Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 19-01-2015 o 23h13

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Nie jest to jakieś wybitne dzieło. Napisałam to aby uwolnić emocje. Wszystko to tyczy się ostatnich miesięcy. Po prostu moje przeżycia ujęte w całość z krytycznego punktu widzenia mojej świadomości. 

Link do zewnętrznego obrazka
Song

Pi****ona masochistka.  Na co było ci to wszystko? Głupia. Pusta. Myślisz, że gadką ‘’będzie dobrze’’ cofniesz czas? Niedoczekanie. On cię nienawidzi. Jesteś zerem. I co? Leżysz i wyjesz.  Przecież nawet on ci mówił, że łzy niczego nie zmienią. Tak. Ciągle myślisz tylko o nim. Zapominasz powoli o wszystkim innym.  Może wkrótce zapomnisz jak się oddycha? Byłoby miło.  Nawet jeśli to on i tak nie pojawiłby się na twoim pogrzebie. Po co? Nie byłaś dla niego niczym wartościowym. Zabawką. Powtarzam byłaś zabawką. Lubiłaś gdy cię ranił.  Pi****ona masochistka. Było wam razem dobrze? Chyba śnisz. Jakim wam? Nie było was. Przecież on nigdy nie zapytał cię o chodzenie. Ah tak. ‘’Związek to tylko formalność’’. Jesteś śmieszna.  Twój ból zaczyna coraz bardziej mnie bawić. 
A pamiętasz te wszystkie chwile spędzone razem? Wszystkie oddane mu pocałunki? Wszystkie rzeczy jakie dla niego zrobiłaś? Idiotka. Inaczej nie potrafię ciebie nazwać.  Posłuszny piesek. Są na to jeszcze inne określenia, ale ty to wiesz.  Możesz się z nimi utożsamiać. Mówisz, że cię kochał? Śnisz. Przecież to wszystko było na popis przed kolegami. Nie pamiętasz jak zaczepił cię jeden z jego ‘’przyjaciół’’? Nadal trąbią na ciebie gdy przejeżdżają obok. To pokazuje tylko to jak bardzo się zbłaźniłaś.
Skarbie… Widzisz? To słowo wywołuje w tobie obrzydzenie. A przecież byłaś jego skarbem. Skarbie mój... Lubiłaś  jak ci słodził. Ale przecież to wszystko było tylko po to abyś mu zaufała. Śmieszna jesteś skoro myślisz, że on mówił prawdę. Jesteś brzydka. Widzisz? To dlatego cię zostawił, znudziłaś mu się, jego kolegą też. Ostatnio jak szłaś szkolnym korytarzem widziałaś go z inną. Nowa zabaweczka. A ty nadal myślisz, że wrócicie do siebie. Niedoczekanie. Nie jesteś jego warta. Spójrz na dziewczyny które się  nim interesują. Ładne, zgrabne, z dużym biustem. A ty co? Żadnej z tych cech nie posiadasz. Ciesz się, że w ogóle zabawił się z tobą chwilę.  I to nie małą, w końcu pół roku to coś. A z tą blondyną, którą nazywałaś jeszcze pół roku temu ‘’przyjaciółką’’ był zaledwie miesiąc. Widzisz? Ona się sprzeciwiła mu, chociaż i tak powie ci, że bała się odległości. A ty przez pół roku ganiałaś za nim jak pies. Na każde zawołanie. Wiesz co mam cię dość, mnie też zaczynasz wkurzać. Mogłabyś się wreszcie zamknąć. Mam już dość tego twojego płaczu.
Może lepiej byłoby zamilknąć?

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (19-01-2015 o 23h17)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#2 20-01-2015 o 18h23

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Widać, że jest to coś bardzo osobistego, aż ciężko skomentować ale wywarła twoja praca na mnie duże wrażenie dlatego chce napisać kilka słów!
Bardzo podoba mi śię to z jakiej perspektywy to napisałaś. Jest to napisane językiem płynnym, który przemawia do mnie!
Wręcz mogę powiedzieć, że masz naturalny talent do narracji!
Troche niepokoją mnie emocje w nim zawarte, bo wiem, że są twoje i troszke mnie to martwi i ogólnie współczuje ale ciesze się, że wybrałaś taki kreatywny sposób ich uwolnienia. Niewiele osób tak potrafii, także za to cię podziwiam.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif
Moim zdaniem powinnaś zastanowić się nad napisaniem czegoś bardziej złożonego w  wolnym czasie bo mogło by być to cudeńko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeżeli coś tu jeszcze dodasz klikaj, chętnie przeczytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zapraszam też do przeczytania "Lustrzanych odbić", jest to nieporadnie napisane fantasy i do tego jest doś długie jak na rozdział 1 ale może ci się spodoba i oderwie cię na chwilke od rzeczywistości.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#3 01-07-2015 o 23h15

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Ja... Nie wiem co napisać.

Kiedy to czytałam, poczułam coś dziwnego. Coś bliskiego mojemu sercu. Długo myślałam nad tym.
To krótkie "opowiadanie" w pewien sposób mną wstrząsnęło, ponieważ przypomniały mi się wydarzenia sprzed paru miesięcy... Miałam po tym taką depresję, że całą mnie przepełniała negatywna energia, z której narodziły się myśli samobójcze. Za każdym razem, kiedy słyszę lub czytam o kimś myślącym podobnie co ja wtedy, coś ściska mnie za serce. Dzięki pomocy bliskiej mi osoby przezwyciężyłam tą depresję, ale sama nie dałabym rady. Gdyby ta osoba mi nie pomogła, mogłoby mnie tu już nawet nie być. Więc martwię się o innych, czy znajdzie się dla nich ktoś, kto będzie dla nich wsparciem, ktoś, kto pokona te złe myśli.
Dlatego z całego serca życzę Ci tego, abyś spotkała jakąś ciepłą osobę roztaczającą dobrą energię. Pozdrawiam.

Offline

#4 17-07-2015 o 18h35

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Powiem tylko tyle:
Jest to c**lernie czysto i prawdziwe napisane po prostu piękne te emocje zawarte w tym krótkim opowiadaniu są boskie ale na twoim miejscu zniszczyłabym go:) . Pozazdrościć talentu. Czekam aż napiszesz coś jeszcze.

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (17-07-2015 o 18h38)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1