Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 31-05-2013 o 17h52

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Jeżeli chodzi o grafikę komputerową, to używam Photoshop, ewentualnie PhotoScape. Dla mnie Gimp, to czarna magia (wiem dziwna jestem).
Jeżeli chodzi o rysunki, to rysuję na zwyczajnej kartce papieru, używając zwyczajnego ołówka, ze zwyczajnymi kredkami.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#27 11-06-2013 o 19h52

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Ja również używam programu Paint Tool Sai , jednak nie mam pełnej wersji, gdyż dopiero zamierzam ją kupic.

(Z góry przepraszam z wszelakie błędy ortograficzne, gdyż nie orientuje się w niektórych klawiaturach : 3 )

Offline

#28 14-06-2013 o 15h41

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

Ja do rysowania używam głównie Paint Tool SAIa, a do grafiki Photoshopa. Moje tablety to Wacom Bamboo Pen i Pentagram Quadpen.

Offline

#29 14-06-2013 o 15h57

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Ja tam wolę rysować ołówkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale na kompie to Gimp'em


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#30 17-06-2013 o 20h20

Miss'wow
sonani
...
Miejsce: Jeśli nie będziesz mi posłuszny, to ukarzę cię w imieniu księżyca~♥
Wiadomości: 537

Do rysowania używam Paint Tool SAI, czasami Photoshopa, ale jest dla mnie za trudny. Posiadam tablet Wacom Bamboo one rozmiar s , ale on mi już nie wystarcza. Mam pytanie posiada ktoś wacom bamboo 3 pen&touch?? jak się sprawuję, da się coś przyzwoitego na nim wykonać? Czy może lepiej zainwestować w Intuosa5 rozmiar s??


https://vignette.wikia.nocookie.net/villains/images/6/6d/Tumblr_o0i5tcPs2o1s0527so1_500.gif/revision/latest?cb=20170821170134

Offline

#31 22-06-2013 o 01h20

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Do rysowania najczęściej używam SAI'a oraz programu Autodesk Sketchbook Pro 2011, rzadziej już Corel Painter'a 11 i 12 czy Open Canvas'a. Czasem też próbuję obrabiać swoje prace w GIMPie lub w Photoshop'ie, ale jakoś mi to nie wychodzi. :S
Posiadam dwa tablety firmy Wacom, średniego Bamboo Fun Pen&Touch oraz Intuos'a 4 w rozmiarze XL. Oba polecam - bardzo fajnie się ich używa.

Ahh.. Teraz  kiedy skończyła się szkoła nareszcie będę mogła wrócić do rysowania. :S


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#32 01-08-2013 o 11h33

Miss'nieobczajona
Morfina
...
Wiadomości: 18

Ja bardzo lubię przerabiać rysunki niżeli je tworzyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Używam do tego photoshopa i corel paintshop photo pro X3, pozwalają mi one na profesjonalne przerabianie i nakładanie wielu efektów i warstw /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#33 01-08-2013 o 18h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Którego z tych tabletów graficznych mi polecacie?
[Wacom Bamboo Pen A6 S CTL-470K]
[Wacom Intuos3 A4 Oversize DTP]
[Trust Slimline Widescreen 16529]
[PENTAGRAM QuadPen 2 P2020]
[KANVUS OFFICE 54]
[Aiptek HyperPen Mini (100059)]
[Trust Flex Design]
Może polecacie mi innego? (Max. 240 zł)

Osobiście posiadam Paint tool SAI. Jest łatwy w obsłudze i mi wystarcza.

Ostatnio zmieniony przez Merciles (01-08-2013 o 19h17)

Offline

#34 03-08-2013 o 11h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

ja wszystko robię na gimpie kiedyś jak nie znałam tego programu robiłam wszystko na paincie puźniej jak się dowiedziałam o gimpie myślałam żę go nie mam a zobaczyłam i mam a tak propo to nie moje konto na miss fashion polecam gimpa MW (nie będe pisać wam całęgo nazwiska i imienia a tak propo to mój podpis MW na kartde robie m połączone z w)pozdrawiam MW;)

Offline

#35 06-08-2013 o 13h06

Miss'Żółtodziób
Amanda74
...
Wiadomości: 2

Hmm...

Offline

#36 09-08-2013 o 13h46

Miss'na całego
Madelleinee
Not killing people is hard
Miejsce: Underground
Wiadomości: 458

Hej, mam taki jeden problem... tablet graficzny posiadam od dłuższego czasu i działał bez zarzutów. Jednak ostatnio zmieniłam komputer, a on... tak jakby się przeprogramował O_o Piórko nie jest tak czułe, nie reaguje na zmiany nacisku itp. Jak chcę narysować lekką, szybką kreskę, to obraz mi się przewija. Całkiem tak, jakby zmienił się jego program, z rysowania, na tryb myszki. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Czy któraś, tudzież któryś (o ile jest tu jakiś chłopak) wie co z tym mogłabym zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Madelleinee


    •    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •   
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#37 23-08-2013 o 10h32

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Ja i moje dwie przyjaciółki mamy Wacom Bamboo i jesteśmy bardzo zadowolone. Ja mam tę udecje z mangi. Ja osobiści wolę narysować na kartce, a potem poprawić na komputerze, gdyż nie jestem jeszcze dobrze wprawiona. Używam Photoshop CS3, ale właśnie próbuję sobie ściągnąć więcej programów, lepszych. Mam także Corel x3, ale szczerze powiedziawszy, do niczego mi się nie przydaje.

Offline

#38 04-09-2013 o 23h44

Miss'wow
sonani
...
Miejsce: Jeśli nie będziesz mi posłuszny, to ukarzę cię w imieniu księżyca~♥
Wiadomości: 537

Madelleinee napisał

Hej, mam taki jeden problem... tablet graficzny posiadam od dłuższego czasu i działał bez zarzutów. Jednak ostatnio zmieniłam komputer, a on... tak jakby się przeprogramował O_o Piórko nie jest tak czułe, nie reaguje na zmiany nacisku itp. Jak chcę narysować lekką, szybką kreskę, to obraz mi się przewija. Całkiem tak, jakby zmienił się jego program, z rysowania, na tryb myszki. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Czy któraś, tudzież któryś (o ile jest tu jakiś chłopak) wie co z tym mogłabym zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Madelleinee

Może musisz teraz sobie poustawiać wszystko w komputerze,ja np. mam preferencje Bamboo w panelu sterowania i tam ustawiam tryb myszki i siłę nacisku itd...

Yuya napisał

Ja i moje dwie przyjaciółki mamy Wacom Bamboo i jesteśmy bardzo zadowolone. Ja mam tę udecje z mangi.

A fajny jest ten program  co dodają do Bamboo Manga?? czy lepiej już kupić zwykłego Bamboo??


https://vignette.wikia.nocookie.net/villains/images/6/6d/Tumblr_o0i5tcPs2o1s0527so1_500.gif/revision/latest?cb=20170821170134

Offline

#39 07-09-2013 o 08h59

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ja nie publikuje swych prac na MF ale używam gimpa i tabletu pentagram


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#40 08-09-2013 o 13h49

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Merciles napisał

Którego z tych tabletów graficznych mi polecacie?
[Wacom Bamboo Pen A6 S CTL-470K]
[Wacom Intuos3 A4 Oversize DTP]
[Trust Slimline Widescreen 16529]
[PENTAGRAM QuadPen 2 P2020]
[KANVUS OFFICE 54]
[Aiptek HyperPen Mini (100059)]
[Trust Flex Design]
Może polecacie mi innego? (Max. 240 zł)

Osobiście posiadam Paint tool SAI. Jest łatwy w obsłudze i mi wystarcza.

Zależy od tego jak sobie radzisz z rysowaniem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tabletami i nie rysujesz świetnie, to polecam ten pierwszy - bamboo. Na początek jest najlepszy - poćwiczysz, nauczysz się obsługiwać tablet (nacisk piórka itp). Jak będziesz rysować już naprawdę dobrze, bardzo dobrze będziesz posługiwać się programami graficznymi i tabletem to wtedy dopiero kup lepszy, na przykład wacom intuos. A jak już będziesz profesjonalistą, to cintiq /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Wacom jest jedną z lepszych firm jeśli chodzi o takie urządzonka. Pentagram odradzam, nawet jeśli będzie bardzo tanio - nie kupuj. Miałam tablet pentagrama i już nigdy tego nie dotknę. Ogólnie tablety firmy pentagram nie mają jakiejś świetnej opinii.

Offline

Strony : 1 2