Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 03-03-2015 o 18h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dum dum dum *werble*
Link do zewnętrznego obrazka
konkursu
Link do zewnętrznego obrazka

Zacznę od tego, że nie spodziewałam się tylu zgłoszeń (dzięki za wszystkie!), i że będą one takie zaskakujące! Rozbieżność tematyki i stylistyki Waszych stylizacji mnie pozytywnie rozwaliła, jestem pod wrażeniem! Wyłonienie zwycięzcy okazało się trudniejsze, niż myślałam, bo początkowo zaplanowałam pięciu nagrodzonych, a ostatecznie siedziałam nad ośmioma stylizacjami i główkowałam, oj, główkowałam... i odrzucić którąkolwiek było naprawdę niemożliwym zadaniem.

Koniec końców zadecydowałam, że podium będzie prezentować się tak:


1. miejsce - Likoris
Link do zewnętrznego obrazka
Nie mogę się napatrzeć na Twoją stylizację. Przede wszystkim zdumiewa mnie idealne dobranie koloru ubrania do karnacji, wygląda to tak, jakby sukienka była w komplecie z kolorem skóry u Nine! Karnację wybrałam właśnie ze względu na ten paskudny, trupi kolor, który - jak sądziłam - będzie wyzwaniem dla uczestniczek, a Ty stworzyłaś coś naprawdę delikatnego i ulotnego. I historia o Kopciuszku od razu skojarzyła mi się z tą mroczniejszą wersją baśni, o drzewku na grobie. Taki posąg mógłby śmiało stanąć przy roślinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
(nagroda dla Ciebie pojawi się w ciągu kilku dni ♥)



2. miejsce - Ojsa
Link do zewnętrznego obrazka
Nie wpadłabym na pomysł dobrania tej karnacji do  posągu - a wyszło cudownie. Skojarzyło mi się trochę ze starymi posągami przy stawach, które zielenieją od wilgoci. Chociaż to posąg, to ma naprawdę uroczą buzię, fajna nutka indywidualności. I plus za uchwycenie delikatności.


3. miejsce - Rosali
Link do zewnętrznego obrazka
Ciekawy temat wybrałaś (nie słyszalam o czyms takim, zaintrygowałaś mnie), i świetnie go zaprezentowałaś. Podoba mi się lekko halloweenowy klimat stylizacji, i niebanalne dodatki.




oraz wyłoniłam dwa
WYRÓŻNIENIA


@Jiyoung
Link do zewnętrznego obrazka
Coś czułam, że temat zombie cheerleaderki się pojawi, i nie pomyliłam się. Rewelacyjne wykonanie. I to tępe spojrzenie <3


@Sherlocked
Link do zewnętrznego obrazka
Haha złapałaś mnie za serduszko tą stylizacją! Pierwszy raz uśmiechałam się do komputera chyba z pięć minut bez przerwy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Sherlie bardzo pasuje do tej karnacji, w sumie to taki mało uczuciowy facet...


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Dzięki jeszcze raz za zgłoszenia, aż się chce coś organizować dla takiego odzewu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#27 03-03-2015 o 20h24

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

O matko. Nie spodziewałam się O.O Dziękuję ♥
Takiego podium się zupełnie nie spodziewałam. Nie ma na nim żadnej faworytki, za to stoję ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Dyokiro, zaskakujesz mnie c;


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#28 03-03-2015 o 20h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Moje faworytki zostały nagrodzone, gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#29 03-03-2015 o 20h58

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Świetne podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratuluje zwyciężczyniom i wyróżnionym ^^


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#30 03-03-2015 o 21h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Piękne podium, gratulacje dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I dziękujemy @Dyokira za fajny konkurs ♥

Offline

#31 03-03-2015 o 22h56

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

HA LIKOŚ GÓRĄ XD
A tak serio to nie miałam pojęcia, że ta stylizacja się spodoba, ja sama byłam zadowolona z tego jak wyglądała ale nie łudziłam się, że komuś się spodoba bo jest specyficzna, a tu proszę podium i to pierwsze miejsce o_O
Przeogromnie dziękuje, szczególnie, że było tyle pięknych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluje wszystkim i dziękuje za fajny konkurs <3

Ostatnio zmieniony przez Likoris (03-03-2015 o 22h56)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#32 03-03-2015 o 23h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Piękne podium, gratulacje dla dziewczyn, bo stworzyły naprawdę świetne stylizacje:)
I dziękuję bardzo za wyróżnienie ♥

Offline

#33 04-03-2015 o 09h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie spodziewałam się, dziękuję! <3

Offline

#34 04-03-2015 o 15h49

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2