Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-12-2014 o 18h30

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

8. Miss Konkurs - Dom Świętego Mikołaja~!

Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić ósmy oficjalny konkurs Miss Fashion!
Stwórzcie pomieszczenie będące częścią domostwa Świętego Mikołaja.
Pracownia, stajnia dla reniferów, kuchnia Pani Mikołajowej...


Regulamin:
1. Do stworzenia pomieszczenia możecie wykorzystać dowolne przedmioty z gry. Istnieje jednak limit na przedmioty z Krainy Świątecznej (10 rzeczy - i z IkeLandu i z misji). Nie ma limitu miss monet.

2. Co umieścić pod pracą?
  a) Obowiązkowo - spis wykorzystanych przedmiotów z Krainy..
  b) Opcjonalnie - nazwę pomieszczenia.

3.  Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

4. Prace można zgłaszać do 14 GRUDNIA.

5. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

6. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę!

Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworyta wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego!

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!


Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 01-12-2014 o 19h29

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Stworzyłam taki mały salonik Mikołaja. (Jest to widok z podwórka na okno)
(Nie użyłam nic z Krainy Bożego Narodzenia)
http://i61.tinypic.com/1627mf6.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#3 01-12-2014 o 21h01

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jak wiedzą wszystkie dzieci w Laponii mieszka św. Mikołaj wraz z małżonką i małymi pomocnikami - elfami. Jego dom to przytulne miejsce. Gości przyjmuje przeważnie w holu. Ściany pomieszczenia są obite deskami, a na podłodze leżą złociste dywany. Znajduje się tam też ciepłodajny kominek, na którym stoi wyblakły ze starości globus, jedna z wielu pamiątek z corocznej podróży. Obok stoi szafka z aktami wszystkich dzieci z całego świata. Jeśli zostaniesz tam kiedyś zaproszony, pamiętaj, żeby usiąść na brązowym fotelu - czerwony jest przeznaczony dla gospodarza. Gdy już to zrobisz, możesz poczęstować się wypiekami i winem pani Mikołajowej. Świąteczna atmosfera - lepsza niż u mamy!
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31635.jpg

W tym salonie ze Świątecznej Krainy znalazł się tylko 1 element: elf na schodach. Reszta pochodzi ze zwykłego Ikelandu i Halloween.

Offline

#4 01-12-2014 o 21h18

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31636.jpg
pracownia Mikołaja
nie dodałam nic ze świątecznej krainy

Offline

#5 02-12-2014 o 12h34

Miss'nieobczajona
Natsumi
...
Wiadomości: 32

Link do zewnętrznego obrazka
Mikołaj z żoną też musi mieć gdzie spać! Dlatego postanowiłam zrobić mikołajkową sypialnie. Jak wiadomo Mikołaj to łakomczuch stąd babeczki na stoliku.
Nie jestem pewna ich pochodzenia dlatego stawiam, że mogą być z krainy świątecznej, sztuk trzy.

Ostatnio zmieniony przez Natsumi (02-12-2014 o 12h35)


http://i57.tinypic.com/a5f153.png

Offline

#6 02-12-2014 o 16h45

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Ludzi na świecie ponad 7 miliardów, a Mikołaj tylko jeden... Zostały już tylko trzy tygodnie do świąt - czas pakować prezenty gromadzone przez ostatnie 11 miesięcy (a jest ich całkiem sporo). Na szczęście Mikołaj ma do pomocy swoją wierną choinkę, razem na pewno zdążą zapakować wszystkie prezenty nim nastaną święta i wszystkie dzieci dostaną prezenty na czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31649.jpg

Z Krainy Świątecznej wykorzystałam zegar (mam nadzieję, że nic więcej, niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie dokładnie, co jeszcze można było kupić w czasie wycieczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Ostatnio zmieniony przez Patience (02-12-2014 o 16h49)

Offline

#7 02-12-2014 o 17h50

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 112

Ja zrobiłam biuro św Mikołaja gdzie sprawdza wszystkie listy od dzieci (niektóre wiesza na tablicy) jest tam odrobinę zabawek których elfy jeszcze nie spakowały
do worka na prezenty. mam nadzieję że ten skromny wystrój podoba wam się /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif
(rzeczy z świątecznej krainy to 4 bombki i 2 babeczki razem 6 rzeczy )
http://i59.tinypic.com/10yhxty.png 
PS. Wesołych świąt

Ostatnio zmieniony przez gwiazdka9 (02-12-2014 o 17h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

#8 02-12-2014 o 18h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31658.jpg

Mikuś mieszka nie tylko z Mikołajową, ale także ze swoim najlepszym przyjacielem Rudolfem.
W tym momencie Mikołaj przygotowuje posiłek, a skrzaty zaczynają pakować pierwsze prezenty.Oby tylko zdążyły na czas......   


ŚK: dwa skrzaty, stroik, babeczka, choinka

Offline

#9 02-12-2014 o 21h03

Miss'nieobczajona
Viola327
...
Wiadomości: 44

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31662.jpg


Stworzyłam pracownię Mikołaja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Przedmioty ze świątecznej Krainy:
~ babeczka. :*
Wesołych Świąt i wymarzonych prezentów na Mikołaja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif


               

Offline

#10 02-12-2014 o 23h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31673.jpg


Tytuł pracy: Wymarzony świąteczny odpoczynek.

Święty Mikołaj wrócił do domu po ciężko spędzonej nocy. Rozrzucając ostatnie prezenty myślał tylko o swoim ciepłym i przytulnym domku. Kiedy go zobaczył był jeszcze szczęśliwszy, bo Pani Mikołajkowa go posprzątała i udekorowała. Mikołaj podczas odpoczynku mógł podziwiać wnętrze. Był bardzo zadowolony.

PS. Pewnie niektórzy pomyślą, że te gwiazdki na oknie powinny być na zewnątrz, a nie w środku, ale ja je potraktowałam jako naklejki na okna (mam takie w domu) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Laseczka75 (07-12-2014 o 14h02)

Offline

#11 03-12-2014 o 19h18

Miss'nieobczajona
designerjust
...
Wiadomości: 15

Oto salon św. Mikołaja w którym będzie wypoczywał po świętach. Nie wiem dokładnie ile rzeczy znajduje się w tym pomieszczeniu ale na pewno nie jest ich więcej niż powinno. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31697.jpg

Offline

#12 03-12-2014 o 21h23

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31704.jpg

Pokój, w którym Mikołaj lubi odpocząć od całodniowego nadzorowania elfów. Mała przekąska wyjęta z tajnego schowka, trochę kreatywnych zajęć i Mikołaj znów pełen radości wraca do przygotowywania świąt.

Lista przedmiotów:
- szafa chatka
- domek
- bałwan x2
- kryształowa śnieżynka x3
- poduszka gwiazdy
- babeczka
- zasłony welurowe (raczej nie są ze świątecznej krainy, ale pewności nie mam, więc wolałam wymienić)


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#13 03-12-2014 o 22h00

Miss'Żółtodziób
Raum
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 2

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31706.jpg

Podwórze Św. Mikołaja na którym czekają już jego renifery aby wyruszyć w podróż świąteczną.

Lista przedmiotów:
* Choinka.

Ostatnio zmieniony przez Raum (03-12-2014 o 22h02)

Offline

#14 04-12-2014 o 20h33

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31732.jpg

" Magiczna kraina reniferów"
Oto moja stajnia dla reniferów, bardzo się starałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Żadne z przedmiotów ze świątecznej krainy nie zostały użyte.

Ostatnio zmieniony przez AngelicPretty (04-12-2014 o 21h15)


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#15 06-12-2014 o 18h26

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31781.jpg

Mikołaj, jako ikona zbliżających się Świąt jest osobą niezwykle zapracowaną - trudno mu się dziwić w końcu to od Niego wymaga się pojawienia w każdym domu w wigilijny wieczór, a bycie tak popularnym jest męczące... Trzeba dbać o formę, nie popełnić żadnego modowego samobójstwa (jak to pięknie określają guru mody). W związku z czym Święty musi przypomnieć sobie tajniki prowadzenia magicznych sani, aby mógł w pełnej klasie wykonywać powietrzne akrobacje i żeby nikt nie ukradł mu wieczoru  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   Niestety pochłonięty intensywnymi treningami Święty zupełnie zapomniał o produkcji prezentów... Zostawił więc Panią Mikołajową - ParkRukę zupełnie samą w ich posiadłości, a ponieważ biedaczka nie może z czystym sumieniem pozwolić na pojawienie się choćby cienia smutku na dziecięcych twarzach w Ten magiczny wieczór, postanowiła pójść do domowej hali produkcyjnej prezentów (D.H.P.Pr.) i wziąć sprawy w swoje ręce! Wraz z pomocą wiecznie uśmiechniętych mieszkańców Laponii - Bałwanków zabrała się do roboty! Czas nagli, Mikołaja nigdzie nie ma - jego sanie wdzięcznie paradują za oknem, natomiast ParkRuka niestrudzenie i z ogromnym optymizmem tworzy prezenty, jednak czy czasu wystarczy na spełnienie potrzeb wszystkich milusińskich???
[Nie ma żadnych rzeczy z krainy świątecznej]

Ostatnio zmieniony przez ParkRuka (06-12-2014 o 18h26)

Offline

#16 08-12-2014 o 21h00

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31876.jpg
Ze Świątecznej Krainy jest tylko Świerk  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Gdybym miała określić to pomieszczenie jednym słowem, nazwałabym je salonem, choć tak naprawde jest to pokój uniwersalny. Jest w nim miejsce do pracy jak i odpoczynku.
Mikołaj większość roku spędza w tej części domu projektując, tworząc za pomocą magii i testując swoje dzieła by nie zawiodły one żadnego obdarowanego dziecka czy dorosłego  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
A gdy przychodzi czas na sen lub Mikołaj wychodzi z panią Mikołajową na spacer, żeby odetchnąć świeżym powietrzem i poszukać inspiracji, do dalszej pracy, tu i ówdzie ze szczelinek w ścianach, z za książek i zabawek wyłaniają się śliczne, malutkie, pomocne Elfy (w tej roli wróżki, mam jazde na mistyczne wróżki itp), które pod nieobecność gospodarza pracują ciężko, żeby i w domu właściciela mimo ogromu pracy, zapanowała świąteczna atmosfera. Ubierają choinke, przygotowują smakołyki i gorącą herbate, od czasu do czasu pozwalają sobie na zabawe zabawkami, co na ogół kończy się strasznym bałaganem.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#17 10-12-2014 o 21h04

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31948.jpg

Po wyczerpującej Wigilii Święty wraca do swojej pani Mikołajowej, która już czeka na męża z niespodzianką.

z krainy co najwyżej Stoik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#18 11-12-2014 o 17h05

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31989.jpg

Oto podwórze Świętego Mikołaja. Jak widzicie, renifery szykują się już do odlotu. Już niedługo dzieci na całym świecie znajdą prezenty pod choinką
Ze świątecznej krainy nie wykorzystałam nic.

Offline

#19 12-12-2014 o 21h06

Miss'Żółtodziób
Kimberly51
...
Wiadomości: 10

To właśnie tu Mikołaj z przyjaciółmi tworzą listę grzecznych i niegrzecznych dzieci


//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32038.jpg



Nie wykorzystałam nic z krainy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Kimberly51 (12-12-2014 o 21h08)

Offline

#20 14-12-2014 o 23h14

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Hoho, oto gabinet Mikołaja! Wygodne krzesło, żeby mógł rozsiąść się w nim podczas czytania listów, stół z pięknym, białym obrusem, aby było pięknie i oczywiście obowiązkowo komoda do przechowywania wszystkich otrzymanych listów z minionego roku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wykorzystane elementy ze Świątecznej Krainy:
Stół świąteczny
Obrus świąteczny
Świerk


http://i62.tinypic.com/345j52t.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#21 15-12-2014 o 00h00

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszamy do głosowania na swoich faworytów.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1