Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 08-12-2013 o 18h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Wywalona z pracy, chodziła smętna po ulicach, aż znalazła małą, na pozór nie groźną kawiarenką, w której była potrzebna pomoc. Z radością poszła złożyć podanie o prace. Dostała ją natychmiastowo, jednak ta kawiarenka była wyjęta niczym z koszmaru. Wszystkie charaktery po wyjmowane z innych worków.

Link do zewnętrznego obrazka

1.1 - Nowa pracownica. Kelnerka. Optymistyczna i zawsze radosna. Jednak często buja w obłokach. - @JuriNeko0
1.2 - Zapominalski i złośliwy, kelner. Większość pracowników za nim nie przepada. - dortnana
1.3. - Ambitna kelnerka, wyklinająca całą pracę. Nie stara się i czeka na zwolnienie, bo uważa, że 'Jest bardziej wyszkolona i nie powinna być zwykłą kelnerką'. - @JasmineRose
1.4 - Wesoła kelnerka, należąca do realistów. Stara się mieć ze wszystkimi dobry kontakt, ale nie zawsze jej to wychodzi - Rosemary5

2.1 - Szef kuchni. Bezczelny, zachowujący się jak dyktator. Jest jednak bardzo mądry, a swoje dania przygotowuje z pasją. - Ikuna
2.2 - Kucharka. Największa plotkarka. Inni od niej uciekają, żeby nie wydać jakiegoś wstydliwego sekretu.
2.3 - Indywidualistyczny kucharz. Za zwykle są sprzeczki, pomiędzy nim, a 2.1. - Sooyoung

3.1 - Kochliwy zmywakowy. Jest jednak strasznie leniwy, przez co prawie został wywalony. - Lynn
3.2 - Zrzędliwa zmywakowa. Nie ględzi tylko wtedy, jak wygra chociaż złotówkę w Lotto. - Yoshiko

4.1 - Szef. Bardzo odpychający i obleśny. Mówi się, że jest bardzo stuknięty. - Erzsebet

Jeżeli ktoś chce dwie postacie, to bierzcie. (czyt. Potrzebujemy chętnych osób!)

Do KP daję wam wolną rękę.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (09-12-2013 o 11h37)

Offline

#2 08-12-2013 o 18h46

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Z dedykacją dla Ikuny xD

Link do zewnętrznego obrazka
Nie wierzę, ludzie, że nikt mnie już nie kojarzy... Choć w sumie fakt, zmieniłem się trochu z mordki. Ale poza tym wciąż jestem taki sam!

Godność | Haruto Seiji Ishida
Wiek | 22 lata
Data urodzenia | 19 grudnia
Rola | 3.1
Orientacja | Jest cholerną tajemnicą od samego początku.

Link do zewnętrznego obrazka
Mój brat zawsze mi wróżył taką przyszłość... Kto by pomyślał, że będzie miał rację?

A tu będzie ciąg dalszy, na który Lynn jest obecnie za leniwa~

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lynn (09-12-2013 o 20h31)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#3 08-12-2013 o 18h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0



Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Imię Lucia
Nazwisko Conbolt
Płeć Kobieta
Orientacja Hetero
Wiek 19 lat

Link do zewnętrznego obrazka

Ciekawostki

Jest kociarą
Często pisze wiersze
Interesuje się historią
Nie przepada za swoim imieniem


Link do zewnętrznego obrazka

Lubi/Nie lubi

+ Noc
+ Czytać książki
+ Gorącą czekoladę
- Imprez
- Kłamstwa

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (10-12-2013 o 23h18)

Offline

#4 08-12-2013 o 18h49

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Link do zewnętrznego obrazka

Imię: Benjamin
Nazwisko: White
wiek: 20 lat
płeć: mężczyzna
pochodzenie: w połowie Japończyk i Polak
rola: 1.2 (kelner)

Link do zewnętrznego obrazka

ciekawostki:
- jest szczery aż do bólu nawet wobec klientów
- przez swoją złośliwość jest nie lubiany, ale tym się nie przejmuje
- nie lubi przegranych osób
- często zapomina co miał zrobić (najczęściej są to obsłóga klientów - myli zamówienia)
- ma słabość do kotków
- lubi ostre potrawy

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez dortnana (08-12-2013 o 22h02)

Offline

#5 08-12-2013 o 18h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka


.:: Godność ::.
Rei Miyamoto
.:: Rola ::.
1.3
.:: Wiek ::.
19 lat
.:: Płeć ::.
Piękna
.:: Orientacja ::.
Homo
.:: Charakter ::.
Opryskliwa, ambitna, wiecznie niezadowolona, maruda, chociaż czasem potrafi być miła
.:: Ogólne info ::.
>> Zawsze w pracy ma słuchawki i słucha muzyki
>> Nie lubi kotów, ale kocha psy
>> Uwielbia cole.
>> Jest typowym leniem
>> Wiecznie wszystko jej się nie podoba
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (08-12-2013 o 20h19)

Offline

#6 08-12-2013 o 18h58

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Link do zewnętrznego obrazka

Imię: Shizuo
Nazwisko: Fujiwara
wiek: 25 lat
płeć: mężczyzna
rola; 2.1 (szef kuchni)
Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli wydaje Ci się że ten gość jest sympatyczny to sporo musisz się nauczyć o funkcjonowaniu tej kawiarenki. Ten facet to istny wulkan...cech negatywnych, ani to miłe, ani sympatyczne. Mawiają że jego jedyną pozytywną cechą jest wygląd i na tym kończą się zalety, a nie wróć zapomniała bym doskonale gotuje, w końcu to szef kuchni. Jednak na tym zakończymy prezentację jego pozytywnych stron, wiecznie marudzi o wszystko się czepia. Zawsze wszystkich ustawia po kątach, wymądrza się ile wlezie. Wielu, a właściwie chyba wszyscy współpracownicy chcieli by spotkać go w ciemnym zaułku trzymając nóż w ręku.Po za kawiarenką praktycznie nie widywany bez peta w gębie.Nikomu nie przyzna się do tego że studiuje zaocznie.Ukończył tez kurs barmana do którego również się nie przyzna, szef inaczej dał by mu dodatkowe godziny pracy i studia szlak by trafił.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Lubi
- Papierosy( choć nie wiem czy uzależnienie można dodać do kategorii lubi)
- Dobrze przygotowane dania
- Wszystkie owoce cytrusowe
- Książki i to nie tylko te kucharskie, pół mieszkania ma nimi zastawione...
Nie lubi
- Ludzi którzy nie traktują pracy poważnie
- Bezczelnych klientów
- Jest "uczulony" na zapach róż, po prostu mdli go niemiłosiernie gdy tylko wyczuje choćby jednego kwiatka tego rodzaju.

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (10-12-2013 o 00h32)

Offline

#7 08-12-2013 o 19h30

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13039.jpg
imię : Melody
nazwisko : Carter
wiek : 20 wiosen
rola : 1.4
Opis : Melody pracuje w kawiarence rok jest bardzo miła i ciężko pracuje dlatego jest jedną z najlepszych pracownic każdy ją lubi a czasami do pracy przynosi własne ciasteczka, ciasta i inne wypieki ludzie uwielbiają jej wypieki gdyż każde trafia w gust smakosza jest zawsze pozytywnie nastawiona czasem też przynosi kwiaty które sama pielęgnowała.
hobby : pięknie śpiewa i praca w kawiarni lubi gotować i pielęgnować kwiaty.
ciekawostki :
- kocha róże
- ma białego tygryska Lilę oswojonego
- czasem śpiewa w kawiarni
- jest bardzo lubiana
- jest optymistką
- kocha zwierzęta
- kocha lody waniliowe

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (08-12-2013 o 19h32)

Offline

#8 08-12-2013 o 21h56

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Imię~Taylor
Nazwisko~Lalonde
Zawód~Dziewczyna od wszystkiego vel zmywakowa
Wiek~dwadzieścia cztery lata
Rola~3.2
Wzrost~sto siedemdziesiąt centymetrów
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Historię Taylor można zacząć od jej dziecięcego marzenia o zostaniu baletnicą. Głupia zachcianka przerodziła się prawdziwą pasję i dziewczyna dołączyła do szkoły baletowej, ćwicząc całe dnie, w czasie gdy normalne dziewczynki bawiły się lalkami. Wszystko jednak legło w gruzach podczas jednego występu, na którym Taylor spadła ze sceny i poważnie uszkodziła nogę. Nie mogąc już tańczyć zaniechała wszelkich ambicji, a do tego stała się niemożliwie opryskliwa. Choć ma zamiar resztę życia spędzić na zmywaku, albo oddając się jakiemuś staremu biznesmenowi, to nadal klnie na swój los i obwinia cały świat. Nie przestaje wierzyć tylko w to, że końcu trafi szóstkę w totka i wyjedzie na bezludną wyspę. Bo tak naprawdę jedyne rzeczy jakie ją cieszą to święty spokój i pieniądze, a obecnej pracy nie dostaje ani tego, ani tego.
Klasyfikacja: Nie podchodzić bez kija i język na wodzy.
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (09-12-2013 o 19h28)

Offline

#9 08-12-2013 o 22h10

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Link do zewnętrznego obrazka

Imię: Rin

Nazwisko: Okumura

Wiek: 17

Płeć: Mężczyzna

Link do zewnętrznego obrazka

Pochodzenie: Japonia

Data urodzin:
30 grudnia

Rola: Kucharz <3

Dodatkowe:
~Jest bardzo nieśmiały
~Nienawidzi ogórków. Tak bez powodu.
~Jest bardzo niezdarny.
~Kiedy jest zły - płacze
~Bardzo dobrze gotuje
~Czasem podpina swoją grzywkę do góry
~Ma kota

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (10-12-2013 o 12h55)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#10 08-12-2013 o 22h48

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Link do zewnętrznego obrazka
||Imię||

Anacleto

||Nazwisko||

Montano

Link do zewnętrznego obrazka
||Wiek||

38

||Rola||

4.1

||Orientacja||

Wszystko co piękne~

Link do zewnętrznego obrazka
||Ciekawostki||

Posiada jeszcze kilka innych kawiarenek lecz ta jest w najbardziej opłakanym stanie więc tu spędza większość swojego czasu.
Ma słabość do pięknych kobiet.
Marzy mu się kawiarenka z kelnerkami przebranymi za pokojówki.
Jego najgorszym koszmarem jest niespodziewana wizyta sanepidu w owej nieszczęsnej kawiarence.
Potrafi nie przyjąć do pracy wykwalifikowanej pracownicy jeśli uważa że jest brzydka.
Uwielbia śpiewać utwory operowe, enki i ballady a jako dzieciak chciał zostać raperem
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (10-12-2013 o 16h04)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#11 10-12-2013 o 12h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Szła przez ulicę rozradowana.
- Dzisiaj mój pierwszy dzień w pracy! Teraz będę mogła opłacić mieszkanie. Ciekawe jaka jest reszta. Wczoraj jakoś za specjalnie z nikim nie gadałam.. Tylko ten szef mnie przyjął i kazał przyjść jutro.. - wpadła na czerwony hydrant, a jej twarz zrobiła się równie czerwona. - Nienawidzę mówić sama do siebie.. Przez to zapominam o bożym świecie.
Doszła do małej nad wyraz skromnej kawiarenki. W środku lekko popadała w ruinę, ale nie było najgorzej. Ludzie robili to co za zwykle, czyli pracowali. Nie zwrócili za specjalnie na nią uwagi. Tylko, że Lucia bardzo mocno zwróciła uwagę, na pustki. Było tam z dwóch klientów. Lucia to wcale nie tak. Jest jeszcze wcześnie rano, pocieszała się w myślach. Podreptała do tego samego miejsca co wczoraj. Do pomieszczenia, w którym szef nie źle się urządził. Nikt niestety nie otworzył. Smutna, zaczęła kogoś szukać, kto raczej wie gdzie co jest. Zauważyła chłopaka. Podbiegła do niego i zatrzymała.
- Przepraszam! Nie wiesz może gdzie tutaj jest jakieś miejsce gdzie można się przebrać? Jestem nowa i nic nie wiem, na temat tej kawiarenki. Błagam o pomoc! - ukłoniła się i czekała na odpowiedź z maślanymi oczkami.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (10-12-2013 o 13h11)

Offline

#12 10-12-2013 o 12h57

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Rin Okumura

Powoli wygrzebywałem się z łóżka. Znów kolejny dzień w pracy. I znów ten głupi gościu będzie miał coś do mojej kuchni.
Westchnąłem cicho,ubrałem się i wyszedłem z domu.
Nie jadam śniadania. Nie lubię jakoś.
Jak zwykle byłem przed wszystkimi. Przebrałem się i czekałem na jakiś zamówienie czy coś podobnego w kuchni. Bieda w tej kawiarence... No niestety... Obok otworzyły się ostatnio dwie duże firmy i nikt już tu prawie nie przychodzi...
Z dnia na dzień jest coraz gorzej..
Coś mi się przypomniało! Dzisiaj ma przyjść ta nowa kelnerka co..?
Nagle do kuchni wpadła różowo włosa dziewczyna.
-J-jasne... - szepnąłem. -Prosto tym korytarzem do końca,drzwi po prawo... Tam możesz się przebrać... Jak coś... - dodałem wpatrując się w nią....

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (10-12-2013 o 13h16)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#13 10-12-2013 o 13h13

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13093.jpg

Praktycznie wcale nie spałem, uczyłem się chyba do 3, budzik zadzwonił o 6 jak zawsze. Wygramoliłem się z łóżka prosto na kupkę książek, przydało by się zrobić tu porządek. Popatrzyłem po mojej kawalerce na porozrzucane ubrania i książki, chyba będę musiał kupić nową półkę na nie. Z nocnego stolika chwyciłem paczkę fajek i odpaliłem jednego, zacząłem przyrządzać sobie śniadanie, później szybki prysznic, przebrać się i kolejna fajka. Idąc do pracy wypaliłem chyba jeszcze ze dwa, przystanąłem pod lokalem i oparłem się o tylną ścianę by skończyć ostatniego przed przerwą peta. Zobaczyłem jak Rin wchodzi do kawiarni tylnymi drzwiami. Ehhh zdolny chłopak tylko brak mu ogłady to trzeba przyznać i mógłby się tak gnojek nie ciskać w końcu to ja jestem jego szefem. Powitałem go chłodnym cześć,jak zawsze, przebrałem w się w mój strój i czekałem albo na zamówienie, albo na przerwę, albo na nową kelnerkę. Nie moja wina że ostatnia nie umiała przyjąć garstki konstruktywnej krytyki i z płaczem wybiegła z lokalu, później zadzwoniła że już nigdy tu nie wróci. Nie moja wina że powiedziałem jej co musiała by w sobie poprawić żeby się ze mną umówić, nie? Postanowiłem zrobić sobie prawdziwej porządnej mocnej kawy i wypić ją oczywiście na tyłach kawiarenki w towarzystwie papierosa, w końcu i tak sala świeciła pustkami.

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (10-12-2013 o 13h38)

Offline

#14 10-12-2013 o 13h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Oczka jej zabłysły, a na usta wpadł uśmiech.
- Dziękuję ci. Nie wiem jak ci się odwdzięczyć, ale teraz nie mam czasu na odwdzięczanie się. Nie mogę zawalić kolejnej pracy. Wtedy zabiorą mi mieszkanie i będę musiała mieszkać pod mostem, a z tego co wiem to tamtejsi osobnicy nie są mili.. - jej filozofia była bardzo dziwna, ale zaraz popędziła korytarzem.
Miły chłopak, może nie jest tu tak źle, pomyślała, przez co całkowicie zapomniała, że miała wybrać drzwi po prawej. Przypomniało jej się to kiedy już chwytała za klamkę. Automatycznie odskoczyła od drzwi i wybrała te po prawej. Weszła do pomieszczenia i starała się zapalić światło.
- Gdzie jest kontakt? - natrafiła na mały przycisk i światło z góry ją oświeciło. - Boziu! Tu nie ma okien.
Po kilku okrzykach, stwierdziła, że nie będzie marudzić i szybko się przebrała. Wróciła do głównej części kawiarni i czekała na jakieś rozkazy, czy instrukcje.

Offline

#15 10-12-2013 o 13h33

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Rin Okumura

Zaśmiałem się cicho gdy dziewczyna wybiegła. Co jest nie tak z tym światem.
Rozmyślałem jeszcze chwilę i wszedłem do głównej sali.
Pusto,cicho... Nie wiedziałem co w sumie robić więc chwyciłem jakąś miotłę i zacząłem sprzątać. I tak nikt dawno tego nie robił,a puki co i tak nie ma klientów i pracy w kuchni.
Poza tym nie uśmiecha mi się stać koło szefa i czuć na sobie jego chłodny wzrok.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#16 10-12-2013 o 13h36

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13093.jpg

Wróciłem do kuchni Rin wyglądał na zaskoczonego, o i bardzo dobrze w końcu ktoś weźmie się za sprzątanie.
-A Ty co wyglądasz jak byś ducha zobaczył? Nie mów że ta nowa jest tak brzydka że aż Cię zatkało.
Usłyszałem dość stłumiony okrzyk zdziwienia z szatni, byle by nie nie była taką kretynką jak ostatnia. Później weszła na salę, no no nie jest tak źle jak myślałem, szef się postarał chociaż o ładną buzię, chyba trzeba by sprawdzić co umie. Uśmiechnąłem się złośliwie(patrz spojler w KP), wyszedłem na salę kłaniając się klientom którzy właśnie weszli.
-Nie stój jak słup soli koteczku, zbierz zamówienia od klientów nie będą wiecznie czekać aż ich obsłużysz.
Rzuciłem jej notes za baru, który stał tu chyb tylko dla ozdoby, i wróciłem do kuchni szykując się do gotowania.

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (10-12-2013 o 13h38)

Offline

#17 10-12-2013 o 13h41

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Rin Okumura

Ujrzałem klientów. Odstawiłem miotłę i pobiegłem w stronę kuchni.
-Powodzenia... - szepnąłem przebiegając obok dziewczyny i wbiegłem do kuchni.
-Ja też chcę gotować... - mruknąłem widząc jak starszy przygotowuje potrzebne rzeczy do gotowania.
Westchnąłem i zacząłem mu pomagać. Był tu niby ''szefem'' ale do mnie to nie specjalnie przemawia.
Może jestem po prostu za młody aby to zrozumieć?


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#18 10-12-2013 o 13h55

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Banjamin White
Co... do jasnej anielki... A.. budzik... 6.00... Pamietam, że coś miałem dzisiaj zrobić i dlatego tak wcześnie wstałęm. Ale co to było? Zresztą nie ważne... Skoro nie pamiętam to nie jest ważne... Trzeba wstawać i wziąść prysznic. Tak wcześnie... Musze iść do pracy. To chyba jedyna rzecz, którą pamiętam. Klucze, klucze... Zamkąć drzwi... dobra teraz moja stała znana na pamięć droga. W kawiarence ostanio nic się nie dzieje. Przebrałem się i zaczołem polerować naczynia na barze czekając na pozostałe kelnerki. Hmm... O czym to było wczorajsze zebranie... A zrosztą, napewno to nic ważnego...

Ostatnio zmieniony przez dortnana (10-12-2013 o 13h55)

Offline

#19 10-12-2013 o 13h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Stała nie wiedząc co robić, a klientów napływało. O ile można tak nazwać dwie osoby na krzyż. W końcu podszedł do niej blondyn i jak despota, narzucił jej obowiązki bez żadnego wyjaśnienia.
- Koteczku? Koteczki to leżą rozjechane na ulicy. - burknęła i złapała notes. - Mógłbyś podać mi długopis? Chyba niewidzialnym pisać nie będę? - zaśmiała się cicho, żeby nie zdenerwować "pana i władcy".
Kiedy dostała długopis, wzięła menu i podała klientom. Po minucie podeszła do jednego z nich i słodziutkim głosikiem zapytała.
- Czy już coś sobie pan wybrał? - może to pytanie nie było najlepsze w zawodzie kelnerki, ale na nic innego nie wpadła.

Offline

#20 10-12-2013 o 14h07

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Benjamin White
Co jest... Nowa kelnraka... Zauważyłem kiedy Shizuo do niej mówił... A... pamietam... To o tym było wczorajsze zebranie a raczej szybkie wspomnienie kiedy wszyscy się zbierali do domu. Kolejna kelneraka... Przynajmniej mogli by już wyrzucić tą leniwą kelnereczkę. Zobaczymy jak sobie poradzi. Między obsógą klientów powiedziałęm do niej sarkatycznym uśmieczem.
- Witam nową kelnereczkę. Mam nadzieje, że masz silną psyfikę bo inaczej już nie masz co tu szukać.
To powinno ją przekanać, że tu nie pasuje. Jest za bardzo słodka by tu pracować. Będzie tylko kolejną ofiarą.

Ostatnio zmieniony przez dortnana (10-12-2013 o 14h08)

Offline

#21 10-12-2013 o 14h22

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Haruto Seiji Ishida

Pół godziny spóźnienia. Nie jest tak źle, brak monitoringu w kawiarence i sympatii do mnie ze strony szefa kuchni mi sprzyjają. Wślizgnąłem się po cichu tylnym wejściem i przebrałem w "służbowy uniform"... O ile tak można to nazwać, choć pewnie tylko mój brat wpadłby na taki pomysł.
Taak... Mój brat. On zawsze mi mówił, że tak skończę. Ale mi to ani trochę nie przeszkadza! Lubię te pracę, nawet jeśli często mam wszystkie inne obowiązki, tylko nie zmywanie. Ale tak już jest na moim stanowisku. Wszedłem do kuchni, gdzie Shizuo już siedział przy garach i nie zwrócił jak na razie większej uwagi na moją osobę. Pewnie jak zwykle pomyślał, że po prostu się obijałem. Przyzwyczaił się, w sumie to trzyma mnie w tej robocie chyba tylko dlatego, że potrafię wynegocjować zniżki u dostawców... Poza tym, jako jedyny w kawiarence nie chcę jego śmierci! ... Bo tak jakoś mi się z bratem kojarzy.

Ostatnio zmieniony przez Lynn (10-12-2013 o 14h22)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#22 10-12-2013 o 14h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Spojrzała z ukosa na sylwetkę chłopaka. Wyglądał na jakiegoś buntownika, a w najgorszym wypadku emo.
- Naprawdę wasze powitania są takie milusie. Gdyby inni o tym wiedzieli, pchaliby się tutaj drzwiami i oknami. - uśmiechnęła się.
Gdy jej klient poprosił o ciasto czekoladowe, poszła w podskokach do kuchni i zostawiła karteczkę. Może powinna powiedzieć, no ale skoro tam był taki specjalny stojak.. Tylko, że mógł być tylko dla ozdoby.

Offline

#23 10-12-2013 o 15h11

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Przyszłam rano punktualnie na czas ale pewnie inni i tak się spóźnią ale co tam, weszłam do kawiarenki byłam już na szczęście przebrana nienawidziłam się tam przebierać.
Dzisiaj przyniosłam że sobą koszyk ciasteczek dla wszystkich dzisiaj miała być nowa kelnerka o niej na szczęście nie zapomniałam poszłam rozdać parę ciasteczek.
- Haruto chcesz ciasteczko.
No cóż potem poszłam rozdać innym ciasteczka no i rozdałam została jeszcze nowa kelnerka mam nadzieję że jej posmakują no cóż nadzieja umiera ostatnia jak to mówią.
- Witaj chcesz ciasteczko, a i jestem Melody.
Nagle podszedł klient zapytałam co chce zamówić z wielkim uśmiechem powiedział że chciał ciastko ale dla takich kelnerek woli jednak zamówić ciasto czy jakoś tak.
Dałam dziewczynie ciastko i zaniosłam temu gościowi tort zapłacił należną kwotę dał także 50 zł napiwku nie wiem czemu klienci są tak hojni czasem nawet dają więcej a czasem przez cały dzień z napiwków uzbiera się ze 500 zł.

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (10-12-2013 o 15h15)

Offline

#24 10-12-2013 o 15h21

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Haruto Seiji Ishida

Moja Melody, zawsze wie jak wywołać na mojej twarzy uśmiech. Otworzyłem usta i pokazałem na nie palcem, zaraz też wsunęła mi tam ciasteczko, taka tam tradycja, kiedy przynosi coś dobrego do pracy (czyli praktycznie zawsze!). Kiedy je puściła, sam je wziąłem i odgryzłem kawałek.
- Dziękować - powiedziałem jej na odchodne, po czym odwróciłem się w stronę zlewu rozmiarów... Jakoś nie mogę znaleźć porównania, ale duży był, większy niż normalny. Jak to w takich kuchniach. Podwinąłem rękawy i wziąłem się do roboty, ktoś przecież musiał w końcu, bo nieczęsto można było spotkać zlew pusty.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#25 10-12-2013 o 15h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Podeszła do niej miła i ładna dziewczyna, która oferowała ciastko. Lucia jednak nie zauważyła, że dziewczyna to tylko kelnerka.
- Ja jestem Lucia. Ale nie mam pieniędzy... A poza tym dziwnie jest handlować w czyjejś kawiarni.. - podrapała się po głowie i dopiero teraz zrozumiała, że dziewczyna to kelnerka. - Jestem idiotką. Nie zauważyłam, że ty masz strój. Znów bujam w obłokach i zaraz znów mnie wywalą. A ja naprawdę nie chcę mieszkać pod mostem.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3