Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 22-04-2014 o 13h42

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Nie widziałam jeszcze takiego tematu, ale jak coś to prosiłabym o uświadomienie, a usunę ^^''
Dotyczy on każdych ważniejszych egzaminówv pod koniec edukacji w szkole - gimnazjalnych, sprawdzianów szóstoklasisty, matury etc.
No, a sam pomysł przyszedł mi oczywiście ze względu na dzień jutrzejszy! Pierwszy z trzech dni egzaminów... Oczywiście wszystkim współgimbom życzę jak najlepszych wyników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No, i ogólnie... Jak się czujecie? Uczyliście się coś, powtarzaliście? Ja tak trochę, ale i tak strasznie się denerwuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Och, i jeszcze jedno - nawet jak już macie taki egzamin za sobą, nie zabrania Wam tu nikt się pochwalić, jak to tam z emocjami było xD



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#2 22-04-2014 o 14h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Siemka. Mnie też czeka jutro walka z własną pamięciom, ale muszę przyznać, ze jakoś szczególnie się nie boję. Wiadomo troszkę stresu jest, ale nie uczę się za dużo bo wychodzę założenia, że jeśli dotąd się nie nauczyłam to teraz tym bardziej. Pozdrawiam i życzę szczęścia pozostałym trzecioklasistom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#3 22-04-2014 o 14h56

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Egzamin gimnazjalny.. Kiedy to było! xd Mnie czeka teraz już egzamin zawodowy w czerwcu. I jak pomyślę o tym, to aż się odechciewa. A co do stresu przy egzaminach to był, jest i będzie ze mną zawsze, że tak powiem. Ale większość myślę tak ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Powodzenia życzę w takim razie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4 22-04-2014 o 15h06

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Cóż ja mam za sobą egzaminy gimnazjalny, który będę pamiętać do końca życia. Radioaktywne biedronki na matematyczno-przyrodniczym.
Ja za rok (jak dobrze pójdzie) mam przed sobą maturę i egzamin zawodowy. Już teraz się stresuję, ponieważ mam bardzo wymagający temat na prezentację z polskiego, a zadania z egzaminu zawodowego praktycznego, rozwalają mnie na łopatki. ; ;


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#5 22-04-2014 o 15h24

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Ja czekam na 21 maja z utęsknieniem. Będę już po maturach (ostatni rocznik, który pisze ten "typ") i zaczną się dłuuuugie wakacje <3 No, nie do końca wakacje, bo będę próbowała się załapać do pracy w przedszkolu u znajomej, ale dla mnie opiekowanie się dziećmi to jak wakacje <3
5, 6, 7, 9, 13, 14, 16, 20 maja – daty egzaminów, jest ich jedynie osiem. Uroczo, czyż nie? I prawie nic do matur jeszcze nie robiłam xD No, ale co tu robić? Owszem, powinnam ogarnąć geografię, ale do 14 maja jeszcze tyyyle czasu xD Coś się wymyśli xD
Reszty egzaminów zupełnie się nie boję. Podstawowy polski? Grunt to wstrzelić się w klucz. Podstawowa matma? Nie żartujcie sobie ze mnie, 89% to będzie porażka. Rozszerzona? Z tablicami wzorów to będzie bardzo słabo jak zejdę poniżej 85%. Angielski? Dobre sobie, na próbnych zawsze 95% z rozszerzenia, a na lekcjach poziom CPE. Podstawowy niemiecki? To żart, osoba, która komunikatywnie zna język mogłaby zdobyć łatwo 70%. Ustne egzaminy do niczego się nie liczą, więc byle zdać (a gdy 60% punktów zdobywasz za samo poprawne wysławianie się to czego tu się bać?). Jedynie ta geografia może mi sprawić trudność, ale procenty z angielskiego nabijają punkty, które mogę stracić na geografii, więc po co się stresować? Przed gimnazjalnym się denerwowałam i wyszłam na tym tak, że straciłam 10 punktów na głupotach, które wiedziałam, a pięć za wypracowanie, bo było za długie i za ładne (dokładnie takie było wytłumaczenie od Komisji, gdy moja przyjaciółka, która pisze w identycznym stylu jak ja, poszła się dowiedzieć, za co straciła punkty – je, ten klucz odpowiedzi, który kazał pisać 3 zdania wstępu, 6 rozwinięcia i 3 zakończenia – "uwielbiam" schematy). Do angielskiego w gimnazjum podeszłam na luzie i co? 50/50 punktów. Grunt to nie dać się zeżreć nerwom.

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (22-04-2014 o 15h26)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#6 22-04-2014 o 15h54

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Ja też jutro piszę egzaminy i przyznam, że stres mnie nie opuszcza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. Mimo, że wiem, że w ostatnie dni już się nic nie nauczę, to jednak nie odrzucam pomysłu powtórek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Wydaje mi się, że warto powtórzyć sobie najważniejsze zagadnienia. A Wy jak uważacie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png No i oczywiście życzę wszystkim powodzenia!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#7 22-04-2014 o 16h10

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Eufrozyma: maturą tak straszą, a potem i tak jest dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jaki temat na ustny polski, tak z ciekawości zapytam? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#8 22-04-2014 o 18h31

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

W zeszłym roku zdawał egzamin gimnazjalny. Łatwizna, a nic się nie uczyłam. Generalnie trzeba myśleć logicznie, a dobre wyniki masz gwarantowane. Z matmy miałam 86%, polski - 81%, angielski podstawa - 95%, angielski rozszerzony 85%, przedmioty przyrodnicze - 79%, historia i wos - 94%. Ogólnie, mogło być lepiej przy tych pytaniach, a wyniki są jakie są przez moją własną głupotę, ale nie jest źle.

Do wszystkich przed egzaminem gimnazjalnym. Wyluzujcie i tak was przyjmą do większości szkół, jeśli nie do wszystkich. Jest niż demograficzny i to szkoły biją się o uczniów, a nie uczniowie o szkoły. Egzamin to pikuś, dacie radę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przynajmniej nie musicie się bać, czy zdacie jak maturzyści, bo już samo podejście  do egzaminu wam to gwarantuje.

Offline

#9 22-04-2014 o 18h33

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Setarah - Wiem, dlatego nie daję się zastraszyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
"Mity i legendy jako tworzywo literatury fantasy. Omów zagadnienie, odwołując się do wybranych przykładów" – uwielbiam wykorzystanie mitów w fantasy, więc było oczywiste, co za temat wybiorę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Stwierdziłam, że nie robię prezentacji multimedialnej, a o jednej trylogii, którą mam w bibliografii mogę gadać w nieskończoność, więc nawet się jeszcze za przygotowanie tematu nie wzięłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pewnie zasiądę do ogarnięcia jakiegoś planu ramowego i wstępu 14 maja, gdy będę już po pisemnych xD Dwa dni na opracowanie tematu wystarczy, bo i tak nie będę się kuć na pamięć jakiegoś tekstu, a pójdę na żywioł, po prostu odwołując się do punktów z konspektu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Calla napisał

Wyluzujcie i tak was przyjmą do większości szkół, jeśli nie do wszystkich. Jest niż demograficzny i to szkoły biją się o uczniów, a nie uczniowie o szkoły.

Polemizowałabym z tym niżem demograficznym. Owszem, nie zostaniesz zupełnie bez żadnej szkoły, ale naprawdę dobre mają natłok lauretów i ciężko się dostać. Ja między innymi z tego powodu wylądowałam na mat-geo w szkole drugiego wyboru, zamiast na mat-fiz-infie pierwszego. Szesnatu laureatów w klasie, która miała mieć dwadzieścia miejsc – nie sposób było się przebić, kiedy nie miałeś naprawdę wysokich wyników.

Nie można przesadzić w żadną stronę – ani sobie odpuścić kompletnie, ani się za bardzo spiąć. Najlepiej wcześniej się trochę pouczyć, a potem tydzień przed wyluzować. W "świeżej" głowie wiedza sama się znajduje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (22-04-2014 o 18h38)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#10 22-04-2014 o 18h59

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Życzę wszystkim piszącym  egzaminy gimnazjalne powodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dacie radę dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 22-04-2014 o 19h19

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Powodzenia wszystkim co piszą.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mnie dopiero za dwa lata czeka matura.

Offline

#12 22-04-2014 o 20h34

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Życzę Wam powodzenia wszystkim.
Ja pisałam jeszcze stary egzamin gimnazjalny, tylko część humanistyczna i przyrodnicza ^^


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#13 22-04-2014 o 21h47

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Dzięki Kloniku, przypomniało mi się czemu muszę rano wstać skoro jest środa, a udało mi się już na chwilę zapomnieć. XD
Osobiści się nie stresuję, skoro raz już to pisałam. Nie ma to, jak być łebsterem, nie zdać, ale zawyżyć szkole średnią z egzaminów. Dobra, nie ważne... Jutro będzie zabawnie. ♥ Trzymam za wszystkich kciuki.

Offline

#14 23-04-2014 o 07h58

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny!
dzisiaj polski, historia i wos! ; o
D:

Offline

#15 23-04-2014 o 10h45

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 27

Przed każdym egzaminem najważniesze to systematycznie powtarzać i się nie stresować. Oczywiście, że jak ktoś olewał caly rok i nic nie robił, to będzie miał mniejsze szanse na dobry wynik i dostanie się do dobrej szkoły. Moja mama zawsze mówi, że w naszym wieku nic poza nauką nie mamy do roboty, więc równie dobrze można się wykazać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#16 23-04-2014 o 14h04

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Butelka5 to ja jestem jakaś inna,bo te "mniejsze szanse na dobry wynik" mnie nie tknęły w zeszły roku. (:
Łatwe były dzisiejsze egzaminy, ale kto wie... Będzie co ma być.  (::
Nie mogę się doczekać jutra.

Offline

#17 23-04-2014 o 18h11

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Nieve, spoko, nie ma za co, ale jakim cudem zapomniałaś o czymś, do czego żeś dzień w dzień powtarzała?! xD
No, w sumie dziś nie było tak źle... No dobra, na historii poległam i teraz sprawdzając odpowiedzi nie pamiętałam ostatnich zadań... Kij z tym, w Macu też potrzebują personelu xD
I w sumie... Denerwowałam się jeszcze wczoraj, a dzisiaj tak jakoś... Na luzie. Dziwno .-.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#18 23-04-2014 o 18h45

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Dzisiaj nie było źle polski nawet spoko ale historia była trudna ; o

Offline

#19 23-04-2014 o 19h55

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Lynn było widzieć jak ja dziś kluczyka do szafki szukałam w torbie. XD Trzeba być mną, wiesz o tym, masz moje geny. (: I nagle nie wiedziałam, czy wszystko mam, i kilka razy się przebierałam... ;^;
Ja mam chyba 2/3 z historii i wosu, ale co tam... Polski boję się sprawdzić. Idę z Jeziorkiem pracować w Macu, albo kfc. XD U mnie w kfc wywiesili ogłoszenie, że szukają personelu, pisze się ktoś? ;^;
Ja też w sumie na luzie, stresować się będę, jak mi punktów do liceum zabraknie. (:

Offline

#20 05-05-2014 o 12h46

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Huehue, było "Wesele", jestem szczęśliwa <3 Akurat jedyna lektura, jaką przeczytałam w tym roku plus miałam klucz przerobiony przy próbnych maturach <3


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#21 05-05-2014 o 13h21

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

No to świetnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale ten Potop to mnie zaskoczył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jak dobrze, że to już za mną... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#22 05-05-2014 o 13h32

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Brzmi, że mieliście całkiem sympatyczne tematy na maturze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To dobrze, jedna za Wami i teraz już z górki ;]

Offline

#23 05-05-2014 o 13h37

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Teraz to już faktycznie z górki, jedynie geografią bym się mogła ewentualnie przejmować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No i jeszcze trzeba ustny polski ogarnąć, ale spokoooo, się wyrobię xD

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (05-05-2014 o 13h38)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#24 05-05-2014 o 13h40

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ja na ustny polski nie przygotowałam nic poza plakatem sztuki, w której występowałam. Poszłam na żywioł i udało mi się po drodze nawet powiedzieć coś bardzo niestosownego, a i tak dostałam 100%. Bez obaw XD

Offline

#25 05-05-2014 o 13h40

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Za mną już wszystkie Fox. Matura 2012 - dziękuję za Podborską i Łęcką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

Strony : 1 2