Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 148 149 150 151 152 153

#3726 21-07-2018 o 21h39

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Hmmm... Bardzo ładna miss, jednakże mam kilka uwag. Twoja miss jest od stóp do głów biała, co sprawia wrażenie plamy jednego koloru, za to w tle dostrzegamy akcenty zieleni i złota. Moim zdaniem, jeśli już się decydujemy na tego typu akcenty kolorystyczne, powinny one być troszkę bardziej rozmieszczone, niż tylko na tle. Za to, BARDZO spodobało mi się, iż delikatnie zakryłaś swojej miss twarz. Dodaje to takiej tajemniczości *.*

Moja ocena: 7/10.


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3727 21-07-2018 o 23h49

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Stylizacja raczej mi się podoba, zwłaszcza makijaż. Ale jeśli używasz już złotych dodatków to nie dawaj dodatkowo srebrnych. I mam wrazenie że ( to chyba rekawy na spodzie) są zbędne. Jeśli chodzi o kolor włosów hmmm niby dobry kontrast ale jakoś do całej stylizacji mi nie pasuje. 7,5/10

Offline

#3728 22-07-2018 o 11h01

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Wow, fajna stylka, taka delikatna. Przywodzi na myśl jakieś azjatyckie bóstwo (smoko-węgorz i opaska na oczach). Raczej nie mam się do czego przyczepić, 10/10


 

Offline

#3729 25-07-2018 o 18h10

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

Prosta i ładna stylizacja (:
Jak dla mnie 7/10 - kolor butów za bardzo razi mnie w oczy  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
Reszta ładnie dobrana, nie zlewa się w jedno i daje fajny efekt  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#3730 27-07-2018 o 14h44

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Przyjemna dla oka stylizacja. Ciekawie prezentuje się ta spódnica z tymi nogami, spodziewałam się, że to połączenie wyjdzie dużo gorzej. To tło z księżycem bardzo fajnie się prezentuje i pasuje do stylizacji. Miss wygląda bardzo magicznie, jak taka nimfa. Jedyne do czego się przyczepię to makijaż, jest zbyt mocny i wogóle nie pasuje do stylizacji. Kolor włosów też bym zmieniła i ogólnie samą fryzurę. Pasowałyby mi tu rozwiane włosy. 7/10

Offline

#3731 06-08-2018 o 06h56

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Cóż tu mówić? Wszystko w twojej stylizacji jest dobrane kolorystycznie i tematycznie, twoja miss się prezentuje zjawiskowo... No jest idealna! Makijaż - bomba! Po prostu 20/10!


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3732 07-08-2018 o 12h07

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

W moim odczuciu jest to bardzo dzika stylizacja.
Postarałaś się trzymać koloru żółtego, złotego i czerni co daje odczucie prestiżu.
Według mnie biżuteria nie pasuje do reszty i nadaje niepotrzebnie sztucznego przepychu.
Jak dla mnie 5,5/10


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#3733 07-08-2018 o 21h24

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Podoba mi się makijaż. Nie jest jakiś przesądzony . Ogólnie bardzo hmmmm uboga stylizacja. Raczej wszystko do siebie pasuje ale mimo wszystko nie przyciąga wzroku. 6/10

Offline

#3734 10-08-2018 o 11h51

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

O rajusiu! Dawno nie widziałam tak idealnej stylizacji! Mówiąc szczerze - przez twoją mroczną pajęczynę, aż mam dreszcze (może dlatego, że mam fobię na punkcie owadów). Makijaż jak z hollywoodzkich horrorów! Strój dobrany kolorystycznie, tematycznie... No wszystko jest idealnie! 10/10! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3735 16-08-2018 o 22h50

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Podobają mi się kolory ale niestety w stylizacji jest parę rzeczy które mocno psują wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png same buty bez nóg (nie rozumiew w jakim celu :-: ) te ręce....ta jedna jeszcze ok ale ta z bransoletkami tak dziwnie wyglada i ta dziura w sukience zamiast ręki  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png i coś nie tak z  makijażem....jak się patrzy to oczy jakby takie krzywe są :< tak  ogólnie bym jeszcze popracować nad tą styla. Za kolorki daje 5/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3736 19-08-2018 o 14h13

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Wow, fajna stylka, kojarzy mi się z jakimś duchem lasu. Trochę gryzą mnie te dodatki nad brwiami i fakt, że przy nogach troche pusto, ale wciąż jestem pod wrażeniem, 10/10


 

Offline

#3737 19-08-2018 o 14h27

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Po prostu... Cudo! \(^.^)/ Piękna, mroczna stylizacja... Wszystko jest dobrane kolorystycznie, kaptur, czy coś w ten deseń, dodaje mroku i tajemnicy... Wow! No cóż więcej mówić (*pisać xD)? Wszystko jest miód-malina! 10/10! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3738 19-08-2018 o 21h54

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Scooby stylizacja ma ciekawy zamysł, widzę jednak że i poziom masz nie za wysoki co na pewno powoduje ogromną barierę do reszty ubrań U Nine. Nie boisz się łączyć kolorów, co w niektórych miejscach nie bardzo do siebie pasuje. Troszkę brakuje mi czegoś na głowę Twojej miss, same włosy nie oddają uroku stylizacji, ale nie chcąc przesadzać jest okej. Pasek moim zdaniem nie pasuje do reszty, lepiej pasowałoby coś co zlewa się między bluzką a spódnicą żeby te dwa elementy ze sobą połączyć. Plus za różdżkę bo ją uwielbiam xD Ogółem jest okej
5


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#3739 23-08-2018 o 12h51

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Uwielbiam twarz Twojej miss! Jest tak dopracowana, że aż cieszy oko. Zarówno ekspresja, jak i kolorystyka są świetnie dobrane. Strój też jest ciekawy, użyłaś dobrego połączenia zimnych barw. Mrocznie i stylowo. Magicznie. 10/10.

Offline

#3740 23-08-2018 o 15h49

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

Fajny dobór kolorów do stylizacji, chociaż ten pierścionek niekoniecznie mi tu pasuje.
Jak dla mnie za workowata stylizacja i uważam że lepiej by to wyglądało luźny dół - obcisła góra/ luźna góra - obcisły dół. Kolor szminki nie pasuje do reszty, oczy za to bardzo ładnie dobrane.
Za całokształt daję 6/10


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#3741 25-08-2018 o 20h14

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Podoba mi się makijaż i głębokie, odważne kolory. Uważam, że te nogi niezbyt pasują, w ogóle ich nie widać. 5/10


 

Offline

#3742 24-09-2018 o 20h07

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Bardzo fajna stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png wszystko bardzo ładnie do siebie pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ma swój klimat. Raczej nie ma do czego sie przyczepić. Dam 09/10 bo wielkiego wow na mnie nie zrobiła ale jest fajna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#3743 24-09-2018 o 20h30

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Wow, stylizacja zrobiła na mnie genialne wrażenie. Uwielbiam tak bogate w szczegóły stylizacje i podoba mi się powtarzający motyw czarnych piór, ten lampion z kosą też są fajnie wkomponowane. Jakoś tylko razi mnie ten nagi kawałek ramienia, wygląda dosyć "goło", bo reszta stylizacji jest bardziej zakryta i jakoś tak rzuca się w oczy, ale i tak jest super.
Ocena: 9/10

Offline

#3744 26-09-2018 o 14h32

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Bardzo miła dla oka stylizacja. Bardzo mi się podoba użycie tej spódnicy do tego księżyca, miss wygląda jakby wynurzała się z ciemności. Jeśli chodzi o element, który mi tu nie pasuje to to drzewo z tyłu, psuje mi trochę cały efekt. Dodatki, makijaż i fryzura są świetnie dobrane. 8,9/10

Offline

#3745 06-10-2018 o 02h45

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Wow, wow, wow. Cóż za pomysł. Nie mam się co za dużo wypowiadać, stylizacja cudowna, tło wspaniałe, moje pierwsze "zdanie" chyba mówi wszystko. I niby dałoby się przyczepić, że postać pęknięta, a tarcza i podnóżek (?) nie, ale to już by było za bardzo czepianie szczegółów. Pod wrażeniem stylizacji od razu daję 10/10, a nawet więcej!


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#3746 09-10-2018 o 15h05

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Śliczna, rozbudzająca wyobraźnię galaktyczna babeczka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niezwykle spójna stylizacja, absolutnie mnie urzekła. 10/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3747 09-10-2018 o 20h42

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Jaka cudna stylizacja, taka eteryczna, wygląda jakby cała była utkana z mgły <3 Tło i ta spódnica tworzą niesamowitą kompozycję. Poza rąk dodaje magii całej stylizacji, wygląda jakby miss właśnie coś wyczarowywała z tej mgły. Kropką nad i jest cudny makijaż, jestem zachwycona <3 Ocena: 10/10

Offline

#3748 09-10-2018 o 20h54

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Śliczna stylizacja! kojarzy mi się z magicznym lasem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Te kolorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I mimo tego że stylizacja wydaje się nie mieć aż tak wielu elementów to i tak chce się na nią patrzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystko ładnie, pięknie! Tylko lekko mi się wydaje że ma spychniete usta, ale to może ze mną coś jest nie tak xD 10/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3749 24-10-2018 o 14h05

Miss'na całego
CryHeart29
...
Wiadomości: 301

Bardzo ładna stylizacja. Całość współgra i przenosi myślami do magicznego świata Alicji, z nutką grozy. podoba mi się kontrast kolorów. Świetna 10/10
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


"Sztuka to wielkie ucho i wielkie oko świata: słyszy i widzi - i ma zawstydzić, drażnić, budzić sumienie"
   Joseph Conrad
To jak się ubieramy i jak ubieramy nasze miss jest sztuką, która wyraża nasz charakter i to kim jesteśmy.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#3750 26-10-2018 o 06h14

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Według mnie słaba stylizacja. Wygląda to jak losowe elementy z KH złożone tak, żeby pasować kolorystycznie. Bo właśnie kolorki ładne, ale nic poza tym. Na jednej ręce szpony, a druga dłoń zwyczajna ludzka, poszarpana sukienka i narzutka jak od stracha na wróble, a kapelusz dość elegancki z woalką i perfekcyjnie ułożone włosy, a z tyłu jeszcze ni z gruchy, ni z pietruchy pełne liści gałęzie. Zrezygnowany wyraz na twarzy miss tym bardziej mnie nie chwyta. Takie 2/10 za ładny odcień niebieskiego.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

Strony : 1 ... 148 149 150 151 152 153