Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 19-11-2014 o 17h23

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Wątek ten tworzę, gdyż chciałabym się z wami podzielić kilkoma (no dobra - nie oszukujmy się - kilkudziesięcioma) moimi tworami. Będę tu zamieszczać moje prace, które zrobię (i zrobiłam)... z muliny, wełny, materiału, gumeczek, bądź narysowałam. Skanera nie mam, i nie dysponuję dobrym aparatem, więc obrazki nie będą zbyt dobrej jakości.

Może najpierw... coś z gumeczek (niedawno były bardzo popularne... nazywają się loom bands, czy jakoś tak xD)

Słodka ptasia nakładka na długopis /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png :
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31042.jpg

Pikaczu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31048.jpg

Gumeczkowa perełka, czyli sowa śnieżna - Hedwiga :
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31041.jpg

Kiedyśtam narysowałam wszystkie świąteczne gwiazdy z missfashion - na razie przedstawiam wam tylko cukierkową damę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31049.jpg

A teraz ze dwie bransoletki z muliny:
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/pt/31050.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31051.jpg

Jeszcze tylko mój ukochany szaliczek, który sama robiłam na szydełku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31052.jpg

Co jakiś czas będę dodawać nowe zdjęcia. Mam nadzieję, że spodobało wam się, i skomentujecie moje prace. A tak poza tym - chciałby ktoś zobaczyć więcej rysuneczków gwiazd czy czegoś innego? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (19-11-2014 o 17h25)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2 19-11-2014 o 17h28

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Ta sowa z gumeczek jest cudna *.*


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#3 22-11-2014 o 17h58

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Podoina - cieszę się, że sowa z gumeczek ci się spodobała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przypomniało mi się, że jakiś czas temu lubiłam pracowicie składać ze sobą papierowe moduliki:
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31164.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (22-11-2014 o 17h59)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4 22-01-2015 o 12h16

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

CUDO CUDO CUDO!!!
Łabądź z modulików jest śliczny!!! Sówka przecudowna, ale mnie urzekł chyba najbardziej Pikaczu *w*

Offline

#5 22-01-2015 o 20h54

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Wszystkie prace są bardzo misternie wykonane i wyglądają zjawiskowo  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif 
Jako, że mój otakowaty charakterek podnieca się wszystkim związanym z anime to za pikachu mogłabym zapłacić i pewnie z dumą nosiłabym go jako przywieszke do telefonu, jeżeli nie jako wisiorek (jestem specyficzna więc to możliwe) ale z obiektywnogo punktu widzenia sowa wyszła ci najbardziej nieziemsko  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Widać, że miałaś przy niej sporo pracy ale efekt jest cudny  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#6 01-02-2015 o 15h14

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Piękny szaliczek. Podobają mi się gumowe dzieła. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#7 18-02-2015 o 09h02

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Piękny łabądek. <3 Kiedyś kumpeli pomagałam składać te trójkąciki, więc wiem ile to roboty. :3


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#8 06-03-2015 o 23h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pineapple, rety, ten łabędź to cudo <3 Zawsze chciałam zrobić pandę z takich elementów, nawet tutorial ściągnęłam, ale nigdy nie mogłam się przemóc, żeby zacząć, a szkoda, bo w podstawówce chodziłam na koło origami, frajda była /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dużo czasu Ci to zajęło?

Offline

#9 10-03-2015 o 01h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Twoje prace są cudne. *-* Sowa jest najlepsza.

Offline

#10 14-03-2015 o 12h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Śliczne, cuda!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#11 19-09-2015 o 17h17

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

@Dyokira, zależy, czy licząc ze składaniem samych modulików ;> Połączenie wszystkiego do kupy zajęło mi ze 2 - 3 dni, ale miałam wtedy megawenę, i nic innego nie robiłam, tylko składałam łabędzia xD Ale wliczając do tego jeszcze robienie elementów, to ciężko powiedzieć. Znacznie dłużej.

Od mojej ostatniej wizyty tutaj troszkę się nazbierało rzeczy własnej roboty, więc za niedługo dobrze będę musiała wszystko obfotografować, i dodać tutaj. Bardzo się cieszę, że podobają się wam moje (anty)dzieła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ależ mi się pierdółek nazbierało! Ależ długo tu nie zaglądałam! Ależ radośnie nasze kochane moderatorki by ten wątek zamknęły! #zycienakrawedzi

Ano, uznałam, że mój aparat w telefonie jest zUy, więc i tak za dużo zdjęć rzeczy nie zrobiłam. Ale coś jest, i to coś pokażę. Bo nie chce mi się pisać PW do jednej z naszych kochanych moderatorek. xD No i chcę coś wreszcie pokazać, dwie pieczenie przy jednym ogniu! xDI dwa rysunki, bo wreszcie nauczyłam się niedawno ludzia narysować podobnego do ludzia. ^^

Rysunki



Kolczyki sztuk jeden



EDYTA: No dobra, jeszcze trzy obrazki. xD



Mam nadzieję, że wybaczycie posta pod postem? Inaczej by mi nie podbiło do góry. </3

EDYTA: Dzięki, Erin.

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (04-10-2015 o 22h38)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#12 19-09-2015 o 21h42

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Kolczyki mi się bardzo podobają! Anatomia jednak nadal do dopracowania. Twarz troszkę mnie przeraża xD Wielkość oczu i szeroki rozstaw na tym 2 zdjęciu. Pierwsze jednak bardzo mi się podoba, oko i nos zwłaszcza <3

Offline

#13 02-10-2015 o 09h18

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Miecio! <3 Kolczyki są urocze :3 O rysunkach za wiele się nie wypowiem, bo się nie znam, ale pierwszy art zdecydowanie jest bardzo ładny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#14 28-12-2015 o 14h18

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Hum, już jakiś czas temu miałam coś dodać, ale no dobra. Trzy nowe obrazki na razie dodaję. Niektóre mi nie wyszły, ale ćwiczenie czyni mistrza. A poćwiczyć rysowanie na pewno muszę. xD

Rysunki




EDYTA (Usunęłam poprzedni post, i dodałam nowy, kopiując, co było w starym. By podbić. xD): Dodaję jeszcze obrazek, który jakiś dłuższy czas temu startował w jednej z edycji Miss da Vinci. I, o dziwo, wygrał. Jedna z moich najładniejszych prac, dłuuugo nad nią siedziałam, więc i tutaj się nią pochwalę. Ktoś zgadnie, co to za miejsce? xD

Obrazek

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (03-01-2016 o 15h08)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#15 20-03-2016 o 21h59

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ja nawet nie próbuję zgadywać, cóż to za miejscówa, ale proszę o dalsze prace ;D


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#16 23-03-2016 o 21h10

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Na razie tylko jeden rysunek. Jeszcze kilka innych dodam, gdy znajdę. Wstyd się przyznać, ale zgubiłam je... XD
Jakość jak zwykle powalająca, ale myślę, że widać miłość, z jaką rysowałam drewno, z którego zbudowana jest łódka...
... Nieważne. XD

http://i63.tinypic.com/5461sn.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#17 24-03-2016 o 11h18

Miss'Żółtodziób
Lunairsa
...
Wiadomości: 4

Ten rysunek jest cudowny <3

Offline

#18 27-03-2016 o 21h49

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Jaka ładna ta łódka! Sama się kiedyś uczyłam takie rysować, ale nie wychodziły tak ładne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1