Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 31-03-2015 o 19h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie usuwaj, zabraniam! Wyrażajcie opinie, a ja będę myśleć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#27 31-03-2015 o 19h26

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A ja mogę jak co pomóc ^^

Offline

#28 31-03-2015 o 19h28

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Usunełam, była paskudna -_-
Jest wiele cudnych stylizacji!
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak dla mnie:
Rosali, Jessica23, Hetalia i @Lasana są cudowne, w tym twoja stylizacja i Rosali podoba mi najnajnajbardziej.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#29 01-04-2015 o 23h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobry Pomysł... Skoro się czegoś podejmuje to powinno sie to dokończyć ... Poprostu , tak sie NIE ROBI !!!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png

Dobrze, że są ludzie którzy są poprostu tacy że nie zbabrają czegoś szkoda tylko ze tyle na marne sie napracowałyśmy ... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#30 07-04-2015 o 19h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wyniki!!!

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39781.jpg

1 miejsce

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Nagroda
Podziękowania dla Solomona za wykonanie pięknego rysunku <3
PS Słówko od naszej artystki: "Tutaj Solomona. Gościnnie narysowałam nagrodę (mam nadzieję, że przypadnie do gustu). Także jakby ktoś chciał obrazek mego autorstwa to zapraszam do alternatywnych wyborów miss. To tyle z mojej strony."

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



2 miejsce

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



3 miejsce

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Wyróżnienia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Osobom, dla których nagród zabrakło bardzo dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Ponownie wszystkie stylizacje były piękne i wybór był na prawdę trudny.

Mam nadzieję, że cieszy Was takie rozstrzygnięcie konkursu i nikt nie ma zastrzeżeń. Obym jak najrzadziej musiała przejmować porzucone wątki. W tym miejscu prośba do autorek!

Do następnego razu! <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#31 07-04-2015 o 20h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję Bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chyba wogóle nie myslałam a, nawet nie marzyłam o miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękujemy że to wszystko udało Ci się "Przywrócić" i że jednak nasza praca nie poszła na marne

Offline

#32 07-04-2015 o 21h19

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Piękne dyplomy, aż szkoda, że się bardziej nie postarałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#33 08-04-2015 o 07h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Halo wyniki są, co to za słaby odzew :-P ?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#34 08-04-2015 o 10h26

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Wow. Dziękuję z 3 miejsce :-) Jak się tylko ogarnę z moim konkursem to dyplomik poleci na profil, bo serio ładny :-)
I dziękuję Jessica23 za to, że nie pozwoliłaś żeby nasz trud poszedł na marne, bo Widmo zachowała się dośc nieodpowiedzialnie, a ty jesteś naszym HERO dzisiaj :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#35 08-04-2015 o 15h47

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ha, super, że konkurs nie poszedł na marne, a ty, Jessica ''przejęłaś'' go, i nie pozwoliłaś odejść naszym konkursowym stylizacjom w zapomnienie ^^ Bardzo Ci za to dziękujemy! ^^

Drugie miejsce? Milutko! ^^ Bardzo ci też dziękuję za piękny dyplomik, zaraz go wrzucę w opis ^^ Całe podium jest śliczne - cieszę się że znalazła się na nim moja faworytka (@Lasana)! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#36 08-04-2015 o 20h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

@Lasana i Pineapple były moimi faworytkami i bardzo mnie cieszy fakt, że zostały docenione /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
spodziewałam się co najwyżej wyróżnienia, a tu takie miłe zaskoczenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jessica23, Solomona sprezentowałyście mi prawdziwe cudeńka na profil. dziękuję ślicznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
naszej Pani Moderator należą się brawa za to, że przejęła obowiązki organizatorki konkursu i że te wszystkie stylizacje nie zostały jednak przygotowane na marne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 08-04-2015 o 20h29

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ojeej <3 Dziękuję za wyróżnienie! Kompletnie się nie spodziewałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
I gratuluję pozostałym miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#38 08-04-2015 o 21h24

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 620

Dziękuję za wyróżnienie!
Gratuluję wszystkim!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2