Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 14

#1 05-09-2014 o 17h22

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Event podobny do wielkanocnej zabawy w poszukiwanie pisanek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Piszcie, gdzie znalazłyście swoje długopisy dając innym podpowiedzi - po poprzednim evencie wiemy wszyscy, jak dobrze potrafią być pochowane!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#2 05-09-2014 o 17h25

Miss'całkiem całkiem
AccroSolitaire
...
Wiadomości: 130

Najpierw znalazłam jeden długopis a później dopiero zobaczyłam o co chodzi xD Ogólnie bardzo mi się podoba ten event ^^ Znalazłam 5 długopisów <3

/Można podpowiadać czy nie?
"Dziękujemy za niepodpowiadanie
innym miss. Może cię za to spotkać kara!"

Offline

#3 05-09-2014 o 17h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mały detal Niva xD nie wiem na ile będą się tego trzymać czy to tylko "straszenie". W regulaminie masz aby nie podpowiadać innym bo będzie kara za to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
To nie jest trudne kwestia tylko przeglądnięcia wszystkich możliwych zakładek na stronie na spokojne ^^

Offline

#4 05-09-2014 o 17h31

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja znalazłam już wszystkie pięć. ^^
Tak jak i przy Wielkanocnym evencie, długopisy mogą być wszędzie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Właściwie nie są to długopisy, tylko takie różowe wieczne pióra, jak przy grze "Popraw błędy" (to chyba nie jest uważane za podpowiedź, co?).
Ciekawe, co za nie dostaniemy. *.*

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (05-09-2014 o 17h32)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#5 05-09-2014 o 17h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dudownie! Nie dość, ze z nowym strojem są też mebelki (choć pewnie i tak za bardzo nic nie kupię bo nie ma już gdzie wstawić) to jeszcze TEN EVENT! <3
Jestem taka szczęśliwa. Nareszcie coś się dzieje i tego tak mi brakowało. Lecę polować na długopiski.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#6 05-09-2014 o 17h47

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

Nie no, ja jestem chyba ślepa  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#7 05-09-2014 o 17h49

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

W ogóle jakiej wielkości są te długopisy? Bardzo się wtapiają w otoczenie?


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#8 05-09-2014 o 17h49

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

W zasadzie tekst z podstrony eventu można zinterpretować jako "Jak nie będziesz podpowiadać, to cię ukarzemy" *grammar nazi mode*  Zanim zaczniemy pisać, gdzie znalazłyśmy długopisy, dobrze by było, gdyby wypowiedziała się któraś z moderatorek, bo w razie czego to one będą karać, ale chyba lepiej, żeby zewsząd nie atakowały nas podpowiedzi, nawet jeśli ich nie chcemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moim zdaniem są tak ustawiane, że łatwo je przeoczyć, najczęściej na różowym tle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A długopisy wyglądają jak te, tylko są mniejsze:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Kaede (05-09-2014 o 18h45)

Offline

#9 05-09-2014 o 17h53

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Różowe długopisy na różowym tle. Cóż za przerażająca kombinacja xD


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#10 05-09-2014 o 17h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kaede napisał

W zasadzie tekst z eventu można zinterpretować jako "Jak nie będziesz podpowiadać, to cię ukarzemy" *grammar nazi mode*  Zanim zaczniemy pisać, gdzie znalazłyśmy długopisy, dobrze by było, gdyby wypowiedziała się któraś z moderatorek, bo w razie czego to one będą karać, ale dobrze by było, gdyby zewsząd nie atakowały nas podpowiedzi, nawet jeśli ich nie chcemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moim zdaniem są tak ustawiane, że łatwo je przeoczyć, najczęściej na różowym tle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A długopisy wyglądają jak te, tylko są mniejsze:

No tak, ale jeśli ktoś grał w event z jajkami na Wielkanoc (oczywiście pomijam fakt, że po tym czasie mogło się zarejestrować tysiące nowych użytkowników) to wie, że szukanie długopisów opiera się na tej samej zasadzie i są one w miejscach tych samych co podczas tamtego eventu. Długopisy wg mnie bardziej rzucają się w oczy niż brązowe ciemne jajeczka, mimo, że są cieniutkie, ale jeśli wiadomo jak wyglądają to jakoś samemu da się wyłapać. Kwestia dobrego oka i cierpliwości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Może jednak nie będzie potrzebne to podpowiadania? ^^'' (a pewnie sama w ciągu następnych dni wejdzie w pętlę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

EDIT:
Nine mówi, że prezenty da w przyszłym roku, więc nie wysilajcie się na szybkie wynagrodzenie. Rozdanie 10 sierpnia. xDD (niezła literówka).

Ostatnio zmieniony przez Misa (05-09-2014 o 17h56)

Offline

#11 05-09-2014 o 18h01

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Taaak, tylko że ja gram na telefonie bo komputer oddany więc ciężko szukać cienkich długopisów xD


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#12 05-09-2014 o 18h34

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

Nie jest tak źle, mam 5 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#13 05-09-2014 o 18h40

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Oh damn, znalazlam 4, 5 gdzies sie chowa. Pewnie bedzie tak jak w zeszlym roku, ze do polnocy bede sleczec i szukac.. :c Niestety jestem slepa i nawet w realu nie potrafie nic znalezc, eh /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jakies pomysly?^^


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 05-09-2014 o 18h40

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Łatwizna. Wymaga klikania i chwili czasu, a za to dostanę ciuszki za darmo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#15 05-09-2014 o 18h42

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

A przy szukaniu tych jajek jakieś fajne te ciuszki były czy takie byle jakie?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#16 05-09-2014 o 18h45

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

LadyMarmalade88 napisał

A przy szukaniu tych jajek jakieś fajne te ciuszki były czy takie byle jakie?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Kolekcja "Wielkanoc 2014" -mozesz znalezc u Nine. Dostawalo sie w standardowym, brazowym kolorze. Komplet-jesli znalazlo sie wszystkie jajka, lub mniej ubran, jesli kilka jajek sie pominelo. Po jakims czasie ciuszki pojawily sie u Nine /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 05-09-2014 o 18h45

Miss'Żółtodziób
Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie, a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów...
Wiadomości: 14

Też nie mogę znaleźć 5-go długopisu, a szukałam już wszędzie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#18 05-09-2014 o 19h13

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Odnośnie wypowiedzi Kaede - nie ma podpowiadania,tak jak zostało to ujęte w informacji o evencie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#19 05-09-2014 o 19h18

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Udało mi się znaleźć komplet, z czego ostatni był w takim miejscu, że gdyby nie wczytał się jako pierwszy, a potem reszta obrazu, to pewnie jeszcze dłuuugo bym szukała. Był bardzo dobrze wkomponowany w obraz. Powodzenia poszukiwaczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#20 05-09-2014 o 19h19

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Wow szok znalazłam wszystkie długopisy zobaczymy jak pójdzie jutro zaś odnośnie samego eventu to nie spodziewałam się, że coś takiego będzie na początku roku. Wydaje mi się, że to będzie coś związanego ze szkołą.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#21 05-09-2014 o 19h51

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Znalezione wszystkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ojoj - ciekawe, co będzie jako prezenciki  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#22 05-09-2014 o 19h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Eh do kompletu tylko jeden brakuje, pozostaje powoli przejrzeć każdą stronę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#23 05-09-2014 o 19h59

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Sniezyczka zajrzyj do wątku o pisankach, tam na przedostatniej stronie Misa wymieniła wszystkie miejsca.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#24 05-09-2014 o 20h07

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ciekawa jestem, jaką nagrodę dostaniemy za te długopisy. Jeśli strój szkolny to byle ciekawy!

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (05-09-2014 o 20h09)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#25 05-09-2014 o 20h12

Miss'nieobczajona
Eliatrope8
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 35

Udało mi się znaleźć 4 długopisy, ale 5 jakby zniknął :c Mam nadzieję, że szybko go znajdę... :C

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 14