Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 14-06-2014 o 15h03

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Nie umiem rysować, robić zdjęć czy grafiki komputerowej, ale starsze panie nauczyły mnie szydełkować. Czasami jak mi się nudzi, to sobie robię laleczkę.
Oto przykłady moich lalek:
Bronia, taka moja lalka, która w nocy broni mnie przed potworami
Link do zewnętrznego obrazka
to jest Alicja z Krainy Czarów
Link do zewnętrznego obrazka
a to pomidor Tomek
Link do zewnętrznego obrazka
Proszę o szczere opinie.


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#2 31-07-2014 o 13h12

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Świetna umiejętność, najbardziej podoba mi się pomidorek, jest uroczy <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#3 31-07-2014 o 13h18

Miss'wow
Shao
...
Miejsce: Grajewo
Wiadomości: 637

Za to mi najbardziej podoba się Bronia, śliczna i cudna, a dodatkowo urocza. To się nazywa mieć talent. Moim zdaniem jest to i lepsze od rysowania, a nawet robienia zdjęć. Gdybym ja robiła taką laleczkę to by po niej została tylko jedna długa nić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zgadzam się z osobą powyżej, pomidorek, również uroczy ,a Alicja ma świetnie zaprojektowany strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 11-08-2014 o 14h27

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Ten pomidorek jest śliczny, taki słodki <3

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (11-08-2014 o 14h27)

Offline

#5 23-08-2014 o 08h34

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Alicja i pomidorek Tomek są przeuroczy :3 Bronia ma chyba układy z potworami, takie oczęta ma xD


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#6 23-08-2014 o 14h55

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Jak na nie patrze to samej mi sie chce szydełkować. Tylko szkoda, że nie umiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Tak w ogóle to są prześwietne *-*

Offline

#7 03-12-2014 o 22h20

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

To jedno z moich najnowszych dzieci:
Link do zewnętrznego obrazka


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#8 11-12-2014 o 19h25

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

Bronia mnie trochę przeraża. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ma coś w sobie strasznego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Alicja i Tomek są urocze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I to najnowsze dziecko też!

Serio masz talent i wyobraźnie i pomysły i dużo chęci. Gratuluję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 11-12-2014 o 23h14

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Dziękuję


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#10 12-12-2014 o 01h26

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Wszystko jest takie cudowne! Zazdroszczę umiejętności i talentu. Najbardziej rozczulił mnie pomidorek <3

Offline

#11 06-01-2015 o 18h41

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Chciałam mieć lalkę mojej ulubionej postaci z anime, więc gdy już potrafiłam całkiem nieźle szydełkować zrobiłam to:Link do zewnętrznego obrazka. To Kusuriuri z "Mononoke".


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#12 10-01-2015 o 08h48

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Wow! twoje laleczki są prześliczne! Najbardziej podoba mi się Alicja W Krainie Czarów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 10-01-2015 o 13h02

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Dziękuję


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#14 22-01-2015 o 12h08

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

*paczy... paczy... i nie dycha*
Ja po prostu nie mogę - jak ty robisz takie cudne lalki?!!! Zachęciłaś mnie do szydełkowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mogłabyś mi może poradzić, gdzie można nauczyć się takie śliczności wyrabiać?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif
Mi się osobiście najbardziej podoba Bronia, ale czerwone oczy trochę mnie przerażają XD Kusuriuri też wygląda super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Krótko mówiąc: trzymaj tak dalej, masz talent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam i czekam na więcej!

Offline

#15 28-01-2015 o 12h36

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Ja zaczęłam od szydełkowania prostych placków, kapeluszy i szalików dla lalek. Na yt ludzie dodali mnóstwo poradników. Lalki robi się najczęściej oczkiem ścisłym. Jak się już potrafi szydełkować, to można poszukać wzorów pod hasłem "amigurumi patern". Sama wymyślam jak coś zrobić. Amigurumi to hasło określające słodkie lalki i pluszaki robione na szydełku lub na drutach. Warto popatrzeć jak inni to robią i znaleźć swój własny styl.


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#16 28-01-2015 o 12h52

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Masz talent. Twoje prace są bardzo misterne i dokładne, musisz mieć do tej pracy anielską wręcz cierpliwość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Są naprawde prześliczne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Myśle, że jakbyś miała wiecej wolnego i zaczeła tworzyć więcej postaci z anime to spokojnie mogłabyć zacząć je sprzedawać  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Na pewno wpadne tu jeszcze gdy coś dodasz bo nie mogę przestać patrzeć na twoje prace <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#17 30-01-2015 o 13h07

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 38

Fajne masz te dzieci ! Bronia jest super  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#18 31-01-2015 o 21h18

Miss'nieobczajona
olivia2001
...
Wiadomości: 46

Pomidorek tomek jest przeuroczy!Tylko go wziąć,ścisnąć i.....keczup.
Co ja gadam. O.O

On jest taki słodki i uroczy i te jego oczka i usteczka.   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#19 01-02-2015 o 14h50

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Jakby ktoś chciał, żebym zrobiła mu postać z anime/serialu/filmu/z życia (proszę o zdjęcie) to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod numerem gg:21827351, lub na skypie: pyruvic-acid.
Swetrów, sukienek, serwetek nie robię.
Wszystkie informacje (cena, wysyłka) udzielę poza forum.
A to cieplutka czapka, która pozwala na poczucie się jak Elizabeth z "Gintamy".
Link do zewnętrznego obrazka


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#20 05-02-2015 o 14h39

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Jest totalnie obłędna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Czasami przydałaby mi się taka, jak nie chce żeby ktoś mnie poznał. XD


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#21 08-02-2015 o 20h17

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Kiedyś zrobiłam koleżance chłopaka na urodziny.
Link do zewnętrznego obrazka


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#22 10-02-2015 o 18h19

Miss'ujdzie
Baar
I don't go by the ru­le book... I lead from the heart, not the head. ~ Diana Spencer
Miejsce: Perth
Wiadomości: 172

Ale słodka ta czapeczka <3


                  //photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36295.jpg

Offline

#23 12-02-2015 o 18h01

Miss'nieobczajona
moriaime
...
Wiadomości: 23

Jak dla mnie lepsze to i od rysowania, i od robienia grafik, a robienie zdjęć to jak dla mnie taka średnio interesująca rzecz, chociaż niby lubię fotografię, ale z narzędzi to posiadam tylko telefon, więc wiadomo, że nie będę podziwiała ludzi, którzy robią aparatem, skoro sama nigdy żadnego w dłoni nie miałam.

Laleczki są piękne, wszystko jest piękne. Sama bym tak chciała. Odkąd zaczęłam się interesować lalkami, coraz bardziej też pragnęłam umieć szyć, ale nigdy nie lubiłam żadnych robót ręcznych, nawet choćby wycinania i klejenia, czego to była masa w podstawówce, więc trudno mi cokolwiek przychodzi, a żeby się bardziej poduczyć, to mi się nigdy nie chce, bo znajduję niby lepsze rzeczy do roboty.

Masz też dodatkowy plus za to, że zrobiłaś Alicję w Krainie Czarów (ma mała obsesja, chociaż tylko na punkcie samego motywu). owo

Offline

#24 13-02-2015 o 00h17

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Kiedyś chciałam robić dollfie, ale są za drogie na biedną studencką kieszeń. W liceum (gdy wpadłam na taki szalony pomysł) żyłam jak student, więc też nie miałam środków na realizację pomysłu. Pierwszą lalkę uszyłam. Gdy do wiedziałam się o amigurumi całe moje zainteresowanie przeszło na szydełkowanie.


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#25 14-02-2015 o 22h48

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Omg ta czapka jest przegenialna! ♥ Naprawdę podziwiam osoby, które umieją tworzyć takie rzeczy, bo moim największym osiągnięciem w dziedzinie szydełkowania były ubrania dla moich pluszaków, coś więcej to już dla mnie kompletna magia. Zdecydowanie będę tu zaglądać częściej, powodzenia!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2