Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 03-01-2014 o 00h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak z czystej ciekawości... ilu fanów Sherlocka znajduje się na MF? Duży mamy fandom? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
https://lh3.googleusercontent.com/-19L8VvcQnUE/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAIU/YZ-DfLJxMUQ/photo.jpg
Wczoraj wyszedł pierwszy odcinek trzeciego sezonu, widzieliście? Nie będę spoilerować, ale powiem jedno - po tak długim czekaniu: jestem usatysfakcjonowana, warto było XD

Ostatnio zmieniony przez dyokira (04-01-2014 o 16h27)

Offline

#2 03-01-2014 o 00h38

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Co prawda nie oglądam Sherlocka, ale po tym, co się działo na mojej tablicy na fb (mam dużo znajomych w fandomie Sherlocka), to myślę, że chyba warto się zainteresować XD
to był istny wybuch różnorakich feelsów i spazmów ._.

Offline

#3 03-01-2014 o 00h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hildee, ja go obejrzałam w przerwie między innymi serialami, i nie żałuję. Każdy go zachwalał, ale byłam sceptyczna bo sama postać Sherlocka z książek Doyle'a nie porywa mnie - ale wersja współczesna, wysokiego zarozumiałego faceta, piekielnie inteligentnego i sarkastycznego: BARDZO NA TAK. Wciągnął mnie już sam pilot. xD Największe odkrycie serialowe jakiego dokonałam w ostatnim czasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A ten odcinek, który wyszedł wczoraj... to trochę, jakby ekipa filmowa wcieliła w życie fanfiction XD

Offline

#4 03-01-2014 o 00h51

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

O, to, to! Właśnie to najczęściej słyszałam, że ten odcinek to ekranizacja jakiegoś fica XD Aż jestem zainteresowana tematem. Swoją drogą fandom Sherlocka jest ostatnio nieźle rozrośnięty.
Czuję się zachęcona, dzięki XD

EDIT: ach, i dopisz, że temat nie dotyczy samego tytułu, ale całego fandomu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 03-01-2014 o 10h25

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja stwierdzam, że scenarzyści pobili rekord w sadyzmie i trollingu...
Żeby nie spoilerować: zapraszam na pw celem omawiania tego co tam się działo... A działo się WSZYSTKO /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#6 03-01-2014 o 12h21

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Przyznam szczerze, że Sherlock jako serial jest w porządku. Mam co do niego pół na pół uczucia, bo niektóre odcinki były świetne, inne mnie dobiły tym jakie były mierne. I podzieliły się 3/3, więc trudno ocenić czy lubię ten serial i jestem dzikim fanem, czy może jednak nie XD Muszę przyznać, że najbardziej z niego lubię fandom. Ja dziecko tumblr jestem, tam fandomy szaleją równo i ten Sherlockowy jest naprawdę szalony i pozytywny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Odcinka jeszcze nie widziałam (czekam na Lil aż z pracy wróci), ale chyba wiem już dosłownie wszystko co się w nim dzieje. Tumblr, mówiłam  XD

Offline

#7 03-01-2014 o 12h28

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kurde, coraz więcej fanów Sherlocka... Może faktycznie warto się z nim zapoznać? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#8 03-01-2014 o 13h53

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

U mnie zaczęło się od tego, że wiele znajomych oglądało. Ale jakoś tak... meh, zawsze machałam łapką, że może kiedyś to sprawdzę.
Pewnego dnia grałam na swoim archaicznym PC w "Simsy" i stwierdziłam, że puszczę sobie jakiś film z lapka, dla tła. Wybór padł na "Kochanice króla". A, że pi razy oko widziałam parę razy jakiś obrazek z Sherlocka, skojarzyłam, że znam skądś mordkę męża Marii Boleyn. Stwierdziłam więc, a co tam, zobaczę wreszcie tego "Sherlocka". Włączyłam serial, po dwóch minutach wyłączyłam simsy, bo mnie rozpraszały.
Od tamtej pory jestem w fandoomie, który "Czeka i cierpi"


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#9 03-01-2014 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ludzie, chętnie się podzielę moimi fejsbukami, gdyby ktoś chciał pofangirlować, mój wall to jedna wielka "ovaries explosion", tyle Sherlocka xD

A co do tumblra: nasz fandom ma najlepsze gify xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



I wiecie, że Ben podpisał kontrakt na czwarty sezon? <3
Ach, i kwestia urody Sherlocka. Na filmwebie dzisiaj wyczytałam o czyjejś odrazie do serialu z powodu "wątpliwej" urody aktora - zgadzacie się?

Offline

#10 03-01-2014 o 17h02

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Też o tym kiedyś czytałam.
Ja bym powiedziała, że ma nietypową urodę, ale jego głos i dłonie załatwiają sprawę. Albo też inne przemyślenie: jest strasznie brzydki, ale cholernie atrakcyjny. Nie wiem jak to działa...
Należysz może do grupy Sherlock Polska na FB?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#11 03-01-2014 o 17h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie należę, ale zaraz poszukam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja powiem tak - inteligencja jest sexy. Niesamowicie podoba mi się, jak wszystko podporządkowuje racjonalizmowi, fakty stawia na pierwszym miejscu. I nie oszukujmy się, każda dziewczyna marzy o tym, by to ona wpłynęła na swojego faceta, pokazała mu świat uczuć, odkryła pewną wrażliwość - to robi John, i stąd bo taki zachwyt postacią Sherlocka xD A głos - nieziemski. Uwielbiam.

Offline

#12 03-01-2014 o 17h15

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

No, to wiele tracisz. To co się dzieje tam, zwłaszcza teraz... Nie no, szaleństwo to mało powiedziane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png I ile już teorii spiskowych się pojawiło! Tam też pojawiły się jako pierwsze napisy do odcinka.

A co do Sherlyego: to tak jak z bad guyami. Laski mają do takich słabość bo każda marzy by takiego zmienić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jakiś dziwny instynkt.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#13 03-01-2014 o 19h49

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Oj uwielbiam *,*
w zeszłym roku na polskim musieliśmy zrobić przedstawie z Sherlocka i napisałam scenariusz i wgl super było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ehh ja byłam Sherlockiem ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 04-01-2014 o 10h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O MAMO!!! *.* Sherlock BBC to mój ULUBIONY serial. Uwielbiam Benedicta w roli Holmesa. W ogóle: uwielbiam Benedicta. Wiem, że wyszedł najnowszy odcinek, ale miałam taki natłok zajęć, że jeszcze go nie obejrzałam... Planuje zasiąść do niego dziś wieczorem.

ps I believe in Sherlock Holmes
ps2 Moriarty was real!

Offline

#15 04-01-2014 o 11h19

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

A jesteś w grupie Sherlock Polska? Miłe miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tylko jeśli nie, to najpierw obejrzyj odcinek, bo utoniesz w spoilerach.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#16 04-01-2014 o 11h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Byłam kiedy miałam FB, ale ostatnio stwierdziłam, że mam dość bezużytecznych informacji i przesiadywania tam, dlatego usunęłam. Ze znajomymi kontaktuję się telefonicznie / za pomocą gmailowego chatu i nie czuję żeby cokolwiek mi się utrudniło w tej kwestii.

Dobra, odpalam najnowszy odcinek! *Fanfary*

Offline

#17 04-01-2014 o 11h32

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja tam jestem dla Doctor Who Hub, Wiedzy bezużytecznej i Sherlock Polska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Pierwsze napisy do nowego odcinka były tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#18 04-01-2014 o 15h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

A co do Sherlyego: to tak jak z bad guyami. Laski mają do takich słabość bo każda marzy by takiego zmienić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jakiś dziwny instynkt.

Już wiem dlaczego lubię czarne charaktery w każdym filmie/serialu/książce/ficu xD
Teraz tylko dotrwać do jutra i mamy kolejny odcinek ♥

Offline

#19 04-01-2014 o 15h12

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Do pojutrza.... Ja bez Polskich napisów nie obejrzę.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#20 04-01-2014 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jejeje! Ale OSOM odcinek!
Ja też wolę obejrzeć z polskimi, chociaż są seriale, które oglądam od razu w angielskiej wersji, tak tutaj jest dużo słownictwa, którego nie znam i niekoniecznie da się je przetłumaczyć z kontekstu.

Offline

#21 04-01-2014 o 16h22

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Prawda, że awesome? Ze 100 razy oglądałam scenę

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#22 05-01-2014 o 06h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Taaaaaak. Przepiękny odcinek, dzisiaj zamierzam go obejrzeć jeszcze raz.

Mój ulubiony moment:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



i

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#23 05-01-2014 o 11h45

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



A w poprzednich serii? Ulubiony odcinek?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#24 05-01-2014 o 14h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W drugiej serii niesamowicie rozbawia mnie

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


No i oczywiście wszystkie momenty, gdy

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


I jak

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

To ten moment mnie zabił i wciągnął w cały serial.
Scen z Moriartym nie wyliczam, bo on cały jest bezcenny ♥

Offline

#25 05-01-2014 o 14h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Poprzednie serie... Powiem tyle: KOCHAM Irene Adler, mam na ścianie powieszoną tabliczkę w kształcie telefonu  z napisem:
[][][][]
LOCKED

I oczywiście Moriarty, cudowny chłoptaś, mały nicpoń, taki tam drań niepospolity ♥
Uwielbiałam sceny z jego udziałem.

Offline

Strony : 1 2