, że skoro uznano, iż winna jest Elżbieta... znaczy, że najprawdopodobniej Réka nadal żyje i jest gdzieś tutaj i teraz, pośród nas.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Online

#16 03-04-2015 o 02h40

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Stylizacja ma sens tylko z opisem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przy charakterystyce Ruthven'a kilka zdań jest żywcem z artykułu na temat postaci z jakiejś powieści. Strasznie mi pasowały do mojej wizji więc podwędziłam. Cała reszta jest moja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tym pierwszym, póżniej jest charakterystyka postaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hrabina Maria Dracula Tepes i jej lokaj lord Ruthven

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39462.jpg

Gdzieś w głębokich i ciemnych lasach Rumunii, gdzie nie dociera nawet najmniejszy promyczek słońca, stoi ogromy piękny zamek.
Choć ta niesamowita, mroczna i baśniowa budowla wygląda na opuszczoną to jest ona postrachem okolicznych mieszkańców. Wszyscy rodzice przed wypuszczeniem dzieci z domów, w pobliskich wioskach, zawsze powtarzają te same słowa niczym mantrę, którą sami słyszeli gdy byli dziećmi od swoich rodziców, którzy słyszeli ją od swoich:
"Nie rozmawiaj z obcymi! Nie jedz nic co rośnie w lesie!
I na boga trzymaj się dziecko zdala od jej zamku!"
Od wielu już lat, a możliwe nawet, że od wielu pokoleń każdy brał tą przestroge do serca. Nikt tutejszy nie śmiał nawet zapuścić się w pobliże posiadłości.
Jednak pewnego dnia w ciemnym lesie pojawił się zaciekawiony turysta, który słysząc przestroge wieśniaków postanowił zwiedzić ten słynny przeklęty budynek.
Słowa, które usłyszał nie opuszczały go nawet na chwile:
"Chłopcze, jeżeli ci życie miłe to pod żadnym pozorem nie zbliżaj się do jej zamku.
Ona żywi się krwią niewinnych.
Jeżeli jednak niefortunnie trafisz do bram zamczyska to na boga przeklinam cię chłopcze nie wchodz do środka!"
Jednak turysta nie brał ostrzeżenia zbyt poważnie, bo przecież to tylko zabobon i bajeczka, którą opowiada się przyjezdnym by móc sprzedawać pamiątki.
Gdy zobaczył on brame posiadłości, przeszedł on przez nią bez wachania.
Jednak widok w środku bardzo go zdziwił bo zamek powinien być opuszczony, a to co zobaczył przeczyło jego wiedzy.
Ujrzał on małą postać siedzącą na wielkim kamiennym tronie, jednak była ona dość daleko więc postanowił zapytać donośnym głosem:
"Kim jesteś? Co tutaj robisz?"
Jednak w odpowiedzi usłyszał tylko cisze. Zadał kolejne pytanie:
"Słyszysz mnie?"
Znowu nie uzyskał odpowiedzi.
Nagle pod jego nogami przemknął czarny kot i pobiegł on w strone postaci.
Turysta zrobił dziesięć kroków w strone tronu i zobaczył, że była to mała dziewczynka.
Turysta zrobił kolejne dziesięć kroków i zobaczył, że dziewczynka je coś z talerzyka.
Turysta zrobił kolejne dziesięć kroków i zobaczył, że to co jest na talerzyku wygląda jak kawałek ciasta.
Turysta zrobił kolejne dziesięć kroków i zobaczył, że biała sukienka dziewczynki jest brudna od polewy na cieście.
Turysta zrobił kolejne dziesięć kroków i uważnie przyglądał się zawartości talerzyka dziewczynka.
Turysta zrobił jeszcze 3 kroki i nagle . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . .  rozległ się przerażliwy krzyk, który po krótkiej chwili ucichł!

A ty ile kroków musiał/a/byś zrobić, żeby dostrzec, że owoce spadające z przekonski małej dziewczynki to gałki oczne, a to co wydawało ci się polewą owocową jest tak naprawde krwią?


Hrabina Maria Dracula Tepes inaczej Mary to pierwszy istniejący Wampir. Nazywana przez wampiry matką gatunku lub krwawą królową. Wygląd zaledwie 10-11 letniej dziewczynki zawdzięcza temu, że, żeby dodać wizualnie jej jeden ludzki rok tak naprawde musi minąć 10000 lat. Ma władze nad każdą istotą z domieszką wampirzej krwi przez co wiele jej współgatunkowców życzy jej śmierci. Mary ma specyficzny charakter będący mieszanką dorosłej kobiety, która zna potęge swojego stanowiska i dziecka, które lubi różne gry i nie lubi samotności. Ta mała dziewczynka zabija bez mrugnięcia okiem ludzi ale i wampiry. Nigdy nie opuszcza ona posiadłości, polowaniem dla niej zajmuje się Ven.

Kim jest lord Ruthven? To istota, który żywi niesmak i urazę do gatunku ludzkiego. Potrafi on przybrać postać kota ale i dorosłego młodego przystojnego mężczyzny. Bawi się on umiejętnościami uwodziciela, łamie serca, a wszystko to wyłącznie dla własnej przyjemności. Jest niebezpieczny, mroczny i nosi w sobie głęboką tajemnicę. Tylko że nawet ta przyjemność wydaje się być niepełna. Jest on rozwiązły do granic możliwości, a jednak zimny i zdystansowany. Jego rozwiązłe do granic możliwości życie to tylko wymówka dla postępującego znudzenia i niezadowolenia. Choć jednak jest na tym świecie dla niego jedna nie zastąpiona wartość, a jest nią Mary. Mimo faktu, że sam posiadał wysoki tytuł lorda to całkowicie oddał się służbie swojej jedynej cudownej i zawsze niewinnej królowej. Ona lubi nazywać go Ven, jednak wszyscy inni muszą mówić do niego lord bo inaczej może skrócić o glowe.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#17 03-04-2015 o 13h41

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Moja wampirzyca to tajemnicza, majestatyczna dama, która zafascynowana jest okultyzmem i bawi się czarną magią. Elegancka i inteligentna, wybiera swoje ofiary bardzo dokładnie i ostrożnie - lubi się najpierw do nich zbliżyć, bo, jak mawia legenda, krew bliskich osób smakuje najlepiej. Lubi zwodzić i mieszać ludziom w głowach, ma bogaty bagaż doświadczeń i doskonale zna swoją wartość.


//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39495.jpg

Offline

#18 05-04-2015 o 19h25

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i62.tinypic.com/2e657xz.png

Wampir, którego przedstawiam właśnie wrócił z łowów, a w tej chwili kosztuje swojej zdobycz.
Zdobyczą jest jeleń, który spokojnie hasał po lesie a tu nagle został zaatakowany.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#19 05-04-2015 o 20h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Kto powiedział, że wampiry funkcjonują tylko w nocy? Owszem, światło słoneczne je pali, ale jeśli na dworze w dzień jest dostatecznie ciemno i pochmurno, te mniej delikatne mogą spokojnie polować. Delianne należy do wampirzego rodu, który czai się w mgliste dni. Jej znakiem rozpoznawczym są piękne tatuaże na twarzy. Podczas łowów zakłada długi, biały płaszcz, by lepiej się ukryć we mgle. Mimo wszystko jedna jest kobietą, i nie może się powstrzymać przed założeniem pięknej sukni oraz strojnego kapelusza. Ciągle stara się nie ubrudzić ich posoką, chociaż każdorazowo z jej ust pocieknie jakaś strużka krwi. Podczas posiłków pomaga sobie nożem. Zawsze jej jest żal swoich ofiar, jednak głód oraz wampirza natura zazwyczaj są silniejsze...

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39437.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (05-04-2015 o 20h31)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#20 05-04-2015 o 22h39

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

https://40.media.tumblr.com/3b46dfea91566fc3f7b0b02f8b3034b0/tumblr_nmcp4lBRTE1uqalngo1_400.png

Moja postać jest jak widać sukubem. Dla niewtajemniczonych powiem, że sukub jest typem wampira najpierw zaciągającego swoje ofiary do łóżka, a potem zupełnie niespodziewających się niczego po prostu "zjadają".

Moja sukub'ka ma nieco niezadowoloną i kapryśną minę, bo okazało się, że nie udało jej się nasycić w pełni ostatnim delikwentem, a sporo wysiłku włożyła w to, żeby go uwieść.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#21 06-04-2015 o 20h44

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39705.jpg

A oto liz . Jest to przywódczyni południowego klanu wampirów . Liz jest bezwzględna dla swoich wrogów. Zwłaszcza dla tych , którzy zagrażają jej podwładnym.   Metalowe szpony na jej rękach doskonale przecinają każdy rodzaj mięsa wraz z kośćmi .Tutejsze wampiry nie zabijają ludzi . Przynajmniej te pod władzą Liz. Jednak w każdym świecie znajdą się ci , którzy łamią zasady. Takimi osobami jest Gang Richu , z którym Liz i jej lud nieustannie walczą. Nasza bohaterka jest również jedną z pięciu władców wszystkich wampirów , przez co musi pilnować aby nikt nie ośmielił się złamać zasad. Jedna z takich właśnie zasad głosi , że wampirom , nie wolno polować rano , oraz nie wolno polować na ludi. Jeszcze jedno co musicie wiedzieć o wampirach to to , że są spokrewnione z  wilkołakami. Dzięki czemu , mogą chodzić w słońcu .Kielich w jej dłoni to czczona relikwia wampirów , która pozostała z czasów gdy wilkołaki i wampir zjednoczyły się  , po 100 letniej wojnie. Pokój został zaarty o północy , w dzień letniego przesilenia. Wilkołaki wypiły w tedy krew na dowód ich lojalności.

Offline

#22 08-04-2015 o 19h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nasze spojrzenia skrzyżowały się, w świecie krwi który jest tylko nasz... Spojrzenie Twe pali mnie, a nie Ty mnie ugryzłaś!
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39900.jpg

Offline

#23 08-04-2015 o 20h41

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39908.jpg

  Hayden Larce, nie oszukujmy się godność tej kobiety jest na wielu ustach, chociaż często nazywana jest Czerwoną Królową. Jednak pod obrazem pięknej kobiety kryje się pewien sekret. Bowiem ród Larce, którego jest głową jest właśnie ona, od wielu stuleci góruje nad innymi wampirzymi rodami. A panienka Hayden doprowadziła własnoręcznie swoje nazwisko na sam szczyt. Od początku kierowała się jednym- każdy człowiek na tej ziemi nie był jej wart, każdy służył jako pożywienie jednak żadem nie był dla niej niczym więcej. Gardziła ludźmi, nie byli dla niej nikim ważnym. Oczywiście w każdej historii następuje punkt zwrotny, bowiem jej ukochany wychowanek pewnego razu spotkał niedoszłego księdza i zapragnął aby ten u nich pracował. Hayden na samym początku była do tego pomysłu negatywnie nastawiona, jednak czy może odmówić swojemu kochanemu Pyśkowi. Tak oto dziewiętnastoletni wtedy Jasper został jej prywatnym lokajem. Chłopak od samego początku podkochiwał się w wampirzycy jednak bardzo dobrze to ukrywał. Przez sześć lat nie zwracała na niego większej uwagi, po prostu jej służył, ale jednocześnie był to jedyny człowiek, z którego zdaniem się liczyła. Wszystko odmieniło się pewnego wieczoru gdy wampirzyca zdała sobie sprawę z swoich uczuć. Niestety musi się z tym ukrywać, ponieważ jej siostra kryje w sobie żal sprzed lat i zrobi wszystko aby tylko ją zranić. Mimo wielkiego niebezpieczeństwa swój uśmiech kieruje w stronę ukochanego....

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (08-04-2015 o 20h43)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#24 09-04-2015 o 19h53

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Uwaga! Przedłużam czas do 17 kwietnia tej samej godziny!


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#25 09-04-2015 o 20h20

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

UWAGA! Używałam rzeczy od gwiazd ._.
  //photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39984.jpg
Oto Katsuko. Uwielbia kłamać, właśnie umówiła się na spotkanie w sprawie "pracy" jako nauczycielka. Oczywiście nie zamierza tam pracować, tylko pójść do tych ludzi i ich zjeść.  Z dumną miną idzie sobie jak normalny człowiek ukrywając swoje skrzydła (sposób nieznany ^^) i obmyśla w myślach kolejny, złowieszczy plan.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2