Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 22-03-2015 o 17h17

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Tematem konkursu jest kwiat ogrodniczka.
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38695.jpg

REGULAMIN:
1. Obowiązuje miniregulamin działu!
2. Każdy uczestnik może zgłosić jedną stylizacje!
3. Czas: do 05.04 ( Wielkanoc  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png ) do 14.00
4. Trzeba opisać swój strój w min. 3 zdaniach.
5. Nagrody: Dyplomy, a pierwsze miejsce jeszcze rysunek.

POWODZENIA!!!

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (23-03-2015 o 07h27)

Offline

#2 22-03-2015 o 19h13

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Kitsune jest zwierzęcym demonem który przyjmuje formę człowieka lubi pomagać ludziom ponieważ jest odpowiedzialna za dobre plony jednak nie może pomagać będąc w formie zwierzęcej bo przestraszyła by ludzi dla tego kwiat w jej włosach umożliwia jej częściowo przemianę w człowieka chociaż oczywiście można poznać że nie jest człowiekiem. Kwiat we włosach jest  jej więc nie zbędny do pomocy na ziemi ponieważ nie jest lisim demonem i nie potrafi tak jak one bez problemu przyjąć formy ludzkiej i tak jak duchy tanuki (szopy) potrzebują liścia na głowie do przemiany tak ona potrzebuje kwiatu .
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#3 22-03-2015 o 19h49

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38701.jpg
Piękna suknia, kolorowy łuk i kwiat wpięty we włosy. Na twarzy lekki uśmiech, ale oczy są już skupione na tarczy, a elektroniczny okular namierza cel. Zawodniczka staje w wyznaczonym miejscu, unosi ręce i napina łuk. Przez chwilę pozostaje bez ruchu, a wraz z nią publika. W końcu wypuszcza strzałę, która trafia w sam środek. Zewsząd rozlegają się oklaski, tłum wiwatuje. Kobieta opuszcza łuk i unosi kąciki ust w triumfalnym uśmiechu. Jej strzał był decydujący - drużyna właśnie wygrała zawody w łucznictwie.

Offline

#4 22-03-2015 o 20h25

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Aw, aw, aw ^^ Nowy konkurs i ja musieć się zgłosić <3

Link do zewnętrznego obrazka
Pewnego razu piękna młoda dziewczyna zaszła w ciąże ze swoim kochankiem. Jej rodzice byli na nią wściekli, ponieważ nie trawili jej kochanka. Kazali jej się pozbyć dziecka pod groźbą zabicia owego dziecka, jej oraz kochanka. Gdy dziewczyna urodziła, chcąc uniknąć groźby rodziców, z bólem serca porzuciła dziecko w lesie.
Dziecko (dziewczynkę, jak już wiadomo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) odnalazło grupka nieziemskich stworzeń- małych leśnych elfów. Ich królowa od razu zgodziła się przyjąć dziewczynkę i postanowiła, że wspólnie z jej partnerem wychowa ją, jak własne dziecko, którego nie mogła mieć. Każde z elfów obdarował dziewczynkę swoją jedną magiczną mocą, aby tej w przyszłości się jak najlepiej powodziło. Nadano jej imię Ellie.
Lata mijały, a Ellie wciąż rosła i piękniała. Wszyscy ją kochali, była podziwiana przez wszystkich. Ellie kochała zieleń oraz zwierzęta, rodziców- tych elfich i prawdziwych (chociaż tych w ogóle nie znała), a także las, w którym się wychowała.
Dziś jest już dorosłą kobietą, która już od kilku lat jest królową elfów. Nic się od tego czasu nie zmieniło, dalej jest przez wszystkich uwielbiana. Lecz królowa ma misje do wypełnienia: chce poznać swoich biologicznych rodziców.
Gdy pewnego razu spotkasz ją włóczącą się po lesie z kwiatami we włosach i towarzącymi jej zwierzętami -będzie rozmyślać o przeszłości...

Ta-da! ;D


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#5 22-03-2015 o 20h30

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Śliczne stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo dziękuję za zgłoszenie się i zapraszam kolejne osoby.

Offline

#6 22-03-2015 o 22h08

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Przedstawiam wam Savane ,magiczną wróżkę zamieszkującą odległy wymiar  Meridian. Podczas święta Beltine Savana i inne magiczne istoty przybywają na ziemię by świętować wraz z śmiertelnikami początek lata. Jednak ,gdy spotka
człowieka źle traktującego przyrodę mści się na nim płatając psikusy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38710.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#7 22-03-2015 o 22h34

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

http://i57.tinypic.com/xpphxl.png
Postawiłam na prostotę. Dawno nie robiłam stylizacji przedstawiających stroje "realistyczne" bądź "codzienne" więc oto i dzieło mojego mózgu. Niestety da się dostrzec moje uzależnienie od koronek, ale mam nadzieję, że będzie mi to kiedyś przebaczone.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#8 23-03-2015 o 20h00

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38759.jpg
Na początku miała to być zwykła Cyganicha, Cyganka czy jak tam kto woli. No ale dodałam ten pasek, butelkę i wyszła czarownico-cyganka!
UWAGA! Bajeczka wyssana z palca!
Była ciemna, bardzo ciemna noc. Księżyc był w nowiu, a gwiazdy skryły się za ciemnymi chmurami. Ciemna postać przemykała między przyczepami i powozami. To była ona, bezimienna cyganka-czarownica! Jako jedyna potrafiła przewidywać przyszłość i jako jedyna posiadała magiczne moce. Szklana butelka wypełniona fioletowym płynem połyskiwała za każdym razem kiedy mijała jakąś świecę zdobiącą powóz, albo przyczepę. Weszła na pierwszy schodek przyczepy jednego z mężczyzn, kiedy nadleciała chmara świetlików, kobieta krzyknęła cicho kiedy jeden z nich usiadła jej na ramieniu i właśnie ten krzyk obudził mężczyznę. Zdziwił się widząc bezimienną, a potem ujrzał butelkę połyskującą w jej dłoni i dał sobie sprawę jak blisko był śmierci. Doznał szoku i upuścił świecę którą trzymał w dłoni. Upadłą ona na cygankę która cofnęła się i upadła na ziemię. Podniosła się i rzuciła do ucieczki, przy okazji rzucając zaklęcie gaszące płomienie. Biegła i biegła, aż dotarła do rozstajów. Upadła, a korek wypadł z butelki, a za nim wypłynęła kropla fioletowego płynu. Skapnęła na jej dłoń, a bezimienna zdematerializowała się. Od tamtej nocy chodzi po świecie i zamienia ludzi w duchy.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#9 23-03-2015 o 20h23

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443


//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38763.jpg

A ja przedstawię kwiat, taki, jakich na wiosnę pełno gdzie się nie spojrzy. Wyrasta niepewnie między resztkami śniegu, chwyta pierwsze promienie słońca, a delikatną twarzyczkę okoloną bladoróżowymi płatkami wyciąga w stronę nieba. Jest zdziwiony ogromem otaczającego go świata, niemniej jednak fascynują go piękne ptaki, jakie co dzień przelatują po nieboskłonie.

Offline

#10 24-03-2015 o 19h52

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Cała stylizacja zaczęła się od maski, więc..
"Wenecja. Dookoła szum i gwar. Wszyscy mieszkańcy zebrali się w jednym miejscu, aby świętować karnawał. Pięknie ozdobione budynki, kolorowe lampiony, kuglarze, żonglerzy, akrobaci i iluzjoniści. Ludzie przepychają się, aby widzieć jak najlepiej.  Każdy wspomina poprzednie lata i wspaniałą iluzjonistkę, Marię, która została zamknięta w więzieniu pod pretekstem uprawiania herezji. I to, że zniknęła tego samego dnia. Od tamtej pory minęło już 10 lat.
Nagle na środku placu w kłębach dymu pojawia się Maria, z siwiejącymi już włosami, trzymając ognistą kulę w ręce obiecuje zemstę.."


//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38831.jpg

Offline

#11 24-03-2015 o 20h58

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38846.jpg

Emma, jedna z pasażerek statku Titanica nie mogła zasnąć. Wybrała się więc na bryfe statku, by móc poczytać ulubione romanse. Nagle ujrzała pewnego mężczyźnę, rysował kogoś, chyba ją... Ona spojrzała na niego, on na nią. Zakochali się. Ale miłość ta nie mogła przetrwać, bo jak może żyć zwykły robotnik wraz z piękną damą?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#12 28-03-2015 o 20h55

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39099.jpg

Moja stylizacja to  kobieta, która uwielbia różowy kolor. Jednocześnie obal teorię , że tylko małe dziewczynki mogą nosić różowe ubrania. Wachlarz w jej dłoni , posługuje jej do ochłodzenia się z powodu upału panującego na dworze.

Offline

#13 31-03-2015 o 02h00

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Dziewczyna spacerowała sobie spokojnie nad rzeczką,która płynie przez środek łąki. Nagle spod jej stóp w górę wzbiło się stado przepięknych motyli, które trzepocąc swymi skrzydłami wzbiły do góry masę pyłku z serc kwiatów. Siwowłosa cofnęła się do tyłu tracąc równowagę, opadła twardo na trawę.
~Apsik!~

Link do zewnętrznego obrazka
Wiem, że bardzo skromnie, ale myślę, że nie wszystko trzeba przeładować.~

Offline

#14 31-03-2015 o 17h36

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Zgłaszam się, a oto i moja stylizacja:

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39262.jpg

Jest to dziewczyna, która żyje w czasach bardzo nowoczesnych ( jakiś 2245 - 2300 rok ) , i właśnie wybiera się na spacer ze swoim magicznym zwierzątkiem - Exridem. Ludzie bowiem dotarli do innych galaktyk i odkryli przyjazne im populacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 04-04-2015 o 10h25

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Podbijam. Został jeszcze jeden ( trochę więcej niż jeden ) dzień.

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (04-04-2015 o 10h27)

Offline

#16 05-04-2015 o 12h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Zdążyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oto młoda gospodyni. Po raz pierwszy samodzielnie organizuje święta. Zaprosiła całą rodzinę i jest bardzo zestresowana. By ją pocieszyć jej świeżo upieczony mąż podarował jej piękny kwiat, który wpięła we włosy. Właśnie serwuje domowe babeczki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39603.jpg


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#17 05-04-2015 o 14h02

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Koniec czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nagrody i wyniki podam max. za tydzień.
Teraz możecie komentować stylizacje.
Które waszym zdaniem zasługują na podium i wyróżnienie?

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (05-04-2015 o 14h05)

Offline

#18 05-04-2015 o 14h51

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Moją faworytką jest Misa-chan1906. Jej stylizacja jest po prostu boska  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Mam nadzieje, że zdobędzie podium (:


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#19 05-04-2015 o 18h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki to Podoina, Jessica23 i DarkCoffe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Czemu? Bo mam wrażenie, że w ich stylizacjach kwiatki (które były przecież tematem konkursu) są czymś więcej niż tylko ładnym dodatkiem.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (05-04-2015 o 18h16)

Offline

#20 05-04-2015 o 21h02

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mi najbardziej podoba się Sadist, KuroiTenshi i DarkCoffe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#21 05-04-2015 o 21h19

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Nie brałam udziału w konkursie i mam nadzieje, że to nic złego, że też się wypowiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Niesamowicie zakochałam się w opisie Sadist (postać Ellie jest cudowną koncepcją na główną postać powieści fantasy)
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Oryginalna jest stylizacja Kawy (DarkCoffe)
Elementy futurystyczne świetnie grają z kwiatem we włosach <3
Wizualnie świetna jest też kreacja Ragnarook (bardzo specyficzna i fajna stylizacja)
Jessica23 (prosto, przyjemnie i ślicznie)
:3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#22 06-04-2015 o 15h45

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Mi najbardziej podoba się stylizacja jak i opis Sadist ^_^

Offline

#23 06-04-2015 o 15h58

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

UWAGA!!! WYNIKI!!!
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39659.jpg

WYRÓŻNIENIE:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39672.jpg
III MIEJSCE:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39673.jpg
II MIEJSCE:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39674.jpg
I... PIERWSZE MIEJSCA:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39676.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39677.jpg
GRATULUJĘ!!!
PROSZĘ O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z ZWYCIĘZCAMI I MIEJSCA O RODZAJ OBRAZKA, KTÓRE NARYSUJĘ MAX. ZA TYDZIEŃ.

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (06-04-2015 o 15h59)

Offline

#24 06-04-2015 o 17h13

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Super! Sadist jest na podium! Gratuluję Gosi, Misa-chan, oczywiście Sadystce, oraz składam gratulacje Jessice /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dziękuję Lilio za wyróżnienie ^.^ Śliczny dyplom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 06-04-2015 o 18h15

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratuluję! ^^ Oczywiście Jessica23 musi być na podium (a jak inaczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ? ) Super też, że znalazły się tam Sadist Misa-Chan1906 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2