Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 31-03-2015 o 18h14

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Haha no nie musiałaś dokładać sobie pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale dziękuję! Zdaję sobie sprawę, że moja stylizacja była średnio zgodna z tematem, nie jestem ekspertem w dziedzinie historii mody, a wujek Google nie chciał w tym przypadku za bardzo pomóc.
Gratulacje dla całego podium i wyróżnionych!
Mam nadzieję, że następny konkurs będzie łatwiejszy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#27 01-04-2015 o 14h07

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Dziękuję bardzo za 3 miejsce *__* Szczerze to nie spodziewałam się ^^
Gratuluję pozostałym na podium i wszystkim wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

I oczywiście dziękuję Lahlae za zorganizowanie wspaniałego konkursu *_*
A co do rękawiczek to się z Tobą zgodzę. Jakoś średnio pasują ^^"

Offline

#28 02-04-2015 o 18h06

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

WIELKIE dzięki, dzięki dzięki za wyróżnienie!!! Dyplom jest prześliczny <3 <3 <3
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Fakt stylizacja mogła być odrobine trudna w interpretacji bo w internecie bardzo trudno jest wyszukać materiały (mam na myśli zdjęcia) odnośnie historii ubioru w Japonii, a co dopiero Chin <3
Ale japonistyka jak i sinologia (choć troche w mniejszym stopniu) to moja pasja już od praktycznie 12 lat
(jest to dla mnie niczym fatum bo urodziłam się i przez pierwsze lata żyłam w miejscowości o nazwie Wiśniewka [WIŚNIEwka], zawsze jest tam mnóstwo kwitnących drzew)
dlatego nie było dla mnie problemem zrobienie czegoś z niczego (mam na myśli zawartość szafy bo poza rękawami nie miałam nić z azji).
Świetnie się bawiłam przy robieniu tej kracji (szczególnie makijażu) i ogromnie ciesze się z wyróżnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Konkurs był świetny i czekam na więcej <3
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2