Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 147 148 149 150 151 ... 153

#3701 28-06-2018 o 23h37

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ogólnie strój bardzo ładnie dobrany,  miss wygląda jak taka bogaczka,  która bierze ślub ale coś nie pykło xD. Jedyny duży minus za mejkap a dokładniej za te oczy.  Jedno z nich wygląda jak spuchniete od ciosu q.q". Może to przez dobranie złych soczewek albo cieni?  No nie wiem ale wygląda creepy. Gdyby nie to oko to byłabym zachwycona xd. 8/10

Offline

#3702 29-06-2018 o 21h03

Miss'całkiem całkiem
rooza2000
...
Miejsce: Magnolia
Wiadomości: 157

Świetna stylizacja, jak zawsze. Uwielbiam takie leśne klimaty! Buźka przeurocza. Na twoim miejscu zmieniłabym kolor oczu na jakiś bardziej wyrazisty, ale to już kwestia gustu. Jedyny maleńki minusik to zbyt ciemny nos, gdyby wybrać taki jaśniejszy byłoby bardziej realistycznie. 9,5/10

Offline

#3703 29-06-2018 o 22h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

podoba mi się interpretacja tematu styli, ogólnie od razu widać że to magiczna dziewoja. szare rękawiczki, też za bardzo odbiegające od siebie odcienie różu psują style. gorset (?) najbardziej rujnuje stylizację. 6,5/10

proszę patrzymy w opis proszę patrzymy w opis proszę patrzymy w opis

Offline

#3704 10-07-2018 o 20h10

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Świetne odwzorowanie postaci. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że twoja miss ma całkowicie zakryty BRZUCH, a pierwowzór posiada tam prześwity.
Daję 9/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3705 11-07-2018 o 21h45

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Interesująca stylizacja, jedyne co mnie gryzie to złote dodatki sukienki, nijak mające się do srebrnej reszty. Solidne 7,5/10


 

Offline

#3706 11-07-2018 o 21h56

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ej, fajne to.  Pierwszy raz widzę tak świetne użycie tego body art,  wow. Bardzo podoba mi się tło, ale tą rękę widziałbym chyba przed tą planetką. Buty też mi trochę do reszty ciuchów nie pasują, szkoda,  że do tej pozy nóg jest ich tak mało do wyboru. 9/10

Offline

#3707 12-07-2018 o 03h07

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Stylizacja sama w sobie fajna, pomysł ciekawy i kolorki super. Nie pasuje mi jednak księżyc z tyłu, a i bardziej pobawiłabym się fryzurą i makijażem. Dzięki temu można by nadać fajny efekt "wow", tymczasem na buzi troszkę nudno, dlatego 7,5/10


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#3708 12-07-2018 o 12h13

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Buźka miss bardzo urocza,  kolorki też przyjemne. Nie ogarniam tylko po co są te poziomki,  nie kleją mi się z resztą stylizacji,  już bardziej pasowałyby to tło z zabawkami od jednej ze świątecznych gwiazd. Miss ładnie ubrana, tylko fryzurę bym zmieniła na bardziej dziewczęcą np. warkocze. 4,5/10

Offline

#3709 12-07-2018 o 12h43

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Twoja miss... No cóż tu mówić? Jest śliczna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kolorystyka dobrana idealnie, gdyż nie ma wrażenia plamy jednego koloru, ale nie można powiedzieć, że jest ,,tęcza". Wszystko ze sobą cudownie współgra. Podobają mi się te iskierki w tle i ten tajemniczy kuferek - te elementy dodają ,,tajemnicy" twojej stylizacji. Naprawdę nie wiem co jeszcze powiedzieć.... Po prostu 10/10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3710 14-07-2018 o 20h04

Miss'na całego
Innaliana
"Miłość oznacza, że nie zawsze trzeba przepraszać."
Miejsce: Ulica Pokątna
Wiadomości: 425

Takie 8/10. Kolorystycznie w miarę dobrze dobrane, ale co niektóre elementy są tematycznie niedopasowane. Tutaj kwiatki, gdzie indziej zaś zębatki


                                                                     
                https://media.giphy.com/media/2IZN0bJfj2VJS/giphy.gif

Offline

#3711 14-07-2018 o 21h10

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Hmmm... Moim zdaniem szal z lisa nie pasuje kolorystycznie do reszty. Trochę mi nie pasuje, że np. kapelusik jest w kolorze ciemnego różu, purpury, zaś sukienka jest w ,,delikatnej kolorystyce". Ale poza tym, jest pięknie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Daję 8/10.


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3712 15-07-2018 o 15h25

Miss'na całego
Admete
Taże ten.
Wiadomości: 307

Bardzo ciekawe połączenia. Ale jak dla mnie chyba trochę za dużo się dzieje jak na jedną stylizację.
Po pierwszym spojrzeniu od razu zauważyłam kwieciste zdobienia przy spódnicy, zaraz potem rękawy w paski i pas w śnieżynki (?), następnie szybki przeskok na steampunkową zawieszkę pod szyją i jeszcze dostrzegam na głowie zimowy akcent. Do tego kolczyki z damą kameliową i parasol, który wpasowuje się do wszystkiego jedynie kolorem. Jako tło dla miss posłużyły płatki kwiatów, co wzbogaca tylko cały miszmasz. Kolorystycznie wszystko trzyma się tematu. Niestety, kolor to jedyne, co łączy wszystkie elementy (za wyjątkiem złocistego zdobienia przy pasie)
Fryzura i makijaż jakoś pasują do całości, nie są problemem.

3,5/10  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ale sam pomysł wystarczy dopracować i znaleźć konkretny temat, który połączy wszystko i będzie ♥

Ostatnio zmieniony przez Admete (15-07-2018 o 15h28)


https://media1.giphy.com/media/bgQaMDhB6Esyk/200.gif

Offline

#3713 15-07-2018 o 16h00

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ale słodziutka dama, bardzo mi się podoba kolorystyka. Te rękawy do tej spódnicy też bardzo fajnie się wpasowały. Podoba mi się również to tło, które dodaje uroku całej stylizacji. Jedyne co bym zmieniła to makijaz. Cienie według mnie są zbyt mocne, miss wyglada jakby miała podbite oczy, postawiłabym na jaśniejszy odcień. No i ten nos jest dużo za ciemny i wygląda jakby był brudny. Fryzura i ozodby na głowię są na plus. 8,9/10

Offline

#3714 15-07-2018 o 18h59

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Miss wygląda jak ksieżniczka z baśni - jest magicznie, delikatnie i lekko cukierkowo, ale nie do przesady. Tło jest prześliczne i to dzięki niemu stylizacja ma tyle magii. Bardzo podoba mi się też makijaż, jest taki nieoczywisty i dodaje stylizacji charakteru. Jakoś tylko nie przekonuje mnie kolor włosów, mam wrażenie, ze w tym kolorze włosy wyglądają jakby były rysowane starą kreską.
Ocena: 9,5/10

Offline

#3715 15-07-2018 o 19h47

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Uwielbiam Twoje mroczne postacie, są zawsze dopracowane na ostatni guzik i mają cudowny klimat. Bardzo podoba mi się ta wystająca noga, dodaje stylizacji seksapilu. Fajne jest też połączenie tego 'pasku' ze spódnicą. Makijaż perfekcyjny. Cóż tu dużo mówić, nie ma rzeczy, która by mi się nie spodobała. Bardzo dobra robota. 10/10

Offline

#3716 16-07-2018 o 10h51

Miss'nieobczajona
lussi25vh522
...
Miejsce: Pewna piękna kraina na pomorzu..
Wiadomości: 21

Piękna stylizacja. Słodka, a za razem tajemnicza i nieco mroczna postać. Makijaż bardzo pasuje do całej stylizacji. Nie tylko kolorem, ale i "charakterem". Włosy współgrają kolorystycznie. Bardzo podoba mi się, ich rozłożenie. Po prostu pasują /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . Ubrania pasują do siebie kolorystycznie. Idealnie dopasowałaś tą suknię do rękawków. Wygląda jakby tworzyły jedną całość. Ta szkatułka wraz ze smugą światła dodają tajemniczości. Korona (nakrycie głowy) kojarzy mi się z fantastyką, której w Twoim stroju nie brak. Całość dopełniają krzew oraz "kosmiczne" akcenty za miss. Strój jako całość bardzo mi się podoba i chętnie sama bym taki założyła.

10/10
Pozdrawiam


Człowiek pełny natchnienia

Offline

#3717 17-07-2018 o 13h21

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Hmmm... Ciekawy pomysł. Damskie wcielenie James'a Bonda! Wykożystałaś kapelusz z licytacji i pistolet ze Steam Punku. Te światło, sprawia wrażenie eksplozji, co bardzo pasuje do twojej miss, która jest agentką. Wszystko jest dobrane kolorystycznie... Jednakże czegoś mi brakuje. Zauważ, że nogi twojej miss są gołe, tak samo jak przestrzeń za nią. Coś by się przydało jako sceneria z tyłu i coś na nogi.

Moja ocena 8/10.


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3718 17-07-2018 o 14h49

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

Bardzo fajne zastosowanie ciuchów od nowych gwiazd, tworząc tym samym wyjątkową stylizacje. Patrząc na nią wyobrażam sobie Twoją miss na jakimś wytwornym bankiecie, przechadzającą się akurat po dworze, podziwiając przepiękne nocne niebo.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to makijaż i włosy, ale to moja osobista kwestia preferencji względem stylizacji.
Oceniam na 7/10.


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#3719 17-07-2018 o 22h50

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Stylizacja jest urocza i klimatyczna, podoba mi się jak tło zgrywa się z białą sukienką, wygląda to całkiem magicznie. Róża byłaby fajnym akcentem gdyby nie to, że przez rękawy unosi się w powietrzu. Usunęłabym tatuaże, bo nie pasują do eleganckiej stylizacji i zmieniłabym fryzurę, bo jest zbyt codzienna i niechlujna.
Ocena: 6/10

Offline

#3720 17-07-2018 o 23h15

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Widziałam już kilka twoich stylizacji i są one zawszw cudowne! Tak jest i tym razem. Wszystko jest dobrane kolorystycznie, panuje idealny klimat... Po prostu mistrzostwo. Naprawdę, nie mam się do czego doczepić! Jest cudnie!

Moja ocena 10/10.


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#3721 19-07-2018 o 13h09

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

Fajna stylizacja, czuć wręcz patrząc na nią zapach kwitnących kwiatów wiśni.
Elementy srebrne nie pasują jednak do niej wraz z włosami - są zbyt zimne do ciepłej stylizacji. Daję 7,5/10


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#3722 19-07-2018 o 13h49

Miss'całkiem całkiem
yioyuo
...
Wiadomości: 120

moim zdaniem za dużo czarnego ale poza tym jest okej 5/10.


✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*

Offline

#3723 19-07-2018 o 19h02

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Stylizacja prosta, bez żadnego szału. Kolorystycznie wszystko trzyma się kupy. Tylko to tło według mnie sie nie nadaje do zrobienia podwodnego klimatu. Szkoda, że z innym nie pokombinowałaś, bo mogło by wyjść super. 5/10

Offline

#3724 20-07-2018 o 15h27

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

Bardzo ciekawa stylizacja, na myśl przywołuje treserkę smoków lub dzielnego elfa odganiającego potwory!
Patrząc na nią mam uczucie jakby na górze stylizacja była za bardzo przeładowana, ale nie zmienia to faktu że bardzo mi się podoba i oceniam na 8,5/10


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#3725 21-07-2018 o 21h21

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Spoko styla. Wszystko do siebie pasuje jest prosto i nie jest przeladowane . Nie jest to jakaś zaskakująca styla ale mi się podoba. 7/10

Ostatnio zmieniony przez Foka10 (21-07-2018 o 21h23)

Offline

Strony : 1 ... 147 148 149 150 151 ... 153