Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 04-03-2015 o 21h51

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka

Wiele osób z pewnością zamawia ubrania/buty/dodatki/kosmetyki przez internet. W tym wątku można opowiedzieć o sklepach, w których zamawiacie, co głownie zamawiacie przez internet, czego byście nigdy nie zamówiły właśnie przez internet. No i oczywiście możecie chwalić się swoimi zdobyczami internetowymi.

Tak więc zacznę ja. Jeśli chodzi o sklepy to do moim ulubieńcem jest Yeestyle, z którego jeszcze nie miałam przyjemności zamawiać (sklep zagraniczny), jednak mam zamiar zamówić sobie kilka rzeczy na wakacje. Czy ktoś może zamawiał właśnie z tego sklepu i może się na ten temat wypowiedzieć?
Ostatnio robiłam zamówienie na Born2Be. Zamawiałam białe sneakersy. Było małe zamieszanie z rozmiarami, bo dostałam telefon z informacją, że rozmiaru, który zamówiłam nie ma na stanie. Padło tak, że zamówiłam rozmiar większe, czyli 38. Dzisiaj przyszły. Na przesyłkę czekałam jeden dzień, więc baaardzo szybko. Wczoraj wysłane koło godziny 15, a dzisiaj już przed 12 były. Mimo, że jeszcze nie wychodziłam w nich na zewnątrz zrobiłam kilka rundek po mieszkaniu i buty są bardzo wygodne. Prezentują się dobrze, nie odbiegają od zdjęć z strony internetowej. Co do samych bucików: mają wbudowany koturn 7 cm, a wykonane są z skóry. Jak mówiłam wyglądają bardzo ładnie i są bardzo lekkie. Wstawiam w spoilerze zdjęcia zrobione przez mnie, niestety mają fatalną jakość. Może jutro zrobię lepsze zdjęcia i je także wstawię.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#2 06-03-2015 o 08h43

Miss'ok
WikaIzabellaMadzia
...
Miejsce: Mazowieckie
Wiadomości: 70

Ja nie lubię sklepów internetowych ponieważ sama prowadzęę sklep i nie muszę. Ale może w przyszłości...

Offline

#3 06-03-2015 o 14h00

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Ja lubię sklepy internetowe, kupuję na stronie H&M albo w Smyku xD
Czasem gdzie indziej, ale rzadko....
(Wika, o co ci chodzi? Masz 11 lat i prowadzisz sklep? Nie rozumiem.)

Często w internecie są promocje, których w sklepie nie ma  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MaMiMuMeMo (06-03-2015 o 14h01)


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#4 18-05-2015 o 21h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przez internet zamawiałam kosmetki z Oriflame (moja mama była konsultantką) i z takich rzeczy to ogólnie wszystko co zmaawiałam.
Aha no nie. Przecierz w sobotę zamówiłam Eos o zapachu melona.
Ubrań raczej nie zamawiam.

Offline

#5 28-05-2015 o 21h23

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Ubrań nauczyłam się nie zamawiać. Zwłaszcza gdy naoglądam się historii o chińskich podróbach. To samo tyczy się butów- moje ulubione sportowe marki tylko cudem pojawiają się w oryginalnych wydaniach w zakupach internetowych, więc wole trochę więcej zapłacić za bucik w sklepie.
Zamawiam za to masę kosmetyków do pielęgnacji włosów, twarzy, ogólnie skóry. Najczęściej ze "skarbów syberii" lub "Sylveco". Nie są drogie, a świetne. Moim zdaniem znacznie lepsze niż produkty wiodących marek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#6 29-05-2015 o 13h07

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Kilka razy kupiłam buty przez internet i jestem naprawdę zadowolona. Za porządne Nike zapłaciłam 150 zł (gdzie w sklepie kosztowały fortunę) i chodzę w nich już 5 lat. Dodam, że w zwykłych adidasach udaje mi się chodzić góra rok, a później są do wyrzucenia.
Ostatnio wymarzyłam sobie żółtą marynarkę. Wybrałam się do sklepów - nic. Byłam na giełdzie - wszystkie kolory tęczy były, żółty był. Ale rozmiarówka nie ta. Postanowiłam, więc kupić przez internet. Problem polegał na tym, że akurat nie było zdjęcia żółtej marynarki (zdjęcie wygasło), więc kiedy paczka przyszła, byłam mile zaskoczona intensywnym, kanarkowym kolorkiem.
Wiem, że w "normalnych warunkach" (czyt. w sklepie) takiego odcienia nie byłabym odważna kupić, ale teraz jestem mega zadowolona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#7 11-06-2015 o 20h57

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Nie kupuję ciuchów przez internet, Kupuję jakieś droższe rzeczy typu telefon.

Ostatnio zmieniony przez olka176 (11-06-2015 o 20h58)


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#8 05-07-2015 o 17h30

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Cieszę się z tego wątku gdyż ostatnio właśnie zamówiłam paczkę w internecie za stronie azjatyckizakatek.pl. Niestety przez zawartość mojego zamówienia szła dość długo, ale rzeczy takie jak: kosmetyki, dodatki idą dużo szybciej. Wręcz w dwa dni można dostać swoją paczkę.
Przechodząc do tego co zamówiłam:
Była to pyta koreańskiego zespołu SHINee przez co właśnie zmuszona byłam do czekania. Przy okazji zaopatrzyłam się w kremik z EXO. Krem ma bardzo przyjemny zapach, choć bardzo mnie smuci iż jest go tak mało.

Do każdej paczki sklep dodaje bonusy w postaci różnych testerów bądź tasiemek ozdobnych.
Serdecznie polecam sklep gdyż można wyłapać ciekawe rzeczy/kosmetyki, których nie dostaniemy w Polsce czy też w Stanach a w Azji (większość produktów jest z korei i japonii).


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#9 01-08-2015 o 23h00

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Bardzo boję się zamawiać w sklepach internetowych ubrań i butów zwłaszcza butów!, bo zawsze boję się, że kupię za małe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
Ale za to właśnie poluję na chińskiej stronce na jakieś kolczyki :3
Co prawda- dochodzą z miesiąc, ale większość kosztuje 1-5 złoty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I jeszcze na takiej chińskiej stronce częęęsto widuję IDENTYCZNE ubrania jakie mam ja, mimo, że moje były ze H&M czy innego "znańszego" sklepu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
No właśnie... Tylko, że kosztują 5 razy mniej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#10 11-08-2015 o 14h39

Miss'na całego
Mercilessa
"Wszystko zależy od tego co chcesz zobaczyć"
Miejsce: Ciekawe xD
Wiadomości: 366

A ja bardzo lubię kupować przez internet! Kupuje buty jak i ubrnia czy inne rzeczy. Jakoś nie mam z nimi problemów, przesyłki szybko idą, a każdy sklep ma swoją podaną rozmiarówke i zawsze można sie zmierzyć i sprawdzić jaki to w tym sklepie rozmiar. Najczęściej kupuje w Croop, House i na allegro. Zawsze znajdę tam dobre ubrnia i buty dokładnie takie jakie potrzebuję.

Offline

#11 21-08-2015 o 22h06

Miss'na całego
Stephanie
...
Wiadomości: 275

Uwielbiam sklepy internetowe! Często są ciekawe promocje, których w sklepach stacjonarnych nie ma,  a asortymentu jest znacznie więcej. Tak więc gdy nie chce mi się chodzić po sklepach zamawiam przez internet. Często kupuję na stronie Reserved, Cropp i House. Jeśli przysłany rozmiar okaże się nietrafiony ubrania można bez problemu oddać w sklepie. Dodam jeszcze, że kosmetyki lubię kupować na stronie AVON i Yves-Rocher /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Stephanie (21-08-2015 o 22h07)

Offline

#12 26-08-2015 o 13h23

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Nigdy nie zamawiałam i nie zamierzam zamawiać przez Internet butów. To samo tyczy się ubrań. Te, które zamówiłam, okazały się być niewypałami. Zdjęcia często nie oddają tego, jak produkt wygląda w rzeczywistości, więc dałam sobie spokój. Nie mówiąc już o rozmiarówce i jakości.
Wolę robić zakupy stacjonarnie i płacić gotówką. Są jednak rzeczy, których stacjonarnie nie dostanę, np. półprodukty i te kupuję przez Internet. Lubię też kupować internetowo książki ze względu na duży wybór.

Offline

#13 28-08-2015 o 11h57

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja często  zamawiam ubrania oraz buty przez internet. Głownie z tego względu, że w internecie są modele butów oraz ubrania, których nie znajdę w sklepach stacjonarnych.
Jeśli chodzi o sieciówki z obuwiem, to polecam deezee. Super buty i do tego w dość przystępnych cenach ^^
Dla kpopowców polecam sklep shock. Jest tam dużo bluz, koszulek i dodatków z np. logami zespołów. Mi ostatnio przyszła stamtąd koszulka z napisem "You got no jams". Świetna jakość i szybka przesyłka :>
Co do kosmetyków, to zamawiam je z azjatyckiego zakątka. Dość szybka wysyłka i mam 100% pewności, że kosmetyki są oryginalne. Mają też fajne i urocze gadżety.

Ostatnio zmieniony przez Ohime (28-08-2015 o 12h01)

Offline

#14 28-08-2015 o 21h06

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Co do ubrań...to nie wiem czy kolorowe podkolanówki i zakolanówki można zaliczyć do ubrań, ale jeśli tak, to są jak na razie jedyne ubrania jakie zamówiłam z internetu xD
Ostatnio zamówiłam jednak plecak do szkoły, ardzo fajny bo taki:
Link do zewnętrznego obrazka
Dosyć pojemny i nie różni się od tego co było na stronie sklepu, więc szczerze mówiąc, mogę powiedzieć że jestem zadowolona z tego zakupu :-) Co do ubrań jako takich nie skarpetkowych to nie miałam okazji jeszcze zamówić, bo mam zakaz zamawiania takich rzeczy :-/


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#15 11-08-2017 o 09h45

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Moim ulubionym sklepem internetowym jest Rockmetalshop. Są tam idealnie pasujące do mnie ubrania i do mojego ulubionego gatunku muzyki. Można kupić tam też różne akcesoria z zespołami itp.


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#16 11-08-2017 o 11h30

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ja przez internet zamawiam głównie książki... XD Głównie z Aros.pl

Do tego czasem coś zamówię z h&m, ale zazwyczaj są to rzeczy które mierzyłam w innej wersji kolorystycznej i wiem jak leżą, tylko chce inny kolor x"D Raz zaryzykowałam z bikini którego nie było w regularnej ofercie sklepu i nie żałuję, bo leży świetnie ^^

Czasem robię to samo z butami, bo 40 bardzo szybko schodzi,a le czasem zostają brzydsze wersje kolorystyczne - mierzę, jeśli dobre, to zamawiam lepszy kolor xD

Offline

#17 11-08-2017 o 12h44

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Ostatnio kupiłam przez internet rolkobuty w sklepie rolkobuty (kto by się spodziewał xD), ale pewnie muszę długo czekać, bo do tej pory nie dostałam

Ostatnio zmieniony przez KlaraM (11-08-2017 o 12h44)


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#18 05-11-2017 o 18h54

Miss'nieobczajona
EliMa
...
Miejsce: Wonderland †
Wiadomości: 28

Kupuję czasem ubrania w chińskich allegrach (wish, aliexpress) i mangi w yattcie. Ubrania raz się trafią lepsze, raz gorsze, ale jestem zadowolona /modules/forum/img/smilies/blebl.gif w marcu kupiłam naszyjnik z słowiańskim słońcem, otworzyłam go, naciskam na tego dzyndzelka żeby założyć, a on się... urywa :') Raz też nie przychodziły mi kolczyki na wishu (opóźnienia świąteczne), więc poprosiłam o zwrot pieniędzy. Pieniądze wróciły, a kolczyki po dwóch tygodniach i tak przyszły XD


mad-rabbit

Offline

#19 22-11-2017 o 16h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Fajne plecaki dla mam, kobiet itp znajdziemy https://www.brytyjka.pl/plecak-dla-mamy-cid-196.html Ciekawe modele. Dobre wykonanie.

Offline

#20 23-11-2017 o 16h27

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja tam kupuję rzeczy z Allegro...
Ale znalazłam fajny sklep Internetowy z ładnymi creepersami, na które może się skusze, bo moja jedna para się zepsuła. Co prawda mam drugą, ale cóż.

Offline

#21 09-12-2017 o 10h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Najlepsze sa plecaki https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html ze sklepu Brytyjka.pl Zawsze znajdę tam coś dal siebie.Dla faceta też się coś znajdzie. Modnie i na czasie.

Offline

#22 28-03-2018 o 20h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

A buty kupujecie też w internecie? Macie swoje ulubione sklepy? Patrzyłam na born2be Znacie taki sklep? Mają tutaj fajne buty. Można znaleźć je w fajnych cenach. Na pewno każdy kupiłby odpowiednie dla siebie.

Offline

Strony : 1