Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 01-01-2014 o 16h20

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Zrobiliście sobie listę postanowień noworocznych? A może macie jedno, ale bardzo ważne? A może ich brak?
Piszcie w tym temacie, jakie cele sobie obraliście na ten rok i jak idzie ich realizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu 52 książki w rok. Chcę przeczytać przynajmniej jedną książkę na tydzień, bo przeraża mnie moje odejście od literatury... Na pewno napiszę, jak mi idzie i zapraszam innych do wzięcia udziału w wyzwaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#2 01-01-2014 o 16h39

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Moim celem noworocznym jest ogarnąć się w końcu i zacząć dbać o swoją chorobę. Z przerażeniem patrzę jak sama o siebie nie dbam...
I mam nadzieję,że w końcu mi się uda wyjść z tego buntu i to zaakceptować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#3 02-01-2014 o 19h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja tam mam dobrze i nie mam żadnych postanowień bo z nimi tak bywa...
Postanowimy sobie coś i to jest dla nas ważne staramy się tego trzymać, a po tem po tygodniu zapominamy o tym i wracamy do naszego normalnego życia...
Także mi nie potrzebny jeden odmienny dzień.

Offline

#4 02-01-2014 o 23h41

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Motionell - brzmi mocno poważnie, ale życzę Ci wytrwania w postanowieniu!
Minionka - ja nie widzę niczego złego we wprowadzaniu zmian w swoim życiu. Niektórym niepotrzebny jest pretekst do zmian, ale innym z kolei to bardzo pomaga - jak mi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To moje pierwsze poważne postanowienie noworoczne i zamierzam je spełnić.
Już czytam pierwszą książkę!

Offline

#5 02-01-2014 o 23h49

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Moim stałym postanowieniem noworocznym jest nie poddawać się i iść dalej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png W tym roku na listę wskakuje pozytywne zaliczenie roku (niestety na 2-gim stopniu studiów to nie jest już tak proste), osiągnięcie idealnej wagi, zdobycie genialnych praktyk na wakacje (co znów wcale nie jest takie proste, jeśli się myśli ambitnie) oraz rozkręcenie bloga, który istnieje od października i całkiem nieźle sobie radzi, ale mógłby lepiej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Za wyzwanie książkowe się nie biorę - niestety studia skutecznie wyrugowały moje zacięcie do czytania, obecnie jestem tak przeciążona, że czytam tylko to, co konieczne i rzadko czytam dla przyjemności. Za to rozkochałam się w filmie, bo to jedyne co mnie odpręża po wielu godzinach nad literkami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#6 02-01-2014 o 23h52

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

No cóż i ja też mam swoje postanowienia noworoczne. Głównie chcę jak w pewnej reklamie: rzucić palenie. Ciężko jest, ale na pewno jak się postaram to mi się uda. Drugie to bardziej udzielać się na moim blogu. Kolejnym jest zdanie roku bez problemu by nie rzucić pracy. No i w końcu wziąć się za ten cholerny temat maturalny. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#7 03-01-2014 o 01h05

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Motionell napisał

Moim celem noworocznym jest ogarnąć się w końcu i zacząć dbać o swoją chorobę. Z przerażeniem patrzę jak sama o siebie nie dbam...
I mam nadzieję,że w końcu mi się uda wyjść z tego buntu i to zaakceptować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Trzymaj się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Rozumiem doskonale, mam podobne postanowienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Moje postanowienia:
1. Zacząć się ruszać. Znaleźć sobie jakąś zumbę, fitnessy czy inne jogi i na to łazić, bo póki co zrobił się ze mnie kot kanapowy.
2. Traktować ludzi dokładnie tak, jak oni traktują mnie. Nie ma przebacz. Zbyt wielu złym ludziom bezsensownie wybaczałam i zbyt wielu dobrych krzywdziłam. Koniec z tym.
3. Zaakceptować siebie. Zaakceptować to, że pewnych rzeczy nigdy nie zrobię i że choćbym nie wiem jak się starała, nie będę taka jak inni. Zaakceptować to, że mój talent ma swoją cenę, którą koniec końców jestem gotowa zapłacić, bo chyba warto.
4. Być szczęśliwa.

Offline

#8 04-01-2014 o 12h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hildee, natchnęłaś mnie z tymi książkami. Postanowiłam sięgnąć po książkę, która od dłuższego czasu obserwuje mnie w pełnym napięcia oczekiwaniu : "Mistrz i Małgorzata" - podejście piąte. Reactivation /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jednakże nie upatrywałabym w swoim zapale faktu podjęcia wyzwania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ekhm, swoją listę 52 wyzwań wrzucisz tutaj na koniec roku xD

lillchen napisał

Moje postanowienia:
1. Zacząć się ruszać. Znaleźć sobie jakąś zumbę, fitnessy czy inne jogi i na to łazić, bo póki co zrobił się ze mnie kot kanapowy.
2. Traktować ludzi dokładnie tak, jak oni traktują mnie. Nie ma przebacz. Zbyt wielu złym ludziom bezsensownie wybaczałam i zbyt wielu dobrych krzywdziłam. Koniec z tym.
3. Zaakceptować siebie. Zaakceptować to, że pewnych rzeczy nigdy nie zrobię i że choćbym nie wiem jak się starała, nie będę taka jak inni. Zaakceptować to, że mój talent ma swoją cenę, którą koniec końców jestem gotowa zapłacić, bo chyba warto.
4. Być szczęśliwa.

Rety, jakbyś siedziała w mojej głowie. W swoim przypadku uogólniłabym to do jednego wyrażenia : być konsekwentną. Ale u mnie to już nie są postanowienia noworoczne a cele życiowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

@Minionka, rozumiem dlatego doszło do wyżej przeze mnie wspomnianego przekształcenia. Z tym, że to już jest takie pójście na łatwiznę, bo rozciągam postanowienia w czasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Hmm, oszukuję siebie ? Podejście zależy od nastroju, który u mnie jest dosyć zmienny. Ale ja to nie wszyscy i każdego motywuje coś innego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ogólnie podziwiam ludzi, którzy realizują to co sobie postanowili bez względu na chwilowe załamania emocjonalne.

Eldunari, Asuu, trzymam za Was kciuki, zwłaszcza odnośnie nauki, ale widzę, że każda z Was ma głowę na karku, więc ciężko i zapewne z wieloma wyrzeczeniami, ale dacie radę.

Motionell a Ciebie pozwolę sobie opieprzyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zdrowie dziewczyno to (obok szczęścia) rzecz święta; jego pogorszenie rzutuje na nasze samopoczucie, a co za tym idzie podejście do życia/ludzi/zadań, tak więc ti ti (macha paluszkiem) dbaj o siebie dziewczyno !

Pomatkowałam, a teraz życzę Wam samych sukcesów i spełnienia wyznaczonych w nowym roku celów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam nadzieję, że pod koniec będzie się czym chwalić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (04-01-2014 o 12h27)

Offline

#9 04-01-2014 o 19h15

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Mnie Hildee tez natchnęła czytaniem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Moje postanowienia noworoczne są oto takie:

1. Więcej rysować. I malować. W ogóle więcej robić coś. Ołówkiem, pisakiem, długopisem, farbami, kredkami, węglem, moczem na śniegu. Wszystkim. Minimum jedna praca na tydzień.
2. Zrobić kurs piercingu w przeciągu mniejszym niż pół roku. A potem drugi, rozszerzony. I zarabiać na tym hajs.
3. Zacząć prowadzić biznesy, o których myślę od dłuższego czasu, a których dotąd nie miałam odwagi rozpocząć.
4. Wrócić do regularnych treningów. Muay thai brzmi agresywnie, boleśnie i męcząco. Brzmi czadowo.
5. Zacząć coś więcej czytać, tak minimum tę jedną książkę na miesiąc, a najlepiej ze dwie.
6. Doprowadzić włosy do stanu perfekcyjnej perfekcji i zapuścić je do oporu.

Di end. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#10 05-01-2014 o 06h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Motionell, trzymam kciuki! To znaczy trzymam kciuki za wszystkich z postanowieniami, ale za Ciebie szczególnie.

Moje postanowienia:
1) Podróżować. Spędzać czas prawdziwie.
2) Przestać tęsknić za ludźmi, którzy na to nie zasłużyli i za tym, co mogłoby się zdarzyć. Teraźniejszość jest tylko jedna i tylko w niej mogę istnieć naprawdę, więc chciałabym się umieć na tym skupić.
3) Podjąć ostateczną decyzję co do studiów. W y b r a ć, choć to nie będzie łatwe i umieć się cieszyć z wyboru, a nie płakać nad możliwościami, które odrzuciłam.

Offline

#11 05-01-2014 o 23h15

Miss'całkiem całkiem
Lusi2404
...
Miejsce: Słupsk
Wiadomości: 114

Będę szczęsliwa chodźbym miała sobie to szczęście narysować.
Zaakceptuje siebie
Będę chodzić z P.



On wiedział, czego chce - ja tylko czułam. On z inteligencją - ja z sercem, on przygotowany do walki - ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic, on wykształcony - ja prosta, on ogromny - ja malutka, on mistrz - ja uczennica, on osobowość - ja jego cień, on pewny swoich racji - ja pewna tylko jego.

Offline

#12 06-01-2014 o 00h31

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Pod wpływem Waszych postanowień książkowych dorzuciłam sobie jeszcze jedno. Złamać kolejną granicę - tym razem 250. W zeszłym roku przestałam się orientować, mając na liczniku 212 przeczytanych książek, a było to na początku listopada, więc postanowienie jest w miarę realne.
A ponieważ z pięciu, które już pochłonęłam w tym roku, tylko jedna była po polsku, dodam punkt b: żeby przynajmniej połowa z tych 250 jednak była w ojczystym języku...

Offline

#13 06-01-2014 o 10h23

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Ja w tym roku wyjątkowo nie robiłam postanowień. Zawsze gdy, je robiłam, gdzieś po drodze zarzucałam. Owszem, mam trochę planów, staram się poprawić, ulepszyć to i owo  ale nie będę sobie nic narzucać. Właściwie to mogłoby być moje postanowienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A za was wszystkie trzymam kciuki i życzę przede wszystkim konsekwencji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 19-12-2014 o 18h51

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Przybyłam odkopać temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak tam Wasze postanowienia ustanowione na początku tego roku? Ktoś dał radę?
Ja nie dałam całkowicie rady, bo przeczytałam jedynie 20 książek z planowanych 52, ale jak dla mnie to i tak spory wyczyn, bo zwykle rzucałam się na opasłe tomiska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poza tym zdobyłam pracę na pełen etat, więc rok uważam za udany.  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#15 20-12-2014 o 09h56

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Mi się nawet udało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zaczęło mi zależeć i zaczęłam dbać.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Strony : 1