Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 28-02-2015 o 14h18

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!

Waszym zadaniem będzie zrobienie stylizacji z Spódnicą Wissel. A mianowicie z tą:

tu kryje się ta spódnica



REGULAMIN:
1. Przede wszystkim - przestrzegamy regulaminu forum.

2.Przyjmuję tylko zgłoszenia, które nie zostały edytowane.

3. Pamiętajcie, że w stylizacji MUSI znajdować się Spódnica Wissel

4. Poproszę o krótki opis (1-2 zdania)

5. Każdy uczestnik zabawy wstawia tylko jeden strój.

6. Macie czas do 14 marca 2015r. ( godz. 13.00)

7.Wyniki podam wtedy, gdy będę miała czas, ale nie będziecie musiały czekać dłużej niż 2 tygodnie

8.
Nie kopiujemy, nie ściągamy.

9.Stylizacja nie może mieć więcej niż dwa ciuszki od tej samej gwiazdy.


                                         NAGRODY:
                                         1. Dyplom z miss
                                         2. Dyplom z miss
                                         3. Dyplom z miss

(Nagrody sponsoruje Charlotte5)


                                     POWODZENIA! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez pikna3 (10-03-2015 o 16h40)

Offline

#2 28-02-2015 o 19h53

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Link do zewnętrznego obrazka
Oto moja balerina. ^^ Zrobiłam zazdrosną dublerkę, blondynkę (bo w serialach prawie zawsze "złe dziewczyny" są blondynkami ;D) ,która zrobi wszystko, żeby zająć miejsce głównej gwiazdy występu.


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#3 28-02-2015 o 20h19

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37393.jpg
Uznałam że to świetna okazja żeby obudzić misia :-p
A więc przedstawiam wam śnieżynkę. Jest to śnieżynka zamieniona w człowieka przez złą wiedźmę. Wędruje po świecie ze swoim białym niedźwiedziem i szuka swojego miejsca na ziemi. Sypia pod świetlistym krzewem który nosi ze sobą, bo tylko on ją ogrzewa na tyle żeby nie zamarzła. Niedźwiedź czuwa nad nią i chroni ją bo wyciągnęła mu łapę z pułapki na niedźwiedzie i pomogła dojść do siebie. Co do korony... otrzymała ją od małego chłopca który zrobił ją z lodu i kamyków. Kiedy włożyła ją na głowę lód zamienił się w marmur, a zwykłe kamienie w czarne diamenty.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#4 28-02-2015 o 20h22

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37397.jpg
Oto główna bohaterka japońskiego baletu wchodzi na scenę. Zadaniem demonicy jest zabijanie ludzi. Jeszcze tego nie wie, ale zakocha się w swojej ofierze, przystojnym młodzieńcu z Europy...

Offline

#5 28-02-2015 o 20h58

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Do wykonania tej stylizacji zainspirowała mnie przepiękna spinka zakupiona w "Świątecznej Krainie". Możliwe, że strój baletnicy to nie najoryginalniejszy pomysł ale starałam się, żeby wyglądała nietypowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/42/gd/33587.jpg

Stylizacja przedstawia dziewczyne z historyjki/bajki, którą wymyśliłam.
Bardzo młoda dziewczyna, która była rozkochana w tańcu i samodzielnie uczyła się baletu zablądając przez okna szkoły baletowej na ćwiczące dziewczyny. Sama nie mogła uczęszczać na lekcje bo jej rodzina była biedna. Pewnego dnia jej braciszek strasznie zachorował. Dziewczyna nie wiedziała co ma robić i postanowiła przy modlitwie w kościele, że co noc będzie tańczyła boso w śniegu przez nocy 14 (bo tyle lat miał jej braciszek). Udało jej się tej umowy dotrzymać, chłopiec wyzdrowial, niestety nocy 14 odmrożenia na jej nogach były zbyt rozległe i dziewczyna nie mogła już tańczyć. Dziewczyna była zrospaczona ale szczęśliwa. Widząc jej poświęcenie anił wysłał do dziewczyny srebrne motyle, które gdy usiadły na jej stopach zamieniły się w baleriny i dziewczyna znów mogła tańczyć, a przez tęsknote której doświadczyła, tańczyła piękniej niż ktokolwiek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#6 28-02-2015 o 22h03

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37416.jpg

Na świecie jest mało białych lwów, takich jak powyżej. Tego porwali z lasu, i sprzedali cyrkowi. Niestety, ma swojej lata. Niedźwiedź już wydłubał mu jedno oko, lecz wstawili mu nowe. Zawsze nosi ze sobą wachlarz po swojej mamie.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#7 02-03-2015 o 20h33

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Link do zewnętrznego obrazka

Oto moja balerina. Mam nadzieję, że nie muszę o niej zbyt wiele mówić, bo mówi sama za siebie ^^


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#8 02-03-2015 o 20h52

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Cóż - zrobiłam tą stylizację gdzie indziej, ale nie wstawiłam jej tam. Jednak myślę że może pasować i tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moja miss to śnieżynka - może pomysł jest niezbyt oryginalny, ale ta spódnica aż sama się o to prosi ^^

Wszyscy wiedzą, że śnieżynki są delikatne i radosne - ta jest tego klasycznym przykładem. Z jej ramion wyrastają białe skrzydełka - to dzięki nim może latać i pięknie wirować w powietrznym tańcu. Bardzo to lubi - jest radosna i roześmiana! Lubi też płatać igle - zazwyczaj nieszkodliwe - ot, czasem czasem komuś potańczy na nosie. ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37387.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#9 02-03-2015 o 22h47

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Nie będę oryginalna z baletnicą, ale pójdę w trochę inną stronę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37615.jpg
Zanim zacznie się występować, trzeba dużo, bardzo dużo ćwiczyć. Najlepiej w niezbyt twarzowym różowym trykocie. I w getrach, bo nie mogłam powtrzymać się, by nie nawiązać do lat 80.

Offline

#10 05-03-2015 o 14h30

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

UWAGA!!!!
ZMIANA GODZINY ZAKOŃCZENIA KONKURSU 14 MARCA DO GODZ.: 13:00

Powodzenia i liczę na więcej zgłoszeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#11 05-03-2015 o 17h50

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

http://files.tinypic.pl/i/00640/zdqei6wdf3im_t.jpg

A to jest elf ^^ Taka moja stara stylizacja! Ale to jest elf, który lata, ma białe rajstopy, spódniczkę i brokatową bluzeczkę.

Koniec.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#12 05-03-2015 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

http://i58.tinypic.com/2qducus.jpg

Dawno temu na Dalekim Wschodzie żyła piękna księżniczka. Wiodła  ona szczęśliwe życie u boku kochających rodziców oraz poddanych, którzy ją wielbili. Miała setki adoratorów, a wśród nich Jego. Młody, nieziemsko przystojny strażnik dworski już dawno skradł serce księżniczki. Cóż się dziwić, młodzieniec był popularny wśród kobiet, zarówno tych biednych jak i zamożnych, lecz te drugie w związku ze swoją pozycją społeczną  były bardziej powściągliwe. Jednak on nie zwracał na żadną z pań uwagi, w sercu miał tylko uroczą księżniczkę. Jednak pewnego dnia zawisły chmury nad jej spokojnym życiem, gdyż król i królowa dowiedzieli się o uczuciu córki. Byli tym bardzo oburzeni. Po wielu nieowocnych rozmowach z księżniczką i strażnikiem,  stwierdzili, że muszą wymyślić jak rozdzielić zakochanych. W efekcie wysłali strażnika na wojnę, która wówczas się toczyła. Księżniczka strasznie rozpaczała, jedyny moment kiedy można było ujrzeć jej uśmiech był wtedy, kiedy przychodziły listy od ukochanego. Lecz po pewnym czasie listy przestały przychodzić, a księżniczka do końca swych dni już nigdy się nie uśmiechnęła.

KONIEC

Stylizacja przedstawia ową księżniczkę, która na starość czyta listy od ukochanego.

Offline

#13 05-03-2015 o 20h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam nadzieję, że nie złamałam punktu regulaminu o ciuchach od gwiazd, bo mam sporo tych warstw tutaj  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
Mam tę spódnicę tylko w trzech kolorach, ten mi najbardziej pasował do stylizacji arystokratki.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/37770.jpg

Offline

#14 05-03-2015 o 23h25

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Z pamiętnika Matki...
"Był już późny wieczór, zmęczona po całym dniu, tak wyczerpana, że najchętniej usnęłabym tak jak stoję. Jednak musiałam jeszcze ułożyć Alicję do snu. Weszłam po schodach na strych, stanęłam pod drzwiami jej pokoju i usłyszałam stłumioną melodyjkę z jej ukochanej pozytywki. Zapukałam delikatnie i uchyliłam drzwi.
- Kochanie czas już do spa... - urwałam w połowie. Mój mały sześcioletni skarb wirował w różowej koszuli nocnej po całym pokoju ściskając pluszowego misia. Uśmiechnęłam się rozczulona i podeszłam do niej. Wzięłam ją na ręce i mocno przytuliłam.
- Mamusiu ja kiedyś zostanę tancerką! Będę tańczącą księżniczką! - powiedziała pełna przekonania. Pogłaskałam ją jedynie po główce i szepnęłam
- Oczywiście, że tak kochanie..."

List od córki
"Mamo spełniam marzenia. Bardzo tęsknię, ale w dużym mieście mam większe szanse. Załapałam się do teatru, gram w komedii i naprawdę w niej tańczę! Zobaczysz niedługo przyjedziesz tu do mnie i będziemy znów razem. Tańczenie z drewnianą laską jest naprawdę zabawne!
Kocham Cię bardzo mocno i dziękuje za wszystko...

Alicja."

Link do zewnętrznego obrazka

Trochę mnie zainspirowało.~

Offline

#15 06-03-2015 o 20h05

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i62.tinypic.com/2n1usk3.png

Stylizację stworzyłam na święta.Nie miałam szczególnego pomysłu na nią więc opisu jakiego ś dużego nie napiszę jedyne co mogę powiedzieć o tej stylizacji to to że chciałam aby była jak płatek śniegu: biała, zaokrąglona i ładna.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#16 10-03-2015 o 17h46

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Piękna anielica codziennie rano i wieczorem wylatuje na zwiad. Jej głównym zadaniem jest pomaganie dotrzeć do domu wszystkim zaginionym lub zgubionym dzieciom.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38057.jpg

Offline

#17 12-03-2015 o 14h21

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

PRZYPOMINAM, ŻE ZA DWA DNI KONIEC ODDAWANIA ZGŁOSZEŃ. ZAPRASZAM!

Offline

#18 13-03-2015 o 21h52

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

No too, nigdy nie mam nic do do dania na temat stylówy XD Kompletny random, ale w sumie fajnie bawiło mi się z kilkoma warstwami, chciałam jeszcze parę kiecek, ale brakło dolnych kategorii na tyle, żebym mogła dać rajtki </3

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38242.jpg

Offline

#19 14-03-2015 o 01h16

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Proponuję miss klaunową baletnicę pogromczynię wielkiego węża.

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38249.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#20 16-03-2015 o 13h48

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

PRZYPOMINAM, ŻE CZAS ZGŁOSZEŃ SIĘ SKOŃCZYŁ. WYNIKI POSTARAM SIĘ PODAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, A WY W TYM CZASIE, MOŻECIE DAWAĆ WŁASNE OPINIE /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 16-03-2015 o 15h43

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Bardzo podoba mi się Dyokira, Nelumi oraz Jiyoung są takie inne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż nie zdziwiłabym się gdyby na podium pojawiła się również  KuroiTenshi ♥

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (16-03-2015 o 15h44)

Offline

#22 16-03-2015 o 18h14

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Faworytki mam dwie. Przede wszystkim @Dyokira, która jak zwykle musi być idealna  ( /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) i nelumi. Trzymam kciuki dziewczyny! ^^


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#23 16-03-2015 o 18h33

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

A Likosław kocha swoją stylizacje (nie ma to jak skromność) XD żartuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tak serio mówiąc to zakochałam się po prostu w stylizacjch nelumi i @dyokira! Są cudowne <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#24 16-03-2015 o 19h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Likoris, schowaj skromność, jesteś jedną z moich faworytek, razem z Ojsa i jej baletnicą z kuli (♥) i nelumi (rawrrr all black + fioletowe włosy <3).

Offline

#25 16-03-2015 o 20h36

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jak dla mnie - @jiyoung po prostu musi znaleźć się na podium. Jej styli uważam za prześliczną *-*
A poza tym oczywiście nelumi i @dyokira /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2