Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 05-01-2014 o 18h23

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja też kocham Irene /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Moja idolka!

A teraz UWAGA! TYLKO dla tych, co widzieli już pierwszy odcinek trzeciego sezonu. Dzieło, które poświadcza, że istnieje coś takiego jak zbiorowy umysł fandoomu.

https://www.youtube.com/watch?v=4eZbh4X_epI


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#27 05-01-2014 o 19h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moment ze Sheriarty shippers sooooooo cuuuuuuuuuuuute! Nie mogę się napatrzeć jak cudnie to ograli i zrobili! Aria, dzięki za ten link! *piszczy*

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif (na koniec taka mała aluzja XD)

Offline

#28 05-01-2014 o 20h33

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

I właśnie po to mi fejs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#29 17-01-2014 o 21h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Głupia ja doczytałam spoilery z tumblra nt ostatniego odcinka serii... idę umrzeć.

ps: jak wam się podoba moja nowa sygnaturka? XD

I jak po ostatnim odcinku?
Ja tak:
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#30 17-01-2014 o 23h15

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Powiem tak.
Yes. I miss him...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#31 17-01-2014 o 23h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ale nowy sezon jest planowany na święta... te w grudniu  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#32 07-04-2014 o 15h52

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Kto oglądał wczoraj Sherlocka? ja nie do końca wiem o co tam choziło ; o
to już koniec?

Offline

#33 08-04-2014 o 11h06

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Peppers napisał

Kto oglądał wczoraj Sherlocka? ja nie do końca wiem o co tam choziło ; o
to już koniec?

Oczywiście, że to nie jest koniec!

No, ja dopiero od niedawna jestem Sherlocked, ale żyję tym serialem, nie mam poza nim życia, serio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Serial - geniusz, miłość od pierwszego wejrzenia <3

Offline

#34 08-04-2014 o 20h01

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

BlackMagicWoman napisał

Peppers napisał

Kto oglądał wczoraj Sherlocka? ja nie do końca wiem o co tam choziło ; o
to już koniec?

Oczywiście, że to nie jest koniec!

No, ja dopiero od niedawna jestem Sherlocked, ale żyję tym serialem, nie mam poza nim życia, serio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Serial - geniusz, miłość od pierwszego wejrzenia <3

Ja może nie żyję, ale świetny no ale dlaczego on się zabił a potem sobie stał na cmentarzu. Zmartwychwstanie czy co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png no nie wiem o co chodzi

Offline

#35 08-04-2014 o 21h04

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Peppers napisał

BlackMagicWoman napisał

Peppers napisał

Kto oglądał wczoraj Sherlocka? ja nie do końca wiem o co tam choziło ; o
to już koniec?

Oczywiście, że to nie jest koniec!

No, ja dopiero od niedawna jestem Sherlocked, ale żyję tym serialem, nie mam poza nim życia, serio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Serial - geniusz, miłość od pierwszego wejrzenia <3

Ja może nie żyję, ale świetny no ale dlaczego on się zabił a potem sobie stał na cmentarzu. Zmartwychwstanie czy co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png no nie wiem o co chodzi

Nie chcę rzucać tutaj spoilerami, ale zobaczysz w niedzielę, gwarantuję, że będziesz zaskoczona, tak jak ja za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 09-04-2014 o 07h10

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

BlackMagicWoman napisał

Peppers napisał

BlackMagicWoman napisał

Oczywiście, że to nie jest koniec!

No, ja dopiero od niedawna jestem Sherlocked, ale żyję tym serialem, nie mam poza nim życia, serio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Serial - geniusz, miłość od pierwszego wejrzenia <3

Ja może nie żyję, ale świetny no ale dlaczego on się zabił a potem sobie stał na cmentarzu. Zmartwychwstanie czy co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png no nie wiem o co chodzi

Nie chcę rzucać tutaj spoilerami, ale zobaczysz w niedzielę, gwarantuję, że będziesz zaskoczona, tak jak ja za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie mogę się doczekać!  ; o to musi być świetny odcinek  ale jak mówiłaś doczekam do niedzieli, wiem że w internecie są ale mam cierpliwość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Peppers (09-04-2014 o 07h11)

Offline

#37 04-05-2014 o 20h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jaaaaaaa!!!!!
Jestem SherLocked! Kocham Holmesa i Benedicta Cumberbatcha!
Ok, będę z Wami szczera: To jest najprzystojniejszy facet, jakiego kiedykolwiek widziałam!
Sherlock z książek jest, moim zdaniem, nudny. Ale w końcu to książki dla dorosłych...

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (04-05-2014 o 20h19)

Offline

#38 04-05-2014 o 22h47

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

SherLocked napisał

Sherlock z książek jest, moim zdaniem, nudny. Ale w końcu to książki dla dorosłych...

Książki o Sherlocku Holmesie są dla dorosłych? Co, co, co? To ile Ty masz lat, że tak sądzisz?

Offline

#39 05-05-2014 o 16h12

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

BlackMagicWoman napisał

SherLocked napisał

Sherlock z książek jest, moim zdaniem, nudny. Ale w końcu to książki dla dorosłych...

Książki o Sherlocku Holmesie są dla dorosłych? Co, co, co? To ile Ty masz lat, że tak sądzisz?

czytałam książkę i uważam, że jest świetna z chęcią sięgnęłabym po więcej

Offline

#40 06-05-2014 o 15h14

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Peppers, dokładnie! W podstawówce zaczytywałam się w tych książkach o Sherlocku Holmesie i byłam nimi oczarowana, więc myślę, że powrócę do nich i przez wakacje poczytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jak tam wrażenia po ostatnim odcinku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#41 06-05-2014 o 22h34

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

BlackMagicWoman napisał

Peppers, dokładnie! W podstawówce zaczytywałam się w tych książkach o Sherlocku Holmesie i byłam nimi oczarowana, więc myślę, że powrócę do nich i przez wakacje poczytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jak tam wrażenia po ostatnim odcinku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Straszna szkoda, że już ostatni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
podobno kolejne odcinki w 2016.
Po zeszłym odcinku sama nie wiem czego już się spodziewać od tego serialu: dwulicowa Mery, wskrzeszony Moriarty ?

Offline

#42 11-05-2014 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A guzik prawda, pierwszy odcinek 4 serii ma być w Boże Narodzenie!
Z Moriartym też nie wiem, o co kaman...
A propos książek: No sorka, ale książki pełne trupów, narkotyków i tytoniu nie są chyba książkami dla dzieci... A ja mam 12 i pół roku./

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (11-05-2014 o 20h58)

Offline

#43 11-05-2014 o 21h35

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

SherLocked napisał

A guzik prawda, pierwszy odcinek 4 serii ma być w Boże Narodzenie!
Z Moriartym też nie wiem, o co kaman...
A propos książek: No sorka, ale książki pełne trupów, narkotyków i tytoniu nie są chyba książkami dla dzieci... A ja mam 12 i pół roku./

Wszystko w swoim czasie. Może musisz dorosnąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 12-05-2014 o 17h58

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

SherLocked napisał

A propos książek: No sorka, ale książki pełne trupów, narkotyków i tytoniu nie są chyba książkami dla dzieci... A ja mam 12 i pół roku./

Nie no, ja nic nie mówię, czy coś, ale Sherlock Holmes jako książka było moją lekturą w podstawówce, dlatego się dziwię ^^

Offline

#45 13-05-2014 o 18h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To było dawno.
A tak w ogóle wytłumaczy mi ktoś, po co były te sceny, w których Sherlock "zmieniał się" w dzieciaka?

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (13-05-2014 o 18h49)

Offline

Strony : 1 2