Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 16-03-2015 o 23h10

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

nelumi dziekuje za miłe słowa, cieszy się, że komuś się podoba to co zrobił xD
A moimi faworytkami są @dyokira (którą chwalić oczywiście musiałam wcześniej xD), @Jiyoung ♥  i cudna styli Ojsa ♥ (swoje podium już z tego mam XD). Trzymam za nie kciuki ♥

Offline

#27 22-03-2015 o 20h45

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Uwaga! Uwaga! Więc po ddługim oczekiwaniu nareszcie są wyniki, a więc:

Pierwsze miejsce, egzwkwo zajmuje @jiyoung oraz Likoris.

Link do zewnętrznego obrazka

@jiyoung, twoja stylizacja była zachwycająca, naprawdę wszystko było idealne, fryzura, makijarz, dobranie ciuchów i kolorów... Najbardziej podobało mi się, to że założyłaś dwie spódniczki i przez chwilę zwątpiłam, czy użyłaś Spódnicę Wissel. Naprawdę zasługujesz na pierwsze miejsce.

Link do zewnętrznego obrazka

Likoris, bardzo ładny opis, naprawdę miło się czytało, ale stylizacja również piękna i bardzo dobrze nawiązywała do opisu. Szczerze, nie mam się do czego uczepić, użyłać bardzo ładne kolory i ślicznie wykonałaś tę stylizację.

Drugie miejsce zajmuje @dyokira

Link do zewnętrznego obrazka

@dyokira, naprawdę zaimponowałaś mi dołem stylizacji, bardzo przyciągająca i naprawdę przepienknie wygląda z tą bluzką i z tym makijażem.  Przyznam, że udała ci się ta stylizacja.

Trzecie miejsce zajmuje  Ojsa

Link do zewnętrznego obrazka

Ojsa, pięnie dopasowane kolory włosów do stylizacji. Bardzo dobrze dobrane dodatki i bluzka. Pomysłowe było zrobienie tyłu z drógiej spódniczki, naprawdę ładna stylizacja.

                  Gratuluję podium, a teraz czas na wyróżnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Wyróżnienie zdobywa GOSKA77 oraz nelumi

Link do zewnętrznego obrazka

GOSKA77 twoja stylizacja była naprawdę pomysłowa, połączenie trzech różnych zawodów było naprawdę świetnym pomysłem, gratulacje.

Link do zewnętrznego obrazka

nelumi, bardzo lubię czarne stylizacje, a twoja naprawdę mi się podoba, jest przepiękna i również pomysłowa.


             To na tyle emocji, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w moim konkursie, gratuluję podium i wyróżnionym oraz dziękuję Charlotte5 za kawał dobrze zrobionej pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.               Wszystkich Pozdrawiam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#28 22-03-2015 o 20h47

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Śliczne stylizacje.

Offline

#29 22-03-2015 o 20h55

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Bardzo dziękuję za wyróżnienie ,nie spodziewałam się tego, dzięki! Gratulacje zwyciężczyniom.

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (22-03-2015 o 20h56)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#30 22-03-2015 o 21h17

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O moje faworytki na podium - miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dzięki Pikna za fajny konkurs ♥

Offline

#31 22-03-2015 o 21h50

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

O matko, dziękuję bardzo i serdecznie gratuluję dziewczynom <3
I o matko szarkotko, takie cudeńka stworzyłaś :3333


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#32 22-03-2015 o 22h02

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje, tyle cudownych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ładne dyplomy.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#33 23-03-2015 o 16h39

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję całemu podium. Cieszę się, że znalazły się tam moje faworytki ♥

Offline

#34 23-03-2015 o 17h11

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Bo u Likosława opis to połowa sukcesu <3 Nawet jeżeli zawiera kilogram blędów językowych i ortograficznych to nadrabia kreatywnością (czasami XD)
Podium i to 1 miejsce o_O Ciesze się przeogromnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przeogromnie dziękuje za śliczny dyplom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Gratuluje wszystkim, podium jest naprawde piękne!
@dyokira jest na podium więc żyć nie umierać, ta stylizacja była naprawde przepiękna, przeszła sama siebie! Moja druga faworytka nelumi została wyróżniona, więcej niczego do życia mi nie trzeba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dziękuje za fajny konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Likoris (23-03-2015 o 17h13)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#35 23-03-2015 o 18h33

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#36 23-03-2015 o 21h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wow dziękuję bardzo, pierwsze miejsce to totalne zaskoczenie dla mnie, gdyż było tyle świetnych kreacji~ I gratuluję pozostałym koleżankom z podium oraz wyróżnionym dziewczynom:D

Offline

#37 23-03-2015 o 22h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Świetne podium *drugie miejsce ekhem* xD A dyplom wyląduje na profilu, jest śliczny ♥
Likoris, aż się rumienię, nie sądziłam, że przybędzie mi tyle fanek po tej stylizacji xD

Offline

#38 23-03-2015 o 23h05

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

a tak śledziłam ten konkursik z cichacza i współczułam jury w wyborze, bo stylizacje - każda jedna - naprawdę przepiękne! Gratulacje wszystkim zdobywczyniom nagród oraz tym, które na podium się nie dostały, ale ich stylówki były genialne <3

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2