Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 11-12-2013 o 22h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

Kiedy zapytał czy ma coś na twarzy i zaczął przecierać policzek ręką przyznam, chciało mi się śmiać. Jednak się powstrzymałam i skończyło się jedynie na uśmiechu.
- Co Ty na to, abyś te święta spędził ze mną? - zapytałam go pewnie
Już od kilku dni zbierałam się na to, by zadać mu to pytanie. Bardzo go lubiłam i chciałabym go na te kilka dni zgarnąć do siebie. No wiem że mogłoby się to wydawać lekko głupie, ale chciałabym. Bardzo. Miałam nadzieje że się zgodzi.

Offline

#27 12-12-2013 o 07h18

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Lekko się zdezorientowałem. Co powinienem odpowiedzieć...? Nie mogę jej naciągać na dodatkowe koszty. I tak robi dla mnie wiele... Ale... Ona chyba naprawde tego chce...
Nie wiem.... Nie rozumiem.
Przytaknąłem niepewnie głową. I tak by mi nie odpuściła i zaczęła mnie przekonywać...


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#28 12-12-2013 o 13h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

- Czyli mam rozumieć że się zgadzasz?
Zapytałam uśmiechając się. W tym momencie podeszła do nas kelnerka, kładąc gorącą czekoladę na stoliku. Przysunęłam jedną szklankę bliżej niego
- Wiesz, jeżeli boisz się o to że naciągasz mnie na jakieś koszty - naprawdę tego nie robisz. Przecież wiesz że nie liczy się pieniędzy dla przyjaciół, a wiem że nie obchodzicie świąt w ośrodku... - powiedziałam biorąc łyk gorącego napoju.

Offline

#29 12-12-2013 o 15h13

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Słuchałem wpatrując się w jej uśmiech. Był śliczny.
-Jeżeli chcesz to mogę przyjść... - szepnąłem cicho przysuwając do siebie gorącą czekoladę i biorąc małego łyka.
Była pyszna. Słodka i lekko gęsta - jednym słowem idealna.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#30 12-12-2013 o 16h34

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Link do zewnętrznego obrazka
Śnieg przy mnie padał o wiele intensywniej, ludzie jednak nie zwracali na to większej uwagi. Oni zwykle nie przejmują się niczym poza czubkiem własnego nosa... A już zwłaszcza nie obchodzą ich inni. Widzą wokół siebie tyle okrucieństwa, a udają, że wcale tego nie ma. I to ja, Zima, byłam paskudna, tak?
Przemieszczałam się coraz szybciej, moja skóra, choć nie doznawała chłodu tak, jak inni, poczerwieniała delikatnie na ramionach. Chyba potrzebuję jakiegoś okrycia, jak ci ludzie. Nie chcę się przecież zdemaskować...
Nagle jednak przestałam o tym myśleć. Zobaczyłam jego. Hakyeona... Też spojrzał w moją stronę, na co posłałam mu lekki uśmiech, jednak zaraz poczułam coś dziwnego. Nieprzyjemny ucisk po lewej stronie klatki piersiowej... Akurat na widok tej, która mu towarzyszyła. Ale przecież wcześniej mi to nie przeszkadzało... Może dlatego, że nie widziałam ich na żywo?



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#31 12-12-2013 o 16h58

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Kątem oka zerknąłem za szybę. Stała tam po środku tłumu błękitno-włosa dziewczyna. Śnieg w okół niej padał mocniej niż w okół innych. A może tylko mi się wydawało? Już taki jestem... Zwracam uwagę na szczegóły i bujam w obłokach.
Uśmiechnęła się patrząc na mnie. Odwróciłem wzrok patrząc znów na Maon.
Czułem na sobie wzrok błękitnowłosej ale chciałem o tym zapomnieć.
Może tylko mi się przywidziało? Może znowu wyobraźnia płata mi figle?


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#32 12-12-2013 o 17h23

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Link do zewnętrznego obrazka
Zasmuciło mnie to, że po chwili uwagi, jaką mi poświęcił, a jaka dała mi niewielką nadzieję, Hakyeon całkowicie mnie zignorował. Nie chciałam jednak, by zobaczyła mnie ta jego... Koleżanka, powiedzmy... Więc westchnęłam tylko ciężko i odeszłam zaraz, słysząc komentarze odnośnie pogody. Zbierało się na zamieć... Czy to moja wina? Możliwe... Choć w moim świecie nie daje to aż takich efektów! Ech, jak widać strasznie w tym świecie mieszam, muszę wracać jak najszybciej... Z nim, oczywiście.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#33 19-12-2013 o 17h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

- To dobrze - odpowiedziałam
Zobaczyłam jak znów ucieka wzrokiem. Jakiś jest ostatnio zamyślony, co mnie niezwykle dziwi. Przecież on nigdy takie nie był...
Podążyłam wzrokiem za nim, by zobaczyć co przykuło jego uwagę - patrzył na szybę. Przecież nic tam nie było, jedyne co to ulica a na niej ludzie.
- Hm... Na co się tak patrzyłeś?

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (19-12-2013 o 17h36)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2