Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 05-05-2014 o 21h42

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Czytanie z dzisiejszej matury było krótko mówiąc dziwne. Wypracowanie nie sprawiło mi większych problemów. Wahałam się co do wyboru tematu, ale wybrałam "Wesele", bo więcej z niego pamiętałam. Nasmarowałam 5 stron, więc dramatu nie będzie.
Jutro matma i cykam się jedynie geometrii analitycznej. Reszta to banał.
Angielskiego uczę się zaledwie od pół roku, ale zdanie go na co najmniej 80% to żaden problem.
Później tylko rozszerzony polski, piekielny WOS, ustne i historia, przed którą robię w majty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#27 05-05-2014 o 23h11

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Ej, mi się to czytanie podobało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie rozumiem, co ludzie widzieli tam dziwnego xD
Podstawowa matma to banał nad banałami (ABCD plus kilka zadań, serio?). Ja to się cykam prawdopodobieństwa/kombinatoryki na rozszerzeniu, bo tego z matmy nie umiem. Miesiąc mnie w szkole nie było i nie byłam w stanie tego przyswoić, peszek. Ewentualnie problematyczne mogą być jeszcze jakieś szurnięte "liczby" w stereometrii, bo łatwo się pomylić nawet w samym przepisywaniu.
Geometrię analityczną rozwalam ładnymi rysunkami i uzasadnieniami, czemu odpowiedzi wzięte z rysunku są na pewno dobrze, a nie strzelone "na oko" xD No, czasami zajrzę do tablic i napiszę jakieś równania, ale i tak polegam na rysunku xD A w ogóle to nie lubię geometrii pod żadną postacią, moje klimaty to ciągi, wielomiany i różne funkcje <3 Nawet w homograficznej zapamiętałam już, jak się asymptoty wyznacza ze wzoru, gdzie masz iloraz dwóch funkcji liniowych, a zazwyczaj strzelałam poziomą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mam nadzieję, że na obu matmach będzie mało rysowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A w geografii modlę się o jak najmniej geologii. Modlenie się jest lepszą opcją niż uczenie się skał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#28 06-05-2014 o 06h59

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

A ja sie modle o XVII w. na wypracowaniu z historii :3

Offline

#29 06-05-2014 o 17h20

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Buuuu, pomyliłam jedną cyfrę pod sam koniec zadania (nie ma to jak źle przepisać z dwóch linijek wyżej i zamiast 94 dać 90...) i będzie 98% zamiast stówki z podstawowej matmy :< Taki wielki ból, byłam tak blisko. :<

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (06-05-2014 o 17h21)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#30 15-05-2014 o 20h41

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Odkopuję temat, bo nie wiem czy mam się cieszyć, czy panikować, że za miesiąc będę już po połowie moich egzaminów zawodowych.. Zleciały mi te dwa lata aż za szybko ;<


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#31 10-02-2016 o 20h50

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

ja tam od tego roku mam nauczanie indywidualne i, egzamin z pierwszego semestru zaliczony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.teraz jeszcze drugi semestr.


siemanko loszki

Offline

#32 10-02-2016 o 21h01

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Mnie w kwietniu czeka egzamin gimnazjalny, którym nas straszą od ponad 2 lat, ale ja mogę już sobie trochę odetchnąć, bo tytułem laureata zapewniłam sobie 100% z polskiego i pierwszeństwo w rekrutacji, więc większość szkół mnie przyjmie (kij z tym, że na mat-fiz XD).

Teraz wystarczy, że napiszę na ponad 75-80% przyrodnicze i historię, jak najlepiej amgielski i wypadałoby machnąć 100% z matmy, żeby odkupić swoje winy z etapu rejonowego kunkursu z matmy, na którym mimo że umiałam, spięłam się i nie dałam rady rozwiązać zadań... A mam taką matematyczkę, która oczekuje od co najmniej kilkorga z nas stówy xDD Więc trzymajcie kciuki za naszą matmę! ;P

Życzę powodzenia wszystkim trzeciogimnazjalistom, maturzystom itp. - będę trzymać kciuki! <3

Ostatnio zmieniony przez Iremi (10-02-2016 o 21h03)

Offline

#33 11-02-2016 o 22h22

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Iremi napisał

Mnie w kwietniu czeka egzamin gimnazjalny, którym nas straszą od ponad 2 lat, ale ja mogę już sobie trochę odetchnąć, bo tytułem laureata zapewniłam sobie 100% z polskiego i pierwszeństwo w rekrutacji, więc większość szkół mnie przyjmie (kij z tym, że na mat-fiz XD).

Teraz wystarczy, że napiszę na ponad 75-80% przyrodnicze i historię, jak najlepiej amgielski i wypadałoby machnąć 100% z matmy, żeby odkupić swoje winy z etapu rejonowego kunkursu z matmy, na którym mimo że umiałam, spięłam się i nie dałam rady rozwiązać zadań... A mam taką matematyczkę, która oczekuje od co najmniej kilkorga z nas stówy xDD Więc trzymajcie kciuki za naszą matmę! ;P

Życzę powodzenia wszystkim trzeciogimnazjalistom, maturzystom itp. - będę trzymać kciuki! &lt;3



No to powiedzenia. rzycze


siemanko loszki

Offline

#34 24-08-2017 o 22h56

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

5/5
Matura zaliczona więc jest luz.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

Strony : 1 2