Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 18-11-2014 o 20h50

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ja na przykład nie korzystam. Chociaż kiedyś zrobiłam sobie specjalnie nowy e-mail właśnie na spam z takich rzeczy. Ale tak jak podkreśliła Nimphianey - na co to dla marnych 300MM. Początek gry? Może i owszem, ale dziołchy, nie lepiej wykorzystać raz chociaż tych 6zł SMS w czasie HH? Już ile więcej się zyskuje.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#27 18-11-2014 o 21h08

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Cooo? to jest coś takiego na MM? xD (Steno, jak zawsze w krainie lasów deszczowych o wszystkim dowiaduje się na końcu). Przyznam, że czasami korzystam z takich możliwości wypełniania ankiet (tak powstała Kasia Paprocka, itp. xD) m.in w zarabianiu creditów na inna gierkę. Szkoda tylko, że większość takich darmoszy obejmuje małe kwoty MM/credit/inne. Haha z czasów FS najlepiej widać kto czyta dokładnie oferty - po fali oburzeń odnośnie wypisywania numerów xD tragedia.   
Sartani, niestety nie wszystkie dziołchy dokładnie wiedzą co i jak. Na MF masz dokłądnie napisane 6zł - 12k MM, i już niechęć, bo przecież trzeba tyle płacić, a na takiej czy innej stronce napiszą "darmowe" i już nie patrzy się na mały druczek. Początkujące, jak to początkujące zanim załapią co i jak może lepiej niech darują sobie kombinowanie na darmówki.
W temacie sprzedawania się MF...oh, i wy też? Niewdzięcznicy! Boję się tylko, że stronka tak jak i FS w końcu upadnie przez takie coś ;/



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#28 18-11-2014 o 21h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiecie co w tym temacie jest najfajniejsze i jednocześnie cenne? Fakt, że dzielicie się swoimi doświadczeniami z tego typu aplikacjami/ankietami/bonusami na forum. Mam nadzieję, że użytkowniczki niedoświadczone z tego typu marketingiem poświęcą czas na przeanalizowanie powyższych treści w celu wyciągnięcia korzystnych wniosków na przyszłość. W sumie to można by stworzyć osobny temat w kafejce i poszerzyć go o automatyczne połączenia telefoniczne, które wyłudzają kasę oraz o możliwość sprawdzania takich numerów na necie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ku przestrodze.

Sniezyczka, mi jest siara napisać w jaką subskrypcję sama się wkręciłam z ciekawości i teraz nie potrafię tego odkręcić xD Tzn. rozwiązanie jest, ale z mojego punktu widzenia pracochłonne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Tylko sms-y coraz bardziej napastliwe - ilością oraz treścią. Ehh...moja mała głupotka ;]

Ostatnio zmieniony przez Ikan (18-11-2014 o 21h30)

Offline

#29 18-11-2014 o 21h33

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

@Ikan dobrze, że mała ta głupotka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
jak miałam nr telefonu od 5klasy podstawówki to nazbierało mi się takich syfów, ale zmieniłam parę lat temu i spokój i cisza...teraz tylko usługodawca mnie nęka. Także też się nauczyłam nie podawać numeru. Chociaż wszystkie konkursy na wizażu itd oczywiście biorę udział, ale nic do tej pory mnie nie atakuje, więc chyba są uczciwi

Offline

#30 18-11-2014 o 21h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Anixa, mała ale jaka to dla mnie nauczka, nie powiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Na szczęście nie wiąże się z żadnymi subskrypcjami,a jedyna kasa jaką mogę na to wydać jest podyktowana tylko i wyłącznie moją wolą wydania pieniędzy. Nie wiem jak jest z wizażem na telefon/smsa bo wszystkie ich konkursowe nowości przychodzą do mnie na maila, jednakże tu jest o tyle dobrze, że z regulaminem (jeśli rejestrujesz się przez oficjalną stronę ) masz do czynienia na dzień dobry i jeśli poświęcisz ten czas na świadome przebrnięcie przez gąszcz słów to wiesz na czym stoisz. A co powiecie na sytuację, kiedy skuszona radiowym konkursem postanawiasz wysłać smsa (a nuż widelec coś z tego będzie) i po jakimś czasie dostajesz regularne smsy z zainteresowanego radia i z innych stacji? Jednak czytanie regulaminu ma swoje plusy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png bo nie wiesz do kogo trafi Twój numer, a warto zaznaczyć, że wysłanie niewinnego smsa do radia na przykład jest automatycznym potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem konkursu.

Moderatorki, czy to już offtop?

Offline

#31 18-11-2014 o 22h17

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Niestety, wiem bo mojej mamie przychodzą cały czas smsy z rmf fm max... także lepiej się pilnować z rozdawaniem danych.

swoja drogą ciekawe, że na francuskiej wersji tego nie ma. Czyżby nie chcieli się zniżać we Francji do takiego posunięcia? ;p

Ostatnio zmieniony przez Anixa (18-11-2014 o 22h23)

Offline

#32 19-11-2014 o 01h42

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Mam mieszane uczucia co do tej opcji. Z jednej strony wolę, żeby MF zarabiało na reklamach niż na zdzieraniu naszej kieszeni i mikropłatnościach. Z drugiej trochę to nieetyczne podsuwać coś takiego dzieciom, których w  grze jest mnóstwo. Wiadomo, że napis "darmowe" kusi, zwłaszcza na początku gry. Dzieciaki regulaminów czytać nie będą, więc łatwy i szybki zarobek na naiwnych.


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#33 19-11-2014 o 10h55

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

O matko, to już jest upadek. Naprawdę, mało gra zarabia na użytkowniczkach? o_0 Zostawiłam tutaj masę pieniędzy i jestem pewna, że nie jestem jedyna- dlaczego więc powstał taki marny zakątek dorobku? Komu ma się on przysłużyć, kto z ekipy MF dostanie profit za te odpłatne subskrypcje i sypanie ankietami? Poza polską wersją, mam konto tylko na Francuskiej (bardziej założone z nudy, niż potrzeby) i na niej nie widzę takiej akcji. Czy któraś z was ma konta na innych wersjach językowych?

Nasze moderatorki, wiecie coś więcej na temat tego kącika "darmowych" MM? Dla mnie śmierdzi tutaj przekrętem i chytrością na dodatkowy zarobek, z całą pewnością korzystać z tej "cudownej łaskawej oferty" nie będę, ale chętnie dowiem się jak najwięcej.

Uważajcie dziewczyny, pod żadnym pozorem nie podawajcie nigdzie numeru telefonu, adresu zamieszkania, imienia i nazwiska. Jeśli ankieta bądź aplikacja wymaga adresu @, korzystajcie z osobno zrobionej skrzynki na spam, by nie zasypało wam śmieciem poczty. Takie szemrane firemki lubią rozprzestrzeniać prywatne dane, ani się obejrzycie, jak będziecie tonąć w smsach z przeróżnymi ofertami, niekoniecznie tylko od nich.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (19-11-2014 o 10h56)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#34 19-11-2014 o 11h33

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Kizimizi46 napisał

A moim zdaniem missfashion powoli zaczyna się sprzedawać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png najpierw opcja "przyspiesz" oglądając reklamy, a teraz to..


Zgadzam się z Tobą, nie mówiąc już o tym, o czym mówiła chociażby Ikan. Jeśli mam być szczera, to już samo kupowanie MM w Banku jest sprzedażą naszych danych - ostatnio coraz więcej dziwnych SMSów z promocjami i loteriami do mnie przychodzi... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  A nie udostępniałam swojego numeru w żaden inny sposób. Przypadek? Nie sądzę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Eldunari (19-11-2014 o 11h33)


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#35 19-11-2014 o 11h54

Miss'całkiem całkiem
aria90
...
Wiadomości: 83

Rosette napisał

Czy któraś z was ma konta na innych wersjach językowych?


Ja mam konto na angielskiej wersji. Tam "darmowe" MM pojawiły się ok. tydzień wcześniej niż u nas. Pewnie powoli będzie to wprowadzane wszędzie...

Offline

#36 19-11-2014 o 14h07

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Co innego gdyby była możliwość wygrania np. tygodniowo dużej sumy - 2000 MM. Opłacało, by się. Jednak teraz nawet nie zdają sobie niektórzy ludzie sprawy z tego, iż jak podadzą nr telefonu właśnie w takich 'bajerach' potem nagle zaczynają przysyłać się sms.. różne sms, a w najgorszym przypadku sciąga kase z konta. Tak działa Internet, wszędzie są reklamy. Miss F. nie da rady się utrzymać z samych doładowań przez użytkowniczki, dzięki dużej ilości reklam jest możliwa gra.


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 19-11-2014 o 15h10

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

No dobra... Ja tam nie mam nic przeciwko takiemu promowaniu gier na komórkę, ale płatne opcje zbierania niby darmowych MM na tej grze to już lekka przesada. Dzieci przecież są naiwne (a im młodsze, tym bardziej naiwne)... I jak widzą, że ,,darmowe''  to myślą se, że darmowe, chociaż tak nie musi zawsze być. A poza tym - i tak lepsze coś takiego niż co chwila wyskakujące jakieś reklamy. Które wkurzają nawet bardziej niż takie małe okienko, w które wcale nie trzeba klikać.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#38 19-11-2014 o 16h20

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Rosette mam konto na większości wersjach językowych missfashion i na większości pojawiła się ta opcja przed naszą. Tak jak wspomniano wyżej na angielskiej tydzień przed nami, na brazylijskiej troszkę krócej. Ta opcja jest również na niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej wersji, no i wspomniana wcześniej brazylijska i angielska. Na francuskiej wciąż nie ma, chociaż osobiście uważam, że francuska wersja jako ta pierwsza która powstała nie potrzebuje "takiego taniego chwytu" bo zarabia wystarczająco dużo z  taką popularnością gry.

Offline

#39 19-11-2014 o 17h04

Miss'ok
Dhara
...
Miejsce: New Delhi
Wiadomości: 75

Zauważyłam dzisiaj tą opcje i powiem szczerze, że nie będę z tego korzystać. Nie lubię takich rzeczy, a  poza tym nie wydaje mi się, żeby było to warte dla kilku monet.

Offline

#40 19-11-2014 o 17h30

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Tak naprawdę ta opcja nie jest dla użytkowników, tylko dla twórców gry - pomaga przekonać reklamodawców, że opłaci im się zainwestować w reklamę na MissFashion. Jak same zauważyłyście, jest dużo młodych niedoświadczonych użytkowników, którzy dadzą się na to nabrać. Tak więc skorzystają na tym reklamodawcy i twórcy gry, użytkownicy - raczej nie.


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#41 20-11-2014 o 04h57

Miss'nieobczajona
Kagira
...
Wiadomości: 30

Jestem zniesmaczona. Naciągać dzieci na płatne subskrypcje smsowe, gdzie potem płaci się za każdego odebranego(!) smsa a rodzice nagle dostają ogromny rachunek, bo dziecko chciało parę missmonet? Zabroniłabym mojemu dziecku natychmiast korzystać z tej gry, skoro takich sztuczek się administracja chwyta.

Offline

#42 21-11-2014 o 22h34

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Pineapple napisał

No dobra... Ja tam nie mam nic przeciwko takiemu promowaniu gier na komórkę, ale płatne opcje zbierania niby darmowych MM na tej grze to już lekka przesada. Dzieci przecież są naiwne (a im młodsze, tym bardziej naiwne)... I jak widzą, że ,,darmowe''  to myślą se, że darmowe, chociaż tak nie musi zawsze być. A poza tym - i tak lepsze coś takiego niż co chwila wyskakujące jakieś reklamy. Które wkurzają nawet bardziej niż takie małe okienko, w które wcale nie trzeba klikać.


Dokładnie tak jak mówisz. Sama byłam kiedyś 'młoda' często nabierałam się na takie darmowe (chodź nie do końca) bajery. Na szczęście nie nazbyt poważnie, by wyniknęly z  tego większe problemy.

Eldunari Dobrze wspomniała, że tak na prawdę to głównie opcja dla twórców gry. Jak wiadomo, reklama ciągnie reklamę. Wszędzie je znajdziemy. Polsat - 30 minut jedna.. Internet? Och tego tu pełno, wystarczy wejść w nieodpowiednią stronę i już przeglądarka wczytuje nam reklamy, chodź nie wiemy skąd się wzięły.

Kagira Tak masz rację, teraz doszła 'opcja' jeżeli naciśniesz, "odbierz sms'' potrafi Ci pobrać opłatę z konta. Nie dziwmy się technologia idzie do przodu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#43 23-11-2014 o 18h27

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Hmmm...Grałam w dużo gier (niektóre słabe i wstyd wspominać, ale co tam XD) i w wielu była dostępna własnie taka funkcja.

I tak jak bodajże w "Legend Online" (gry już mi się chyba zaczęły mylić...) tę lepszą gotówkę, bodajże "diamenty", można było kupić tylko za kasę, to łapanie tych DARMOWYCH (bez podawania numeru telefonu czy pobierania aplikacji) było bardzo opłacalne, a na "Miss Fashion" na MM wystarczy poczekać.

Do tego na MF kwoty zakupu w banku są dużo niższe. Dla porównania najniższa kwota zakupu w banku "Legend Online" wynosiła ponad 25zł (ilość diamentów nie starczała nawet na najkrótsze konto premium)

Dlatego sądzę, że ta opcja jest opłacalna w wielu grach, ale na MF NIE.

Offline

#44 24-11-2014 o 00h30

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Ciiii bo nam jeszcze podwyższą doładowania! ;p

Ostatnio zmieniony przez Anixa (24-11-2014 o 00h31)

Offline

#45 24-11-2014 o 21h04

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Z jednej strony ogromny niesmak ze względu na przychylność twórców gry do naciągania przez ich reklamodawców, a z drugiej fakt że z czegoś grę trzeba utrzymać. Serce vis Rozum.

Offline

#46 28-11-2014 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Te całe aplikacje są jakieś podejrzane. To dziwne że trzeba podać maila do instalacji.
Nawet gdy się je odinstaluje, będa już miały uzbierane nasze numery,hasła,zdjęcia i wiele innych. Patrzcie na uprawnienia tego syfu. Jak ma za duże nie instalujcie, a jak małe bądźcie uważne. Mogą być w nich wirusy,trojany i inne świnstwa które przejmą kontrole nad waszym smartfonem. Tutaj screen części uprawnień jednej gierki z Google Play (znajdziecie je klikając zainstaluj lub przeczytaj uprawnienia,są dziwne nieprawdaż?):
Link do zewnętrznego obrazka
A link z maila może prowadzić na podróbkę Google Play(otworzy się na 100% w przeglądarce) i znane gierki będą miały w środku wirusa. Polecam po odinstalowaniu telefon przeskanować dobrym antywirusem (polecam CM Security).
Będziecie miały pewność co do tych aplikacji.
I dla pewności sprawdźcie stronę i politykę programisty (tym samym miejscu co uprawnienia).

Ostatnio zmieniony przez Kasia2022 (28-11-2014 o 13h10)

Offline

#47 31-10-2019 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Anixa napisał

Ktoś widzi tą opcję? Widziałam ją kiedyś w ma-bimbo, ale tu jeszcze nie!


Powiedz, gdzie widziałaś w ma-bimbo xD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

Strony : 1 2