Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 09-04-2014 o 19h31

Miss'na całego
Niamh
...
Wiadomości: 315

Link do zewnętrznego obrazka


    Kiedy powiedział, że coś co spodoba się na obojgu wiedziałam, że nie długo w końcu się doczekam. Czekała cierpliwie wiedział jak pobudzić moje zmysły co bardziej mi się w nim podobało, że nie dział jak większość chłopaków. Na początku delikatnie mnie musnął, a za chwilę pocałował. Odpowiedziałam na pocałunek delikatnie. Boże niech ta chwila trwa wiecznie...

Offline

#102 11-04-2014 o 12h39

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Link do zewnętrznego obrazka
Czułem jakby ta chwila trwała wiecznie. Jej usta delikatnie dotykały moich co sprawiało, że chciałem więcej i więcej. Nie mogłem się oprzeć tym doznaniom. W tle wciąż leciał film, który już nas nie interesował. Chciałem by doszło do czegoś więcej by to wszystko nie skończyło się tylko na pocałunku.
Delikatnie od niej się odsunąłem i przestając na nią się patrzeć.
- Chodźmy stąd.
Za nim poczekałem na jej odpowiedź złapałem ją za rękę i wyprowadziłem z sali. Szedłem przed siebie wciąż trzymając ja za rękę. Nie obchodziło mnie gdzie idę byle tylko być sam na sam z nią.

Offline

#103 15-04-2014 o 18h53

Miss'na całego
Niamh
...
Wiadomości: 315

Link do zewnętrznego obrazka


   Chłopak przestał całować po czym powiedział, żebyś stąd poszli. W sumie nie miałam nic przeciwko. Jednak nim zdążyłam cokolwiek powiedzieć on mnie wyciągnął ze sali. Na pewno do końca filmu było sporo czasu. Szczerze nawet nie wiem co się działo na ekranie. Zastanawiało mnie dokąd zamierza mnie pociągnąć. Jednak nie stawiałam oporu. Była to przynajmniej jakaś odmiana. Zawsze to inni podawali się mojej woli. Brat by się na pewno wkurzył jakby mnie zobaczył iż pozwalam się ciągnąć Bóg wie gdzie...
- Tak właściwie to gdzie zamierzasz iść - spytałam się chociaż miałam to w nosie gdzie pójdziemy. Również to, że teraz pewnie jest kolacja. Jakoś nie byłam głodna.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5