Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 31-05-2013 o 21h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

the sims 2 , the sims 3 , miss fashion , słodki flirt , GTA i inne tylko ,że te są moimi ulubionymi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (31-05-2013 o 21h25)

Offline

#27 31-05-2013 o 21h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

CS, Alice Madness Return, Bioshock 2, Crysis 2, Assasin's Credd *^* moje ukochane serie forever. Dobrze, że są dziewczyny, które nie grają w same słit różowe ubieranki ;/

Offline

#28 01-06-2013 o 11h13

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Ja uwielbiam the sims 2 wszystkie dodatki, Sim City 4 delux, no a teraz kupuje sb Primal Carnage, naprawde super gra polecam


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#29 01-06-2013 o 12h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Natalia napisał

Ja uwielbiam GTA, nie ma to jak zabijać ludzi, kraść auta i grać na kodach xd Niestety nie mam dobrego komputera do gier, więc moja lista gier jest ograniczona. :c

Granie w GTA bez kodów jest zupełnie jak granie w Simsy bez kodów. Niby jak dorabiasz się wszystkiego samodzielnie to jest ta satysfakcja i w ogóle, ale z kodami jest znacznie zabawniej xD

A tak do tematu. Lista moich gier:
Elsword, GTA, NFS, Tomb Raider i Simsy (bez trójki).
Ostatnio jakoś niewiele gram /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#30 01-06-2013 o 15h06

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

Ja uwielbiam The sims 2 , trójka podoba mi się trochę mniej ale też jest bardzo dobra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Feila (01-06-2013 o 15h06)


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#31 03-07-2013 o 17h06

Miss'Żółtodziób
Teneris
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 6

Miriku napisał

Ja przede wszystkim wielbię przygodówki. Moje ulubione:
- The Longest Journey,
- Syberia,
- Dreamfall,
- Fahrenheit (po prostu kocham, i strasznie żałuję, że nie mam PS3, żeby móc pograć Heavy Rain)

Oprócz tego lubię RPGi (zwłaszcza te stare w widoku izometrycznym), ale czasem tak dla odprężenia gram sobie w Crysisa, CODa (tak, strzelanie do ludzi/obcych mnie odpręża). Kiedyś grałam też w Prince of Persja i Assassin's Cread.

Oczywiście nie mogę zapomnieć też o Final fantasy, które pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa. Z tym, że jeśli chodzi o FF to taka jest moja wada, że którejkolwiek części nie zacznę, zwykle jej nie kończę. FF8 zaczynałam już ze 4-5 razy i zawsze dochodzę do 4 płyty, a potem koniec Dx

Mam też pytanie do fanów przygodówek, jakie przygodówki polecacie? bo chętnie bym sobie pograła, teraz jak mam czas :P

Oh, oh.
Ale byśmy się dogadały :D

Oczywiście muszę zacząć od Final Fantasy, ponieważ jest to moja najukochańsza seria. Specjalnie kupiłam sobie trzy konsole, aby móc w nie grać (mianowicie PSP, PS2 oraz Nintendo DS). Aktualnie gram w pierwszą część , która okazała się lepsza niż się spodziewałam. Grałam również w Final Fantasy III, IV, IV Interlude, troszkę w VII, VII Crisis Core, IX, X, XII, XIII, XIII-2, XIV Realm Reborn, Dissidie oraz Dissidie 012. Mam tego troszkę na karku, jak na prawdziwego fana przystało :D. Moim faworytem pozostaje jednak FFIX.

Zaraz po Final Fantasy ubóstwiam przygodówki. Głównie The Longest Journey, Syberia I i II, Dreamfall oraz Still Life (ale tylko pierwszą część). Grałam również dużo w trylogię Sherlocka Holmesa.

Ostatnimi czas bardzo polubiłam też serię Mass Effecta oraz L4D2. Zawsze obiecywałam sobie, że nie będę grać w strzelanki, ani survival horrory, ale tak to czasem bywa.

Gry to moja główna pasja, prowadzę nawet bloga z recenzjami, na który serdecznie wszystkich zapraszam, jeśli chcecie poznać jakieś nowe, ciekawe tytuły: http://kateowna.pinger.pl/


"Dobrze jest być świadomym czego się nie wie, wtedy wiadomo o co pytać" - Erik Selvig
"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką" - Jean Paul

Offline

#32 03-07-2013 o 19h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Słyszałam wiele dobrego na temat Alice Madness i bardzo chciałabym móc dopaść tę grę w moje łapki. Poza tym (infantylizm mode: on) uwielbiam The Sims 3 z dodatkiem z wampirami, wilkołakami, zombie, wróżkami itd. (chociaż zombie zawsze niszczą mi ogródek! :< )

Offline

#33 20-07-2013 o 04h15

Miss'na całego
Madelleinee
Not killing people is hard
Miejsce: Underground
Wiadomości: 458

Znalazłam w końcu dział dla siebie ^w^ Heh, z pewnością mi pomoże ten temat w momencie, w którym będę chciała sprawić sobie jakąś nową grę... 

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Jej, ale się rozpisałam... ciekawe czy ktoś to przeczyta. No, powiem jedynie, że temat z chęcią odwiedzę kolejny raz, jak tylko zechcę znaleźć jakąś nową gierkę ^^

  Heh, pierwszy post na tym forum, akurat w tym dziale i się lekko rozpisałam... a co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Madelleinee

Ostatnio zmieniony przez Madelleinee (09-08-2013 o 14h33)


    •    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •   
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#34 20-07-2013 o 12h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To ja grywam głównie we wszelakie RPG typu "Wiedźmin", "Baldur's Gate", "Neverwinter Nights", wszelkie gry The Elder Scrolls czy "Dragon's Age". Wszelkie te gry gorąco polecam nieznającym (chociaż pewnie wielu ich nie będzie), chociaż zdarzają się też inne ciekawe, z innych gatunków. Niestety, do tych najbardziej popularnych i znanych typu "Alice Madness Return" czy "Dishonored" przekonać się nie potrafię, zawsze coś mi w nich ostatecznie nie wychodzi.

Offline

#35 20-07-2013 o 12h14

Miss'Sensei
MaAniaaa8
❝Do you ever wonder why are we here?❞
Miejsce: Planeta Chorus
Wiadomości: 799

Madelleinee moja droga muszę się z Tobą zgodzić xD Również znalazłam dział dla siebie. ^^
Zawsze kochałam gry typu Tomb Raider, Gothic, Wiedźmin, Prince Of Persia, czy najzwyklejsze Simsy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Nie mogłam się doczekać, aż wyjdzie TR 2013, ale jak wyszedł był w max drogi   /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif i nadal jest.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif Ale mi się udało go kupić i wszystkim jak najbardziej polecam, tak jak całą serię Tomb Raider'a. ^^
Wiedźmina jeszcze nie przeszłam do końca, gdyż utknęłam w środku rozgrywki i nie wiem co robić. Co do Gothic'a to w sumie przeszłam tylko II część xD + "dodatek" do II części. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png PoP przeszłam tylko I i III część gdyż w drugiej coś mi się takjakby popsuło. o.O
Ale mimo, iż niektóre z tych gier są "trudne" w niektórych momentach, lub po prostu w max drogie to polecam, naprawdę polecam, którąś z tych gier. ^^

A co do gier online, to kiedyś grałam w Metin2, ale przestało mnie to interesować w poszukiwaniu innych gier tego typu znalazłam grę Elsword, która mnie zaciekawiła, więc postanowiłam w nią zagrać, aktualnie zrobiłam sobie przerwę, bo trochę mnie już to znudziło, zaczęłam grać też w Shaiyę i WolfTeam, ale na Shaiyę też już nie za bardzo wchodzę. Grałam też w Minecraft, ale również zaczął mnie nudzić. Jednak nadal mam to gdzieś na kompie, by jak będzie mi się nudzić ponownie w to wszystko zagrać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mimo wszystko te gry też jak najbardziej polecam. ^^

Ostatnio zmieniony przez MaAniaaa8 (20-07-2013 o 12h16)


https://imagizer.imageshack.com/a/img908/3583/pFHGYl.gif

Offline

#36 20-07-2013 o 12h18

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Zanim nauczyłam się czytać, umiałam odpalić kompa, co mówi to i owo na temat mnie i grania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio czasu ani sprzętu nie mam, więc pykam w browserówki jak mnie na granie najdzie (Rebuild2, Zombie Pandemic, Mutant Badlands, Palisade Guardian i inne takie, losowo wybrane z Armorgames).
Ale pamiętam piękne czasy tłuczenia w Heroes III do upadłego (4 i dalsze części to już nie to samo), Age of Empires I i II, Settlersy, Disciples... Neverwintera i Simsy też zaliczyłam (przejmowanie miasta rodziną mafijną i inne takie), ale najlepiej wspominam Total Annihilation. Ta gra jest piękna. Ma epicką muzykę i nie posiada limitu jednostek - armię można mieć taką, jaką tylko sprzęt zdoła wytrzymać.

Poza tym oglądam letsplaye nowszych gier - mam kilku swoich ulubionych graczy, których pilnie śledzę (Cryaotic, TheRadBrad i Phallll), więc nie jestem aż tak bardzo w tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#37 18-09-2013 o 20h25

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Moje ulubione gry: the sims 1/2 ( 3 niezbyt przez to, że od którego dodatku przestały mi się praktycznie ładować ;_; Teraz czekam na 4 ^^''), Heroes 3 i 5, GTA, Rollercoaster 1 i 3, Zeus , Kleopatra, Aveyond, Diablo II, Kangurek Kao i chyba tyle.

Za to online to: Tales runner (oficjalny server nie istnieje już niestety...), Trickster online ( Oficjalny server już nie istnieje i nie gram w to już nawet na innych, ale przyjemnie się to grało), Fiesta online ( nie gram już), Dofus (gram do czasu do czasu) , Wonderland online (od dawna nie gram, ale fajne mi się grało), Luna online (nie ma już chyba tej gry też), Osu!, Age of Wulin i w sumie mogłabym tu wymienić jeszcze wiele innych gier, ale już mi się nie chce ;p

Po za tym mam też dużo ulubionych gier na nintendo ds/3ds...


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#38 19-09-2013 o 17h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kocham Skyrim, ostatnio mój brat kupił kartę graficzną i chodzi na full detalach ♥  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

#39 20-09-2013 o 07h11

Miss'Żółtodziób
Aloisia
...
Miejsce: Zabłudów
Wiadomości: 2

Najpierw podam gry, które mam zainstalowane na moim ledwo dyszącym komputerze:
-The Sims 3 [czasami się pogra...]
-Saints Row 3 The Third [czwórki nie mam zamiaru kupować]
-League of Legends [no cóż.. XD]
-Minecraft [ .-. no comento]
-Divinity II [nie potrafię tego cholerstwa przejść ;-;]
-Lucky Dog [prosiłabym o niesprawdzanie tego tytułu]
-AION [ostatnia aktualizacja miała miejsce pół roku temu XD]

No i gry, które kocham <3
-Alice Madness Returns
-Limbo
-To the Moon
-The Path
-Mafia II

I to tyle... :3

Offline

#40 20-09-2013 o 10h40

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja jestem ciut starsza rocznikowo i nie lubię za dużych zmian, więc zwykle wracam do "gier z dzieciństwa" - czyli po prostu staruszków, często klasyk gatunków. Moje ulubiaki to:
-Dungeon Keeper (jedynka!)
-Age of Empires (również jedynka)
-Heroes Might and Magic (w dwójkę zaczynałam, ale zakochałam się totalnie w III częśći, czwórki nie umiałam kijem tknąć)
-Tomb Raider II (Wenecja <3)
-The Sims (jedynka! XD)
-Diablo (jedynka z dodatkiem Hellfire i dwójka, obie bardzo lubię w całości)
-Gothic (jedynka <3 Gothic 2 to chyba najnowsza gra w jaką grałam.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

I... tyle ^^

Offline

#41 20-09-2013 o 21h02

Miss'Żółtodziób
TekkenGodRin
...
Miejsce: Płońsk
Wiadomości: 11

Moje ulubione gry na PC to The Sims 2 i 3, Mortal Kombat, Thief (dwójka <3) oraz seria Heroes Might and Magic. Moje ulubione części to II i III.

Offline

#42 21-09-2013 o 15h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojej. Dział dla mnie <3 Chociaż jestem na odwyku z racji tego, iż mój komputer już nie nadaje się do grania zbytnio. Muszę kupić nowy... Ale ogólnie rzecz biorąc uwielbiam gry komputerowe.
Najbardziej wierna od lat jestem:
- The Sims - zaczynałam od jedynki z kilkoma dodatkami, teraz jestem na etapie trójki. The Sims 3 jest moim zdaniem świetna i chyba nie wybiorę się po czwórkę do sklepu, bo moim zdaniem trzeba wiedzieć, kiedy skończyć. Chociaż może zmięknę i kupię z czystej ciekawości.
- wszystkie części Harrego Pottera - chociaż to wynika raczej z mojej miłości do wszystkiego, co związane z Harrym
- Heroes of Might and Magic III- uwielbiam <3 Grałam również w czwórkę, ale trójka to mój ulubieniec. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
- GTA- ciężko wytypować ulubieńca, grałam w jedynkę, San Andreas, Vice City. Ogólnie jestem fanką serii.
- Fable III - genialna <3 uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
- Warcraft III - mam sentyment, jedna z pierwszych gier, które tak pokochałam.
- Need for Speed - absolutnie wszystkie. Czy to Carbon czy to Porsche czy to Most Wanted czy to jeszcze inna wersja... i tak Patrycja jest szczęśliwa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To wszystko, co nasunęło mi się na myśl, tak na szybkiego. ;D

Offline

#43 06-04-2014 o 16h43

Miss'nieobczajona
olivia2001
...
Wiadomości: 46

MAM PROBLEM
Czy da się w sims średniowiecze zrobić tak żeby mieć nową ambicje tak żeby nie musieć zaczynać od początku? (bohaterowie,budynki,poziomy,sława itp.)

Offline

#44 10-04-2014 o 19h04

Miss'nieobczajona
zuza97
...
Wiadomości: 30

Powiem krótko:
Devil May Cry 3 ---- UWIELBIAM
Dyngeon Siege 3
oraz....

Legacy of Kain:
                      Soul Reaver
                      Soul Reaver 2
                      Blood Omen 2
                      Defiance
Tę serię znalazłam w Biedronce
Zapłaciłam za wszystkie... 9,99zł.

Offline

#45 11-04-2014 o 10h41

Miss'ok
Eldan
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 54

Ja ostatnio gram w XCOM Enemy Unknown

Offline

#46 17-05-2014 o 11h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja lubię Minecrafta, The Sims 3 i wszystkie gry o koniach;)
Z niecierpliwością czekam na The Sims 4.

Offline

#47 30-05-2014 o 21h57

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

U mnie ostatnio na chodzie
Dead Space
Metro2033
Dragon Age
and niesmiertelny MarinerMT2
Czekam na jakies fajne MMORPG, bo gry przeglądarkowe i typowo CD już troche mnie nudzą.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#48 31-05-2014 o 17h41

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Gry PC.. Lubię takie na myślenie albo typowo rozwałka świata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moimi ulubionymi są seria CSI (po prostu genialne gry w śmiesznie niskich cenach), seria Worms (obojętnie ile miałabym lat, rozwalanie tych robaczków sprawia mi frajdę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), lubię też The Sims 2, ale bardzo szybko mnie nudzą.

Offline

#49 01-06-2014 o 18h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Minecraft <3
- The Sims 3 plus zwierzaki i skok w przyszłość <3
- Harry Potter i Książę Półkrwii
- szachy 3D (nie pamiętam tytułu) <3
- Sims historie
- Polskie Imperium
- i niektóre z gry.pl
- czołg (nie pamiętam tytułu)
- Pingwiny
- 101 dalmatyńczyków
- Gdzie jest Nemo?
- inne

Te 2 ostatnie trochę stare... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#50 01-06-2014 o 18h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

TekkenGodRin napisał

Moje ulubione gry na PC to The Sims 2 i 3, Mortal Kombat, Thief (dwójka <3) oraz seria Heroes Might and Magic. Moje ulubione części to II i III.

Heroes są genialne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ile ja się w to z bratem nagrałam. XD

Offline

Strony : 1 2 3