Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 28-05-2013 o 21h51

Miss'nieobczajona
Narabara
...
Wiadomości: 20

Wiadomo o co chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Z góry informuje, że taki temat, na pewno nie jest tematem " zakazanym " na forum gdyż gry, o których będzie tutaj mowa, nie stanowią żadnej konkurencji dla Miss Fashion, ponieważ należą do zupełnie innej kategorii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jakie gry pc najbardziej lubicie?
Czy są takie, na które czekałyście niecierpliwie i w napięciu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja nie wyobrażam sobie mojego bytowania bez Dragon Age, Mass Effect, Wiedźmina, czy Assassin's Creed /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Są to pozycję do których powracam i będę powracać jeszcze duuuużo razy.
Chyba, że wcześniej mój komputer zemrze marnie  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


" Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara. "

Offline

#2 28-05-2013 o 23h31

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Jeśli chodzi o pc, to najbardziej lubię te otóż gierki:
- Spells of gold (taka prosta gra, a jednak jak byłam mała to w to grałam masowo)
- Warcraft III
- Guild Wars (najbardziej Guild Wars Factions i Nightfall, 2 część mniej mnie wciągnęła)
- Grand Theft Auto (zaczęło się od grania w to z bratem... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
- Ether Saga
- Rusty Hearts (fajny mangowy/anime styl ^^).
- TERA online
- Wolfenstein
- Battlefield
Ogólnie jestem większą fanką mmorpg i fps online niż takich gierek gdzie gra się samemu, bo nie ma z kim gadać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. W planach mam zagrać w Skyrim i może jeszcze w Far Cry, ale to jak fundusze pozwolą (na razie mam niecny plan wykupienia wszystkich Final Fantasy na psp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).

Offline

#3 29-05-2013 o 06h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

The Sims 3, jeśli to gra PC /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#4 29-05-2013 o 06h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje ulubione gry na Pc to:
Torchlight oraz Venetica Simsy nie ważne, która część ale wszystkie są fajne.

Offline

#5 29-05-2013 o 12h26

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Syberia I i II  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#6 29-05-2013 o 13h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój gust co do gier jest straszny ponieważ mam brata i tak jakoś wyszło że grałam w takie rzeczy jak on czyli;
-Niektóre części Need for speed'a  underground, hot pursuit, most wanted
-Devil may Cry ale za tą najnowszą brać się nie zamierzam jak ją widzę to mi się ryczeć chce Dante wygląda jak ćpun a Vergil jak nazista o.0 a to tacy ładni chłopcy byli jeszcze jak wezmą w obroty Nero...
-Call of Duty ale to tylko 2
-Prince of Persja dwa trony przez pewien czas do momentu bardzo głupiego momentu którego nie umiałam przeskoczyć.. -.-'

A z typowo moich
-Heroes wszystkie częśći od 3 do 5 planuję kupić 6 ale jeszcze nie jestem pewna
-LoL

idt....

Sephiroth
Jej świetnie cie rozumiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png od niedawna mam 7 Final fantasy Crisis core to moja ulubiona  czatowałam na nią w *** czasu opłacało się, Chcę kupić sobie następne części ale będę pomijać te z Cloudem nie lubie Go...

Offline

#7 29-05-2013 o 16h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kama napisał

Mój gust co do gier jest straszny ponieważ mam brata i tak jakoś wyszło że grałam w takie rzeczy jak on

To zupełnie jak ja! ;D

Kiedyś mieliśmy jeden komputer i to zawsze on decydował w co się gra.
Fajniejsze gry PC, które pamiętam do dziś:
-Heros III, IV, V
-Diablo II
-Warcraft II, III
-Divine Divinity
-Divinity II: Ego Dragons ( obecnie moja ulubiona (; )
-Overlord
-Assasins Creed
-Sniper

Oraz gry online:
-KalOnline (wspominam najlepej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
-MuOnline
-Guild Wars
-Cabal

Offline

#8 29-05-2013 o 17h39

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Simsy~
Fallout
Skyrim
Assassins Creed
GTA...


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#9 29-05-2013 o 17h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Simsy ( Wszystkie części )
GTA ( jakiekolwiek. ♥ )
Sleeping Dogs.
Minecraft. (y)
Battlefield
Splinter cell

Aktualnie czekam na Sims4 i GTA V. ♥

Offline

#10 29-05-2013 o 18h34

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Kama napisał

Sephiroth
Jej świetnie cie rozumiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png od niedawna mam 7 Final fantasy Crisis core to moja ulubiona  czatowałam na nią w *** czasu opłacało się, Chcę kupić sobie następne części ale będę pomijać te z Cloudem nie lubie Go...

To też moja ulubiona część, grałam jeszcze w kilka innych ale jakoś ta tak bardzo przypadła mi do gustu - może przez Zacka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Tak samo czatowałam na nią... ''dużo'' czasu. Ciekawi mnie jak będzie wyglądać Final Fantasy na PS4... chyba specjalnie dla tej gry kupię PS4 jak wyjdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Jeszcze mam plany kupić FFVII na PC, ale to raczej nie w ciągu następnych dwóch miesięcy.

Westerplatte napisał

Fajniejsze gry PC, które pamiętam do dziś:
-Heros III, IV, V
-Diablo II
-Warcraft II, III
-Divine Divinity
-Divinity II: Ego Dragons ( obecnie moja ulubiona (; )
-Overlord
-Assasins Creed
-Sniper

Oraz gry online:
-KalOnline (wspominam najlepej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
-MuOnline
-Guild Wars
-Cabal

Po prostu nie wierzyłam do dzisiaj, że spotkam kogoś innego kto gra w Guild Wars, niż ja i moja znajoma, i tak samo lubi Warcraft III. Witam w klubie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Masz jakąś ulubioną część GW?

Offline

#11 29-05-2013 o 19h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sephiroth napisał

Po prostu nie wierzyłam do dzisiaj, że spotkam kogoś innego kto gra w Guild Wars, niż ja i moja znajoma, i tak samo lubi Warcraft III. Witam w klubie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Masz jakąś ulubioną część GW?

Tak, zaiście miło jest spotkać osobę tej samej wiary ;>

Moją ulubioną częścią jest Prophecies. grałam też we Factions ale średnio przypadła mi do gustu ze względu na dziwną fabułę. W trzecią część nie grałam, bo nie mam za co kupić  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
Ogólnie to grywam w to tylko, kiedy mi się nudzi, bo czasem kiedy 5 razy z rzędu zaliczy się deada to chęć do grania idzie na wakacje i nie wraca przez następne parę miesięcy...

Offline

#12 29-05-2013 o 23h17

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Westerplatte napisał

Sephiroth napisał

Po prostu nie wierzyłam do dzisiaj, że spotkam kogoś innego kto gra w Guild Wars, niż ja i moja znajoma, i tak samo lubi Warcraft III. Witam w klubie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Masz jakąś ulubioną część GW?

Tak, zaiście miło jest spotkać osobę tej samej wiary ;>

Moją ulubioną częścią jest Prophecies. grałam też we Factions ale średnio przypadła mi do gustu ze względu na dziwną fabułę. W trzecią część nie grałam, bo nie mam za co kupić  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Prophecies ma strasznie ładnie zaprojektowane miejsca (zwłaszcza stary Ascalon, w którym się zaczyna grę) i z tego co mi się wydaje jest najtrudniejszą kampanią. Factions rzeczywiście ma trochę dziwną fabułę, ale za to można zrobić mocnego rytualistę (pamiętam jak się męczyłam ze zdobyciem stroju mumii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Nightfall wydaje mi się ciekawie zrobione, zwłaszcza końcowe misje gdzie walczy się z Abaddonem i historia o tym, jak świat spowija mrok. Jakbyś kiedyś miała szansę zagrać to polecam :>.

Westerplatte napisał

Ogólnie to grywam w to tylko, kiedy mi się nudzi, bo czasem kiedy 5 razy z rzędu zaliczy się deada to chęć do grania idzie na wakacje i nie wraca przez następne parę miesięcy...

Szczerze mówiąc, ja tak samo - gram tylko kiedy mi się nudzi lub wkurzy mnie niepowodzenie misji w innej grze, bo przeszłam wszystko poza dodatkiem Eye of the North (jak się miałam za to zabierać to miało wyjść już niedługo GW2 i tak jakoś wyszło, że przeniosłam się z jedynki na dwójkę, a teraz coraz mniej osób gra w pierwszą część, więc do pomocy nie ma zbyt dużo chętnych... ^^'').

A zmieniając lekko temat, z ciekawości - którą rasą głównie grałaś w Warcrafta? Ja często nieumarłymi lub nocnymi elfami, mój brat orkami. Wielbię Łowcę Demonów nocnych elfów :>.

Przepraszam za chaotycznie napisany tekst, dzisiaj jakoś nie mogę się tak jakby ''ogarnąć'' (przewróciłam się w metrze, zaktrzusiłam piciem, spodnie mi się rozerwały i takie tam podobne przygody ^^'').

Offline

#13 29-05-2013 o 23h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sephiroth napisał

A zmieniając lekko temat, z ciekawości - którą rasą głównie grałaś w Warcrafta? Ja często nieumarłymi lub nocnymi elfami, mój brat orkami. Wielbię Łowcę Demonów nocnych elfów :>.

Zazwyczaj grałam Nocnymi Elfami.Byłam wtedy mniej więcej na przełomie podstawówki i gimnazjum, więc główny powód to piękno wizualne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moim ulubionym herosem była Kapłanka ze względu na superowego skilla od 6 lvl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Ogólnie to fajnie się w to grało. W Warcraft III były świetne kompanie... niestety niekiedy strasznie trudne, chociaż to tyczy się również dwójki.
Nie wiem jak ty ale ja za nic nie dałam rady przejść ostatnich questów: obrony tego drzewa i zdobycia wszystkich pomników, czy czegośtam. Żeby je ukończyć grałam na kodach... i to mnie później rozleniwiło, bo odtąd prawie ciągle dawałam sobie hacka God Mode i śmigałam kosząc wszystkich po drodze...
Dlatego po jakimś czasie znudziło mi się i odłożyłam tę grę.

Offline

#14 30-05-2013 o 11h45

Miss'Żółtodziób
Tancia
...
Wiadomości: 5

Ojej. Dużo tego. D:
Hym. Do visual novelek nie będę się odnosić, gdyż obracają się wokół jednego, stricte nie dla wszystkich tematu.
Ogółem gustuję w MMO, MMORPG, RPG, niekiedy RTS. Jeżeli chodzi o konkretne pozycje:
- Lineage
- Last Chaos
- Silkroad Online
- TERA
- Aion
- LOCO
- Wiedźmin
- Assasin's Creed
- Supreme Commander
- American McGee's Alice
- Sims 2, 3
- Minecraft (Tehehe~.)
- League of Legends
To chyba tyle z tytułów, które mogę sobie przypomnieć. Obecnie jednak gram w visual novel, chociaż wakacje się zbliżają, więc kto wie~.

Offline

#15 30-05-2013 o 12h00

Miss'nieobczajona
Kazumii
...
Wiadomości: 32

Chyba tylko ja mam takie płytkie zainteresowania, co do gier na PC xD
The Sims 3, Zoo Tycon, Najdłuższa Podróż, Elsword (jeśli to się zalicza do takich gier), Always Remember Me... /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Ogólnie, to bardzo lubię gry, w których można wykreować swoją postać i potem "podrywać chłopaków", jednakże te najciekawsze tego typu gry są w innej wersji językowej, niż polski.

Offline

#16 30-05-2013 o 19h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja gustuję w
- Sims (2 i 3)
- Minecraft
- Planet Horse
- GTA

No i to wszystko. Mój gust nie jest jakiś 'wyszukany'. Gram w to, co mi w ręce po siostrze wpadnie ;3

Offline

#17 30-05-2013 o 19h43

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Ja przede wszystkim wielbię przygodówki. Moje ulubione:
- The Longest Journey,
- Syberia,
- Dreamfall,
- Fahrenheit (po prostu kocham, i strasznie żałuję, że nie mam PS3, żeby móc pograć Heavy Rain)

Oprócz tego lubię RPGi (zwłaszcza te stare w widoku izometrycznym), ale czasem tak dla odprężenia gram sobie w Crysisa, CODa (tak, strzelanie do ludzi/obcych mnie odpręża). Kiedyś grałam też w Prince of Persja i Assassin's Cread.

Oczywiście nie mogę zapomnieć też o Final fantasy, które pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa. Z tym, że jeśli chodzi o FF to taka jest moja wada, że którejkolwiek części nie zacznę, zwykle jej nie kończę. FF8 zaczynałam już ze 4-5 razy i zawsze dochodzę do 4 płyty, a potem koniec Dx

Mam też pytanie do fanów przygodówek, jakie przygodówki polecacie? bo chętnie bym sobie pograła, teraz jak mam czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#18 30-05-2013 o 19h52

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

Ja ubóstwiam Dragon Age Originis i Dragon Age II. Co prawda, druga część została przez BioWare zniszczona. Jeżeli chodzi o urozmaicenie budynków i map to jest zerowe, jest wręcz za łatwa... A nie sądziłam, że będę wstanie do powiedzieć po pierwszej części DA. W każdym razie wyczekuję na trzecią część, aby dać jej szansę. Bo teraz robią ją na bazie innego silnika więc może być całkiem niezła.
Jeżeli chodzi o MassEffect to nie radziłam sobie w niej ><
No i grałam jeszcze w kilka MMORPG jak LOTRo, Maestia, Shaiya, SWTOR.  Z przygodówek to jedyne co mi przychodzi na myśl to Prince of Persia (?)

Offline

#19 30-05-2013 o 20h08

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

A właśnie, mi się Mass Effect podobało strasznie jak zaczęłam grać, ale zniechęciło mnie to, że w pewnym momencie miałam taki błąd, że nie mogłam zapisywać gry. Kilka razy nawet od początku zaczynałam grę ale ten błąd i tak sie pojawiał, czasem w innych miejscach, ale i tak w końcu tak było Dx (ale nie będę się chwaliła skąd mam tą grę, także wiem czemu się tak działo).

Z MMORPG to grałam tylko w Diablo i nadal czasem gram, ale teraz w 3.

Offline

#20 30-05-2013 o 20h13

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

A ja wbiłam kilka poziomów w MassEffect jedynce i jakoś tak wyszło, że nie umiałam potem sobie za bardzo radzić z bronią palną. o.O Po prostu nie umiałam, strzelanie z łuku, walka mieczami, magiem jest w porządku. Pojawiła się broń palna i nagle nie umiem nikogo zaibć ><" Rozumiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No cóż, tak czasem jest z tymi grami.

Nie grałam w Diablo, a bardzo bym chciała ^^

Offline

#21 30-05-2013 o 20h40

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Jeśli chodzi o strzelanie w grach to mi całkiem nieźle idzie, ale jak mi naprawdę idzie źle to sobie zmniejszam poziom trudności. To ja tu mam zabijać, a nie mnie mają oni xD
Diablo 2 było bardzo fajną gra, ale teraz to już chyba stosunkowo mało osób gra (nie jestem pewna bo dawno nie grałam). Diablo 3 tez jak dla mnie jest dobre, ale w sumie jakbyś chciała zacząć grać to ja bym Ci proponowałam kupienie sobie D2, bo D3 jest nadal drogie, a skoro nigdy w żadną z części nie grałaś to nie wiadomo, czy Ci się spodoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#22 30-05-2013 o 20h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ostatnio moje serce podbiła Alice: Madness Returns
Genialna grafika i podkład muzyczny. No i fabułą niczego sobie.
Oczywiście Simsy też lubię i standardowo SlenderMan >w<

Offline

#23 30-05-2013 o 20h48

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

O, ja też właśnie się zastanawiałam jakiś czas temu czy by sobie tej Alicji nie kupić, ale szczerze mówiąc bałam się, ze to będzie za straszna gra xD

Offline

#24 30-05-2013 o 20h59

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Uwielbiam gry typu MMORPG
Jestem fanką Simsów
Kocham Skyrim, Gothic'a i inne tego typu gry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak również NFS'a
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#25 31-05-2013 o 00h58

Miss'nieobczajona
Natalia
...
Wiadomości: 32

Ja uwielbiam GTA, nie ma to jak zabijać ludzi, kraść auta i grać na kodach xd Niestety nie mam dobrego komputera do gier, więc moja lista gier jest ograniczona. :c


 

Offline

Strony : 1 2 3