Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 29-01-2014 o 13h23

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Johnny Depp taki klasyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ale racja gra jak nikt.
A z muzyki One Direciton w szczególności, a jeśli chodzi o muzykę klasyczką to Bocelli, Rubik oraz Dion.


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#27 03-02-2014 o 15h43

Miss'Żółtodziób
Majkari
...
Miejsce: Sierpc ^^'
Wiadomości: 6

Moje ulubione piosenkarki to Selena Gomez i Doda  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A aktor Andy Whitfield ale niestety zmarł 4 lata temu  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif
Grał w filmie Spartakus  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Majkari (03-02-2014 o 15h44)

Offline

#28 05-02-2014 o 20h17

Miss'Żółtodziób
KaMila477
...
Wiadomości: 8

Ileż tu fanek Deppa! To wręcz niesamowite  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  ja Deppa też lubię za to, że potrafi zmienić się nie do poznania dla roli. Odnajduje się dobrze w komediach, dramatach i kryminałach. Nie nazwałabym go jednak moim ulubionym aktorem. Moim ulubionym aktorem jest Polak, Marcin Dorociński. Wiem, że jeśli gra w jakimś filmie, to ten film lub serial będzie świetny i nigdy mnie nie zwiódł w tej kwestii. Jeśli chodzi o aktorów zagranicznych to zdecydowanie Michael Fassbender, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Noomi Rapace.

Jeśli chodzi o muzykę to uwielbiam Florence and the Machine, Birdy, zespół Daughter, Lane del Rey, Coldplay, Franka Sinatre, Gabrielle Aplin, Hurts, Of Monsters and Man i Ed Sheeran. I chyba tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#29 06-04-2014 o 12h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jeśli chodzi o gwiazdę filmową to uwielbiam Williama Levego , najbardziej spodobał mi się w roli Maxa w filmie triumf miłości to Mexykańska telenowela .
a ulubioną gwiazdą muzyki jest Justin Bieber(wiem że wiele z was go nie lubi, ale mi to nie przeszkadza)  moim zdaniem jego najlepszą piosenką jest lolli [śpiewa tam gościnie ] , lubię też Chrisa Browna a jego najlepszą piosenką moim zdaniem jest kised you /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez lililawigne1 (12-04-2014 o 22h08)

Offline

#30 31-05-2014 o 15h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moim idolem jest bezsprzecznie pan Benedict Cumberbatch. Właściwie to jest jedynym aktorem, który mnie obchodzi. Nazywam go "swoim Ogórkiem", bo jego nazwisko kojarzy mi się ze słowem "Cucumber", a poza tym on wygląda jak ogórek - 183 cm wzrostu + niezmierna chudość, to się nazywa figura ogórka.        Kocham Benia, bo po pierwsze gra Sherlocka Holmesa, po drugie moim zdaniem jest BARDZO przystojny, po trzecie ma przepiękny głos, a po czwarte jest bardzo wesołym i miłym facetem. Ma jeszcze mnóstwo innych zalet, których nie sposób tu wymienić...

Offline

#31 31-05-2014 o 17h32

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Jeśli chodzi o aktorów to zdecydowanym moim ulubieńcem jest David Tennant, choć powoli zaczynam lubić Matta Smitha (już się niektórzy domyślą czemu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), aktorki nigdy mnie nie urzekały swoim sposobem gry na tyle, żebym miała jakąś uznać za ulubioną, ale jeśli miałabym wybierać, to Catherine Tate /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Muzyka to większe pole do popisu, uwielbiam Fall Out Boy, Panic! At The Disco, Lady Gagę, Tokio Hotel i Imagine Dragons /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#32 04-06-2014 o 07h17

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Ja uwielbiam Kwiatkowskiego <3


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#33 21-09-2014 o 15h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Jeśli chodzi o muzykę uwielbiam Arianę Grande. Uważam, że  jest piękna i ma niesamowity głos

Offline

#34 02-01-2015 o 18h51

Miss'na całego
Stephanie
...
Wiadomości: 275

Ja kocham, uwielbiam i wielbię Jareda Leto, Adama Sandlera, Nicolasa Cagea. A słucham 30 Seconds To Mars, The Killers, Imagine Dragons, Hurts, Coldplay, Green Days, Enrique Eglesias ...

Offline

#35 02-01-2015 o 20h40

Miss'całkiem całkiem
Lukrecja12345678910
...
Wiadomości: 89

moie ulubione piosenkarki:
- Selna Gomes
- Demi Lvato
- Majli Sirus (choc ona mnie tez trozke wkurza ze nwm  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif )

zespoly
One DiRection

piosekrze
JusTin biEber

aktorzy
Zak Effron

nienawidze Ariany Grandte  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif

Offline

#36 23-01-2015 o 15h54

Miss'Żółtodziób
Wiola8190
...
Miejsce: Piekary śl
Wiadomości: 8

Ja lubię Eweline Lisowską,Ewe Farne,Rihana i wiele wiele innych za dużo tego XD /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#37 23-01-2015 o 16h27

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Moi ulubieni aktorzy to Johnny Depp, Nicolas Cage i Will Smith. Z aktorek - Helena Bonham Carter - jest niesamowita, potrafi wcielić się w każdą, dosłownie każdą rolę. Umilają mi oglądanie filmów. ;3 Jareda Leto kocham i jako aktora i jako wokalistę. Gra aktorska, muzyka, wygląd, charyzma - jak można być takim idealnym? ♥
Z muzyków, oprócz Jareda, uwielbiam Jecoby'a Shaddixa z Papa Roach i Chada Kroegera z Nickelback - ich głosów mogłabym słuchać godzinami. <3 Z piosenkarek lubię Avril Lavigne, w zasadzie już od dzieciństwa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#38 23-01-2015 o 16h35

Miss'Żółtodziób
WeroniczkaDoniczka
...
Wiadomości: 9

Cześć. Fajnie się przedstawiłaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#39 24-01-2015 o 05h55

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Moją ulubioną gwiazdą jest Christopher Nolan- reżyser, scenarzysta i producent zarazem, który jest twórcą moich ulubionych dzieł: "Memento", "Mroczny Rycerz", "Incepcja", "Prestiż" czy "Interstellar"- film, który uważam, za najlepsze jego dzieło, a zarazem jeden z najwybitniejszych obrazów ostatnich lat.

Spośród aktorów stawiam na:
Leonardo Dicaprio, który moim zdaniem jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów i nie byłabym w stanie wymienić wszystkich filmów, za pośrednictwem których zdobył moją sympatię.
Garego Oldmana
Morgana Freemana (grzechem byłoby o nim zapomnieć!),
Williama Fichtnera (specjalizuje się w rolach drugo/trzecioplanowych, ale nie można mu odmówić talentu)
I niestety pośmiertnie Heath Ledgera.

A muzycy? hmmm...
Bardzo lubię Lila Wayna, Kanyego Westa i Hansa Zimmera


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#40 24-01-2015 o 21h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kocham Kamila Bednarka, a z jego piosenek najbardziej Dni których nie znamy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#41 26-08-2015 o 18h31

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Moja ulubiona piosenkarka jest Ellie Goulding jesli chodzi o polskie gwiazdy spiewu to nie mam ulubionej xd
Moim ulubionym aktorem polskim jest Małaszyński a aktorka Przybylska która niestety jest juz gwiazda tylko na niebie [*] a szkoda bo lubilam jej aktorstwo.


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#42 04-11-2018 o 15h13

Miss'Żółtodziób
Chris
"Dobrze czasem ruszyć zad.'
Miejsce: Alicante
Wiadomości: 8

Ostatnio nabrałam dziwnej obsesji do Paula Rudda. Zaczęło się od Ant-mana. Spodobał mi się w roli Scotta Langa, można wręcz powiedzieć, że był tam uroczo żałosny, przynajmniej według mnie. Obejrzałam z nim już kilka filmów, a mówiąc kilka mam na myśli więcej niż dziesięć, nie liczyłam. Gość jest aktorem komediowym. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo młodo jak na swoje 49 lat (powaga, myślałam, że nie dobił jeszcze do czterdziestki) i za każdym razem, kiedy oglądałam z nim jakiś wywiad mimowolnie się uśmiechałam.
https://tomandlorenzo.com/wp-content/uploads/2018/06/Paul-Rudd-Marvel-Ant-Man-Wasp-Premiere-Red-Carpet-Fashion-Dunhill-Tom-Lorenzo-Site-2.jpg
Paul Rudd na premierze filmu Ant-man and the Wasp.
Specjalnie szukałam w miarę aktualnego. Jakby ktoś chciał sobie porównać, w filmie Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa, wyglądał tak:
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BOGEyN2JiOWUtY2U5ZS00YmEwLWFjNTQtMDg2YzA3MWE5MWU0XkEyXkFqcGdeQXVyNjQ4ODE4MzQ@._V1_.jpg
Sami oceńcie jak duża jest różnica. Na mnie to robi wrażenie, bo nie jest wielka. Poza tym pragnę dodać, że on i Selena Gomez bardzo się polubili, kiedy razem pracowali, a Pan Rudd nawet się nie zorientował, że panna Gomez jest sławna. Ale to już szczegół.

Ostatnio zmieniony przez Chris (04-11-2018 o 15h17)


Łatwo zrobić coś, czego później żałujemy. Zdecydowanie trudniej to później naprawić.

Offline

#43 17-12-2018 o 17h22

Miss'Żółtodziób
annabeth555
...
Wiadomości: 3

czy ta rozmowa nadal trwa?

bo jeśli tak toooo
o muzyce trochę powiem
no więc tak
kocham my chemical romance <333
Gerard to taka sassy diva
Frank jest UwU
Mikey to jest jakieś jedno wielkie XD
A Ray jest nie doceniany
wiem że piszę w czasie teraźniejszym no ale cuż

http://www.infomusic.pl/img/artykuly/zdjecia/MC4yODM5ODYwMCAxNDEyNTIwNTk5.jpg  - Gerard

https://i.pinimg.com/originals/b2/86/6b/b2866b413090a5ff54427a4487c14453.jpg - Mikey

https://i.pinimg.com/originals/d1/2e/bd/d12ebd58bffb9bb3957bbe8a4c3f6236.jpg -Frank

http://thecolu.mn/wp-content/uploads/2015/01/raytoro.jpg -Ray

bajo podróżnicy!

Offline

#44 16-02-2021 o 20h21

Miss'nieobczajona
vkira
...
Wiadomości: 22

a już myślałam, że chodzi o te na niebie, a szkoda, bo są piękne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
jeśli chodzi o sławne osoby to nie mam nikogo ulubionego i nikim na tę chwilę nie jestem szczególnie zachwycona.

Ostatnio zmieniony przez vkira (16-02-2021 o 20h24)

Offline

Strony : 1 2