Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 15-08-2014 o 13h05

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

nie znam się zbytnio na tym @rachel8 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
a ja mam taki kłopot - bateria w tablecie rozładowuje mi się w ciągu 3,5 godziny.
A muszę ładować 10 godzin minimum

Ostatnio zmieniony przez laureln (15-08-2014 o 13h05)


.

Offline

#27 21-08-2014 o 21h21

Miss'całkiem całkiem
Sefia
That's The Spirit!
Miejsce: Exoplanet
Wiadomości: 141

No cóż musisz dokupić nową baterię bo inaczej się nie da chyba że możesz sobie pozwolić na nowy tablet bo kolejna bateria nie trzyma tak długo jak ta oryginalna.


http://i61.tinypic.com/2le2xjp.jpg

Offline

#28 23-08-2014 o 13h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Udało się! Problem rozwiązało zainstalowanie przeglądarki Google Chrome. ;D Dziękuję wszystkim za pomoc!

Offline

#29 24-08-2014 o 13h38

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Naprawiło się bez wymiany baterii hurra! Odinstalowałam kilka aplikacji - zjadaczy baterii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


.

Offline

#30 15-05-2015 o 20h04

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Nie wiem, czy można nazwać to kłopotem, ale może pomożecie.

Od jakiegoś czasu piszę opowiadanie (a właściwie opowiadania). Najdłuższe z nich (liczące 14 rozdziałów na ten dzień) niecałe znajduje się w dziale opowiadań indywidualnych. Pozostałe szczętnie skrywam pod łóżkiem XD
Co jakiś czas je czytam od nowa i spowrotem, ale wynajduję prowdopodobnie tylko niewielką część błędów. Jak wiadomo, samemu trudno ocenić jakość i poprawność tekstu.
Poszukuję kogoś, kto sprawdziłby moje opki i doradził co zmienić, a co nie.
Serdecznie proszę o odzew tu, albo najlepiej na pw.
(Problem ważny przez cały czas, więc zapraszam)
<Prośba skierowana do wszystkich, ale głównie do tych piszących blogi lub mających jakieś doświadczenie pisarskie>

Offline

#31 19-05-2015 o 15h44

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Miałam tu przygotowaną jedną wielką wypowiedź,ale z racji,że parę osób z mojego otoczenia mogłoby jakimś cudem tu wejść wykasowałam ją :C
A jestem w totalnej kropce ;p


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#32 23-05-2015 o 19h39

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

Em, mam problem... Ale to dość dyskretna sprawa, związana z dojrzewaniem, kobiece sprawy i wgl. I nie wiem, czy mam zadać pytanie prosto z mostu tutaj, czy pogadać z kimś na priv /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


hahayes

Offline

#33 23-05-2015 o 21h54

Miss'całkiem całkiem
NNatalia
...
Wiadomości: 154

MagicznaPanda napisał

Em, mam problem... Ale to dość dyskretna sprawa, związana z dojrzewaniem, kobiece sprawy i wgl. I nie wiem, czy mam zadać pytanie prosto z mostu tutaj, czy pogadać z kimś na priv /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Hmm, jak ci głupio to napisz na pw, ale nie jestem pewna czy pomogę, w każdym razie mogę przynajmniej wysłuchać i spróbować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


http://i60.tinypic.com/abdp2.png

Offline

#34 02-07-2015 o 13h05

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Potrzebuję pomocy w banalnej sprawie - gdzie znajdujecie avatary, które działają na miss forum? Zawsze wyskakuje mi jakiś durny błąd, mimo, że obrazek jest wielkości 37 kb i w formacie gif, powinien działać...

Offline

#35 02-07-2015 o 15h22

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Dessdemona napisał

Potrzebuję pomocy w banalnej sprawie - gdzie znajdujecie avatary, które działają na miss forum? Zawsze wyskakuje mi jakiś durny błąd, mimo, że obrazek jest wielkości 37 kb i w formacie gif, powinien działać...

Ja znajduję w google grafice,  potem ewentualnie przycinam, poprawiam itd. Ale wszystko może też zależeć od przeglądarki, bo na niektórych robią się takie dziwne błędy tam gdzie być ich nie powinno.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#36 02-07-2015 o 16h37

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Podoina - dziękuję za podpowiedź, rzeczywiście winna była przeglądarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 02-07-2015 o 17h16

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Dessdemona aż się zdziwiłam, serio zadziałało? Z tego co kojarzę obrazki w formacie .gif nie chcą się załadowywać. ;O Z jakiej przeglądarki skojarzyłaś?


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#38 02-07-2015 o 17h42

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Majerankowa, próbowałam najpierw z gifem ale nijak się nie udawało, miałam też drugi obrazek w zapasie, tym razem jpg równy 50 kb, który też nie chciał się załadować. Korzystałam z Opery. Po zmianie na Firefox wszystko poszło gładko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#39 05-08-2015 o 10h26

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Mam bardzo poważny problem, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto da radę pomóc.

Mój pies jest mieszanką bouviera i czarnego teriera rosyjskiego. Ma 10 lat, więc to już porządny wiek, jak na psa. Ze zdrowiem u niego spoko, nigdy nic mu nie było.
Wczoraj podczas czesania i  obcinania futerka zauważyłam, że na dziwną ,,kulkę" na klatce piersiowej. Przypomina spory bąbel (coś pomiędzy ping pongiem a piłeczką do tenisa), jest miękki. Nie widać koloru, jest porośnięty czarnym futrem. Nie wygląda na to, żeby jakoś doskwierał mojej suni, ale ona dość często (tak dla zabawy, już porzuciła agresję) gryzie się z moim drugim psem (te same gabaryty, tylko dużo młodszy).
Siostra Meli (bo tak wabi się mój potworek), Irma, kilka lat temu zdechła z powodu podobnych guzów. Boję się, że Meli przytrafi się to samo.

Od razu mówię, że z oczywistą wizytą u weterynarza może być cienko, bo Melcia nie jeździ samochodem. Nie potrafi chodzić na smyczy, więc nijak nie dostaniemy się z nią do weterynarza. On może jedynie przyjechać do nas, ale z tego co wiem, przybędzie dopiero za jakieś dwa tygodnie na szczepienie.
Czytałam wypowiedzi właścicieli psów z podobnym problemem, mówili o koniecznej operacji. U mnie to może być  ciężko, z wcześniej wspomnianych przyczyn.

Jeśli potraficie mi pomóc, piszcie śmiało. Mile widziany też link do jakiejś pomocnej strony :]
Z góry dzięki i gratulacje dla tych, co dotrwali do końca :]

Offline

#40 05-08-2015 o 13h10

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

kucykowa9 napisał

Mam bardzo poważny problem, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto da radę pomóc.

Mój pies jest mieszanką bouviera i czarnego teriera rosyjskiego. Ma 10 lat, więc to już porządny wiek, jak na psa. Ze zdrowiem u niego spoko, nigdy nic mu nie było.
Wczoraj podczas czesania i  obcinania futerka zauważyłam, że na dziwną ,,kulkę" na klatce piersiowej. Przypomina spory bąbel (coś pomiędzy ping pongiem a piłeczką do tenisa), jest miękki. Nie widać koloru, jest porośnięty czarnym futrem. Nie wygląda na to, żeby jakoś doskwierał mojej suni, ale ona dość często (tak dla zabawy, już porzuciła agresję) gryzie się z moim drugim psem (te same gabaryty, tylko dużo młodszy).
Siostra Meli (bo tak wabi się mój potworek), Irma, kilka lat temu zdechła z powodu podobnych guzów. Boję się, że Meli przytrafi się to samo.(...)


Jak wam zależy na psie to znajdziecie weterynarza, który przyjedzie wcześniej niż na szczepienie. Takie guzki często okazują się być nowotworowe, więc lepiej nie zwlekać. Co do operacji, cóż, albo życie psa albo niech się męczy z chorobą... Równie dobrze może być to na przykład obrzęk po jakimś ukąszeniu, ale lepiej na zimne dmuchać.

Offline

#41 27-12-2015 o 15h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

UWAGA!
Bardzo proszę Was o pomoc w jednej sprawie.
Mój przyjaciel zaangażował się w akcję Homeless Christmas. Chce pomagać przy innych tego typu akcjach, a na takowe potrzeba pieniędzy. I stąd moja prośba, byście obejrzały ten filmik

Dla Was to chwilka, a im więcej wyświetleń, tym więcej pieniędzy na takie akcje!
Udostępniajcie filmik, przesyłajcie dalej, to niewiele, a pomoże!

Offline

#42 08-01-2016 o 02h41

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Ojej, to ją mam bardzo nietypowy problem ;-;
Obgryzam paznokcie odkąd pamiętam
Postanowienie noworoczne - chce tego zaprzestać ;-;
Jak mam to zrobić jak palce same mi się wpychaja do buzi >.>
Też lakier przeciw obgryzaniu nie działa, dalej obgryzanie :c


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#43 11-01-2016 o 20h58

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Klepsydraa napisał

Ojej, to ją mam bardzo nietypowy problem ;-;
Obgryzam paznokcie odkąd pamiętam
Postanowienie noworoczne - chce tego zaprzestać ;-;
Jak mam to zrobić jak palce same mi się wpychaja do buzi &gt;.&gt;
Też lakier przeciw obgryzaniu nie działa, dalej obgryzanie :c


spróbuj może takiej maści która sprawia że masz goszkie palce,  mojej kuzynce pomogła.

Też mam pewien problem,a mianowicie taki że nie wiem jak pozbyć się lekkiego zeza,  bo tak,  w lutym tamtego roku miałam operacje zeza która przyznaje bardzo mi pomogła, lecz nie nosiłam okularów korekcyjnych i zez lekko powrócił,  przeszkadza mi to i nie wiem jak temu zaradzić.  wróciłam do okularów ale jest już za późno i nic mi one nie wyrównują. poradźcie mi proszę.


siemanko loszki

Offline

#44 08-05-2016 o 20h28

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ja chciałabym się wyżalić i poprosić o radę.
Otóż na wiadomo jakiej stronie z wiadomo czym zrobiłam opowiadanie. Od piątku się z nim męczyłam, a wczoraj przez to nie miałam czasu obejrzeć kolejnego odcinka Psycho-Pass. Udało się. No, ale minęły 4 godziny i nikt się tym opowiadaniem nie zainteresował.
Jest mi przykro, bo się starałam. Wstawić tego tutaj nie mogę, bo podpada pod co najmniej 1 temat zakazany. Co zrobić by ktoś się tym zainteresował? Starałam się i chciałabym by ludzie to zauważyli.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#45 09-05-2016 o 18h21

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Kanapko - nie rób nic. Takie życie. Na chama ludziom tego opowiadania do gardeł nie wepchniesz.

Z mojego doświadczenia wynika, że na forach zainteresowaniem dojrzałych czytelników zwykle cieszą się 2 rodzaje tekstów: teksty bardzo dobre, a nawet wybitne, mające "to coś", które same siebie bronią, gdy czytelnicy zajrzą do tematu z ciekawości i wsiąkną w tekst, tudzież teksty dobre rzemieślniczo (chociaż może to akurat nie zawsze i niekoniecznie...) autorstwa osób znanych i lubianych przez czytelników, którzy zajrzą tam z sympatii do autora.

To że się starałaś... Cóż, wiele osób się stara i starało kiedyś, nie jesteś jedyna i wyjątkowa. I każdemu z nich na pewno było przykro, że opowiadanie nie wzbudziło takiego zainteresowania, na jakie liczyli. I od ciebie tylko zależy, co z tym zrobisz. Możesz być twarda i uparta i pisać dalej mimo to, jeśli pisanie jest dla ciebie ważne i masz wystarczająco dużo samozaparcia i silnej woli. A możesz np. zrobić tak jak ja, czyli zamknąć się w sobie i stwierdzić, że nie masz wystarczająco talentu, żeby pisać twórczo i zacząć pisać odtwórczo - ja piszę recenzje anime. Dobrze mi z tym, ale czasem mi żal, więc nie polecam drugiej metody :>

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (09-05-2016 o 18h22)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#46 09-05-2016 o 18h54

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ja to opowiadanie przerabiam na wiersz.
Jest to mega męczące.
Ja się poddaje. Umiem tylko trollować i tylko na jednej stronie gdzie bana mam od ponad roku i to tylko dlatego, że mnie zauważyła taka jedna hejterka.
Teoretycznie też piszę wiersze, ale wszystkim się kojarzą z rymami, przez które każdą zwrotkę się przez 10 min ogarnia.
Teoretycznie umiem też liczyć, ale jak się popisać matematyką?
Nie mam siły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Nie napiszę w internecie drugiej części tego opowiadania. KONIEC. Będę je miała w swych wierszach. I tyle.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#47 06-03-2017 o 19h08

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Pytanie życia.
Czy jest tu ktoś kto bardzo dobrze ogarnia excela? Bo mam mały problem -.-'
Pisaliśmy test
Taki z zaskoczenia. Nasza nauczycielka to "śmieszek" zrobiła nam sprawdzianik z excela nie przerabiając połowy z tego co tam było. A, mieliśmy jej to wysłać mailem, no to sobie przy okazji zapisałam z myślą "A może uda mi się to poprawić...".
I to wygląda niej więcej tak:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Ktoś coś? Wie ktoś jakie formuły trzeba tam wpisać? Jak ktoś coś, to bardzo bym była wdzięczna za pomoc.

Ostatnio zmieniony przez Podoina (06-03-2017 o 19h08)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#48 06-03-2017 o 20h59

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Podoina, lata świetlne nie pracowałam na excel'u. Już nic chyba nie pamiętam. Chyba, że masz notatki jakieś, to może po przypomnieniu coś tam pomogę.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#49 08-03-2017 o 20h03

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Problem jest taki, że właśnie nie mam żadnych notatek x.x
Moja klasa nic nie notuje, a nauczycielka ma tok myślenia jak "Nie było cię? Byłaś chora? Nic mnie to nie obchodzi, to i tak twoja wina, to było przecież." x.x


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#50 08-03-2017 o 23h37

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Spróbuję jutro poszperać w necie i coś znaleźć, może uda mi się pomóc.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

Strony : 1 2 3