Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 08-03-2015 o 16h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziś Dzień Kobiet, ale mnie akurat przyszedł do głowy pomysł zorganizowania konkursu polegającego na zrobieniu tego, co ja sama praktykuję od kilku miesięcy - przebraniu miss za faceta.

REGULAMIN
• W wątku zamieszczać tylko stylizacje konkursowe.
• Każda uczestniczka może zgłosić DWIE stylizacje.
• Kilkuzdaniowy opis stylizacji jest mile widziany. Jeśli Twoja stylizacja przedstawia jakiegoś konkretnego mężczyznę, napisz, o jakiego chodzi.
• Jury składa się wyłącznie ze mnie, przygotujcie się, że ocena będzie dość subiektywna.
• Stylizacje będące gotowymi kompletami nie będą brane pod uwagę.
• Stylizacje można zamieszczać do 16 MARCA. Wyniki ukażą się około 4 dni później.


NAGRODY
I miejsce: dyplom z miss + narysuję chibi miss
II miejsce: dyplom z miss
III miejsce: dyplom z miss

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (09-03-2015 o 14h41)

Offline

#2 08-03-2015 o 16h33

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nie umiem przebierać miss za faceta, ale miałam w swojej kolekcji tę oto stylizację.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37985.jpg
Oto cosplay Baekhyuna z Exo, konkretnie z teledysku do Wolf. Zrobiłam go już jakiś czas temu, ale myślę, że się nada. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#3 08-03-2015 o 17h53

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Skoro mówimy już o facetach to jakoś nigdy nie myślałam żeby zrobić jakiegokolwiek, dopóki w jednym z tematów nie powiedziano o Bilbo Bagginsie z filmu Hobbit (o którym było tak strasznie głośno), zatem Panie i Panowie przedstawiam Wam jedynego faceta w mojej kolekcji. Odwzorowany najlepiej jak się dało (niestety nie miałam włochatych stóp)

Bilbo Baggins
//photo.missfashion.pl/pl/1/44/moy/34493.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#4 08-03-2015 o 21h11

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

2 punkt jest niezgody z MINIREGULAMINEM działu musisz go zmienić. Zgłoszenia można edytować we wszystkich konkursach, ale na określonych zasadach.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#5 08-03-2015 o 22h19

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

O, ciekawy temat i naprawdę ciężki, biorąc pod uwagę wybór fryzur i makijaży. No to próbujemy. A, zgłoszę się jeszcze dzisiaj, żeby trafić w ten, powiedzmy, wyjątkowy dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38005.jpg

Krótki opis:
Przedstawiam dżentelmena czekającego na ukochaną. Niby to tylko Dzień Kobiet, ale zakochany facet uwielbia rozpieszczać swoją wybrankę, dlatego stoi obładowany prezentami dla niej, ma czekoladki, kwiaty i nawet balonik w kształcie serca. Ubrany jest w elegancki garnitur, gdyż planuje zabrać ją na romantyczną kolację do restauracji. A potem... cóż, kto wie, jak potoczy się wieczór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#6 08-03-2015 o 22h24

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38006.jpg

Przedstawiam Wam detektywa Jana Idebkę, cenionego człowieka we swojej wsi. Teraz męczy się nad morderstwem hrabiego Imika. A w wolnej chwili czyta swoje ulubione kryminały. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#7 09-03-2015 o 00h01

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Ach, moja obecna stylizacja idealnie pasuje.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38008.jpg
Oto Kalasanty - pierwszy gołowąs Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Kiepski z niego myśliwy. Lubi warcholić i prezentować ubytki w uzębieniu.

Offline

#8 09-03-2015 o 11h46

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Slash


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#9 09-03-2015 o 19h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Jako, że do konkursu można zgłosić dwie stylizacje, a ja mam akurat tylu facetów zrobionych na missfashion, pomyślałam sobie, że zgłoszę obu ^^

Przedstawiam wam Rona Weasleya i jego arachnofobię!

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36739.jpg

A ten nieco zniewieściały chłopak poniżej to Nataniel z gry Słodki Flirt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37249.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#10 09-03-2015 o 20h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja do konkursu zgłoszę, pana którego cosplay zrobiłam już jakiś czas temu. A o kim mowa? O Albercie Einsteinie oczywiście:)

http://i59.tinypic.com/2yo92xy.png

Offline

#11 09-03-2015 o 22h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To była moja pierwsza próba ze zrobieniem miss na faceta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Cosplay Gerarda Waya z teledysku "Welcome to the Black Parade" - ale efekt spodobał mi się na tyle, że chyba częściej będę robić gender-swapy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/42/gd/32821.jpg

Offline

#12 09-03-2015 o 23h46

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Chyba po raz pierwszy zrobiłam z misski faceta... co nie zmienia faktu, że lubię ubierać ją (teraz to chyba jego) w spódnice, więc zrobiłam takiego, który może takowe nosić ;>

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38034.jpg
Houngan* przedzierał się przez dżunglę w poszukiwaniu składników do mikstury. Towarzyszył mu przy tym jego wierny zwierz, drapieżnik, strzegący go od wszelkich niebezpieczeństw.

*Hougan - mężczyzna-szaman religii Voodoo

Offline

#13 09-03-2015 o 23h55

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Oto moja praca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chciałam zrobić dwie ale brak czasu mi nie pozwolił (wredny czas /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif )

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38035.jpg

Oto Robin Hood w swoich bardzo, bardzo młodych latach, jeszcze zanim nazwano go tym przydomkiem. Kiedy jako zaledwie chłopiec wymykał się z posiadłości, buszował w okolicznym lesie znajdującym się na ziemiach jego rodu i trenował strzelanie z łuku.

Jest on może mało męski ale wydaje mi się, że to też w pewnym sensie cechy młodego chłopca. Ubolewam nad ty, że nie udało mi się ukryć zbytnio biustu bo dalej widać jego kształt ale nie jest żle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#14 10-03-2015 o 18h30

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Mężczyzna? Dwie stylizacje? No to szkoda by było takiej okazji nie wykorzystać ];D

Macie ulubioną książkę, prawda? Macie także wizje bohaterów owej książki?
Bo mam przyjemność zaprezentować moją wizje ^^
Oto bohaterowie mojej ulubionej książki:
większość zapewne już wie, ale to dla tych, którzy by nie wiedzieli (;


Nie lubię ekranizacji tej książki i nie lubię także wyglądu postaci (oczywiście w tych ekranizacjach ^^), więc odkąd pamiętam wyobrażam ich sobie tak:

Henry Jekyll

Link do zewnętrznego obrazka

Oraz

Link do zewnętrznego obrazka
Edward (zwany przeze mnie Edkiem, Edziem XD) Hyde


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#15 11-03-2015 o 19h37

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Moja miss jest lekarzem, chińskim lekarzem, kiedy jeszcze medykamenty były drogie i same jego usługi też.. Tylko wysoko postawione rodziny mogły pozwolić sobie na wizytę doktora, a wizyta, diagnoza, leki, to wszystko musiało mieć swoją cenę, ale przynajmniej zdrowy potem byłeś! Zdrowie nie ma ceny!

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38113.jpg


Offline

#16 11-03-2015 o 23h44

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38141.jpg

Moja miss to William Wallace z filmu Braveheart. Zrobiłam jego cosplay chyba dlatego, że to jedna z moich ulubionych męskich postaci filmowych. Jeśli ktoś jeszcze filmu nie oglądał to serdecznie polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A o samej postaci mogę napisać tyle, że był niezłomny, waleczny, dzielny i szlachetny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 15-03-2015 o 16h39

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Odgrzewam kotlety, bo czasu niewiele /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1. Bardzo, bardzo stary facet można powiedzieć prehistoryczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

2. Koleś pracuje jako clown, mega niewdzięczna robota.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#18 20-03-2015 o 14h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W Y N I K I
Dziekuję za odzew. Większość stylizacji była naprawdę piękna, miałam z czego wybierać.
A więc kwadratowe dyplomy w kwadraty wędrują do:


I miejsce: Lahlae

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38564.jpg

Twoja stylizacja mnie urzekła. Trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, by zorientować się, że Twoja miss to kobieta. :> Widać, że bardzo się napracowałaś. Nagroda dla Ciebie ukaże się niebawem :3

II miejsce: Sartani

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38565.jpg

Aww, nie byłabym sobą, gdybym Cię nie nagrodziła <3 Świetny Bilbo. Lepszy nie mógłby być. Już kiedy wstawiłaś stylizację, wiedziałam, że będziesz na podium. Poza tym nie należy zapominać, że Bilbo jest także Martinem :3 Wiedziałaś, jak mnie złapać za serduszko.

III miejsce: Likoris

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38566.jpg

Tobie także udało się ukryć płeć miss. Stylizacja jest ładna, spójna, a makijaż dopasowany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

DZIĘKUJĘ!

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (20-03-2015 o 15h13)

Offline

#19 20-03-2015 o 15h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje dla wygranych, wybór musiał być na prawdę trudny, bo wszystkie stroje były super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#20 20-03-2015 o 15h38

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Och jej! Dziękuję za II miejsce ^^ Jest mi niezmiernie miło, że tam się znalazłam ze swoim Bilbo
Gratuluję I i III miejscu. Wasze stylizacje były świetne. A co do Robin Hooda, to od razu mi się kojarzy ten ze Shreka xD
Świetne stylizacje ogółem dziewuszki. Gratuluję pomysł, a także świetnego pomysłu na konkurs gratuluję Naszej @SherLocked Dajesz następnego konkursa bo temat był super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Dyplom świetny! Już wystawiam się i Cię w opis /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Sartani (20-03-2015 o 15h38)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#21 20-03-2015 o 16h05

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ooo 3 miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nie spodziewałam się bycia na podium i jestem naprawde pozytywnie zaskoczona  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Dziękuje za docenienie mojej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Konkurs był świetny, a podium jest boskie.
Sartani twoja stylizacja jest świetna <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#22 20-03-2015 o 17h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Yay, Sartani na podium, brawo!
Gratulacje dla całego podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 20-03-2015 o 18h15

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratuluję! Świetny Bilbo! <3


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#24 20-03-2015 o 19h17

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Świetne podium i konkurs, wincyj takich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 20-03-2015 o 23h07

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Kalasanty taki doceniony, na pewno szczerzy się teraz jeszcze bardziej ♥
Dziękuję! To bardzo, bardzo miłe, ze spodobała Ci się moja stylizacja. Dyplom na pewno zamieszczę w opisie (:

Gratulacje dla Sartani i Likoris! Twarz Robina jest perfekcyjnie chłopięca.

I popieram poprzedniczki - więcej takich konkursów!

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (20-03-2015 o 23h09)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1