Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 14

#101 07-09-2014 o 20h14

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

A ja mam dziś tylko 3 i za nic nie mogę znaleźć pozostałych 2 ;__; Chyba ślepa jestem.

Offline

#102 07-09-2014 o 21h52

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Ja przegapiłam pierwszy dzień, bo się nie logowałam, ale na drugi znalazłam pięć długopisów i dzisiaj tylko dwa, przeszukałam dosłownie CAŁĄ stronę i nigdzie nie ma pozostałych trzech, chyba już nic nie znajdę przed północą :c


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

#103 07-09-2014 o 23h15

Miss'nieobczajona
Noemi1
...
Wiadomości: 24

Poddaje się. Pół dnia szukania ostatniego długopisu. Widocznie nie jest mi pisane go znaleźć...

Offline

#104 07-09-2014 o 23h53

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Mi na szczęście udało się znaleźć całą piątkę. ^^ Mam tylko nadzieję, że ta dobra passa będzie trwała do końca eventu..

Dzisiaj poszło mi wyjątkowo szybko. Niecałe 10 minut i mam komplecik. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Melanie (08-09-2014 o 00h11)

Offline

#105 08-09-2014 o 00h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To już szczyt! Aż 10 minut! Jak można tak sprytnie je było schować, że nie domyśliłam się 1 miejsca. Myślałam, że popołudniu jak wejdę do zajmie mi to cały dzień, szukanie tego ostatniego. Pewnie wyłożę się ostatniego dnia. xD

Offline

#106 08-09-2014 o 06h06

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Wow znalazłam wszystkie 5 jestem w szoku, gdyż dzisiaj podchodził do tego z ogromną rezerwą.
Jeszcze tylko jeden dzień ♥


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#107 08-09-2014 o 07h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

A ta spryciula gdzie mi się ukryła??? Szukam, szukam... I znaleźć nie mogę. Kiedyś cię znajdę...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#108 08-09-2014 o 08h11

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Dzisiaj zajęło mi to zadziwiająco długo. Najpierw przeglądałam wszystko na telefonie- znalazłam trzy, dwa za nic nie chciały się ujawnić. Dopiero po przejściu na komputer udało mi się zguby znaleźć i nie rozumiem czemu nie znalazłam ich jeszcze na telefonie, skoro zaglądałam wtedy w te zakładki, gdzie były schowane ;x
Tak czy siak 20 różowych piórek już na moim biurku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#109 08-09-2014 o 08h23

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Mam podobnie jak Shillo, tyle że cały czas siedzę na kompie. Trzy pierwsze szybko - dosłownie w dwie minuty, a dwóch pozostałych szukam od dziesięciu i dalej nic...

Offline

#110 08-09-2014 o 10h16

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nie było mnie przez weekend, a tu taka niespodzianka. Na aplikacji nie pojawiło mi się poszukiwanie długopisów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Chyba się ugryzę w tyłek, grrrrrr...

Offline

#111 08-09-2014 o 10h17

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Przejrzałam wszystko z 5 razy, nie mam ostatniego długopisa ! No nie wierzę

Offline

#112 08-09-2014 o 10h23

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

Na razie mam wszystkie ale coraz gorzej mi to idzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jeszcze tylko jutro  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#113 08-09-2014 o 10h32

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Coraz szybciej znajduje długopisy dziś tylko 3 minuty mi to zajęło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I jak na razie mam ich 20.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#114 08-09-2014 o 11h50

Miss'Żółtodziób
Luisana
...
Wiadomości: 9

mialam ogromny problem z namierzeniem tych długopisów!! nie wiedzialam gdzie ich szukac więc przeglądałam tylko mieszkanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png doooobrze ze forum służy radą


no i właśnie na telefonie poszukiwanie długopisów nie było aktywne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png żadnego powiadomienia nie mialam... dopiero wczoraj na komputerze...  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Luisana (08-09-2014 o 11h51)

Offline

#115 08-09-2014 o 11h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie mam problemu z poszukiwaniami. Idzie mi o wiele sprawniej niż z pisankami w poprzednim evencie. Obym nie zapeszyła. Jeszcze tylko jeden dzień.

Okrąglutkie 20 jest!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Jestem ciekawa nagrody...

Offline

#116 08-09-2014 o 12h53

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

U mnie dzisiaj nie było problemów - chwilka i wszystkie znalezione. Ale tego wczorajszego nie znalazłam... jestem więc 6 długopisów do tyłu, to smutne. ;_;

Offline

#117 08-09-2014 o 13h24

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Słabo mi się dziś ukryły. Wszystkie znalazłam w dwie minuty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jeszcze 5 jutro i będzie komplet. (Ciekawe jak będzie wyglądać nagroda.)

Offline

#118 08-09-2014 o 14h45

Miss'nieobczajona
paula250
...
Miejsce: Wenus
Wiadomości: 41

Dzisiaj wyjątkowo szybko poszło mi zbieranie piór i już mam wszystkie 20. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif


,,Czemu oddychasz wiedząc, że umrzesz?''

Offline

#119 08-09-2014 o 15h05

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Nie mogę się doczekać nagrody! Mam nadzieję, że będzie unikalna i poza eventem nie będzie można jej dostać. Strój z Wielkanocy był fajny, ale później można go było kupić u Nine, więc czułam się nieco zawiedziona :c

Offline

#120 08-09-2014 o 15h32

Miss'nieobczajona
Elwira
...
Wiadomości: 40

Sentis napisał

Nie mogę się doczekać nagrody! Mam nadzieję, że będzie unikalna i poza eventem nie będzie można jej dostać. Strój z Wielkanocy był fajny, ale później można go było kupić u Nine, więc czułam się nieco zawiedziona :c

Zgadzam się ,ktoś się meczy cały dzień aby znaleźć  5 długopisów lub jajek a tu nagle po kilku dniach można sobie wszystko u Nine kupić.Troszkę nie fair wobec dziewczyn które przeszukują strony MF dzień w dzień. Bo w takim razie nasuwa się wniosek; Po co robić tego typu Eventy?-.-
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#121 08-09-2014 o 15h38

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Meh, ja dopiero kapnęłam się dzisiaj, że trzeba szukać długopisów... Jestem trzy dni w plecy, bo w aplikacji na telefon ani słowa o nich nie było :c Smutne :C Więc jednak nieśmiało liczę, że będzie można kupić u Nine :C

Offline

#122 08-09-2014 o 15h42

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Elwira napisał

Sentis napisał

Nie mogę się doczekać nagrody! Mam nadzieję, że będzie unikalna i poza eventem nie będzie można jej dostać. Strój z Wielkanocy był fajny, ale później można go było kupić u Nine, więc czułam się nieco zawiedziona :c

Zgadzam się ,ktoś się meczy cały dzień aby znaleźć  5 długopisów lub jajek a tu nagle po kilku dniach można sobie wszystko u Nine kupić.Troszkę nie fair wobec dziewczyn które przeszukują strony MF dzień w dzień. Bo w takim razie nasuwa się wniosek; Po co robić tego typu Eventy?-.-
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Bo cały wielkanocny zestaw na ten przykład kosztuje razem 6170 miss monet i gdy wynajdziesz wszystkie fanty samodzielnie, dostajesz go ZA DARMO.
Wystarczy? 8)

Offline

#123 08-09-2014 o 16h05

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

W pewnym momencie gry 6 000 MM nie robi aż takiej różnicy. Fakt, lepiej mieć, niż nie mieć tych kilku tysięcy, ale wolałabym, żeby tego typu eventy działały na zasadzie Halloween, czyli jeśli nie zdobędziesz rzeczy w konkretnym dniu, to nie zdobędziesz ich aż do przyszłego roku. Możliwość kupna tych rzeczy mogłaby być przynajmniej ograniczona czasowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#124 08-09-2014 o 17h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

...No in francę jedną znalazłam! No nareszcie! Aż z tej radości komunikuję wam to, i na razie przerywam tą niezwykle ciekawą dyskusję. No i zgadzam się z Sentis .


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#125 08-09-2014 o 18h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

iga8 napisał

Przejrzałam wszystko z 5 razy, nie mam ostatniego długopisa ! No nie wierzę

Ja mam tak samo, od 20 minut szukam i nic, wszystko przeszukałam kilka razy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 14