Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 24-12-2013 o 00h06

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Witajcie!
Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że Wybory Miss Cosplay zostały wznowione! Ponieważ od teraz konkursem będę zajmowała się ja (jednoosobowe jury + nagrody) założony został nowy temat, z nowymi zasadami i nową, czystą kartą. Poprzedni temat znajduje się tutaj i w każdej chwili możecie sprawdzić, jak wybory się zaczęły oraz kto został w nich dotychczas nagrodzony! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Poprzednia wersja konkursu zakładała przebieranie się wyłącznie za postacie z mang oraz anime, ale ja postanowiłam to zmienić i włączyć do wyborów także filmy, gry komputerowe, a nawet książki czy komiksy! "Oferta" będzie bogatsza i mam nadzieję, że dzięki temu konkurs trafi do większej grupy użytkowniczek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W Y B O R O W E . F A Q

1. Kto może wziąć udział w konkursie?
Każdy, kto tylko ma na to ochotę! Nie jest wymagana minimalna liczba postów, dni w grze czy poziom - jeśli tylko chcesz się z nami bawić nic nie stoi na przeszkodzie!

2. Ile strojów można zgłaszać?
Do każdej edycji jedna osoba może zgłosić jeden kostium. Cosplay nie może być "używany", czyli zgłaszany wcześniej do innych konkursów, ale nie musi być robiony specjalnie pod wybory - jeśli miesiąc temu ułożyłaś cosplay, który teraz nadaje się do konkursu możesz go śmiało zgłosić!

3. Ile nagród jest przewidzianych?
Standardowo przewidziane są trzy miejsca na podium oraz ewentualne wyróżnienia w przypadku kostiumów naprawdę wartych uhonorowania.

4. Jakie nagrody dostaniemy?
Pierwsze miejsce - kolorowy rysunek miss w cosplayu.
Drugie miejsce - lineart miss w cosplayu.
Trzecie miejsce - chibi miss w cosplayu.
Ewentualne wyróżnienia - linearty chibi miss w cosplayu.
Dodatkowo każda nagrodzona miss otrzyma grafikę dyplomu i puchar, medal bądź wstążkę!

5. Co ile będą pojawiały się kolejne edycje?
Najszybciej jak się da! Póki co przewiduję dwa konkursy na miesiąc, ale bardzo chciałabym, aby w najbliższej przyszłości udało się podnieść do jednej edycji na tydzień.

Co będzie oceniane i w jakiej skali?
Tu bez zmian:
- zgodność z tematem (1/10)
- kreatywność (1/10)
- ogólne wrażenie (1/10)
- dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
- dodatki (1/10)
O wyniku zadecyduje średnia ocen.

Tymczasem zaczynamy pierwszą edycję nowych wyborów Miss Costume Playing! Na pierwszy ogień idą...

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13930.jpg

Wigilia za pasem, święta trwają - czas puszczania świątecznych, nowych bądź starych i dobrze nam znanych filmów trwa! Przenieście się w świat wybranego dzieła i przebierzcie za dowolną postać z wybranego filmu nawiązującego tematyką do Świąt Bożego Narodzenia. Czy będzie to ponury i smętny Grinch czy rezolutny Kevin, a może egoistyczny Scrooge? Mnogość świątecznych filmów jest ogromna, tak więc wybierzcie ulubioną postać i jak najlepiej oddajcie jej charakter!

Pamiętajcie, że pełnometrażowe filmy animowane także się liczą!

Na wszystkie zgłoszenia czekam do 5 stycznia do północy, a wyniki wraz z nagrodami pojawią się najpóźniej 10 stycznia.

Uwaga: aby strój został przyjęty konieczne jest dodanie referencji cosplayowanej postaci w spoilerze!

Powodzenia!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#2 24-12-2013 o 12h42

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Zgłaszam swój cosplay Cindy Lou Who z filmu Grinch: Świąt nie będzie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13944.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#3 27-12-2013 o 11h16

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Pozwolę sobie przypomnieć o wznowieniu wyborów i zachęcić do uczestnictwa, bo Maria wygra bezkonkurencyjnie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#4 27-12-2013 o 12h52

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

I ja się zgłoszę ;D Chociaż raczej słabo się widzę ;D Cosplay Belli z bajki "Piękna i Bestia: Zaczarowane święta"

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/14237.jpg
wzorowane na:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#5 27-12-2013 o 16h46

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Obiecałam, że się zgłoszę więc to robię ^^

Przedstawiam wam Willi'ego Wonke z filmu Charlie i fabryka czekolady


//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/14256.jpg


Offline

#6 27-12-2013 o 17h43

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Zgłaszam się ze stylizacją Trudie Chandler z filmu Świąteczny Więzień.
//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/14266.jpg

A wzorowałam się na tym zdjęciu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/14268.jpg

Offline

#7 30-12-2013 o 20h24

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

A ja zgłaszam się z Doris z Listów do M. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Wzorowałam się na:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Setarah (30-12-2013 o 20h25)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#8 01-01-2014 o 15h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kochani, zostało 5 dni do końca zgłaszania swoich cosplayów - zachęcam Was do uczestnictwa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#9 10-01-2014 o 19h54

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Kiedy wyniki? Bo jestem bardzo ciekawa kto wygrał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#10 13-01-2014 o 17h10

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ponawiam pytanie : kiedy wyniki ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#11 14-01-2014 o 01h01

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Wiem, że wyniki miały być 10 i bardzo Was przepraszam za to opóźnienie. Jestem w trakcie rysowania nagród dla zwyciężczyń, więc mam nadzieję, że w środę bądź najpóźniej w czwartek (jutro jestem nieobecna) wyniki się pojawią. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#12 19-01-2014 o 17h20

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Też ponowię pytanie, cóż się stało, że nadal nie ma wyników? :<

Offline

#13 21-01-2014 o 15h51

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ponawiam: kiedy wyniki, Nivata? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#14 02-02-2014 o 14h07

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ponawiam temat, bo ciekawy. Zróbcież z tym coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#15 04-02-2014 o 20h15

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

nivata zrobiłaś już nagrody? Bo jestem ciekawa, jak i inne użytkowniczki wyników i nowego tematu.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#16 09-02-2014 o 10h32

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Nivata już tam nagrody dodasz jak czas znajdziesz, z tym się nie spieszy, ale wyniki podaj i nowy temat, prosimy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#17 17-02-2014 o 00h01

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Należą Wam się ogromne przeprosiny z mojej strony - takiego opóźnienia ogłoszenia wyników jeszcze nigdzie nie było (i oby już więcej nie było!). Tyle się mówi o szacunku do siebie i wywiązywaniu się z obowiązków, ba, zwykle stoję w pierwszej linii, kiedy chodzi o egzekwowanie jakichś naszych wewnętrznych, niepisanych praw, a tu taka hańba. Biję się w pierś po trzykroć i biorę na siebie wszelkie gromy oburzenia - zawaliłam i macie rację, jeśli nazwiecie mnie kompletnie nieodpowiedzialną. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Niemniej aby już nie przeciągać postanowiłam już dzisiaj wkleić posta z wynikami, a nagrody dorzucę w przeciągu 24 godzin - mam dwa rysunki, a wolałabym tak nie dzielić tylko wszystkich nagrodzić w tym samym czasie, aby żadna zwyciężczyni nie czuła się poszkodowana. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dodatkowo w przyszłości, jeśli całkiem Was nie zawiodłam, chciałabym zmienić nagrody na chibiki za każde miejsce - rysuje mi się je dużo lepiej i zajmują dużo, dużo mniej czasu.


V
V

ZWYCIĘŻCZYNIE 1 EDYCJI KONKURSU MISTRZYNI COSPLAY'U - ŚWIĘTA W FILMACH


Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
1 MIEJSCE: lupo
uzyskała średnią 8,9

Link do zewnętrznego obrazka
[miejsce na nagrody]


Link do zewnętrznego obrazka
2 MIEJSCE: MariaANTONINA
uzyskała średnią 8,7

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
3 MIEJSCE: Setarah
uzyskała średnią 8,3

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Moje najszczersze gratulacje i wypatrujcie jutro swoich rysunków, dyplomów oraz pucharków!



Jeszcze raz przepraszam. ;_;

Ostatnio zmieniony przez nivata (17-02-2014 o 20h44)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#18 17-02-2014 o 13h56

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Ooo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Dziękuję bardzo za docenienie mojej stylizacji, bardzo mi miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje dla Setarah i Marii Antoniny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 17-02-2014 o 14h43

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ooo, dziękuję! 2 miejsce, bardzo mi miło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje najszczersze dla Lupo za prześliczne odwzorowanie pięknej i dla Setary, za oryginalną panią mikołajową. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Widzę, że dyplomy już są - nie mogę się doczekać rysunków!


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#20 17-02-2014 o 15h33

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Dyplomy oraz puchary dodane, rysunki wrzucę wieczorem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#21 18-02-2014 o 20h40

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

aaaa! Sama radość! Dziękuję ślicznie:) Gratulacje dla Lupo i MariiANTONINY /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#22 05-04-2014 o 13h56

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Brawo dziewczyny a jaki następny temat?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#23 25-04-2014 o 16h43

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Widzę, że pomysł upadł, a szkoda, bo chętnie bym się sprawdziła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#24 02-05-2014 o 21h47

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ja też chętnie wzięłabym znowu udział... ;<


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#25 03-05-2014 o 17h04

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Dziewczyny, już to pisałam wszystkim zainteresowanym na pw, ale napiszę też tutaj oficjalnie: nie jestem w stanie sama prowadzić tego konkursu. porwałam się z motyką na słońce i nie dałam rady, wykonywanie dyplomów, nagród i innych grafik to czasochłonne zajęcie, a ja jestem tylko jedna. przykro mi, ale nie planuję póki co kolejnych edycji.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1