Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 30-03-2015 o 19h23

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39210.jpg
moja pierwsza  stylizacja to kobieta , która pragnie łączyć starą modę z nowoczesną . Jednocześnie dodając swojemu strojowi oryginalności poprzez nietypowe kolory.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39211.jpg

Druga zaś próbuje połączyć swoje zamiłowanie do różu i zwierzęcych motywów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#27 31-03-2015 o 01h51

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Zebrało mnie na kreację nr.2.
Po prostu nie mogłam uwierzyć, że U Nine nie mamy nic w panterę i wydałam masę pieniędzy na podróż i zakupy w Kenii </3
Chyba każdy zna/ma/lub widział babcię, która za wszelką cenę próbuje być młoda, piękna i seksowna, a nie widzieć czemu panterka wydaje się im idealna do tej roli <3
Pamiętacie modę na różowe lub fioletowe płukanki u starszych pań?
Moja babcia właśnie wybiera się do sklepu po płukankę.~


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#28 01-04-2015 o 12h58

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

O to moje stylizacje:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39332.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39333.jpg
To bliźniaczki. Różnią się tylko tym, że pierwsza nosi różowe okularki, a druga ich nie ma. Obydwie uwielbiają kiczowate i pstrokate stylizacje.
Zrobiłam dwie, bo nie wiedziałam czy lepiej wygląda z okularami czy bez. Jak widać wydałam na ten strój całe moje oszczędności.

Offline

#29 01-04-2015 o 18h41

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Podbijam, i przypominam, że to już ostatnie chwile na dodawanie stylizacji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To teraz przypominam, ze konkurs dobiegł końca. Za niedługo wyniki z nagrodami, mam wolne, to i pooceniać kicze mogę xD Która miss jest waszym zdaniem  najbardziej kiczowata? Teraz już możecie komentować stylizacje ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (02-04-2015 o 10h58)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#30 02-04-2015 o 11h21

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Szczerze mówiąc wszystkie są okropnie kiczowate XD Nie mogę sięzdecydować, a ty Ananasiku będziesz miała trudny wybór. Powodzenia :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#31 02-04-2015 o 12h11

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Tak, masz trudne zadanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wszystkie stylizacje są kiczowate i pstrokate. Ja tu nie mam szans.

Offline

#32 03-04-2015 o 23h11

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mi się najbardziej podoba @dyokira i Sartani /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#33 09-04-2015 o 15h28

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Tyle kiczu, że po oczach bije. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nie mogę się zdecydować, która miss jest najładniej koszmarna. xD
Chyba także postawię na @dyokira i Sartani, bo ich kicz jest w miarę ogarnięty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Czekamy na wyniki Ananasie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (09-04-2015 o 16h53)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#34 09-04-2015 o 16h51

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Już niedługo się pojawią - podium już obsadziłam, są wyróżnienia. Wiem, że pisałam, że na wyniki i nagrody nie będą za dłużej niż tydzień od zakończenia konkursu, ale zrobienie kilkunastu dyplomików troszkę czasu niestety zajmuje, a o Wielkanocy i zjeździe rodzinnym po prostu zapomniałam. xD Nie martwcie się (jeśli zaczynałyście już xD), wyniki z nagrodami będą za niedługo. ^^

Możecie komentować dalej, nie zabraniam, jeśliby któraś tak pomyślała xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#35 09-04-2015 o 17h09

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

A ja obstawiam, że podium/wyróżnienie dostanie się Asuu i Majerankowa, bo ich stylizacje wyróżniają się wśród wszechobecnego różu ;>
Bardzo podoba mi się też motyloskrzydła miss od Ojsa

Ostatnio zmieniony przez KimKas (09-04-2015 o 17h09)

Offline

#36 09-04-2015 o 17h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jehe, kicz, kicz everywhere /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W tym temacie oczywiście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Do waszych powyższych typów dorzuciłabym jeszcze Asuu - wspaniale, moim zdaniem, odzwierciedliła przedstawionym strojem klimat niczym niekrępowanego w owym czasie kiczu. Ja ten kicz bardzo lubię i kupuję, ale to też ze względu na sentyment do lat 80.
Dasharia i jej skwara wpisuje się w stereotypowy kanon blondynkostanoumysłu; jest dużo za dużo i niekoniecznie pasujących do siebie dodatków, chociaż nasza farbowana blondi uważa swój strój za wyważony. Zresztą opis stroju podany przez autorkę mówi wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (09-04-2015 o 17h36)

Offline

#37 10-04-2015 o 18h07

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

A ja mam jedną faworytkę, która stuprocentowo podbiła moje serce. DarkSeaweed z tą jej super seksowną panterkową babcią. Jak ona nie stanie na podium, to ja nie wiem co tam stanie D:

ps. Dzięki Kim <3


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#38 10-04-2015 o 19h37

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Pod względem kiczowatości i pstrokatości Dasharia i @Lasana idealnie wgryzły się z temat. Naprawdę ich stylizacje są wspaniałe i całkowicie zasługują na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Pod względem wizualnym, za naprawdę cudowne uważam Sartani i @Ikan <3
Miało być tandetnie i pstrokato, a wyszło jak dla mnie tylko pstrokato z dużą domieszką oryginalności :3

Śliczny jest też nasz kochany i uwielbiany Owies (Ojsa) <3
I tu jest pół na pół w związku z kiczowatością (tak na prawdę chyba tylko buty są kiczowate:3)

Trudno jest zrobić coś kiczowatego gdy ktoś ma dobry gust, a osoby, które tu wymieniłam (choć nie tylko one) właśnie z niego słyną.

Ananas wymyśliła fajny konkurs ale teraz ma na prawdę trudne zadanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Likoris (10-04-2015 o 19h39)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#39 14-04-2015 o 17h37

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Uwaga!
Po długim namyśle oraz kilku trudnościach udało mi się wreszcie ustalić podium oraz zrobić dyplomiki. Trzeciego miejsca nie ma, ale za to całkiem sporo wyróżnień (Ananas = niezdecydowanie xD). Dlaczego? Jakoś żadna stylizacja mi nie pasowała to miejsce, ale całkiem sporo zasługiwało na wyróżnienia. A to i tak nie wszystkie miss, które chciałabym nagrodzić! xD (Tak nawiasem mówiąc - wyróżnienia są dla stylizacji lepszych i gorszych. Tak jak mi serce na ślepo dyktowało! xD) Nie przedłużając - oto wyniki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Pierwsze miejsce zajmują:



Drugie miejsce zajmują:



Wyróżnienia wędrują do...


Gratuluję wszystkim uczestniczkom - tym na podium, tym z wyróżnieniami, oraz wszystkim pozostałym! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyście, robiąc stylizacje konkursowe. Dziękuję za udział, oraz zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, który niedługo zorganizuję! ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (14-04-2015 o 17h46)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#40 14-04-2015 o 18h05

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Ja? Wyróżnienie? Bardzo dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Gratuluję wszystkim! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#41 14-04-2015 o 18h14

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Haha, czy tylko mi się tak wydaje, czy podium i wyróżnienia dostała większość uczestniczek? xD Wcale się nie dziwię, że jest aż tyle nagród - stylizacje były przegenialne na swój dziwny, kiczowaty sposób! Co tu dużo mówić, bardzo cieszy mnie podium dla mojej skwarki i gratuluję absolutnie wszystkim, bo te stylizacje po prostu powalały!
Rewelacyjne te tła w dyplomach, świetnie dopasowane do samych stylizacji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#42 14-04-2015 o 19h03

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Trudno uwierzyć, że ktoś został bez nagrody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Gratulacje! Dziękuję za wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Widzę, że znowu narobiłam kłopotu obrazkiem z białym tłem, sorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#43 14-04-2015 o 19h58

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Yeeey Jest babcia na pierwszym miejscu <3333
I Sadist na drugim <3
W sumie obie mogłyby stać na pierwszym XDD
Nie nic, owsowa osa już ma pomieszanie dziś we łbie.
Serdecznie gratuluję <3


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#44 14-04-2015 o 20h14

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Hahaha ojeeeju nie spodziewałam, się że moja babcia podbije parę serc, a szczególnie dziękuje Ojs'y (wybacz nie byłam pewna czy mogę to odmienić) za wiarę w naszą panterkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluję wszystkim było tyle genialnych stylizacji, że nie dziwię się, że Ananas miała problem. Dziękujemy Ci za świetny konkurs.~♥

Offline

#45 14-04-2015 o 20h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No proszę, moje faworytki na tak wysokich miejscach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratuluję! Winszuję również pozostałym zwyciężczyniom.

Offline

#46 15-04-2015 o 16h58

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Heh! Gratulacje wszystkim dziewczynom! Przyznaję, że temat był świetny! Świetnie się bawiłam! ^^


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#47 15-04-2015 o 18h31

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Dziękuję za wyróżnienie :-)
I dziękuję ci Pineapple za zorganizowanie naprawdę ciekawego konkursu, było fajnie i świetnie się bawłam :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#48 15-04-2015 o 19h46

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ojej~
Drugie miejsce? Ja? :0
Dziękuję bardzo >3< Kompletnie się nie spodziawałam, bo przecież było tyle lepszych stylizacji.
Dyplomik zaraz trafi na profil :3
Edit: Niestety nie mogę go wkleić, ponieważ coś mi się dzieje z prezentacją :c Ale gdy się naprawi to niezwłocznie wkleję :3
I gratuluję pozostałym misskom (:

Ostatnio zmieniony przez Sadist (16-04-2015 o 20h13)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2