Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 29-05-2013 o 19h54

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Hejka, to ja Kree
Postanowiłam założyć dyskusje o... gwiazdach, ale nie takich na niebie tylko takich wiecie... muzyki, filmów itp   /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Więc piszemy tu o swoich ulubionych aktorach i muzykach no i kapelach muzycznych, możemy też pisać o filmach i piosenkach !  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ja Kocham wszystkie filmy z Johnnym Deppem oraz jego samego, ale najbardziej Piratów z Karaibów, Turystę, Dziewiąte Wrota.
Acha no i Nicolas Cage

Uwielbiam też Penelope Cruz i One Direction

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Teraz wasza kolej. Dyskutujcie o czym chcecie! (Ale pamiętajcie ,,o wszystkim'' związanym z Gwiazdami, filmami oraz muzyką)

A no i przestrzegajcie regulaminu Forum   /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Kree


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#2 29-05-2013 o 20h12

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Ja też uwielbiam Deppa i Cage /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#3 29-05-2013 o 22h07

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Ubóstwiam Bena Barnesa <3 i wszystkie filmy z nim związane. Naj, naj, najbardziej podobał mi się w Opowieściach z Narnii jako Książe Kaspian i w Dorianie Gray


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#4 01-06-2013 o 09h49

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Wznawiam temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#5 01-06-2013 o 11h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jak można spotkac gwiazdy i miec z nimi zdjencie

Offline

#6 01-06-2013 o 12h01

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

nnatka16 napisał

jak można spotkac gwiazdy i miec z nimi zdjencie

Emmm... Jeśli chodzi Ci o gwiazdy z portalu miss Fashion, to trafiłaś na zły temat.  Jest temat tego typu w dziale o grze MF.


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#7 01-06-2013 o 17h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też uwielbiam Deppa XD Filmy takie jak: Rozpustnik, Alicja w Krainie Czarów, Sweeney Todd, czy Wrogowie publiczni, są moimi ulubionymi XD

Offline

#8 02-06-2013 o 09h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam swoich dwóch ulubionych aktorów: Josh'a Hutcherson'a oraz Jennifer Lawrence. Z muzyki różnie. Należę do 3 fandomów. Jednym z nich są Heartbeat's (Od Jessie J, gdyż ma problemy z sercem i jesteśmy jej "serduszkami") Słucham też Emeli Sande,B.R.O, (dziwne, żę słucham i Jessie i B.R.O, no ale cóż....musicie z tym żyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png) i South Blunt System :-)

Offline

#9 02-06-2013 o 11h40

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Oo.. Ile fanek Deppa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Też go uwielbiam. Świetnie zagrał rolę w "Piratach z Karaibów". Najlepsze sceny były z jego udziałem xD I oczywiście w "Alicji z krainy czarów".  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
O i lubię też komedie z udziałem Jim'a Carrey'a  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif

Offline

#10 02-06-2013 o 13h48

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Kocham Deppa, wydaje mi sie taki... Ekspresyjny, oryginalny, wyjatkowy, o. Poza nim lubie tez Jareda Leto za jego poswiecenie w stosunku do muzyki i filmow. A poza ta dwojka jako-tako lubie tez Roberta Downeya Jr., ale mniej niz wyzej wymienionych.
W muzyce... W mojej muzyce nie ma gwiazd, o. Okreslenie "gwiazda" nie pasuje do wykonawcow ciezszej muzyki, wiec tu sie nie wypowiem za bardzo. Moge jedynie powiedziec, ze nienawidze "gwiazd" i wykonawcow damskich (tyczy sie tylko spiewu). O wiele bardziej wole wokale meskie. :]

Offline

#11 02-06-2013 o 14h49

Miss'Żółtodziób
Oleksandra
...
Wiadomości: 9

Ja uwielbiam Iana Somerhaldera ♥


Alexandra

Offline

#12 03-06-2013 o 22h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

ONE DIRECTION !!!

Offline

#13 08-06-2013 o 12h18

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

U-KISS  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
I ogolnie k-pop jako muzyka /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
A poza tym to dramy koreanskie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#14 16-06-2013 o 21h36

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Ja K-popu nie ... nie ... nie lubię. Jakoś tak xD


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#15 16-06-2013 o 22h49

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Moi ulubieni aktorzy to na zawsze Tom Hiddleston, Emma Watson, Osamu Mukai, Choi Si Won i Yamamoto Yusuke. Lubię też Anthonego Hopkinsa, Heath Ledgera i Toma Feltona ^^.

Jeśli chodzi o muzykę, lubię K-Pop, J-Pop i J-Rock. Na razie w moich najbardziej ulubionych zespołach znajduje się Dir en Grey i 2NE1. Z Dir en Grey wielbię Kyo, a z 2NE1 CL i Bom. ^^

Ostatnio zmieniony przez Sephiroth (16-06-2013 o 22h53)

Offline

#16 16-06-2013 o 22h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oj duuużo musiałabym wymieniać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Hmm...moja ulubiona aktorka to Jenifer Aniston, a aktor to zdecydowanie Johnny Depp
Jeżeli chodzi o muzykę...

Uwielbiam One Direction  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Evanescence

Offline

#17 17-06-2013 o 18h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój ulubiony aktor (zero oryginalności we mnie w tej kwestii...) to Johny Depp, kocham go za to, że jest po prostu aktorem-kameleonem, jest idealny do każdej roli. Moja ulubiona aktorka to Emily Procter /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A jeśli chodzi o muzykę, to... Patrick Stump, uwielbiam go, za solową płytę i EP-kę, i za to co tworzy z Fall Out Boy *______*

Offline

#18 20-06-2013 o 15h37

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

Też lubie Jonnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png w Pratach z Karaibów był świetny jak biegł albo gestykulował albo mówił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Z muzyki My chemical romance-Gerard Way /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#19 29-06-2013 o 20h27

Miss'Żółtodziób
Realistkaa
...
Miejsce: W cichym zakątku Twojego serca
Wiadomości: 13

Ubóstwiam Johnny'ego Deep'a!! Świetnie gra, ogólnie super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubię Eddie'ego Murphy'ego.
Z muzyki kocham raperów, ale nie chcę o nich teraz pisać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 31-10-2013 o 12h44

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Roma
Wiadomości: 10

Ja uwielbiam Paktofinikę i ... Justina Biebera. Zaskoczeni? Ja też &.&

Offline

#21 01-11-2013 o 15h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bieber nie jest najgorszy. Ja osobiście kocham zespół Army of Lovers a szczególnie mojego ulubionego wokalistę z tego zespołu Jeana-Pierre Barda. <3

Offline

#22 01-11-2013 o 19h28

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kurde, mało mam wśród ulubieńców takich gwiazd, które każdy zna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Bocelliego gwiazdą nie nazwiesz, Enyi też nie, już prędzej Josh Groban, który ostatnio poszedł bardziej w pop niż operę. Jestem też zdeklarowaną fanką Groove Coverage, swego czasu niesamowicie popularnego w Polsce, i Vanilla Ninja, ostatnio mniej Kate Ryan, chociaż jej pierwsze płyty były naprawdę dobre.
Co się tyczy aktorów... Mieńszykow i Chabieński są gwiazdami, ale nie wiem, czy w Polsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 15-01-2014 o 18h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A teraz mi się jakoś na J-Rock wzięło... Tak sobie to tak pójdzie...
Obecnie to wejdzie na The GazettE i może jeszcze Kyo z Dir En Grey. Potrafi wyrażać swoje emocje na scenie, a o takiego wokalistę to nam tu teraz trudno.
Coś ostatnio nawet do Nergala ciągnie, ale nawet głębiej drążyć w tym temacie nie będę. Moja przygoda z tym oto jest zbyt dziwna i długa by ją opowiadać.
No i nawet nie będę w Biebera się rozpamiętywać...
A no i Dawid Kwiatkowski się ostatnio mi gdzieś tam pojawił i planuję na koncert wpaść.

Offline

#24 15-01-2014 o 19h23

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Jeśli chodzi o muzykę...Ja lubię One Direction. Bardzo podoba mi się ich muzyka.
Podoba mi się większość piosenek Rihanny.
Z mniej znanych wykonawców lubię rapera Sillwesta. Tworzy muzykę związaną ze swoim hobby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png co bardzo cenię.
Ostatnio jest jakiś szał na Dawida Kwiatkowskiego. Mówią, że jego piosenki są z przesłaniem. Ja szczerze mówiąc nie widzę przesłania w słowach np. ''Biegnijmy...przecież jeszcze mamy czas'' to nawet sensu nie ma. Po co biec jak się ma czas xD

Offline

#25 16-01-2014 o 19h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co do Kwiatkowskiego to chyba chodzi o to, że z rodzinki muzyków i nie chce być gorzy od braci....piosenki nie takie złe, ale przyznaje racje Agacie112403 przesłania to tam ani słychu... Z gwiazd i gwiazdek czerowonego dywanu to jak wszyscy Johnny Deep, lubie też Daniela Redcliffa, Sama Smitha i psru innych. Może jestem stuknięta, ale 1D lubie, a Biebera nie cierpię, poprostu, z innych zaspołów to Bon Jovi i Aerosmith, no co oni może starsi, ale też spoko

Offline

Strony : 1 2