Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 28-02-2015 o 10h39

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Sartani napisał

chociaż tak przypuszczam że na jedno kopyto, biel, biel i biel
Podejrzewam, że ta biel jest niejako wymuszona, bo w tych cholernych nogach można zmienić tylko kolor karnacji, a szkoda, byłoby cudownie, gdyby tren miał różne kolory (czaaaaaarny... czerrrrrrrwony...). Chociaż, jak pokazał ten konkurs, mimo wszystko da się z tego zrobić kolorową stylizację - księżniczka Aurora niesamowicie mnie urzekła (hm, teraz spojrzałam, czyja to była stylizacja - twoja... Więc przy okazji jeszcze raz napiszę - jest śliczna).

Tym niemniej gratuluję zwyciężczyniom :)

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (28-02-2015 o 10h39)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#27 28-02-2015 o 12h03

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Widzisz Zorma jakie ładne dyplomy Ci wyszły, wiedziałam, że dasz radę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#28 28-02-2015 o 14h00

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje! *.*


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#29 28-02-2015 o 14h18

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Piękne stylizacje i fajny wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluje <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#30 28-02-2015 o 19h03

Miss'na całego
o2xandra
...
Wiadomości: 339

Ojeju.

Jestem niezwykle zaskoczona. Nawet nie przypuszczałam, że mam szansę zająć miejsce na podium. Wzięłam udział tylko dlatego, że miałam akurat kupione te nogi, nie sądziłam, że to tak wyjdzie. Dziękuję serdecznie za piękny dyplom oraz gratuluję Euforyzmie i KimKas. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Szkoda, że nie ma żadnych wyróżnień, bo uważam że Nelumi, Eira144 oraz Likoris z pewnością by na takie zasługiwały.


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58928.jpg

Offline

#31 28-02-2015 o 19h57

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O jejku jejku, kompletnie się nie spodziewałam, dziękuję bardzo ♥
Gratuluję również Frozie i O2xandrze, a także wszystkim, którzy brali udział w konkursie, bo wszystkie stylizacje były naprawdę śliczne :]
A na koniec dziękujemy Zormie, za zorganizowanie tak fajnego konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#32 28-02-2015 o 21h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Do dwudziestego ósmego? To dzisiaj, myślałam, że włącznie... Też bym dodała swoją stylizację, nawet ją zrobiłam... ;< Smuteczek soooł macz... ;<  A swoją drogą - fajny był konkurs, i fajne podium - gratuluję! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#33 28-02-2015 o 22h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O, muszę przyznać, że ładne laureatki wytypowałaś. Gratuluję dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wszystkim jednakowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 01-03-2015 o 01h19

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Kurcze, zapomniałam, że prace edytowane nie są brane pod uwagę, a nie zauważyłam wcześniej, że nie dałam spacji między dwoma wyrazami i z rozpędu zmieniłam :c
No, ale cóż wielkie gratulacje dla zwyciężczyń, dobra robota dziewczyny ♥

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2