Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 18-11-2014 o 15h46

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Ktoś widzi tą opcję? Widziałam ją kiedyś w ma-bimbo, ale tu jeszcze nie!

Offline

#2 18-11-2014 o 15h50

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Podobna opcja jest w wiekszosci takich gier. Uwazajcie tylko na platne oferty. Mnie wszystko jedno czy istnieje, czy nie. Fajny patent jesli zabraknie np 100MM do zdjecia gwiazdy.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3 18-11-2014 o 15h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ej no, właśnie napisałam o tym w luźnych rozmowach :] Chyba przeniosę wypowiedź tutaj.

Offline

#4 18-11-2014 o 15h52

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Myślę, że masz rację. Super na takie awaryjne sytuacje. Chociaż kiedyś chciałam i nie było żadnych ankiet albo coś i nigdy nic nie dostałam xD

Offline

#5 18-11-2014 o 15h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Darmowe monety...serio? Ile osób teraz sprzeda własne dane dla kilku wirtualnych pieniążków? Hmm...albo gorzej, płatne subskrypcje za MM. Dziewczyny (nie mówię że wszystkie), zastanówcie się czy warto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Te 100MM w sytuacji awaryjnej jak znalazł, pod warunkiem że trafisz akurat na taką stricte darmową ankietę etc., a taka sytuacja o ile możliwa na początku oferty z czasem staje się rzadkością.

Offline

#6 18-11-2014 o 16h00

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Ikan napisał

Darmowe monety...serio? Ile osób teraz sprzeda własne dane dla kilku wirtualnych pieniążków? Hmm...albo gorzej, płatne subskrypcje za MM. Dziewczyny (nie mówię że wszystkie), zastanówcie się czy warto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Te 100MM w sytuacji awaryjnej jak znalazł, pod warunkiem że trafisz akurat na taką stricte darmową ankietę etc., a taka sytuacja o ile możliwa na początku oferty z czasem staje się rzadkością.


Ktos podaje prawdziwe dane w tych ankietach?
Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 18-11-2014 o 16h28

Miss'całkiem całkiem
Kizimizi46
...
Wiadomości: 88

A moim zdaniem missfashion powoli zaczyna się sprzedawać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png najpierw opcja "przyspiesz" oglądając reklamy, a teraz to..


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 18-11-2014 o 16h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sniezyczka napisał

Ikan napisał

Darmowe monety...serio? Ile osób teraz sprzeda własne dane dla kilku wirtualnych pieniążków? Hmm...albo gorzej, płatne subskrypcje za MM. Dziewczyny (nie mówię że wszystkie), zastanówcie się czy warto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Te 100MM w sytuacji awaryjnej jak znalazł, pod warunkiem że trafisz akurat na taką stricte darmową ankietę etc., a taka sytuacja o ile możliwa na początku oferty z czasem staje się rzadkością.


Ktos podaje prawdziwe dane w tych ankietach?
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20130729051602/epicrapbattlesofhistory/images/0/07/Facepalm_(1).png


Nie chcę wchodzić w aż tak pesymistyczny ton, ale zdziwiłabyś się. Dla przykładu ankieta w której można rzekomo wygrać smartfona albo tablet, wystarczy podać swoje dane etc. Myślisz, że skąd np. farmy lajków na fb? Wiele razy coś wydaje się niewinne i uczciwe, a okazuje się, że jest lipą.

Offline

#9 18-11-2014 o 16h42

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Ikan napisał

Sniezyczka napisał

Ikan napisał

Darmowe monety...serio? Ile osób teraz sprzeda własne dane dla kilku wirtualnych pieniążków? Hmm...albo gorzej, płatne subskrypcje za MM. Dziewczyny (nie mówię że wszystkie), zastanówcie się czy warto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Te 100MM w sytuacji awaryjnej jak znalazł, pod warunkiem że trafisz akurat na taką stricte darmową ankietę etc., a taka sytuacja o ile możliwa na początku oferty z czasem staje się rzadkością.


Ktos podaje prawdziwe dane w tych ankietach?
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20130729051602/epicrapbattlesofhistory/images/0/07/Facepalm_(1).png


Nie chcę wchodzić w aż tak pesymistyczny ton, ale zdziwiłabyś się. Dla przykładu ankieta w której można rzekomo wygrać smartfona albo tablet, wystarczy podać swoje dane etc. Myślisz, że skąd np. farmy lajków na fb? Wiele razy coś wydaje się niewinne i uczciwe, a okazuje się, że jest lipą.


O Holender, masz racje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png W ogole nie pomyslalam o tym z tej strony. Wypelnianie ankiet to jeszcze pikus przy wpisywaniu numery telefonu, co rowna sie subskrypcji (czesto kilkadziesiat do kilkuset zlotych mies.) Nie mowiac juz o tym, jak ciezko to cholerstwo wylaczyc...


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 18-11-2014 o 17h58

Miss'nieobczajona
xmarcelowe
...
Wiadomości: 25

Jak dla mnie to jest jedno wielkie kłamstwo. Teraz z ciekawości próbowałam jedną ankietę, szło dobrze, a potem pod koniec jakieś 'Sorry' i błąd jest. Nie wiem czy którekolwiek z tych ankiet, rejestracji do gier itd. są prawdziwe i faktycznie można dostać monety. Ogólnie niezbyt mi się to podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#11 18-11-2014 o 18h06

Miss'Żółtodziób
Miledina
...
Wiadomości: 9

Te ankiety to ściema. Wypełniłam jedną do końca i nie dostałam żadnych MM.

Offline

#12 18-11-2014 o 18h22

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Ja tak samo. A właśnie, jak podam numer telefonu, to potem będą mi pobierać jakąś opłatę?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#13 18-11-2014 o 18h26

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Miledina, jula209, a odczekałyście 15 minut? Powinnyście też dostać potwierdzenie mailem.

jula209 z tym to nigdy nie wiadomo, ale w większości przypadków przychodzą ci płatne sms'y.

Ja na razie wolę z tej opcji nie korzystać... Może kiedyś mi się przyda, ale teraz mi to nie potrzebne. No i w sumie Kizimizi46 ma rację. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#14 18-11-2014 o 18h35

Miss'całkiem całkiem
MaryMasza
...
Wiadomości: 97

Majerankowa mam podobny problem jak Miledina i jula209. Odczekałam ponad pół godziny i nic. Potwierdzenia na maila też nie mam.  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım
Vatanima toyalmadim

Offline

#15 18-11-2014 o 18h35

Miss'Żółtodziób
Miledina
...
Wiadomości: 9

Odczekałam 15 minut, nie dostałam żadnego potwierdzenia.

Ostatnio zmieniony przez Miledina (18-11-2014 o 18h35)

Offline

#16 18-11-2014 o 18h39

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Spawdzę maila.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#17 18-11-2014 o 18h42

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

też wolę nie korzystać. W sumie szkoda, że na grze, której mimo wszystko ufam pojawiło się coś, co może nas wpakować w kłopoty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#18 18-11-2014 o 18h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

NO NO TA GRA JEST CORAZ LEPSZ NIEMOGE SIE DOCZEKAC AZ BEDE Z TYM BLONDASKIEM :* /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#19 18-11-2014 o 18h46

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

kasia13240 jaki blondasek? :~


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#20 18-11-2014 o 19h16

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Jedyne z czego korzystam w takich ofertach to darmowe aplikacje, do których nie potrzebny jest numer telefonu czy moje osobiste dane, a aplikację w każdej chwili mogę odinstalować. Co prawda za takie rzeczy dużej ilości wirtualnej waluty nie dostanę, ale zawsze coś. Na wielu portalach już z tego korzystałam i tylko ta oferta moim zdaniem jest "opłacalna" dla użytkownika, który nie chce udostępniać swoich danych i doskonale wie, że wszelkie ankiety to ściema. Tu raczej jednak nie skorzystam.

Offline

#21 18-11-2014 o 19h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Phahahaha~! A to dobre! Mi nie brakuje MM, ale gdybym chciała zarobić to niestety na tych mniej zyskownych ofertach, bo nie mam zamiaru nawet wchodzić tam gdzie żądają mojego numeru telefonu. NK mnie nauczyło żeby uważać na takie oferty. Grunt, że tu chociaż piszą żeby się rejestrować odpłatnie. Ale cóż... dla początkujących miss trochę wysiłku na darmowych reklamach nie zaszkodzi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 18-11-2014 o 19h44

Miss'na całego
Nabi
...
Miejsce: Fairy Glade
Wiadomości: 458

Na innej grze, gdzie była identyczna możliwość dorobienia sobie, często spotykałam się ze zrobieniem konta w jakiejś grze przeglądarkowej i ewentualnie wbicia iluśtam leveli - tylko raz nie zadziałało, więc tutaj można śmiało spróbować. Aplikacje na telefon też instalowałam (same gry, żadne duperele typu podejrzane komunikatory) i wszystko było okej.
Ogółem to żal mi trochę młodszych dziewczynek, które bez zawahania mogą wklepać gdzieś swój numer telefonu czy też podać dane, byle tylko dostać trochę MM. Przeglądając oferty trzeba się trochę naczytać, żeby na końcu nie okazało się, że trzeba wysłać SMS'a, a wiadomo, że dziecku nie będzie się chciało czytać regulaminu i może nawet sobie nie zdawać sprawy co tak naprawdę robi, bo to konkurs niby... No ale cóż, hajs musi się zgadzać... .-.

Offline

#23 18-11-2014 o 19h59

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Zaciekawiło mnie to, ale patrze podaj swój nr telefonu. To myslę dla marnych 300 MM podziękuję.


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 18-11-2014 o 20h36

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Siedlce
Wiadomości: 32

Ja też zaczęłam wypełniać jedną z ankiet, ale ten brak polskich znaków skutecznie mnie zniechęcił. Tak samo jak to, że pytają ile zarabiam. Regulamin też mi się wydaje jakiś lewy, a jeszcze zastrzeżenia że firma nie ponosi odpowiedzialności za szkody.... WTF, jakie szkody? Nie mam zamiaru się w to bawić.

Offline

#25 18-11-2014 o 20h40

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Jeśli każą podawać sobie jakiekolwiek dane - choćby nr telefonu - to pasuję. A jeśli nie - to co mi tam? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kilka MM już mi wpadło za 10-minutowe nabijanie poziomu w jakiejś dennej gierce.


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

Strony : 1 2