Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 28-12-2013 o 17h03

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13912.jpg

Gdy znalazłam się w pokoju, rozejrzałam się zadowolona. Trzeba przyznać że w Magnolii lubią się chwalić swoim bogactwem na każdym kroku. Łoże z baldachimem, jedwabna pościel pierwszej jakości, strojne ramy, zobaczyłam że moje bagaże już tu są. Przewróciłam oczami i odwróciłam się do  mojego towarzysza, od razu rozpoznałam że nastąpiła w nim zmiana. Uśmiechnięty od ucha do ucha i ta rozmowa z gitarą, uśmiechnęłam się lekko gdy zaczął mówić że tęskni za gitarą. Kaszlnęłam, chcą mu dać do zrozumienia że to za mną powinien tęsknić.
-Tak zaraz idziemy na bal, podejrzewam że będzie tu również baron z Wysp Słonecznych, pamiętaj by mnie ostrzegać w porę kiedy będzie zbyt blisko
Zerknęłam w lustro, fryzura nie wymagała żadnych poprawek, służka nałożyła mi delikatny makijaż i byłam gotowa. Śmiać się z głupich żarcików, przytakiwać, dziękować i wiecznie się uśmiechać. Zerknęłam na Jima , wiedział że nie znoszę balów, wolałabym iść do ogrodu i poczytać jakąś książkę, lub posłuchać opowieści mojego przyjaciela.
Gdy weszłam na salę, usłyszałam cichy pomruk wśród zebranych gości. Ujrzałam barona Wysp Słonecznych, chamski, niewychowany szowinista, uważa że kobieta nie powinna się odzywać na tematy dotyczące państwa i taki człowiek stara się od kilku miesięcy o moja rękę. Prędzej wyjdę za Jima niż za tego bałwana.

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (28-12-2013 o 17h03)

Offline

#27 29-12-2013 o 01h09

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Patrzył zaintrygowany, jak dziewczyna rozczula się nad wyborem wina. On tak naprawdę nigdy się dobrze na tym nie znał. Wstyd się przyznać, ale wolał wypić sobie kubeł ciepłego mleka z miodem niż alkohol. Przynajmniej po mleku nadal łatwo było celować z łuku, a nie wiadomo kiedy przyjdzie ochota na polowanie.
- Hej, hej, spokojnie. Zaraz sobie wszystko wyjaśnimy. Biblioteka jest na drugim piętrze, a sale dekorowali jacyś dworscy projektanci. Tak, wiem, spaprana robota. Ja te kolorowe róże zmieniłbym na kremowe. Ale ja nie jestem od dekoracji - roześmiał się. - Co tam jeszcze było? Co sądzę o księżniczkach? Z odpowiedzią na to pytanie wstrzymam się jeszcze dzień lub dwa, jeśli pozwolisz. Proszę spróbować naszych serów. Nigdzie takich drugich szukać... Och, panienka Calypso! Mogę panience powierzyć pierwszy taniec?! - skinął głową Melissie i zbliżył się do ciemnowłosej.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2